» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
162 / 300
»»

yayo ::

avtek je izjavil:

Mi lahko priporoča kakšno dobro serijo, ki je podobna zvrst sledečim, ki so me maksimalno navdušile (Breaking Bad, Prison Break, The Following). Rad imam dobro zgodbo, po možnosti malo detektivsko in tudi nekaj akcije.

Seveda si želim, da bi na medmrežju bili dostopni tudi slovenski podnapisi.

Hvala za nasvete in pomoč!


Amazonova seija Bosch, ko gre za klasično detektivko.
Prva sezona True Detective, ko gre za špico tv produkcije, ki že koketira z okultnim (drugo sezono raje ne glej).

WallSreet ::



Izi ::

oo7 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

oo7 je izjavil:

Danes se je začela nova Tv serija Legion.
Baje je very good.
Pravijo tako :)
Tole bo pa treba pogledati 8-)
Legion je antijunak iz Marvel Comics.
Kolikor piše na Wikiju je Legion mutantski sin slavnega Profesorja Charles Xavierja.


Nisem vedel, da ima pleško sina. In to duševno bolnega antijunaka s super močmi.

Legion - Ocena na IMDb zaenkrat 9,8 :O

hojnikb ::

#brezpodpisa

oo7 ::

Kakšen se vam je zdel Legion?

leiito ::

oo7 je izjavil:

Kakšen se vam je zdel Legion?


Za zaspat je odličen, moraš biti ornk dec, da zdržiš 20 minut.

Tr0n ::

Odlicen. Zgleda bo podobna fora, kot z Agents of Shield, samo v X-Men univerzumu, kjer bodo povezali zadevo s prihajajocimi filmi.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Kakšen se vam je zdel Legion?

Meni se je zdel nadpovprečno dober.
Odlično so prikazali Davidovo zmešanost, da niti on sam niti mi kot gledalec nismo vedeli kaj točno je res in kaj ne. Potem ko je v norišnici njegova zavest začela preskakovati v tuja telesa je bilo malo zmede kdo je kdo. Ampak potem ko "zdravila" začno popuščati zadeva lepo steče in sedaj ko je pobegnil vladnim agentom se akcija lahko začne. Če bo le toliko pri sebi, da ne bo pobil vseh okoli sebe ;)

leiito ::

OK, bomo še 1x probal, Legion je tudi kritiško odlično ocenjen.

Fif55 ::

Prvi del Legion-a je bil okej. Neke vrste origin so posravili, zdaj je pa vse odvisno kako bodo napredovali naprej z zgodbo. Pustimo se presenetiti.

oo7 ::

Samo za zanimivost :)

Najmočnejši mutanti v Marvelovi univezi so omega mutanti med katere spada tudi Legion.

Omega mutanti

Legion.
Jean Grey.
Iceman.
X-Man.
Franklin Richards.
Hope Summers.
Vulcan.
Elixir.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Najmočnejši mutanti v Marvelovi univezi so omega mutanti med katere spada tudi Legion.

Če jih že omenjaš bi lahko napisal še kaj sploh so Omega mutanti :P

Navadni mutanti so vsi, ki imajo v sebi poseben X-gen, ki jim omogoči super moči.
Omega mutanti so pa tisti redki najmočnejši mutanti, ki so tako močni, da njihove moči delujejo izven znanih fizikalnih zakonov. Omega level moči so na primer nesmrtnost, neomejeno spreminjanje in upravljanje z materijo in energijo in pa tiste najmočnejše psihične in telekinetične moči, ki lahko upravljajo s celimi planeti.

Legionova glavna značilnost je, da lahko absorbira tujo človeško psiho in jo spravi kot svojo alternativno osebnost. To se ponavadi zgodi, ko nekdo umre zraven njega in takrat se njegova zavest prenese v Davida. David skače med temi osebnostmi in vsaka izmed njih uporablja druge super moči. Ko tako preskakuje med različnimi absorbiranimi osebnostmi ima dostop do praktično vseh super moči, ki sploh obstajajo.
Ker pa bodo prej ali slej med njegovimi številnimi različnimi osebnostmi tudi kriminalci in teroristi si lahko mislimo da se svetu ne piše nič dobrega >:D

Vse skupaj zna biti precej zmedeno za gledalce, ki jim je X-men svet in sam Legion neznan.

