» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
163 / 302
»»

klemenSLO ::

Homeland odlična 4 in 5 epizoda 6 sezone!
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

Tales From the Crypt 2017 Reboot Trailer (TNT Horror Block)



Reebot serije

Tales from the Crypt (1989-1996) - http://www.imdb.com/title/tt0096708/



bomba!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Cruz ::

Legendarna serija. Daleč pred svojim časom. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

oo7 ::

Tales from the Crypt intro



Lethal weapon napovedana druga sezona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Fox's 'Lethal Weapon' Renewed for Season 2

http://www.hollywoodreporter.com/live-f...

The Warner Bros. drama based on the hit movie franchise will return for a 22-episode second season.

Outcast ::

Lion29 je izjavil:

Lion29 je izjavil:




haha, pravkar pogledal pilota... po trailerju sem si mislu... zanimivo, komicno... ampak drew barimor? meh... pa se ena zombie serija...jo res rabimo???

ampak moram rect, da je prow kul :D


Tud jst sm pogledal par delov, nikol nisem bil navdušen nad Drew, ta vloga ji je pa pisana na kožo:) Tud šerif Givens se dobro znajde v bolj komičnih vodah.
Hvala za predlog, ravno na bolniški, je prov fino pogledat nekaj 'svežega':)

oo7 ::

It s allways sunny in Philadelpfia kdo gleda? Men se zdi, da so čedalje boljši :))

flyby ::

oo7 je izjavil:

It s allways sunny in Philadelpfia kdo gleda? Men se zdi, da so čedalje boljši :))


zakon serija :)

Cruz ::

oo7 je izjavil:

It s allways sunny in Philadelpfia kdo gleda? Men se zdi, da so čedalje boljši :))


Ja, meni tudi. Sem velik comedy nerd, ampak ta serija me je čisto prevzela. Tako lepa, tako črna. Drugače pa vsaka čast Danny DeVitu, da pri 72 letih igra v tej seriji, namesto da bi si vzel počitek, ki si ga je definitivno zaslužil.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

oo7 ::

Ja Danny je zakon drugače so pa vsi po vrsti dobri.

Najavljeni imajo že 13 in 14 sezono trenutno se pa vrti 12 sezona :)

oo7 ::

5 Aprila se začne Archer 8 sezona :)

Archer Season 8 Trailer



Nekaj so pisali, da naj bi bila že 7 zadnja ampak na IMDB piše, da bo še 9 in 10 sezona 8-)

webmaher ::

Danny je itak zakon... men je bil zelo všeč tudi v zelo stari seriji Taxi... vrti se trenutno na CBS Drama... zraven blestijo še nepogrešljivi Judd Hirsch, Marilu Henner, Tony Danza, Christopher Lloyd in Andy Kaufman...

IL_DIAVOLO ::

Ne vem, če ne bom začel gledat it is always sunny in phili...obožujem dober humor.

Cruz ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne vem, če ne bom začel gledat it is always sunny in phili...obožujem dober humor.


Poskusi. Sicer je prva sezona bolj revna, ampak sploh ni slaba. Tako da, če se ti ne bo videlo takoj, poglej vseeno(samo 6 delov je v prvi sezoni), v drugi sezoni pa se začne real deal. Danny DeVito nastopi komaj v drugi sezoni.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

oo7 ::

Jutri se začne nova TV serija Taken.


IMDB: http://www.imdb.com/title/tt5052460/?re...

Film z Liam Neeson-om je bil zakon :)

IL_DIAVOLO ::

Fak so nadlezni z remaki...kaj res nimajo vec domislije?

oo7 ::

Black Sails SPOILER!!!!

Kot kaže so ga pirati orng naj...

Goody ::

leiito je izjavil:

oo7 je izjavil:

Je kdo pogledal pilot Traning day? A je za pogledat?



Ne. Bill Paxton je dober kot vedno, sicer je pa mim.


Paxton je včeraj umrl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goody ()

Cruz ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Fak so nadlezni z remaki...kaj res nimajo vec domislije?


Marketing. :) Delajo remake od uspešnih in priljubljenih filmov, ker vedo, da bodo ljudje gledali.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

IL_DIAVOLO ::

Ja saj to me moti, ker grejo v safe varianto, namesto da bi tvegali in posneli nekaj originalnega.

Tr0n ::

Holy shit @ Black Sails.

lisaac ::

Black sails odlično furajo zadevo ...v naslednji epizodi bo pokalo.

Nism opazu, da bi kdo omenil novejšo serijo Imposters, zadeva je zanimiva, no vsaj meni :)

leiito ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ja saj to me moti, ker grejo v safe varianto, namesto da bi tvegali in posneli nekaj originalnega.


Odvisno kdo. Netflix in Amazon si lahko privoščita veliko eksperimentiranja, zgrešene pilote ali cele sezone. Non mainstream studioti, Sundance ipd. so po naravi stvari bolj pogumni od največjih, največji studii morajo gledati pa izključno na kratkoročne rezultate, štejejo samo ratingi, ker je to na televiziji, ne na streamih, delničarjev pa jasno ne zanima umetelnost ali izvirnost, pač logika posla. Ampak živimo v zlati dobi tivi produkcije, nikoli se ni delalo toliko serij in toliko dobrih in za vse okuse, po žanrih in kakovosti, po vsem svetu, pa še piratizirano v večini, ni glih za jamrat.

