» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
153 / 302
»»

Lion29 ::

Okapi je izjavil:

The Great Indoors bi znala biti čisto gledljiva komedija, po prvi epizodi sodeč.
The Great Indoors (TV series) @ Wikipedia


ti to resno? ze 1000x prezveceni crap... sicer je pa vecina sitcomov zlo plehkih.. ampak ta je res ze 100x viden...
sicer pa kot da bi gledal last man standing mashup z necim ki se ne morem spomnit ... mnja no
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

D3m0r4l1z3d ::

Dami je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Limitless od CBS ni tako slaba, bi pa lahko dosti boljše naredili, ima dobro osnovo.

Meni je bla čist gledljiva, je dosti slabših serij zunaj. Na žalost so jo kar hitro skenslali.

Meni tudi, predvsem zaradi Debre, ker si toliko želim, da bi bil spet Dexter :-)
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

leiito ::

SuperVeloce je izjavil:

Ko občasno pogledam kakšen Fox (kadar punca gleda) ali kaj podobnega, se mi zdi da kvaliteta serij in kritike še vedno niso prvo merilo...
hiperprodukcija še vedno daje serije glede na visoko gledanost specifične targetirane skupine ljudi. Če se ne motim, je edina dokaj poštena serija s te medijske hiše (CBS) Person of interest, kaj boljšega (ali podobnega) pa niti nisem zasledil... Pa big bang theory, katero bi lahko že zaključili par sezon nazaj (ampak kravo je treba molzt).

HBO ima precej lepo kvalitetno zbirko serij za pokazati, pa vseeno je še vedno ena najbolj uspešnih "seks v mestu"... wtf.


Ne vem sicer, kako merijo uspešnost HBO serij, ampak vsaj Game of Thrones, Sopranos. The Wire, Six Feet Under in True Detective se zdijo bolj uspešne.

Zakaj HBO konsistentno uspeva delati tako kakovostne serije (ne pa nujno tudi filme), je vrsta teorij. Nekaj je gotovo na tem, da je poslovni model drugačen, da veliki studiji delajo serije, namenjene čim večjemu delu občinstva, HBO pa s specifičnim demografskim in še kakšnim fokusom, ne pojasni pa to vsega. Za pomemben faktor razcveta serij npr. velja stavka piscev pred leti, ko so si hoteli izboriti boljše pogoje dela in je potem veliko talenta prešlo iz filmske industrije v televizijsko.

https://www.quora.com/Why-are-HBO-telev...

leiito ::

Če koga morda zanima, The Revolution Was Televised : The Cops, Crooks, Slingers, and Slayers Who Changed TV Drama Forever, je top knjiga znanega tivi in filmskega kritika Alan Sepinwalla o industriji serij, zabavno branje tudi za nenavdušence nad serijami, na torentih in podobnem se jo najde, ob izidu l. 2013 je bila top 10 New York Timesa za tisto leto.

https://www.amazon.com/Revolution-Was-T...

Cruz ::

Ma nevem, meni je FX > HBO/NETFLIX katerikoli dan. Mogoče zaradi tega, ker ima FX bolj nenavadne serije.
Če bi jaz delal serijo, bi na prvem mestu izbral FX, potem NETFLIX in komaj na tretjem mestu HBO.

Bom prečekiral knjigo, hvala.:)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Outcast ::

Cruz je izjavil:

Ma nevem, meni je FX > HBO/NETFLIX katerikoli dan. Mogoče zaradi tega, ker ima FX bolj nenavadne serije.
Če bi jaz delal serijo, bi na prvem mestu izbral FX, potem NETFLIX in komaj na tretjem mestu HBO.

Bom prečekiral knjigo, hvala.:)


Ko ravno omenjaš FX: končal (končno) Justified, dobra serija, proti koncu malo 'lovska' ampak overall zelo dobra!
Če kdo še ni, priporočam!