--- Malo spolerja, kot sem jaz razumel pilota. ---

Kot smo videli je David v pilotu že absorbiral nekaj osebnosti, ki jih je sam ponesreči ubil v psihiatrični bolnišnici. Lenny je ponesreči ubil ko jo je poljubil in njena zavest se je absorbirala v njega in jo je nekaj časa že uporabljal, čeprav še ne ve kaj se sploh dogaja. Zraven je ubil tudi Syd, ko je vsa vrata v bolnišnici spremenil v zid in je ostala napol v zidu, ampak mislim, da nje ni absorbiral. Je pa nekaj drugih.
Skratka tako Davidu kot gledalcu je zaenkrat težko vedeti kdo je resnična osebnost, kdo pa ena izmed njegovih alternativnih osebnosti. Zanimivo bo videti, kako bodo to psihotično zgodbo uspeli bolj ali manj razumljivo voditi naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Lion29 ::

a to je isti universe kot
- daredevil
- jessica jones
- luke cage
- xman
- the powerless (je ze kdo pogledal)?
me prav cudi, da je sploh se kdo powerless :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

a to je isti universe kot
- daredevil
- jessica jones
- luke cage
- xman
- the powerless (je ze kdo pogledal)?
me prav cudi, da je sploh se kdo powerless :)


Legion

"It's not in the continuity of those films in the sense the current X-Men films take place in a universe in which everybody on planet Earth is aware of the existence of mutants. The series Legion takes place in a parallel universe, if you will, in which the US government is in the early days of being aware that something called mutants exist but the public is not. I wouldn't foresee characters moving back and forth because they really are parallel universes."

Lion29 ::

heh...OK... sicer razen flasha in daredevila ne gleda ostalih in mi dol visi za filme... nekako mi grejo te serije s superjunaki ze posteno na k... bom chekiral da vidim, ce ima potencial... oram se luke cage-a pogledat do konca... sem samo 3 dele...

zadnje case sem bolj presaltal na YT... in gledam bolj malo novih serij, veliko starih sem skelnskal... nekaj jih obdrzal lih tolko da se ne dolgocasim :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:


zadnje case sem bolj presaltal na YT... in gledam bolj malo novih serij, veliko starih sem skelnskal... nekaj jih obdrzal lih tolko da se ne dolgocasim :D



Kaj pa gledaš na You tube ?

Tr0n ::

O, druga sezona Billions je ze na voljo. :)

Lion29 ::

oh, sem zajebal... powerless je DC universe :D se posipam s pepelom, ker sem trosu bogokletje :D


oo7 je izjavil:

Lion29 je izjavil:


zadnje case sem bolj presaltal na YT... in gledam bolj malo novih serij, veliko starih sem skelnskal... nekaj jih obdrzal lih tolko da se ne dolgocasim :D



Kaj pa gledaš na You tube ?



mah, se je tekom let nabralo precej kanalov na katere sem subskriban... veliko gledam, vsega po malo.... no razen igrackarskih in makeup kanalov ... pa vlogov se tudi kar izogibam
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Cruz ::

Legion ima dober pilot. Nisem se mogel takoj spomniti od kje mi je znana Sydney. Fargo! Imam občutek, da bo Legion še boljši od Daredevila. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

scipascapa ::

ful je podobna Rebecca Ferguson

oo7 ::

Colony še kdo spremlja?



Black Sails zelo dobra epizoda ampak ;((


Black Sails SPOILER!!!

Rackam in njegova bela zastava;((

mgermo ::

Black Sails spopad med Teachem in guvernerjem je brezveze. Vidi se da je zadnja sezona in so moral zaključit.

Keelhauling je bil kul. Še nikjer to nisem videl tako prikazano.
SPOILER!!





Teacheva ladja NE MORE izgubit v teh poziciji. In Rackham namesto da bi jih zbombardiral do trske se raje preda. Makes sense.

klemenSLO ::

začela se je 2 sezona Billions.:)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Tr0n ::

Dober zacetek ja.

oo7 ::

Na pop tv- ju zdaj vidim pa kar Lethal Weapon 4 epizoda. Kaj se je zgodilo, da na Pop Tv predvajajo letošnjo Tv serijo?

scipascapa ::

napoved, da se jim obetajo milioni po suhem?

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

napoved, da se jim obetajo milioni po suhem?


Najbrž bo kar to ja.

IL_DIAVOLO ::

oo7 je izjavil:

Na pop tv- ju zdaj vidim pa kar Lethal Weapon 4 epizoda. Kaj se je zgodilo, da na Pop Tv predvajajo letošnjo Tv serijo?


Verjetno so dobili v zahvalo, ker so tako lepo ugodili lastnikom z narocnino. Serija je tako in tako zanic, je pa vsaj aktualna no :D

Lion29 ::

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

SPOILER BLACK SAILS:












Brutalna smrt Blackbearda v zadnji epizodi Black Sails, Long John Silver je končno nazaj v Nassau.
Spodaj 'v zakulisju velikega trenutka Blacbearda ' video, MOŽNOST SPOILERJA v kolikor še niste gledali epizode!

http://www.ign.com/videos/2017/02/13/bl...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Outcast je izjavil:

SPOILER BLACK SAILS:












Brutalna smrt Blackbearda v zadnji epizodi Black Sails, Long John Silver je končno nazaj v Nassau.
Spodaj 'v zakulisju velikega trenutka Blacbearda ' video, MOŽNOST SPOILERJA v kolikor še niste gledali epizode!

http://www.ign.com/videos/2017/02/13/bl...



