» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
154 / 302
»»

imagodei ::

imagodei je izjavil:

Izi je izjavil:

imagodei je izjavil:

Ne bo držalo, da so poskušali kopirat Stranger Things. Zadeva je CreepyPasta in izvira iz 2009.

Nikoli slišal za CreepyPasto. Po pravici povej na katero serijo najprej pomisliš, če se dogaja v 80. letih, je grozljivka in otroci izginjajo. Na Stranger Things ali na neko CreepyPasto?

Na Stephen King's IT.

Ja, tudi jaz nisem nikoli prej slišal za CreepyPasto, sem se pa malo izobrazil o tem, ko sem naletel na tole bizarno reč. Očitno je v svojem žanru Candle Cove kar velika zadeva.

Ampak, objektivno, kot sem rekel na začetku: serija je daleč od presežka.

Pravzaprav imaš kar prav... Vedno težje gledam ;(
- Hoc est qui sumus -

negot ::

Zares odlična najdražja Netflix serija, 10 mil. epizoda, 10 ep. na sezono, planirajo 6 sezon:

http://www.imdb.com/title/tt4786824/


:)

Cruz ::

negot je izjavil:

Zares odlična najdražja Netflix serija, 10 mil. epizoda, 10 ep. na sezono, planirajo 6 sezon:

http://www.imdb.com/title/tt4786824/


:)


6 sezon? Oo
Sem mislil, da bo mini serija.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

scipascapa ::

kaj so delali za 10 mio na serijo, so neumni ali kaj?

janezvalva ::

scipascapa je izjavil:

kaj so delali za 10 mio na serijo, so neumni ali kaj?


podkupli igralce

Dami ::

Brez dvoma bo serija vrhunska nareta, vendar no fcking way, da bi gledal 6 sezon dokumentarca o kraljici.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

stefi91 ::

me zanima ce mogoce gdo ve dober link za da dobis na email sporocilo gdaj kot naprimer kolendar da te opozori hvala lp

Cruz ::

Dami je izjavil:

Brez dvoma bo serija vrhunska nareta, vendar no fcking way, da bi gledal 6 sezon dokumentarca o kraljici.


Ma pusti, Angleži so nori na kraljico, tako kot Američani na Kardashianove. Angleži bodo še drkali na to.

Btw, Planet Earth II se je pričel na BBC-ju v UK, v Ameriki pa se začne komaj januarja. Drugače pa je (samo) 6 epizod in seveda samo 1 sezona.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

meho7 ::

Red Oaks celotna 2. sezona je zunaj



80s coming of age :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

Cruz ::

Danes ob 20.55 na National Geographic prvi del nove mini serije Mars.

http://www.imdb.com/title/tt4939064/

The first manned voyage from Earth to Mars leads to a 2032 mission to colonize the red planet.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

scipascapa ::

Mars imaš na torrentih že tedne.

Chance je meni super, vam?

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

scipascapa je izjavil:

kaj so delali za 10 mio na serijo, so neumni ali kaj?


Mislis na epizodo...koliko sem razumel jih stane prva sezona 100M funtov 8-O

Dobili pa bomo verjetno boring anglesko dramo aka downton abbey.

globoko grlo ::

A gre še komu ta Mars from NG totalno na Q?
Mislm holivud je posnel že dost "marsovskih" podvigov, zakaj morjo še na NGju opletat s tem?

Aja, vem, preveč dnarja majo pa par znanstvenikov, ki tam stalno drkajo qurac in ker nimajo nič boljšega za počet so posnel eno ZF serijo???
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

leiito ::

Ni glih serija, ali pač, je pa zelo gledljivo, BBCjev Planet Earth S2, v prvi epizodi tole:

D3m0r4l1z3d ::

Kje so najdli toliko kač na enem mestu in vse prupravljene loviti na polno?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Magic1 ::

Magic

leiito ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Kje so najdli toliko kač na enem mestu in vse prupravljene loviti na polno?


