» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
184 / 302
»»

Izi ::

Močno priporočam novo komično sci-fi serijo Future Man.
Na prvi pogled ni nič posebnega ampak hitro padeš not in potem se izkaže za eno najboljših komično akcijskih serij zadnjih let.
Namenjena je izključno odrasli publiki. Humor je mnogo prekrut za družinsko gledanje, efekti pa hudo nazorni in realistični. Akcije je ogromno, vmes pa se stalno izmenjavajo hudo odštekane komične scene in zelo resne dramatične scene.
Smeha toliko da boli trebuh in ne morem nehat gledat :))

scipascapa ::

kje pa je ta future man?

meho7 ::

Mas na travniku - rarbg

leiito ::

Je kdo našel Gomorrah S3?

leiito ::

Izi je izjavil:

Močno priporočam novo komično sci-fi serijo Future Man.
Na prvi pogled ni nič posebnega ampak hitro padeš not in potem se izkaže za eno najboljših komično akcijskih serij zadnjih let.
Namenjena je izključno odrasli publiki. Humor je mnogo prekrut za družinsko gledanje, efekti pa hudo nazorni in realistični. Akcije je ogromno, vmes pa se stalno izmenjavajo hudo odštekane komične scene in zelo resne dramatične scene.
Smeha toliko da boli trebuh in ne morem nehat gledat :))


To pa moram vprašat, kateri prizor v pilotu je bil za tak smeh, da boli trebuh in ne moreš nehat gledat?

Sicer sem pogledal samo pilota in še to večino na fast forward ampak v poplavi nebuloz se zdi Futureman ekstra nebulozen in da tak show dobi zeleno luč, potrjuje da je lakota amazononv, hulujev idr. po vsebinah tako velika, da jim lahko prodaš praktično karkoli, najbolje nabaviti kak priročnik How to write TV shows in začeti z delom.

Lion29 ::

scipascapa je izjavil:

kje pa je ta future man?


pismo no... le nekaj postov nazaj je bil prilepljen trailer

sicer pa previdno... kar izi pravi odstekan humor... je velikokrat over the top.... tipicno amerisko posiljen....
ima pa dobre vlozke in poskusa podirat ustaljene kliseje... in kot receno ima nek "return to the future" vibe
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

RoccoC ::

Berlin Station 2.sezona mi je po dveh epizodah kul - na ravni Homeland (brez histerične glavne igralke, no zadnja sezona Homeland je bila kul), bolje kol prva sezona. Dobri igralci, plot OK.

Chance 2. sezona že kdo pogledal?

sulaco je izjavil:

A kdo gleda The Ranch na Netflixu ? http://www.imdb.com/title/tt4998212/?re...


Probal, pa mi je izrazito dolgcajt.

Cruz je izjavil:

Priporočam serijo White Gold na Netflixu. Angleški Wolf of the Wall Street.


Probal prvi del - dolgcajt, prisiljeno.

leiito je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

The wire? Zdi se mi znana, o cem se gre?


Ma kr neki, eno sezono je problematika pristaniških delavcev, naslednjo novinarjev, nobene doslednosti.


LOOOL, no sto ljudi sto čudi. Saj tudi drugače vidim da imava okuse za serijo povsem različna. Meni (pa tudi ogromno kritikom) je The Wire najboljša serija ever, tudi edina, ki sem jo gledal dvakrat.

aja pa Shameless 8. sezona je v teku

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RoccoC ()

Izi ::

Lion29 je izjavil:

sicer pa previdno... kar izi pravi odstekan humor... je velikokrat over the top.... tipicno amerisko posiljen....
ima pa dobre vlozke in poskusa podirat ustaljene kliseje... in kot receno ima nek "return to the future" vibe

"Over the top" včasih ja, "tipično ameriško posiljen" pa nikakor ne. Je kar precej svež humor, ki je precej vezan na poznavanje starih sci-fi uspešnic. Brez poznavanja klasik kot so The Last Starfighter, Back to the Future, Terminator, Avatar, i.t.d. ne bo šlo. Povezav s temi filmi kar mrgoli in če teh filmov ne poznaš potem ne opaziš prav nič smešnega.
Tipični ameriški humor je situacijski z bolj malo besed, ki zato dostikrat deluje prisiljeno, tukaj pa je ravno obratno večino humorja v dialogih.
Tudi ocena 8.1 na IMDB pove, da nisem edini, ki meni, da gre za eno boljših komedij zadnjega časa. Bi rekel, da brez problema lahko rečemo, da je boljša kot The Orville. Z razliko, da je Orville vesoljščina, Future Man pa Time travel.