FTad ::

Dami je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Limitless od CBS ni tako slaba, bi pa lahko dosti boljše naredili, ima dobro osnovo.

Meni je bla čist gledljiva, je dosti slabših serij zunaj. Na žalost so jo kar hitro skenslali.


Meni je Limitless tudi vsec. Od kje tebi info, da so serijo skenslali?

LuGi ::

FTad je izjavil:

Dami je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Limitless od CBS ni tako slaba, bi pa lahko dosti boljše naredili, ima dobro osnovo.

Meni je bla čist gledljiva, je dosti slabših serij zunaj. Na žalost so jo kar hitro skenslali.


Meni je Limitless tudi vsec. Od kje tebi info, da so serijo skenslali?


Oh že maja napovedali http://www.hollywoodreporter.com/live-f...

FTad ::

@Lugi: hvala za link. Sem pa s serijo Timeless zamesal, ki se sedaj zunaj :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FTad ()

Lion29 ::

FX boljsi kot HBO? wow
in Netflix boljsi kot HBO???? wow

HBO ima neverjetne uspesnice... netflix komaj dobro zacenja... fx pa je dober... po mojem mnenju pa ni kos HBOju... se amc se mi zdi boljsi kot fx
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Cruz ::

Lion29 je izjavil:

FX boljsi kot HBO? wow
in Netflix boljsi kot HBO???? wow

HBO ima neverjetne uspesnice... netflix komaj dobro zacenja... fx pa je dober... po mojem mnenju pa ni kos HBOju... se amc se mi zdi boljsi kot fx


Mogoče sem malo pretiraval. Pač nisem rekel, da sta boljša od HBO, samo meni osebno sta trenutno bolj všeč. HBO je itak prva liga za kakšo resno sci-fi dramo.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

run2 ::

Te primerjave so nepotrebne. Netflix je še vedno v procesu povečevanja contenta. Vsak, ki jim prinese pol-sprejemljivo zadevo in ni predrag, dobi denar za izvedbo. Oni rabijo čim več svojega programa. Ko bodo dosegli določeno količino, se bodo začeli brigat za kvaliteto.

oo7 ::

Dobra zadnja epizoda Luciferja :)


SPOILER


Dobro je šokiral dohtarco.

D3m0r4l1z3d ::

A se ti ne zdi, da je prevec komedije oziroma neprimeren igralec za to vlogo ali je le tako narejeno.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

A se ti ne zdi, da je prevec komedije oziroma neprimeren igralec za to vlogo ali je le tako narejeno.



Tega igralca od prej poznam samo z serije Miranda drugače pa se mi zdi, da je zelo dober Lucifer.

FTad ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

A se ti ne zdi, da je prevec komedije oziroma neprimeren igralec za to vlogo ali je le tako narejeno.


meni je super

D3m0r4l1z3d ::

Saj je kr v redu, edino moti tisto sikanje, ko zajema zrak preden kaj reče in pretiran naglas.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

Arrow še kdo spremlja? Kakšna se vam zdi 5 sezona?

Flash je zaenkrat še vredu ampak se mi zdi, da gredo že malo po poti Arrow ? No je pa zdaj vsaj tanov Harison wells bolj smešen :)

NejcSSD ::

Js spremljam Arrow, bolj iz navade.
Se mi zdi da bo zdaj, k se je vrnil Diggle, bolj zanimivo.
Mi je pa bedno, k je Barry uničil časovnico in ima Diggle zdaj sina namesto hčerke.
To lahko tudi pomeni, da je tisti neznani archer lahko kdo, ki je že umrl, recimo Tommy?
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

oo7 ::

NejcSSD je izjavil:

Js spremljam Arrow, bolj iz navade.
Se mi zdi da bo zdaj, k se je vrnil Diggle, bolj zanimivo.
Mi je pa bedno, k je Barry uničil časovnico in ima Diggle zdaj sina namesto hčerke.
To lahko tudi pomeni, da je tisti neznani archer lahko kdo, ki je že umrl, recimo Tommy?



