» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
155 / 302
»»

oo7 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Lion29 je izjavil:

uf zadnji del Luciferja.... ne vem zakaj, ampak mi je ta serija prav pri srcu

A lahko kaj več o tem napišeš, ker jaz se vsako epizodo sprašujem kako jim je uspel 2. sezono prodati. Satan, Hudič, Lucifer... v L.A. in se z eno detektivko zaj%bava ves čas. WTF?


Lucifer je TV serija delno narejena po stripu.

http://comicvine.gamespot.com/lucifer-m...


Once the most powerful and most beautiful of all angels in existence and one of two fictionally accredited with the creation of the DC Multiverse, Lucifer was sent by The Presence to rule over Hell after he rebelled. After governing Hell for more than 10 billion years, he left to look for a way out of predestination, to escape Yahweh's great Plan.


Lucifer is the second most powerful being in the DC universe. His 3 signature powers are The Lightbringer flames, his nigh-omniscience, and The Will of God. The flames can destroy almost anything and are unique hence the name Lightbringer. His nigh omniscience allows him to be 10 steps ahead of all others and know almost everything. His will can manipulate reality on any scale he so wishes. He also has various other powers like divine magic, soul creation, etc.

Even without his powers Lucifer's intellect makes him a formidable adversary. While powerless in The House of Windowless Rooms he was able to manipulate the many gods in the realm who attacked him and drive them to their own deaths, and he is capable of manipulating demons to think against their nature, and even gods against their will. His manipulation skills makes him a walking Anti-Life Equation.





Pač v Tv seriji so se osredotočili na del kjer je na zemlji tudi zato, ker tako je najcenejše. Lucifer drugo najmočnejše bitje v DC svetu kar pomeni, da Superman ali celotna Justice leauge nimajo niti najmanjših šans proti njemu >:D

D3m0r4l1z3d ::

Katero pa je prvo?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Katero pa je prvo?


The Presence - http://comicvine.gamespot.com/the-prese...

The Presence, otherwise known as the God of the Covenant is the creator of the DC universe in the comic book world, though he's more often spoken of than actually seen.


Potem je pa treba še omeniti Luciferjevega brata Michael Demiurgos - http://comicvine.gamespot.com/michael-d...

Michael Demiurgos is the son of Yahweh and brother of Lucifer Morningstar. He, along with his brother, is one of two fictionally accredited with the creation of the DC Multiverse. He is often described as the second mightiest of all the beings god created.



When the God of the Covenant began His creation of the Universe He formed two powerful beings to fulfil His desires: one was the archangel Michael who was given the demiurgic (having "an autonomous creative force or decisive power"[1]) power to enable the physical creation of the cosmos to occur (Big Bang moment). The other was the archangel Samael (Lucifer) who infused that creation with energy and life (sometimes called Sunmaker, or the Lightbringer). Michael and Samael are said to be twins and the first beings created by God (though it is often implied that Samael is the older brother). God's name is written on every atom of creation by Michael's power and Samael's will: this forms a central part of the series later on.

Cruz ::

Zanimivo, hvala.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

D3m0r4l1z3d ::

10. del ni bil slab, vseeno pa lahko bi precej več nardili na tem, ozadje je očitno veliko
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

10. del ni bil slab, vseeno pa lahko bi precej več nardili na tem, ozadje je očitno veliko


Ja, ker gre za TV serijo so se odločili za cenejše obdobje, ki se dogaja na zemlji drugače je materjala za več kot 10 miljard let kolikor je star Lucifer in obstaja še več univerz :)

10 epizodo pa bo treba pogledati danes enkrat.

IL_DIAVOLO ::

American crime story?

globoko grlo ::

k ste opisoval tegale luciferja sem se spomnil na film Dogma
ah, grem hit iskat kje se ga še najde :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

nurse013 ::

Dylan dog ga bo prizemljil
:)
you gotta be kidding me...

oo7 ::

Sem pogledal promo za Lucifer 11 epizodo pa piše naslednji del 16 Januar 2017 na IMDB pa piše naslednja epizoda 5 december ?

Zelnick ::

oo7 je izjavil:

Sem pogledal promo za Lucifer 11 epizodo pa piše naslednji del 16 Januar 2017 na IMDB pa piše naslednja epizoda 5 december ?

17. Januar je naslednji del... Svašta
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

Izi ::

Četvorni Crossover :))
Arrow, Flash, Supergirl in Legends of Tomorrow
Vse 4 serije so se trenutno zlile v eno, da smo dobili najmočnejši superpower team, ker so Zemljo napadli neki divji vesoljci.