Jst ::

To je znak zrele osebnosti, da ne greš na "instant gratification". Poskusi z otroci so pokazali, da obstajata dve vrsti ljudi: obema dajo v rokco slasten piškot in rečejo, če zdržiš eno uro, ne da bi ugriznil vanj, dobiš še enega. Večina te discipline ni sposobna, raje imajo vrabca v roki itd. Manjšina, ki ima disciplino počakati na drugi piškot, to so bodoči leaders of men.


Delno res. VČASIH nekaj stoletij nazaj so (plemiči) tako "testirali" svoje otroke. V eno roko so jim dali neko sladico, v drugo pa zlatnik/kovanec. (Kovanec je bil včasih vreden MNOGO.) It's more to this story. Ne da se mi sedaj pisati, kogar zanima, google it.


---

Z zamudo sem začel gledati Homeland, in lahko rečem, da se nam spet obeta dobra sezona, upam, da zgodbo potegnejo skozi dve sezoni. Trenutno sem končal tam, kjer so Carrie "diskreditirali" in Quinn-a aretirati.

Če se prav spomnim, je to četrta zgodba. Prva je bila odlična, potem crap, povprečna, ki so jo kar skenslali na koncu sezone. Zame je ta sezona s to zgodbo spet na dobrem nivoju.


---

24: Legacy.

Kifer (kadar se spomnim njegovo ime, mi gre na smeh; kdo svojega otroka poimenuje Kiefer?? LOL) je udeležen kot producent, ampak ta serija je tipično ameriško poveličevanje in pretiravanje. Ne bi se čudil, če jo financirajo iz kakšnega "vzporednega PR" vira Ameriške Vojske. (Za točna imena serij iz preteklosti ne vem, a se mi zdi, da je NCIS ena izmed njih.)

Kdor bo jo spustil, naj teh štiriindvajset ur raje porabi za gledanje v steno... mislim meditiranje.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Outcast ::

Tile dve serije dodal na seznam:
Top Boy (2011)

The Catch (2016)


Ali kdo spremlja The Catch, ker pri Top Boyu vem da nisem falil:D

Lion29 ::

Catch sem pogledal, zanimivo.... 2. sezona se zacne cez dober teden dni

Eto, sem pogledal vseh 10 delov Catalina Diet.... zelo, zelo pozitivno presenecen... zelo gledljivo.. lahko in ne totalno debilno (ceprav je)... zombie stvari bolj malo prikazano, pa ceprav se cela zgodba odvija okoli tega, tak da je to velik plus... jaz priporocam... grem na travnik nalozit
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Outcast ::

Lion29 je izjavil:

Catch sem pogledal, zanimivo.... 2. sezona se zacne cez dober teden dni

Eto, sem pogledal vseh 10 delov Catalina Diet.... zelo, zelo pozitivno presenecen... zelo gledljivo.. lahko in ne totalno debilno (ceprav je)... zombie stvari bolj malo prikazano, pa ceprav se cela zgodba odvija okoli tega, tak da je to velik plus... jaz priporocam... grem na travnik nalozit


Se mi je zdelo, da si ti že 1x priporočal The Catch...hvala, bom pogledal;)

SCD pa čista zmaga res, upam da ne bodo zdj vlekli leto, da posnamejo drugo sezono...še Drew je malo bolj simpatična v tej seriji:)

leiito ::

Jst je izjavil:

To je znak zrele osebnosti, da ne greš na "instant gratification". Poskusi z otroci so pokazali, da obstajata dve vrsti ljudi: obema dajo v rokco slasten piškot in rečejo, če zdržiš eno uro, ne da bi ugriznil vanj, dobiš še enega. Večina te discipline ni sposobna, raje imajo vrabca v roki itd. Manjšina, ki ima disciplino počakati na drugi piškot, to so bodoči leaders of men.


Delno res. VČASIH nekaj stoletij nazaj so (plemiči) tako "testirali" svoje otroke. V eno roko so jim dali neko sladico, v drugo pa zlatnik/kovanec. (Kovanec je bil včasih vreden MNOGO.) It's more to this story. Ne da se mi sedaj pisati, kogar zanima, google it.


---

Z zamudo sem začel gledati Homeland, in lahko rečem, da se nam spet obeta dobra sezona, upam, da zgodbo potegnejo skozi dve sezoni. Trenutno sem končal tam, kjer so Carrie "diskreditirali" in Quinn-a aretirati.

Če se prav spomnim, je to četrta zgodba. Prva je bila odlična, potem crap, povprečna, ki so jo kar skenslali na koncu sezone. Zame je ta sezona s to zgodbo spet na dobrem nivoju.


---

24: Legacy.