Tudi jaz iz navade.
Diggle je vsekakor boljši kot ti novi pomagači.
Ma ta Barry itak kar se spravi delat vse uniči.
Ja sam res bi lahko bil on ali pa celo Malcom Merlin ali pa celo Deathstroke.

Besna Glista ::

Uf, glede na zadnja dva komentarja, sem prav vesel da sem končal gledat nekje sredi prejšnje sezone. Tako kot so pa s to serijo zavili v napačno smer pa že dolgo ne. Prva sezona je bila ok in obetala veliko v nadaljevanju pa totalen polom.. Sploh od flasha naprej, ko si bil prisiljen, da spremljaš obe pokakani seriji ni bilo več gledljivo.

Lion29 ::

jaz sem arrow skenslal to sezono... koncno sem dobil jajca
flash-a se gledam, ampak postaja bedno... nimam vec tiste volje pogledat takoj ko pride ven... bomo vidli, kak se razvije... ni se cisto na meji... ampak se priblizuje
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

AmokRun ::

Jaz se serij, ki se vrtijo na CW, ne pritaknem več. :) Sem skenslal vse kar sem gledal... Arrow, Flash, Supernatural (ja še kar sem to gledal ;(( )

IL_DIAVOLO ::

Eni pa imate res potrpljenje haha...jaz sem arrow skenslal zgodaj v 3. sezoni.

leiito ::

4., zadnja sezona Rectify je zunaj, ena tistih serij, kjer ni nadnaravnih sposobnosti, ne lovijo se z avti, zgodba se razkriva prek dialogov, ni vsevednega glasu v ozadju, ki potem razlaga tudi povsem očitne stvari, ampak je vrhunsko narejeno in top gledljivo.

http://www.hitfix.com/whats-alan-watchi...

Sicer izpod rok Sundance Channela, kjer ne snemajo veliko, tipično 6-delne miniserije, ampak redko, če sploh, udarijo mimo. The Last Panthers je njihov, o Jugo pink panter gangu, ki je ropal po Azurni obali, Ginza districtu in Dubaiju, prav tako odlična špijonska drama The Honourable Woman z Maggie Glyennhall

imagodei ::

A kdo gleda Channel Zero?

Ni ravno nek presežek, je pa gledljivo za "zapolnit luknje" med drugimi serijami, ki jih spremljam.
- Hoc est qui sumus -

Outcast ::

Pogledal 2.sezono Marca Pola; zelo dobra serija, po šokantnosti, barvitosti, kostumih se z lahko postavi ob bok GOT, Vikingom in podobnim 'zgodovinskim' serijam.
Po cliffhangerju upam na tretjo sezono, čeprav baje kaže bolj slabo....

oo7 ::

Že kdo pogledal Fromtier je zakej? Danes je izšel pilot.

Cruz ::

One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Že kdo pogledal Fromtier je zakej? Danes je izšel pilot.



Imam namen pogledati; pišejo da je boljša kot Turn...tudi to je nekaj:D

Izi ::

imagodei je izjavil:

A kdo gleda Channel Zero?

Ni ravno nek presežek, je pa gledljivo za "zapolnit luknje" med drugimi serijami, ki jih spremljam.

Popolnoma zanič.
Poskusili so malo kopirati Stranger Things, ampak totalno brcnili v temo. Low budget, slaba igra, maske in kostumi iz lokalnega gledališča, slaba zgodba, ...

Jst ::

Trivia:

Zakaj je bil med drugim The Wire tako dober?

Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Goody ::

Jst je izjavil:

Trivia:

Zakaj je bil med drugim The Wire tako dober?



matr ne vem če ne bom The Wire pogledal že tretjič (nobene druge serije nisem gledal 2 krat). Nič kar se sedaj vrti ne pride niti blizu...

