» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
156 / 301
»»

Outcast ::

Z-Nation se iz lahkotne, črne, humoristične drame spreminja u res slabo serijo...pomoje še sami ne vedno, kaj in kako naj bi to peljali naprej.

Lion29 ::

butasto je, ker je res idiotski sov... nostalgicno pogledal 1.5 delov, in skenslal...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Series 4 Trailer #2 - Sherlock




1 Januar 2017

meho7 ::

Ce kdo se ne gleda



Priporocam

oo7 ::

Marco Polo ne bo dobil tretje sezone ):

oo7 ::

Pogledal prve tri epizode Frontier. Ni slabo ampak mi je Turn boljša. Kot vidim je amo 6 epizod v prvi sezoni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

oo7 je izjavil:

Marco Polo ne bo dobil tretje sezone ):

Zanimivo pri tej seriji je, da se praktično vsi strinjamo, da je odlična serija, ki je tudi prav povsod dobila odlične ocene, ampak kljub temu jim je z drugo sezono uspelo pridelati neverjetnih 200 milijonov dolarjev izgube.
Glede na hudo izgubo ni niti najmanjše šanse, da bi kdajkoli videli 3. sezono in je seveda tudi uradno skenslana.

Outcast ::

Dejte mi predlagat za čez praznike par novih serij (ni treba da je ravno 2016, lahko ima že par sezon)...prosim ne sc-fi in comedij:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Invictus ::

House of Cards je zanimiva...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

harvey ::

Pušča / HBO 2016 (nek evropski vibe ala True Detective style)

Dramsko serijo "Pušča" programa HBO Europe obeleži zločin, ki usodno zaznamuje vse vpletene strani. Hana Sikorova, županja vasice na severu Češke, se zoperstavi rudarskemu koncernu, ki prebivalcem ponuja bogato plačilo, če bi zapustili svoje domove nad najdiščem rjavega premoga - a potem skrivnostno izgine njena štirinajstletna hči Misha.


Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Outcast ::

Invictus je izjavil:

House of Cards je zanimiva...


Hvala ti, dodal na seznam, dejansko serija ki je še nisem gledal...upam da ni PREveč politična, vem pa da ima zelo dobre ocene.

Še kakšen predlog:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

AmokRun ::

Rectify se po 4 sezonah danes zaključi.
http://www.imdb.com/title/tt2183404/

Han ::

The Affair zaenkrat odlično - 3. sezona v polnem teku. The Fall so letos zaključili s 3. sezono.

Lethal Weapon (v teku je 1. sezona) zaenkrat nad pričakovanji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

broken/link ::

Han je izjavil:


Lethal Weapon (v teku je 1. sezona) zaenkrat nad pričakovanji.

lahko potrdim. precej veliko presenečenje te sezone. v pozitivnem smislu.

Outcast ::

Od vseh zgoraj naštetih imam vse na seznamu, jih spremljam, razen The Affair...nisem razpoložen za ljubezenske avanture:D

IL_DIAVOLO ::

Outcast je izjavil:

Invictus je izjavil:

House of Cards je zanimiva...


Hvala ti, dodal na seznam, dejansko serija ki je še nisem gledal...upam da ni PREveč politična, vem pa da ima zelo dobre ocene.

Še kakšen predlog:)


Bolj politicne serije ne bos nasel :D

Prvi 2 sezoni top, 3. pa je tak tak. Francisu ne pase ta vloga, on je bolj behind the scenes.

Drugace pa the wire, breaking bad, fargo, mr robot. Tudi ce si ze pogledal. Serije ki letos izhajajo so itak bolj boge.

Outcast ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Outcast je izjavil:

Invictus je izjavil:

House of Cards je zanimiva...


Hvala ti, dodal na seznam, dejansko serija ki je še nisem gledal...upam da ni PREveč politična, vem pa da ima zelo dobre ocene.

Še kakšen predlog:)


Bolj politicne serije ne bos nasel :D

Prvi 2 sezoni top, 3. pa je tak tak. Francisu ne pase ta vloga, on je bolj behind the scenes.

Drugace pa the wire, breaking bad, fargo, mr robot. Tudi ce si ze pogledal. Serije ki letos izhajajo so itak bolj boge.