Pa še kot sem omenil že v prejšnjem postu začetek serije ni nič posebnega, kasneje postaja vedno boljša, sploh drugi del sezone je odličen.
Je pa to serija izključno za ljubitelje komedij, če si kakšen zafrustriran osebek brez smisla za humor, kot na primer leiito zgoraj potem ta serija seveda ni zate :P

Lion29 ::

RoccoC je izjavil:


leiito je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

The wire? Zdi se mi znana, o cem se gre?


Ma kr neki, eno sezono je problematika pristaniških delavcev, naslednjo novinarjev, nobene doslednosti.


LOOOL, no sto ljudi sto čudi. Saj tudi drugače vidim da imava okuse za serijo povsem različna. Meni (pa tudi ogromno kritikom) je The Wire najboljša serija ever, tudi edina, ki sem jo gledal dvakrat.


seveda je bil sarkasticen... pismo no
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

jb_j ::

novemberske serije:
shameless s08
last man on earth s04
curb you enthusiasm s09
the gifted s01
travelers s02
the mick s02
brooklyn nine nine s05
blacklist s05 (začasno konec)
modern family s09
mr. robot s03
big bang theory s11
orville s01
blindspot s03

Upal sem da bo Star Trek:Discovery res nadaljevanje Star Trekov, a je zame trenutno le STD among Star Trek series.

dober plugin za chrome, ki potem avtomatsko louda serije v utorrent. izognite se slovenskega prevoda plugina, ker sem površno prevedel, a se mi ni dalo popravit napak:
https://chrome.google.com/webstore/deta...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

IL_DIAVOLO ::

Lion29 je izjavil:

RoccoC je izjavil:


leiito je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

The wire? Zdi se mi znana, o cem se gre?


Ma kr neki, eno sezono je problematika pristaniških delavcev, naslednjo novinarjev, nobene doslednosti.


LOOOL, no sto ljudi sto čudi. Saj tudi drugače vidim da imava okuse za serijo povsem različna. Meni (pa tudi ogromno kritikom) je The Wire najboljša serija ever, tudi edina, ki sem jo gledal dvakrat.


seveda je bil sarkasticen... pismo no


Ma nemoj brah :))

leiito ::

Izi je izjavil:

Lion29 je izjavil:

sicer pa previdno... kar izi pravi odstekan humor... je velikokrat over the top.... tipicno amerisko posiljen....
ima pa dobre vlozke in poskusa podirat ustaljene kliseje... in kot receno ima nek "return to the future" vibe

"Over the top" včasih ja, "tipično ameriško posiljen" pa nikakor ne. Je kar precej svež humor, ki je precej vezan na poznavanje starih sci-fi uspešnic. Brez poznavanja klasik kot so The Last Starfighter, Back to the Future, Terminator, Avatar, i.t.d. ne bo šlo. Povezav s temi filmi kar mrgoli in če teh filmov ne poznaš potem ne opaziš prav nič smešnega.
Tipični ameriški humor je situacijski z bolj malo besed, ki zato dostikrat deluje prisiljeno, tukaj pa je ravno obratno večino humorja v dialogih.
Tudi ocena 8.1 na IMDB pove, da nisem edini, ki meni, da gre za eno boljših komedij zadnjega časa. Bi rekel, da brez problema lahko rečemo, da je boljša kot The Orville. Z razliko, da je Orville vesoljščina, Future Man pa Time travel.

Pa še kot sem omenil že v prejšnjem postu začetek serije ni nič posebnega, kasneje postaja vedno boljša, sploh drugi del sezone je odličen.
Je pa to serija izključno za ljubitelje komedij, če si kakšen zafrustriran osebek brez smisla za humor, kot na primer leiito zgoraj potem ta serija seveda ni zate :P


Poznam sci-fi klasike.

V pilotu je punchline, da junak masturbira v svoji sobi in tik preden mu pride, padeta v sobo modela iz prihodnosti in mu pride velika količina semena na stranski lik. Če sem zato, ker mi to ni smešno, “zafrustriran osebek brez smisla za humor”, kamot, če bi se kdo od mojih bližnjih na tak, straniščni humor smejal, bi se resno zamislil nad njim alo njo.