Outcast ::

Goody je izjavil:

Jst je izjavil:

Trivia:

Zakaj je bil med drugim The Wire tako dober?



matr ne vem če ne bom The Wire pogledal že tretjič (nobene druge serije nisem gledal 2 krat). Nič kar se sedaj vrti ne pride niti blizu...


Dober predlog!

Jst:
3x Breaking Bad
2x The Wire
2x The Walking Dead
2x Sopranos

imagodei ::

Izi je izjavil:

imagodei je izjavil:

A kdo gleda Channel Zero?

Ni ravno nek presežek, je pa gledljivo za "zapolnit luknje" med drugimi serijami, ki jih spremljam.

Popolnoma zanič.
Poskusili so malo kopirati Stranger Things, ampak totalno brcnili v temo. Low budget, slaba igra, maske in kostumi iz lokalnega gledališča, slaba zgodba, ...

Ne bo držalo, da so poskušali kopirat Stranger Things. Zadeva je CreepyPasta in izvira iz 2009.

Creepypasta @ Wikipedia
Creepypastas are horror-related legends or images that have been copy-and-pasted around the Internet.[1][2][3] These Internet entries are often brief, user-generated ghost or alien stories intended to scare readers. They include gruesome tales of murder, suicide, and otherworldly occurrences.


Se popolnoma strinjam, da je igra slaba, kot tudi da je zgodba bizarno bizarna... Ampak CreepyPasta je pač nek svojevrsten format. Maske in kostumi me ne motijo toliko. Preden je CGI postal vseprisoten v filmski industriji, so tudi blockbusterji imeli bistveno slabšo masko. Pa smo vseeno nekako gledali.
- Hoc est qui sumus -

Izi ::

imagodei je izjavil:

Ne bo držalo, da so poskušali kopirat Stranger Things. Zadeva je CreepyPasta in izvira iz 2009.

Nikoli slišal za CreepyPasto. Po pravici povej na katero serijo najprej pomisliš, če se dogaja v 80. letih, je grozljivka in otroci izginjajo. Na Stranger Things ali na neko CreepyPasto?

scipascapa ::

Chance je ok?

oo7 ::

Outcast je izjavil:

oo7 je izjavil:

Že kdo pogledal Fromtier je zakej? Danes je izšel pilot.



Imam namen pogledati; pišejo da je boljša kot Turn...tudi to je nekaj:D



Bom pogledal danes. Drugače je men Turn zelo dobra komaj čakam 4 sezono.

Outcast ::

Sej ni slaba, včasih malo vlečejo vse skupi, drugače je pa tud men Turn kar kul ja...morm ob priliki pogledat še 3.sezono.

IL_DIAVOLO ::

Outcast je izjavil:

Goody je izjavil:

Jst je izjavil:

Trivia:

Zakaj je bil med drugim The Wire tako dober?



matr ne vem če ne bom The Wire pogledal že tretjič (nobene druge serije nisem gledal 2 krat). Nič kar se sedaj vrti ne pride niti blizu...


Dober predlog!

Jst:
3x Breaking Bad
2x The Wire
2x The Walking Dead
2x Sopranos


2x Breaking Bad
2x Fargo

The wire in mr robot pa moram še enkrat pogledat ;)

Trenutno pa gledam house of cards...zelo dobra zadeva, posebej paše tema za to obdobje. Nocoj se še spravim gledam black mirror, da končno vidim kaj je na tej seriji tako posebnega haha

webmaher ::

ob pomanjkanju dobrih humorističnih serij sem se spravil gledat On the buses
in to na HTV 3 vsak dan ob nekje 18.10 ... predlagam, da pogledate, kako je zgledal angleški humor pred skoraj pol stoletja..
Sutra štarta 3 sezona, ki bo menda že v barvah juuuuuuuuuhej :))

imagodei ::

Izi je izjavil:

imagodei je izjavil:

Ne bo držalo, da so poskušali kopirat Stranger Things. Zadeva je CreepyPasta in izvira iz 2009.