Vrstni red:
Začetek je v Supergirl, nadaljuje se v Flash (to je bilo danes), naprej pa bo šlo še v Arrow in nato še v Legends of Tomorrow

imagodei ::

Hvala bogu, da ne gledam niti ene...
- Hoc est qui sumus -

meho7 ::

Same. Ze Smallville je bil pred leti komaj prebavljiv tole kar se pa zdaj vrti je pa cista KOMA!!! :8)

Han ::

Še dobro, da se je pred kratim začela tretja sezona The Affair.

scipascapa ::

izi: vse štrii so pofl.....arrow je začel super, potem pa samo še nazvdol.

Lion29 ::

kir kurac s temi crossoverji, da moram zdaj se ARROW gledat da vidim, kaj se pri flashu zgodi [:/]
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Kar se tiče DC univerze

Lucifer zaenkrat je Tv serija odlična 8-)

Flash gre počasi po stopinjam Arrow

Arrow še kar gledam čeprav je že nekaj časa slabo :))

Supergirl sploh še nisem gledal

Legends of Tomorrow pogledal prve dve epizodi in nehal.

oo7 ::

Januarja 2017 pride spet malo fantazije



IMDB: http://www.imdb.com/title/tt3579018/


EMERALD CITY | Official Trailer: Welcome to Emerald City

Izi ::

scipascapa je izjavil:

izi: vse štrii so pofl.....arrow je začel super, potem pa samo še nazvdol.

Gledam vse štiri ;) Res da niso nič posebnega ampak so kar lepo gledljive.
Arrow (sezona 5) (IMDb ocena: 79) je trenutno najslabši od te četverice. Prvih par sezon je bilo v redu, potem pa je začelo padati.
The Flash (sezona 3) (IMDb ocena: 82) trenutno malo pada kvaliteta, še vedno je boljši kot Arrow, ampak kot kaže gre po isti poti in jim je začelo zmanjkovati idej.
Supergirl (sezona 2) (IMDb ocena: 65) je trenutno na pavzi sredi sezone. Začetek prve sezone je bil katastrofalno slab, zato tudi dokaj slaba ocena, potem se je začela malo popravljati, v drugi sezoni je pa dosegla Arrow in Flash in ju morda že presegla.
Legends of Tomorrow (sezona 2) (IMDb ocena: 71) je pa malo drugačna kot ostale tri. Čeprav je še vedno superherojska zadeva, je v ospredju časovno potovanje. Komur je všeč Time travel mu bo ta serija brez dvoma všeč.

Kakorkoli že, te 4 serije so bolj kot ne en skupni paket in tako jih je treba tudi gledati. Vse so v istem vesolju, vsi heroji se poznajo med seboj in vse 4 zgodbe se kar precej prepletajo. Če že gledaš je smiselno gledati vse 4, ali pa nobene :P


Serije Lucifer pa ne smemo mešati v to četverico. Čeprav je Lucifer eden izmed DC-jevih superherojev, je serija čisto navadna drama oziroma kopija uspešne serije Castle. Drama z malo kriminalke in malo romantične komedije, ki so ji tukaj dodali še ščepec fantazije in iz Castla je nastal Lucifer. Mešanica, ki je obsojena na uspeh.
Lucifer je torej odlična serija za malo bolj romantične gledalce, ki za užitek ne potrebujejo akcije in specialni efektov.
Tudi Luciferja zvesto spremljam 8-)

D3m0r4l1z3d ::

Joker with mom issue and daddy problems, igralec je neprepričljiv, kvaliteta sicer ne peša, vseeno pa manjka Mojo.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Outcast ::

Hja, dobre (nove) serije letos lohk na prste ene roke preštejem: trenutno spremljam gledljive Chance, Lethal Weapon, Westwood, Shooter, Frontier z Khal Drogotom je pa precej na meji...

Lion29 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Joker with mom issue and daddy problems, igralec je neprepričljiv, kvaliteta sicer ne peša, vseeno pa manjka Mojo.


meni pa ravno obratno...brez glavnega igralca bi bila serija bedna... mislim da je dal seriji velik pecat
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

AmokRun ::

Outcast je izjavil:

Hja, dobre (nove) serije letos lohk na prste ene roke preštejem: trenutno spremljam gledljive Chance, Lethal Weapon, Westwood, Shooter, Frontier z Khal Drogotom je pa precej na meji...

Saj 5 dobrih in novih serij na leto je čisto dovolj. Od letošnjih, ki sem jih gledal, so mi dobre Goliath, The Crown, The Night Of, Stranger Things, Billions, The Young Pope in Westworld.