Ma ok, ji dam šanso:)
hvala za predloge!

Egidij88 ::

Začel sem gledati Black Mirror in se mi zdi super. Pred tem pa Stranger Things...me je kar potegnilo, solidno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

arnecan1 ::

Mene je pritegnil Designated Survivor http://www.imdb.com/title/tt5296406/ref...

Začetek ni bil obetajoč, ampak me je pritegnilo, kako se glavni akter spreminja, kako se prilagaja funkciji, okolici, odgovornosti.

Spoiler: akcije, nasilja in golote je bolj malo.:)

oo7 ::



IMDB: http://www.imdb.com/title/tt5052460/

Taken - Every Hero Has a Beginning


Rolo z Vikingov

Outcast ::

Zarad mene lohk igra not tud sveti Frančišek, avtomatski turn-off, te fxxxxx serije narejene po filmih:|

D3m0r4l1z3d ::

Outcast je izjavil:

Zarad mene lohk igra not tud sveti Frančišek, avtomatski turn-off, te fxxxxx serije narejene po filmih:|

Ja, velik opomin je Limitless serija, celo Cooperja so dobili, pa samo 1 sezona. Taken me prav tako kot film navdušil, zato bom dal možnost seriji, čeprav sem isto pri 2. in 3. delu Taken, pa bil razočaran.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Lion29 ::

Orange is the new Black
Ray Donovan
Shameless

so moji predlogi za kogarkoli
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

sheeshkar ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Outcast je izjavil:

Zarad mene lohk igra not tud sveti Frančišek, avtomatski turn-off, te fxxxxx serije narejene po filmih:|

Ja, velik opomin je Limitless serija, celo Cooperja so dobili, pa samo 1 sezona. Taken me prav tako kot film navdušil, zato bom dal možnost seriji, čeprav sem isto pri 2. in 3. delu Taken, pa bil razočaran.

Limitless sploh ni bila slaba serija. Ne bom rekel, da je bila pretirano dobra, vendar v primerjavi z marsikaterim sranjem, ki dobiva po pet sezon ali več, je bila med boljšimi v svojem razredu.

FTad ::

sheeshkar je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Outcast je izjavil:

Zarad mene lohk igra not tud sveti Frančišek, avtomatski turn-off, te fxxxxx serije narejene po filmih:|

Ja, velik opomin je Limitless serija, celo Cooperja so dobili, pa samo 1 sezona. Taken me prav tako kot film navdušil, zato bom dal možnost seriji, čeprav sem isto pri 2. in 3. delu Taken, pa bil razočaran.

Limitless sploh ni bila slaba serija. Ne bom rekel, da je bila pretirano dobra, vendar v primerjavi z marsikaterim sranjem, ki dobiva po pet sezon ali več, je bila med boljšimi v svojem razredu.


Se strinjam. Limitless mi je bila izredno zanimiva serija.

Skepticen sem bil tudi glede Shooter-ja, pa mi je tudi kul za gledat.

Outcast ::

Lion29 je izjavil:

Orange is the new Black
Ray Donovan
Shameless

so moji predlogi za kogarkoli


Dobri predlogi, vsi že pogledani:D

Sm se lotu House of Cards: dobra serija, zlo politična, ampak gledljiva...za čez praznike bo kr ok.

Cruz ::

Moji predlogi:
Broadchurch, Borgen, Endeavour , Rectify, The Newsroom, Treme, The Exorcist, Hell on Wheels.
Ajde pa še en vojni, sedem delov: Generation Kill(2008 sicer)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Outcast ::

Cruz je izjavil:

Moji predlogi:
Broadchurch, Borgen, Endeavour , Rectify, The Newsroom, Treme, The Exorcist, Hell on Wheels.
Ajde pa še en vojni, sedem delov: Generation Kill(2008 sicer)


Hvala, pogledal vse razen The Newsroom (mogoče mi je ta še najboljša od predlogov), Borgen (mislim da ne), Endeavour (mogoče) in Exorcist (ta sploh ne pride v poštev:)

leiito ::

Borgen je odlična serija, morda z delno izjemo S3 in tudi sicer je večina scandi-noir serij izredno gledljiva, z dobrimi zapleti, liki, zato pa toliko rimejkov. Broadchurch in Rectify pa sploh, oboje visoko nad povprečjem.