Tudi Orville ni nek presežek, vsekakor ne da bi se človek glasno smejal, komedija je najtežji žanr, ampak se vsaj sem in tja posrečeno norčuje iz politične korektnosti, dejansko je satira.

leiito ::

Nasploh je v pilotu The Future Man veliko o masturbaciji, vsi se pač ne moremo identificirati s tem.

Ali pa daljši prizor, kjer junaka ženske tepejo z valjarjem, to pač ni stil komedije za starejše od 8 let in vsi poskusi so situacijska komedija, karakterji so pa itak prazni in nezanimivi.

Izi ::

Obesil si se samo na masturbacijo. Te je pač tam, da prikažejo glavnega "junaka" kot tipičnega mladega geeka. Malo smešno je bilo edino, da je masturbiral na lik iz igre. Kaj pa jaz vem, morda je to za današnjo mladino nekaj povsem običajnega :D
Bistvo pilota pa je bilo, da je čista kopija "The Last Starfighter (1984)" in če se ob tem nisi niti nasmehnil, potem je res bolje, da pozabiš na to serijo ;)

FTad ::

Izi je izjavil:

Lion29 je izjavil:

sicer pa previdno... kar izi pravi odstekan humor... je velikokrat over the top.... tipicno amerisko posiljen....
ima pa dobre vlozke in poskusa podirat ustaljene kliseje... in kot receno ima nek "return to the future" vibe

"Over the top" včasih ja, "tipično ameriško posiljen" pa nikakor ne. Je kar precej svež humor, ki je precej vezan na poznavanje starih sci-fi uspešnic. Brez poznavanja klasik kot so The Last Starfighter, Back to the Future, Terminator, Avatar, i.t.d. ne bo šlo. Povezav s temi filmi kar mrgoli in če teh filmov ne poznaš potem ne opaziš prav nič smešnega.
Tipični ameriški humor je situacijski z bolj malo besed, ki zato dostikrat deluje prisiljeno, tukaj pa je ravno obratno večino humorja v dialogih.
Tudi ocena 8.1 na IMDB pove, da nisem edini, ki meni, da gre za eno boljših komedij zadnjega časa. Bi rekel, da brez problema lahko rečemo, da je boljša kot The Orville. Z razliko, da je Orville vesoljščina, Future Man pa Time travel.

Pa še kot sem omenil že v prejšnjem postu začetek serije ni nič posebnega, kasneje postaja vedno boljša, sploh drugi del sezone je odličen.
Je pa to serija izključno za ljubitelje komedij, če si kakšen zafrustriran osebek brez smisla za humor, kot na primer leiito zgoraj potem ta serija seveda ni zate :P


Meni je Future man super serija postala :)

Izi ::

So se pa potrudili z zgodovinsko avtentičnostjo. Los Angeles 1985 in čisto novi Yugo avtomobili v mestu :D
Sem šel prav na Wiki preverit in ravno 1985 so na veliko začeli prodajati Yugote v Ameriki.

RoccoC ::

Lion29 je izjavil:

RoccoC je izjavil:


leiito je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

The wire? Zdi se mi znana, o cem se gre?


Ma kr neki, eno sezono je problematika pristaniških delavcev, naslednjo novinarjev, nobene doslednosti.


LOOOL, no sto ljudi sto čudi. Saj tudi drugače vidim da imava okuse za serijo povsem različna. Meni (pa tudi ogromno kritikom) je The Wire najboljša serija ever, tudi edina, ki sem jo gledal dvakrat.


seveda je bil sarkasticen... pismo no


Najprej, ker je skočil tudi Hudiček: oba poglejta komu sem repliciral. Nato, koliko sem ujel poste dotičnega kateremu sem res repliciral, se ne bi nič čudil če ni bil sarkastičen. Ker koliko ta oseba "svršava" na povsem povprečne serije (recimo Gomora) in na jabolčne produkte me ne bi nič čudilo da bi mu The Wire bila krneki.

IL_DIAVOLO ::

Haha priznaj da ne prepoznas sarkazma, pa bo.

All good gvido :))

RoccoC ::

;) če ti tako praviš bo že držalo, se očitno vidva z leeitom precej intimno poznata, da se neprestano čutiš dolžan odgovarjati v njegovem imenu...Ne skrbi, ne bom več posegal v vajino intimo.

Konlov ::

Takle mamo: Big Little Lies

no comment ::

Konlov je izjavil:

Takle mamo: Big Little Lies

Nč nimamo, čez pol leta bo S2.