Dobro so tole naredili čeprav bi raje pod ladjo videl nesposobnega Rackhmana in njegovo belo rjuho.

Dami ::

Ja, ta zadn del je bil polom. Namest, da bi ladjo potopili, ker se je na daleč vidlo "ITS A TRAP", grejo tako bedarijo nardit. Who writes this shit?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

oo7 ::

Dami je izjavil:

Ja, ta zadn del je bil polom. Namest, da bi ladjo potopili, ker se je na daleč vidlo "ITS A TRAP", grejo tako bedarijo nardit. Who writes this shit?


Res je. Če bi ladjo potopili bi se znebili Rogersa + Nassau = čista zmaga.

Outcast ::

Smrt je bla res brutalna, sm bil pa kr mal presenečen, kako hitro je Rackham dvignu belo zastavo, ko so ujeli Blackbearda in Anne...ga razumem, sam bi lohk tud odpru ogenj na njih, in pač tvegal da se oba, mogoče vsaj eden reši, oz preživi. Pol pa nad Nasau s 'kopenskimi' gusarji pa je zmaga čista (še Billy-ja spotoma pospravijo:))

oo7 ::

Ta bela zastava je največji dokaz, da Rackhman ni za kapitana.

Nesta ::

Expanse kdo gleda?

Tr0n ::

oo7 ::

Legion pogledal drugo epizodo pa zaenkrat nisem preveč navdušen.

Colony še kdo spremlja ???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Lion29 ::

Lion29 je izjavil:




haha, pravkar pogledal pilota... po trailerju sem si mislu... zanimivo, komicno... ampak drew barimor? meh... pa se ena zombie serija...jo res rabimo???

ampak moram rect, da je prow kul :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

Eto, pogledal pilota "The Good Fight" spin-off "The Good wife" in je manj lame kot sem mislu... pac cisto tipicno kot je blo prej... malenkost prevec posiljeno, ampak bomo vidli kako bo... ceprav mi je Ygrette totalno anti, ampak bomo vidli

Mimogrede sem tudi pogledal prvih 6 delov Santa Clarita Diet.... lol... zelo presenetljivo gledljivo :D grem se ostale 4 dele pogledat
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Zadnja epizoda Black Sails je bila kot kakšna pogovorna oddaja.

Dami ::

Calm before the storm. Smo vajeni tega. Važn da bo storm :)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

oo7 ::

Pirati se preveč kregajo med sabo.

Upam pa, da do konca sezone pospravijo obe kači Elenor in Max.

Tr0n ::

V bistvu se je ogromno zgodilo prejsno epizodo in meje so veliko bolj definirane ter finalni obracun neizogiben med sedaj se tretjo fakcijo, suznji.

Zanimivo bo, ko se bo vrnil se Rackham in sporocil vest o smrti Blackbearda in Anne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

Anne je pokazala Rackamu kaj so to jajca 8-)

Outcast ::

U bistvu so imeli ustvarjalci jajca, da so jo skenslali, ker je bila kar priljubljen lik, na twitterju je bil jok:)
Ok res pa da gre swerija h koncu tko da si še mal 'šokov' lahko privoščijo; pa pomoje še ni konc!

shotalick ::

oo7 je izjavil:

Colony še kdo spremlja?



Black Sails zelo dobra epizoda ampak ;((


Black Sails SPOILER!!!

Rackam in njegova bela zastava;((


Colony bom začel danes spremljati. Ravno sem jo malo povohal in se mi zdi super. Poleg pride še Stranger things.. zgleda tut ok.

Morm rečt, da se je splačalo mal TV serije temo povohljat :).

oo7 ::

Outcast je izjavil:

U bistvu so imeli ustvarjalci jajca, da so jo skenslali, ker je bila kar priljubljen lik, na twitterju je bil jok:)
Ok res pa da gre swerija h koncu tko da si še mal 'šokov' lahko privoščijo; pa pomoje še ni konc!


Ja saj to je to serija gre k koncu zdaj bodo padali kot muhe.

shotalick je izjavil:



Colony bom začel danes spremljati. Ravno sem jo malo povohal in se mi zdi super. Poleg pride še Stranger things.. zgleda tut ok.

Morm rečt, da se je splačalo mal TV serije temo povohljat :).


Obe seriji sta dobri še posebej Stranger things.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Zstiller ::

Tr0n je izjavil:

V bistvu se je ogromno zgodilo prejsno epizodo in meje so veliko bolj definirane ter finalni obracun neizogiben med sedaj se tretjo fakcijo, suznji.

Zanimivo bo, ko se bo vrnil se Rackham in sporocil vest o smrti Blackbearda in Anne.


V seriji je zdelana ne pa mrtva ne prehitevaj.

oo7 ::

Tales From the Crypt 2017 Reboot Trailer (TNT Horror Block)



Reebot serije

Tales from the Crypt (1989-1996) - http://www.imdb.com/title/tt0096708/
««
162 / 300
»»