IL_DIAVOLO ::

Kakšen se vam zdi grand tour napram top gear? Meni se ne zdi nič slabši po ogledu pilota...imam občutek, da so vedno bolj pritegjeni :D

oo7 ::

Saj je skoraj enako Gran Tour kot stari Top Gear. No ja v top Gearu so bili slavni gosti tukaj se jim vedno zgodi nesreča. Važno, da so tisti trije norci Clarkson, Hammond in May to je najbolj važno :D

Edino kar me moti je tisti debeli ameriški voznik.

yoco ::

Meni je super! Škoda, da res ni več zvezdnikov pa krog z avtom! :D

oo7 ::

Kakašna se vam je zdela prva sezona tv serije Frontier?

IL_DIAVOLO ::

Outcast je izjavil:

Ja no...taka precej 'lahkotna' serija, čeprav nisem ravno fan raznih odvetniških serij...Billy mi je bil pa kul, mogoče ker je lik bolj 'lahkoten' kot je bil v Fargu.


Sem zdaj pogledal do konca goliath, moram rečt da me je finale prepričal, da serijo gledam še naprej, če seveda potrdijo 2. sezono. Ne spomnim se serije, ki bi finale tako spremenil moje mnenje o seriji.

Tako da priporočan goliath.

webmaher ::

@IL_DIAVOLO svašta...pogledal 2 epizodi, saj ni slabo samo nekako "že (pre)večkrat videno" pa sem nehal... očitno je čas za maraton ta vikend :))

globoko grlo ::

Men je Designated survivor kr ok, sam mal preveč trapast se zgodba zapleta okrog FBIjevke. Je blo res predvidljivo kaj se ji bo zgodil.
Pa lahko bi bil tempo mal hitrejši.

Aja, pa S33 Survivorja mi je bla kr kul :)
Moj prvi survivor sploh
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

webmaher je izjavil:

@IL_DIAVOLO svašta...pogledal 2 epizodi, saj ni slabo samo nekako "že (pre)večkrat videno" pa sem nehal... očitno je čas za maraton ta vikend :))


Hahaha, kar poglej :D

Cruz ::

https://www.yahoo.com/news/met-mother-d...

Rofl, kriza... sem pa ugotovil, da je vsako leto več humorističnih serij z žensko glavno vlogo. Nevem, zakaj ženske hočejo nekaj vladati v komediji, zame je to več kot manj fail. "Sexist!" :))
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

oo7 ::

Homeland Season 6 (2017) | Official Trailer

IL_DIAVOLO ::

^^ cant wait >:D

Btw, sem se spravil gledat breaking bad(tretjič), tokrat v 1080p kvaliteti. Ste vedeli, da obstajajo mini epizode?

nurse013 ::

breaking bad, zakon
Homeland pa isto,gdaj se pa pricne?
Frontier se pa nisem uspel pogledat
:)
you gotta be kidding me...

Han ::

Homeland S6 se prične 15.1.2017.

nurse013 ::

Han, hvala
:)
you gotta be kidding me...

oo7 ::

Zdaj bo pa ratala suša kar se tiče TV serij ;(

Okapi ::

Pri meni je še toliko nepogledane robe, da suše ne bo še dolgo, tudi če jutri nehajo delati vse serije.8-)

oo7 ::

Katera serija ima boljšo zgodbo Killjoys ali Dark matter?

AmokRun ::

My unwatched episodes (81)
Estimated time to complete: 2 days, 14 hours

Izi ::

oo7 je izjavil:

Katera serija ima boljšo zgodbo Killjoys ali Dark matter?

Kar se tiče zgodbe je Dark Matter brez dvoma boljša. Killjoys je bolj akcijska. Ampak če si sci-fi fan potem sploh ni vprašanje. Obe sta nujen ogled :D

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Katera serija ima boljšo zgodbo Killjoys ali Dark matter?

Kar se tiče zgodbe je Dark Matter brez dvoma boljša. Killjoys je bolj akcijska. Ampak če si sci-fi fan potem sploh ni vprašanje. Obe sta nujen ogled :D



Bom danes pogledal oba pilota.

Cruz ::

The OA, gledal kdo?
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.
««
156 / 301
»»