Na yt je Behind the scenes, to je vse kao ročno posneto, brez dronov ipd., ampak en drug video postavlja vse skupaj nekoliko pod vprašaj, ne samo posnetek kot tak, ampak celoten koncept serije, koliko, če sploh, je dopustno s CGI dodatno dramatizirati naravo, da bo bolj spektakularno, gledljivo in profitabilno.

Lion29 ::

valda ni dopustno take dokumentarne serije mesat CGI, wtf? Od kje tebi, da je notri cgi?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Limonko ::

Pred časom sem spraševal glede serije Gomorra, sezona 2 - prav potiho se je vseh 12 epizod s slovenskimi podnapisi nedolgo nazaj pojavilo na HBO GO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Limonko ()

leiito ::

Lion29 je izjavil:

valda ni dopustno take dokumentarne serije mesat CGI, wtf? Od kje tebi, da je notri cgi?


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

oo7 ::

Danes je prišel pilot

Lion29 ::

leiito je izjavil:

Lion29 je izjavil:

valda ni dopustno take dokumentarne serije mesat CGI, wtf? Od kje tebi, da je notri cgi?




I call BS! No... ogromno je dela v post produkciji... sosledje posnetkov, retusiranje, muzika, fokusi... ne verjamem, da pa so notri umestili CGI
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

leiito ::

Saj po moje avtor videa ne misli CGI v smislu, da so kače risal, ampak composite shots ipd. Poanta je, če se je dovoljeno, ne vem sicer o katerih pravilih govori, najbrž etičnih, v dokumentarcih o naravi malo tudi zlagati, da je vse skupaj bolj zanimivo.

Okapi ::

A kakšen dokumentarec o dinozavrih je kdo že videl?;)

Sicer pa v dokumentarcih "prirejajo" resničnost že ves čas. Recimo uporabijo udomačeno žival, in tega ne povedo. Ali kaj posnamejo v studiu (ali v akvariju), gledalci pa mislijo, da je v naravi.

globoko grlo ::

sram jih bodi
Sicer pa koga še briga RL? Gremo vsi v Vr in lahko plavam sharkiyu skoz zobe, to bo to
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

garamond ::

Že od nekdaj sem se spraševal, kako naredijo zgodovinski dokumentarec in hkrati sledijo pravilu "No CGI".

Možnosti so jasne:
- uporaba časovnega stroja, s katerim gremo v preteklost in posnamemo željeno
- uporaba starejših posnetkov (pri dinozavrih jih je že izziv najti - diski se pokvarijo zelo hitro)
- vzgajanje dinozavrov na kakšnem otoku in potem snemanje, kot da bi bili v preteklosti (obstajajo tudi dokumentarci o takih ekperimentih in grozotah, ko so dinozavri ušli izpod nadzora)
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

Magic1 ::

To da se za prikazovanje dinozavrov uporablja CGI je jasno. Samo fora dokumentarcev naj bi bilo prikazovanje realnih zadev. To kar se pa grejo sedaj z kompozicijskimi/cgi posnetki še v naravi živečih živali, je kot da bi za Flinstonse rekli, da je dokumentarec...
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Cruz ::

https://inews.co.uk/essentials/culture/...

Hvala bogu, da bo prišel en pameten sitcom.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

oo7 ::

No mogoče pa je še upanje za Tv serijo Flash. Končno spet en zanimiv speedster? God of speed :)


Ne vem zakaj ampak se mi dozdeva, da je tisti tatečni tehnik Dr Alkhemy.

WallSreet ::

Jst je izjavil:

Trivia:

Zakaj je bil med drugim The Wire tako dober?



Man, shit. I seen a tiny-ass .22 round-nose drop a ni**a plenty of days, man. Motherfuckers get up in you like a pinball, rip your ass up. Big joints, though... Big joints, man, just break your bones, you say, "fuck it." I'm gonna go with this right here, man.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

leiito ::

WallSreet je izjavil:

Jst je izjavil:

Trivia:

Zakaj je bil med drugim The Wire tako dober?