Nikoli slišal za CreepyPasto. Po pravici povej na katero serijo najprej pomisliš, če se dogaja v 80. letih, je grozljivka in otroci izginjajo. Na Stranger Things ali na neko CreepyPasto?

Na Stephen King's IT.

Ja, tudi jaz nisem nikoli prej slišal za CreepyPasto, sem se pa malo izobrazil o tem, ko sem naletel na tole bizarno reč. Očitno je v svojem žanru Candle Cove kar velika zadeva.

Ampak, objektivno, kot sem rekel na začetku: serija je daleč od presežka.
- Hoc est qui sumus -

Outcast ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Outcast je izjavil:

Goody je izjavil:

Jst je izjavil:

Trivia:

Zakaj je bil med drugim The Wire tako dober?



matr ne vem če ne bom The Wire pogledal že tretjič (nobene druge serije nisem gledal 2 krat). Nič kar se sedaj vrti ne pride niti blizu...


Dober predlog!

Jst:
3x Breaking Bad
2x The Wire
2x The Walking Dead
2x Sopranos


2x Breaking Bad
2x Fargo

The wire in mr robot pa moram še enkrat pogledat ;)

Trenutno pa gledam house of cards...zelo dobra zadeva, posebej paše tema za to obdobje. Nocoj se še spravim gledam black mirror, da končno vidim kaj je na tej seriji tako posebnega haha


Poročaj o Black Mirroru kakšna ti je; bojim se da je preveč sci-fi za moj okus:D

scipascapa ::

Govorimo mi o pravi seriji BM? 1 sezona 1 del, ko je moral britanski PM poseksati...... ja?

Jst ::

Goody je izjavil:

Jst je izjavil:

Trivia:

Zakaj je bil med drugim The Wire tako dober?



matr ne vem če ne bom The Wire pogledal že tretjič (nobene druge serije nisem gledal 2 krat). Nič kar se sedaj vrti ne pride niti blizu...


Jaz čakam na kakšen popust za BluRay collection, ki ima tudi vse/večino deleted scenes. Sedaj se mi je nabralo že kar lepo število serij v vitrini, vendar so večinoma SciFi.

Trenutno je collection 90EUR. Če se zniža na ene 70, bi pa že resno razmišljal o nakupu.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

flyby ::

And now something completely different - domača produkcija. RTV SLO bo predvajala serijo Več po oglasih.

Po trailerju sodeč gre za novo polomijo.

Cruz ::

Tudi moje mnenje je isto. Jernej Šugman in Jonas sta mi sicer antipatična, bom pa pogledal vseeno. Že to, da se hvalimo z NMK kot našo najboljšo serijo dosti pove. Ampak mislim, da ni problem v igralcih, ampak pač v writingu.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

IL_DIAVOLO ::

Jst je izjavil:



Poročaj o Black Mirroru kakšna ti je; bojim se da je preveč sci-fi za moj okus:D


Pa niti ni scifi, je precej posebna serija...da se drugače izrazim weird af :D Delajo pa dobre zaključke, to pa jim priznam.

scipascapa je izjavil:

Govorimo mi o pravi seriji BM? 1 sezona 1 del, ko je moral britanski PM poseksati...... ja?


Točno ta serija ja...haha. To da je moral spolno občevat s svinjo, je še najmanj absurdno. Škodoželjni folk je bolj ogaben.

Koliko je čudaška serija,je tudi v enaki meri inteligentna.

Meni ni slaba...ni pa toliko dobra kot jo nekateri predstavljajo, je pa drugačna :)

leiito ::

Meni se ta sezona Black Mirror ni zdela tako dobra kot prejšnje, predvsem prva, je pa vse zelo dobro narejeno in gledljivo in relevantno, Nosedive epizoda npr., alegorija na družbene medije. In ja, ni sci-fi v običajnem smislu besede, bolj socialna kritika in vizija bližnje, distopične prihodnosti.

oo7 ::

Lethal weapon še vedno odlično :)
««
153 / 302
»»