Izi ::

Outcast je izjavil:

Hja, dobre (nove) serije letos lohk na prste ene roke preštejem: trenutno spremljam gledljive Chance, Lethal Weapon, Westwood, Shooter, Frontier z Khal Drogotom je pa precej na meji...
Westwood? Verjetno misliš Westworld :P

Toliko vrhunskih serij kot zadnje čase še nikoli nismo imeli. Tole je spisek čisto frišnih najboljših LETOŠNJIH serij.
Jagodni izbor naj TV serij z začetkom v letu 2016:

_1. The Grand Tour - IMDb ocena: 95
_2. Westworld - IMDb ocena: 92
_3. The Crown - IMDb ocena: 90
_4. Stranger Things - IMDb ocena: 90
_5. This Is Us - IMDb ocena: 88
_6. Atlanta - IMDb ocena: 87
_7. Last Chance U - IMDb ocena: 86
_8. The Young Pope - IMDb ocena: 85
_9. American Crime Story - IMDb ocena: 85
10. The Get Down - IMDb ocena: 85
11. The Exorcist - IMDb ocena: 84
12. Goliath - IMDb ocena: 84
13. Billions - IMDb ocena: 84
14. Victoria - IMDb ocena: 83
15. Quarry - IMDb ocena: 83
16. Preacher - IMDb ocena: 82
17. Fleabag - IMDb ocena: 82
18. StartUp - IMDb ocena: 82
19. Animal Kingdom - IMDb ocena: 82
20. BrainDead - IMDb ocena: 81
21. Chance - IMDb ocena: 81
22. Designated Survivor - IMDb ocena: 80
23. Dirk Gently's Holistic Detective Agency - IMDb ocena: 80
24. Luke Cage - IMDb ocena: 79
25. Frequency - IMDb ocena: 79
26. Vice Principals - IMDb ocena: 79
27. Vinyl - IMDb ocena: 79
28. Underground - IMDb ocena: 79
29. Lethal Weapon - IMDb ocena: 78
30. Eyewitness - IMDb ocena: 78
31. The Durrells - IMDb ocena: 78
32. Love - IMDb ocena: 78
33. Shooter - IMDb ocena: 77
34. Outcast - IMDb ocena: 77
35. Second Chance - IMDb ocena: 77

Vse na tej lestvici so ne samo dobre ampak odlične za praktično vse okuse. Naslednjih 35 mest je dobrih, šele potem tam nekje od 70. mesta naprej se začno letošnje povprečne serije. Slabe pa gredo nekje od 100. naprej. Govorim seveda samo čisto najnovejših serijah, ki so se začele letos.

Mimogrede: Novih TV serij, ki so se začele letos je 3933 ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Outcast ::

Dobr Izi, zdj se strinjam da jih je več kot 5:), osebno pa ne gledam vseh žanrov, tko da jih pri meni kar veliko odpade iz tvoje liste, še Stranger Things nisem gledal...

Cruz ::

Po mojem mnenju je The Exorcist zelo underrated, super serija in upam, da bo dobila še vsaj eno sezono. A kaj, ko so ljudi razvadili glede grozljivk(ali pa samo teenagerje), mora biti jump scare vsakih 5 min in potem velja, da je grozljivka dobra. Nihče se več ne poglobi v zgodbo in osebo. Sem pred parimi meseci gledal originalnega The Exorcista z bratom, ki je teenager in mu sploh ni bilo strašno- še vprašal me je, zakaj to velja za grozljivko. Malo off topic, se opravičujem.

Najbolj originalna serija letos pa je po mojem mnenju BrainDead, še več takšnega bi lepo bilo.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

IL_DIAVOLO ::

Billy Bob Thornton v Goliathu?! To pa moram pogledat.

Hvala izi ;)

Outcast ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Billy Bob Thornton v Goliathu?! To pa moram pogledat.

Hvala izi ;)


Kr lot se, je precej dobra serija:)...upam na 2.sezono, ki še ni potrjena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Okapi ::

A Search Party je kdo pogledal? Zelo gledljiva črna komedija, 10 x 20 minut, se da hitro pogledati.