Konlov ::

Ta tema zasluži 100 delov...

leiito ::

Medtem 2 epizodi Gomorrah S3 zunaj, ni pa še podnapisov v angleščini. Italijani so ubrali zanimivo strategijo in pred lansiranjem sezone ponudili prvi dve epizodi v kinotih in podrli rekord gledanosti. Ampak valjda, Gomorrah je povprečna, Future Mana pa ne moreš nehat gledat, tako zelo je smešno.

yayo ::

Nekdo mi je v pogovoru omenil serijo Sense8 sester Wachowski pa sem odločil, da bom pogledal, če je zanimiva. Nisem imel pojma v kaj se spuščam, je pa že po drugi epizodi zelo, zelo očitno. :)) Bom še vztrajal, morda tisto, kar mi trenutno zgleda kot lgtb propaganda ima neko svojo funkcijo. (čeprav berem, da v drugi sezoni stvari eskalirajo na kvadrat).

Dami ::

yayo je izjavil:

(čeprav berem, da v drugi sezoni stvari eskalirajo na kvadrat).

They do. Sicer pa ne priporočam da začneš gledat, ker so serijo skenslal ne da bi lepo zaključl 2. sezono.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tr0n ::

Punisher

Verjetno najboljsa Marvel TV serija dosedaj.

That is all. :)

yayo ::

Dami je izjavil:

yayo je izjavil:

(čeprav berem, da v drugi sezoni stvari eskalirajo na kvadrat).

They do. Sicer pa ne priporočam da začneš gledat, ker so serijo skenslal ne da bi lepo zaključl 2. sezono.

sem prebral, da pripravljajo dvourni special, ki zaključil zgodbo in bo na sporedu nekje v 2018.

Konlov ::

Katero serijo na HBO trenutno priporočate?

oo7 ::

Konlov je izjavil:

Katero serijo na HBO trenutno priporočate?



Game of thrones
Boardwalk empire
Rome
Westworld

oo7 ::

Jaz trenutno spremljam


Ponedeljek - The walking dead zadnja epizoda je bila dobra drugače pa zaenkrat slaba sezona

Torek - Lucifer dobra Tv serija edino lahko bi bilo več nadnaravnega drugače pa zanimiva detektivska serija ;)

Sreda - Flash nič posebnega / Lethal weapon čist huda Tv serija dobro so vse skpuaj prinesli z filma v tv serijo 8-)

Četrtek - The shannara Chronicles spet postaja malo bolj zanimivo

Petek - Arrow serija se je malo izboljšala / Orville je zakon :)

Sobota - Nič

Nedelja - Nič


Moram pa še pogledat 8-O

Mr Robot 3 sezona
Stranger things 2 sezona
Punisher 1 sezona
Future Man 1 sezona
The man in high castle 2 sezona


Pa še zdaj v kratkem se začne in bom seveda spremljal redno tedensko

Vikings - ena najboljših Tv serij
Knightfall - Nova Tv serija od Historya
Grand Tour - trije norci :)

Egidij88 ::

Pa saj ne veš več kaj je kaj... jaz gledam po eno serijo naenkrat, še to se mi včasih zdi izguba časa. Zdaj sem pogledal Breaking Bad, prej Stranger Things 2, čakam Black Mirror. Drugače pa kakšen film ali dva na mesec.

Konlov ::

Neki sem se full v razmere pa to orientiral. P še muzka ... fiufffff. Je kaj podobnega?

meho7 ::



Ze kdo pogledal?

Domen13579 ::

Pozdravljeni. Ker je tale tema malo bolj aktivna bom kar tukaj vprašal. Morda kdo ve zakaj na Netflixu nimam vseh sezon serij. Naprimer za serijo Lucifer, imam jaz samo 1 sezono, kolegu pa se sproti dopoljnuje, in ima že nekaj epizod 3 sezone?

prenasalec ::

Morda ima VPN? Vem, da ni vse dostopno v vseh regijah, zato je mogoče to razlog.