Man, shit. I seen a tiny-ass .22 round-nose drop a ni**a plenty of days, man. Motherfuckers get up in you like a pinball, rip your ass up. Big joints, though... Big joints, man, just break your bones, you say, "fuck it." I'm gonna go with this right here, man.



A ni pretiravanje, da si še v citatu ne upamo napisat nigger, odkod ta strah? Citat je, džizs, s to politično korektnostjo uničiš celo stvar.

WallSreet ::

leiito je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Jst je izjavil:

Trivia:

Zakaj je bil med drugim The Wire tako dober?



Man, shit. I seen a tiny-ass .22 round-nose drop a ni**a plenty of days, man. Motherfuckers get up in you like a pinball, rip your ass up. Big joints, though... Big joints, man, just break your bones, you say, "fuck it." I'm gonna go with this right here, man.



A ni pretiravanje, da si še v citatu ne upamo napisat nigger, odkod ta strah? Citat je, džizs, s to politično korektnostjo uničiš celo stvar.


Ne gre za strah, ne vem kaj sanjaš.

IL_DIAVOLO ::

Serija Chance je zelo dobra. Hugh Laurie seveda spet v vlogi dohtarja :D

Ta detektiv pa je tudi svetovn...ze v prison breaku je odlicno odigral vlogo.

Priporocam

scipascapa ::

tudi jaz priporočam Chance....pa še Night Manager :)

leiito ::

WallSreet je izjavil:

leiito je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Jst je izjavil:

Trivia:

Zakaj je bil med drugim The Wire tako dober?



Man, shit. I seen a tiny-ass .22 round-nose drop a ni**a plenty of days, man. Motherfuckers get up in you like a pinball, rip your ass up. Big joints, though... Big joints, man, just break your bones, you say, "fuck it." I'm gonna go with this right here, man.



A ni pretiravanje, da si še v citatu ne upamo napisat nigger, odkod ta strah? Citat je, džizs, s to politično korektnostjo uničiš celo stvar.


Ne gre za strah, ne vem kaj sanjaš.


Potem je pa nevednost. Poanta senzibilnosti pri terminologiji ni, da zdej pa nikjer in nikoli ne smeš reči ali napisati nigger, vse je odvisno od konteksta in namena. Če citiraš The Wire, komot napišeš tako, kot je bilo izrečeno, nihče te ne bo prijavil, kamorkoli se že prijavljajo taki prekrški, Mirovni inštitut ali kdo že.

WallSreet ::

leiito je izjavil:

WallSreet je izjavil:

leiito je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Jst je izjavil:

Trivia:

Zakaj je bil med drugim The Wire tako dober?



Man, shit. I seen a tiny-ass .22 round-nose drop a ni**a plenty of days, man. Motherfuckers get up in you like a pinball, rip your ass up. Big joints, though... Big joints, man, just break your bones, you say, "fuck it." I'm gonna go with this right here, man.



A ni pretiravanje, da si še v citatu ne upamo napisat nigger, odkod ta strah? Citat je, džizs, s to politično korektnostjo uničiš celo stvar.


Ne gre za strah, ne vem kaj sanjaš.


Potem je pa nevednost. Poanta senzibilnosti pri terminologiji ni, da zdej pa nikjer in nikoli ne smeš reči ali napisati nigger, vse je odvisno od konteksta in namena. Če citiraš The Wire, komot napišeš tako, kot je bilo izrečeno, nihče te ne bo prijavil, kamorkoli se že prijavljajo taki prekrški, Mirovni inštitut ali kdo že.


Da ne boš doktoriral pazi....

IL_DIAVOLO ::

scipascapa je izjavil:

tudi jaz priporočam Chance....pa še Night Manager :)


Sem pogledal, potem ko si omenil...ja zelo dobra serija. Presenetljivo inteligentna serija.