D3m0r4l1z3d ::

Narcos je kr dobra serija, sicer se gleda kot dokumentarec, ampak vse se lepo odvija, nič zavlečevanja.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

Shooter zaenkrat z epizode v epizodo boljše ;)

NejcSSD ::

Narcos je bla men VRHUNSKA :)
Pa Fargo obe sezoni :)
Trenutno pa gledam lost, konec leta 2016 in to prvič :D
Naslednja serija ki pride na vrsto, PRVIIČ, so Sopranovi
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

D3m0r4l1z3d ::

Nejc, ti pa nisi ravno referenca, če boš Lost pa Sopranos prvič gledal.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

IL_DIAVOLO ::

oo7 je izjavil:

Shooter zaenkrat z epizode v epizodo boljše ;)


Kaj pa vem, meni deluje kot nekaksen arrow. Na zivce mi grejo zgodbe, kjer predstavljajo glavnega igralca kot rambota, ampak nikoli ne dobis tega obcutka, podobno night manager. Zgresili so z izbiro igralcev, tudi zgodba je napram filmu(mark wahlberg) prevec idilicna. Wahlberg je bil samotar in veliko bolj prepricljiv in premeten. Ta v seriji deluje zelo naiven in family guy.

Konlov ::

Jest pa zdej šele Gomorro odkril. Fiuff, se te dotakne vse skupaj...

oo7 ::

Luke Cage napovedan za drugo sezono.

oo7 ::

Lion29 a še gledaš Arrow? Si pogledal medsezonsko finale?

IL_DIAVOLO ::

Konlov je izjavil:

Jest pa zdej šele Gomorro odkril. Fiuff, se te dotakne vse skupaj...


Obstajajo subsi? Serija ima res zavidljiv rating.

Outcast ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Konlov je izjavil:

Jest pa zdej šele Gomorro odkril. Fiuff, se te dotakne vse skupaj...


Obstajajo subsi? Serija ima res zavidljiv rating.


Obstajajo, vsaj ko sem jst gledal obe sezoni so bili zunaj srbsko/hrvaški in angleški subsi; s tem da so mi bili srb/hr precej boljši, pri ang prevod ni bil preveč kakovosten.

IL_DIAVOLO ::

Aha kul.

Btw pogledal sem goliath...nekatere scene so res bizarne :D

Ni slaba serija, ampak ni dovolj resna za moj okus. Billya bi lahko veliko bolje uporabili, ce primerjamo njegovo vlogo v fargu.

Outcast ::

Ja no...taka precej 'lahkotna' serija, čeprav nisem ravno fan raznih odvetniških serij...Billy mi je bil pa kul, mogoče ker je lik bolj 'lahkoten' kot je bil v Fargu.

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

Lion29 a še gledaš Arrow? Si pogledal medsezonsko finale?


nope... sem pogledal pol pilota zadnje sezone in ta zadnji crossover s flashom.... prav nic ga ne pogresam
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Lion29 a še gledaš Arrow? Si pogledal medsezonsko finale?


nope... sem pogledal pol pilota zadnje sezone in ta zadnji crossover s flashom.... prav nic ga ne pogresam


Na koncu te epizode je eno veliko presenečenje :))

leiito ::

Utopia je odlična, potegne po prvem kadru prve epizode, izvirna, nekonvencionalna, čeprav so jo po dveh sezonah skenslal, a la Deadwood, za ljubitelje teorij zarote.

https://www.theguardian.com/tv-and-radi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

Konlov ::

Outcast je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Konlov je izjavil:

Jest pa zdej šele Gomorro odkril. Fiuff, se te dotakne vse skupaj...


Obstajajo subsi? Serija ima res zavidljiv rating.


Obstajajo, vsaj ko sem jst gledal obe sezoni so bili zunaj srbsko/hrvaški in angleški subsi; s tem da so mi bili srb/hr precej boljši, pri ang prevod ni bil preveč kakovosten.

Na HBO gledam. Nekako si ne predstavljam, da ti pridejo do štedilnika. Nekaj se je včasih govorilo o tem, da se držijo pravila, da ženske in otroke pustijo pri miru. Tu ni videti, da to drži. Novačijo 8 letne otroke, tip je zadavil svojo ženo, ustrelili so otroka...
Očitno tudi italjanska mafija ne premore več nikakršne časti...

Lion29 ::

Konlov je izjavil:


Očitno tudi italjanska mafija ne premore več nikakršne časti...


al pa je to le serija?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

mackilla ::

Ali kdo ve kje bi lahko našel drugo sezono Fuller House?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

Lion29 ::

mackilla je izjavil:

Ali kdo ve kje bi lahko našel drugo sezono Fuller House?


a ti to resno? :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

mackilla ::

Lion29 je izjavil:

mackilla je izjavil:

Ali kdo ve kje bi lahko našel drugo sezono Fuller House?


a ti to resno? :D



Oprosti mogoče je res bilo malo butasto vprašanje. :D
««
155 / 302
»»