Kifer (kadar se spomnim njegovo ime, mi gre na smeh; kdo svojega otroka poimenuje Kiefer?? LOL) je udeležen kot producent, ampak ta serija je tipično ameriško poveličevanje in pretiravanje. Ne bi se čudil, če jo financirajo iz kakšnega "vzporednega PR" vira Ameriške Vojske. (Za točna imena serij iz preteklosti ne vem, a se mi zdi, da je NCIS ena izmed njih.)

Kdor bo jo spustil, naj teh štiriindvajset ur raje porabi za gledanje v steno... mislim meditiranje.


Re: Kiefer

oo7 ::

Je kdo pogledat pilot Taken?

Dami ::

oo7 je izjavil:

Je kdo pogledat pilot Taken?

Ja. Mešani občutki. Ni ne vem kaj.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

oo7 ::

Dami je izjavil:

oo7 je izjavil:

Je kdo pogledat pilot Taken?

Ja. Mešani občutki. Ni ne vem kaj.


Se strinjam. Pa tudi naslov je po moje samo zato, da privabi čim več gledalcev, ker kaj veliko skupnega nima z filmom.

IL_DIAVOLO ::

Fargo je verjetno edina serija, ki jim je uspelo z remakom. Ima kdo v mislih kaksen kultn film, ki bi lahko uspel na malih zaslonih? :)

oo7 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Fargo je verjetno edina serija, ki jim je uspelo z remakom. Ima kdo v mislih kaksen kultn film, ki bi lahko uspel na malih zaslonih? :)


Uspel bi lahko skoraj vsak samo če bi bil tako dobro in kvalitetno posnet kot Fargo.

Cruz ::

Matrix! :) Pa kakšen Snowpiercer bi bil zanimiv. Drugače pa tako kot je M-Power povedal, odvisno kako bi se potrudili.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

oo7 ::

MINDHUNTER | Teaser [HD] | Netflix


David Fincher 8-) - http://www.imdb.com/name/nm0000399/#dir...

inferno666 ::

Mindhunter: An agent in the FBI's Elite Serial Crime Unit tracks down serial killers and rapists.

A ni to isti plot kot pri The fall.

Dami ::

Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Lion29 ::

Dami je izjavil:

https://i.imgur.com/p8SVaWV.gifv :)


LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

so true :))
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Smešno je tudi, ko lovi kakšen avto in za njim teče par sekund in vse megleno kot, da gre avto par 1000 kmh hitro:))

oo7 ::



DUCKTALES Season 1 FIRST LOOK (2017) Disney XD Series


The first season will consist of 21 half-hour episodes and two hour-long specials.

yoco ::

Je mogoče kdo gledal serijo Frontier? "Kal Drogo" je not, pa me zanima, če je dobra!

oo7 ::

yoco je izjavil:

Je mogoče kdo gledal serijo Frontier? "Kal Drogo" je not, pa me zanima, če je dobra!


Jaz sem pogledal nič posebnega mi je TURN: Washington's Spies veliko boljša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Dzhimen ::

klemenSLO je izjavil:

Homeland odlična 4 in 5 epizoda 6 sezone!


Tudi šesta epizoda zanimiva. Po občutku mislim da je v zadnjih par sezonah vsa zanimiva akcija in napetost bila samo v konnčnih epizodah sezone. Zdaj pa je tu že na sredini sezone cela štala :))

Lion29 ::

SPOILER

-

Suits

-

s06e16 - season finale




sem lih mislu rect, da je 16 del, in so zadeve tako "lustno" zaokrozili... pa vidim, da je to season finale :) No, moram rect da KONCNO! ffs... je trajalo petso let, se je vleklo 10x huje ko kaka limonada.. sicer mi je serija ze kar zlajnana, ampak jo se vedno znajo naredit kar zanimivo

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

FTad ::

Meni je bil Suits season finale super.

Pa vsec mi je, da sta Harvey in Luis koncno prijatelja, in da Luis ni vec totalen dick, ker ce bi to scenaristi furali v neskoncnost, bi postalo ze posteno prezveceno.

Materiala oz idej imajo pa verjetno se dovolj, da bo serija se vedno zanimiva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FTad ()

scipascapa ::

aja šele season finale, sem mislil series finale :D

Lion29 ::

scipascapa je izjavil:

aja šele season finale, sem mislil series finale :D


maja, zdaj se je komaj zacelo.... Mike fully embraces... Harvey gains his lost edge back... Rachel lawyer and Donna Entrepreneur :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL_DIAVOLO ::

Lion ti in tvoje povedi lol

Lion29 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Lion ti in tvoje povedi lol



pismo, kaj je narobe z mojimi povedmi :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL_DIAVOLO ::

Lion29 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Lion ti in tvoje povedi lol



pismo, kaj je narobe z mojimi povedmi :D


Kar nekaj nakracaš po alinejah(pa ko bi vsaj bile alineje), vzemi si 5 min cajta pa napiši konkreten post v obsegu 5 stavkov. V slovenskem jeziku ali angleškem, tudi v narečju če ti tako bolj ugaja, ne pa malo slovenščine in malo angleščine. Ker tole res ni ničemur podobno no :D

Pa brez zamere, imaš dober okus za serije, samo izražanje te malo jebe >:D
««
163 / 302
»»