Hugh Laurie ftw :D

oo7 ::

A v Arrow pa kar Dolfe Lundgren >:D

Kebo ::

Sedaj gledam The Wire in sem opazil eno zanimivo podrobnost. Brother mouzone, tisti hitman iz new yorka, ki ga Barksdale pokliče "na pomoč" in Rok Košorok, predsednik Holdinga slovenskih elektrarn imata identični stil oblačenja :D :D

Okapi ::

A to prvič vidiš nekoga v obleki, z metuljčkom in očali?>:D
Tule imaš še Brejca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Outcast ::

Shooter pridobiva na tempu, prvi del zaplet, drugi del me je bil pa že kar dober, brez kakih presežkov. Mi je pa všeč kako stopnjujejo napetost.
za 1x mi Ryan Phillippe deluje še malo mlačno, ne vem če je ravno pravi za to vlogo....

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Shooter pridobiva na tempu, prvi del zaplet, drugi del me je bil pa že kar dober, brez kakih presežkov. Mi je pa všeč kako stopnjujejo napetost.
za 1x mi Ryan Phillippe deluje še malo mlačno, ne vem če je ravno pravi za to vlogo....


Zaenkrat sem pogledal samo prvo epizodo danes bom probal še drugo. Kar se tiče igralca pa tudi jaz še nisem siguren če je pravi za to vlogo.
Film je bil dober.

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Shooter pridobiva na tempu, prvi del zaplet, drugi del me je bil pa že kar dober, brez kakih presežkov. Mi je pa všeč kako stopnjujejo napetost.
za 1x mi Ryan Phillippe deluje še malo mlačno, ne vem če je ravno pravi za to vlogo....


Zaenkrat sem pogledal samo prvo epizodo danes bom probal še drugo. Kar se tiče igralca pa tudi jaz še nisem siguren če je pravi za to vlogo.
Film je bil dober.


Druga ti bo že pomoje precej boljša, vsaj meni je bila....

IL_DIAVOLO ::

Gledam oceno shooterja na imdb...prva epizoda 8.3, druga epizoda pa z oceno 8.7. Kako je skupna ocena 7.6? Kje je catch?

oo7 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Gledam oceno shooterja na imdb...prva epizoda 8.3, druga epizoda pa z oceno 8.7. Kako je skupna ocena 7.6? Kje je catch?


Zato, ker je ločeno ocenjevanje. Večina ljudi oceni samo Tv serijo kot celoto potem manjši del pa sproti ocenjuje še epizode.

Cruz ::

Ker ocena na epizodo lahko pomeni kako kvalitetno, dobro napisano itd. je epizoda bila in ne kako je serija kvalitetna, originalna...
Tudi slab(š)e serije imajo oceno kakšne epizode nad 8.8 in to jih ne naredi kvalitetne.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Han ::

oo7 je izjavil:

A v Arrow pa kar Dolfe Lundgren >:D

Resno? Torej ima serija le še eno zvezdico od petih? Sem nehal gledat pri četrti epizodi tekoče sezone...

oo7 je izjavil:

No mogoče pa je še upanje za Tv serijo Flash. Končno spet en zanimiv speedster? God of speed :)

Ne vem zakaj ampak se mi dozdeva, da je tisti tatečni tehnik Dr Alkhemy.

Bingo!

IL_DIAVOLO ::

Cruz je izjavil:

Ker ocena na epizodo lahko pomeni kako kvalitetno, dobro napisano itd. je epizoda bila in ne kako je serija kvalitetna, originalna...
Tudi slab(š)e serije imajo oceno kakšne epizode nad 8.8 in to jih ne naredi kvalitetne.


Vem ja, ampak jaz sem vedno mislil da je to povprecje vseh epizod. Bilo bi smiselno.

Lion29 ::

uf zadnji del Luciferja.... ne vem zakaj, ampak mi je ta serija prav pri srcu
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

D3m0r4l1z3d ::

Lion29 je izjavil:

uf zadnji del Luciferja.... ne vem zakaj, ampak mi je ta serija prav pri srcu

A lahko kaj več o tem napišeš, ker jaz se vsako epizodo sprašujem kako jim je uspel 2. sezono prodati. Satan, Hudič, Lucifer... v L.A. in se z eno detektivko zaj%bava ves čas. WTF?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus
««
154 / 302
»»