Domen13579 ::

Pravi da nima. Sem mu pa dal moj acc, ma pa iste dele kokr pri sebi. Nevem je lahko kaj z mojim internetom to?

meho7 ::

El Chapo 2. sezona - with English Subs out

Izi ::

Crisis on Earth-X je 4 delni crossover med 4 sorodnimi superhero serijami Supergirl, Arrow, The Flash in DC's Legends of Tomorrow.
Kdor ne gleda serij redno vsak dan ko prihajajo ven bo verjetno zamešal vrstni red. Torej:
1. Crisis on Earth-X, Part 1 - Supergirl s03e08
2. Crisis on Earth-X, Part 2 - Arrow s06e08
3. Crisis on Earth-X, Part 3 - The Flash s04e08
4. Crisis on Earth-X, Part 4 - DC's Legends of Tomorrow s03e08

Se pravi vsi 8. deli v tem vrstnem redu tvorijo Crisis on Earth-X



Glede na trailer so iz naftalina spet potegnili Naciste. Nacisti proti Superherojem :))

webmaher ::

je kdo gledal na nacionalki
Trust me

ni mi jasno zakaj so mel zgor in spod kilometrske črne robove...

prenasalec ::

webmaher je izjavil:

je kdo gledal na nacionalki
Trust me

ni mi jasno zakaj so mel zgor in spod kilometrske črne robove...

Sem gledal že pred časom, predvsem zato ker bo Jodie Whittaker igrala Doctorja v seriji Doctor Who. Trust Me se mi je na splošno zdela precej všečna.

webmaher ::

kaj ovinkariš, Jodie ti je všeč :))
ampak razloži mi zakaj je bila taka slika..kot bi šlo za kino 21:9 ali še več :))

oo7 ::

Izi je izjavil:

Crisis on Earth-X je 4 delni crossover med 4 sorodnimi superhero serijami Supergirl, Arrow, The Flash in DC's Legends of Tomorrow.
Kdor ne gleda serij redno vsak dan ko prihajajo ven bo verjetno zamešal vrstni red. Torej:
1. Crisis on Earth-X, Part 1 - Supergirl s03e08
2. Crisis on Earth-X, Part 2 - Arrow s06e08
3. Crisis on Earth-X, Part 3 - The Flash s04e08
4. Crisis on Earth-X, Part 4 - DC's Legends of Tomorrow s03e08

Se pravi vsi 8. deli v tem vrstnem redu tvorijo Crisis on Earth-X



Glede na trailer so iz naftalina spet potegnili Naciste. Nacisti proti Superherojem :))



Si že pogledal prve dve epizode? Se sploh splača?

prenasalec ::

webmaher je izjavil:

kaj ovinkariš, Jodie ti je všeč :))
ampak razloži mi zakaj je bila taka slika..kot bi šlo za kino 21:9 ali še več :))

Saj ni slaba, priznam :))
Se mi zdi da je bila serija snemana v razmerju 2,39:1. Taka razmerja dandanes niso neobičajna tudi za serije. Stranger Things, na primer, ima ratio 2:1, kar je po mojem mnenju komaj še na robu dobrega okusa.

Zgodovina sprememb…

Izi ::

oo7 je izjavil:

Izi je izjavil:

Crisis on Earth-X
Si že pogledal prve dve epizode? Se sploh splača?

Part 1 in 2 sem pogledal. Če gledaš katero izmed teh štirih serij potem je ogled nujen, drugače pa ne.
Po dveh delih kaže da bodo zmagali Nacisti :P

Dami ::

oo7 je izjavil:

Si že pogledal prve dve epizode? Se sploh splača?

V dveh delih je blo akcije vsega skup za 10min, ostalo pa bla,bla,bla,feelings,bla,bla,bla :))
Ker gledam vse 4 serije sn tega že tak vajen, tak da je ogled obvezen.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

oo7 ::

Jaz gledam samo Arrow in Flash. Sem potem včeraj pogledal epizodi od Supergirl in Arrow. Tole z dvojniki je že prav smešno kot, da DC nima drugih negativcev :|

Izi ::

Je pa treba priznati, da imajo Naci dvojniki veliko lepše in bolj "bad ass" obleke od originalnih junakov. Sploh Supergirl, ki ima originalno obleko še tam nekje iz 50. let prejšnjega stoletja z rdečo kiklico in tistim grdim velikim S na prsih, je v Naci črni obleki neskončno boljša in na prsih ima dvojni S od SS divizije :))

Dami ::

Izi je izjavil:

in na prsih ima dvojni S od SS divizije :))

Upam da jo kdaj pokazejo v opravi S&M divizije >:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tr0n ::

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. Season 5 Premiere Special Preview.

Spoilers.

Outcast ::

Sem na začetku druge sezone Chance, ki se mi zdi celo boljša kot prva, vsaj začetek je boljši...dr.House v vlogi v kateri je 'najboljši';)
Priporočam!
««
184 / 302
»»