» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
152 / 302
»»

Cruz ::

Saj imate dober okus, ne se sekirat!

Pri meni pa Better Call Saul naredi dolgočasne scene tako zanimive, da me kar pogreje.
A je kdo že gledal This Is Us?
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Lion29 ::

Cruz je izjavil:

Saj imate dober okus, ne se sekirat!

Pri meni pa Better Call Saul naredi dolgočasne scene tako zanimive, da me kar pogreje.
A je kdo že gledal This Is Us?


pogledal samo pilota... mislim, da je bila omenjena ze malo bolj gor... meni vsecna... bomo vidli
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL_DIAVOLO ::

Okapi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Vidim, da so tukaj padli standardi :D

Top serije: narcos, fargo, mr robot, the night of, better call saul, house of cards

Dobre serije: Wayward pines, blacklist, stranger things, bates motel, banshee

Kar se tiče aktualnih serij ;)
No ja, če daš Wayward Pines med te, potem je tudi s tvojimi standardi nekaj narobe.


Haha...saj tudi ostale niso bogvekaj ki sem jih dal med dobre, ampak imajo zanimivo tematiko ;)

oo7 ::

The Man in the High Castle: Season 2 Official Trailer - NYCC 2016

Mr.B ::

Še ena dobra serija.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dr.Akula ::

Zakaj se tak shit odobri?

ni podatka

leiito ::

To se tud jaz včasih vprašam, kdo za vraga da zeleno luč za maso nebuloz, filmskih in tivi, a namerno pofl delajo, kao, dejmo mal eksperimentirat, okus ljudi je itak nepredvidljiv, Kim Kardashian in Real Housewives npr. jejo s ta velko žlico, kdo bi si to mislil 10 let nazaj, ali pa sami mislijo, da delajo ful zanimivo in gledljivo produkcijo. Možno je pa tudi, sploh film, uničiti v montaži, režiser nima skoraj nikoli pravice odločati kaj od npr. 20 ur posnetega materiala bo šlo v 2 uri filma.

Cruz ::

Idiocracy is near!:)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

urbecar ::

meho7 je izjavil:

urbecar je izjavil:


... Mogoče še kakšno priporočilo ne-USA/ kanadske/ britanske produkcije?

Umbre - http://www.imdb.com/title/tt4269716/ref...

Imas vse dele na DM z eng subsi
http://www.dailymotion.com/playlist/x4k...



Pogledal zelo solidnega Umbreta. Všeč mi je, da ne pretiravajo s pretepaškimi scenami. Najbrž zaradi tehničnih ali finančnih omejitev niti ne posnamejo teh pretepaških scen vendar tako izpade še boljše. Predvsem del, kjer Relu reši probleme s Turki je izpadel odlično, ki bi ga Holivud 100% zasral.
BTW, kaj je sploh prevod besede "umbre"?

Gomorro varčujem za kasneje, za Vis a vis S02 pa rabim/hočem dobre podnapise. Mogoče še kakšen predlog?

Izi ::

urbecar je izjavil:

BTW, kaj je sploh prevod besede "umbre"?
Evo, kar sam si prevedi: Online Romanian Slovenian translator

globoko grlo ::

sem si pogledal The get down in toplo priporočam vsem ,ki majo radi musko in lepe punce :)

ps. sicer je tut velik tipov vmes, sam kaj čmo, vsega ne morš met
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

webmaher ::

a kdo gleda Blindspot http://www.imdb.com/title/tt4474344/?re...
pogledal prvo epizodo in pol sem seveda not padu :)
mal spominja na Blacklist se mi zdi..kajpavem...

matter ::

Sem gledal, pa ravno danes zbrisal iz watchliste in HDD, kakor tudi Blacklist pred tednom.
Sicer prva sezona še kar ok, ampak stvar postaja bedna. Da že računalničarka leta po terenu .... Adijo.
Saj neka zelena nit (pa ne mislim barve oči glavne igralke :)) je, ki naj bi te pritegnila, ampak kaki deli vmes so res katastrofa. Tale zadnji del je meni izbil dno. Enako zadnji del Blacklist.
Grem basket pa bom neloke metal

webmaher ::

podobno razmišljaš kot jaz...Blacklist sem kar na lepem nehal gledat, Blindspot pa bom pogledal 1 sezono do konca.... sicer pa opažam, da mi takale serije, kjer se vse dogaja precej hitro in so si epizode dokaj podobne ne potegnejo kaj preveč..morda zaradi tega, ker sem se jih prenajedel :)) kajpavem... se bom lotil Mr. Robota počas...zdaj sem ravno odgledal 4.sezono Bates Motela, kjer me predzadnja in zadnja epizoda spominjata na skrpucalo ala zadnji Dexter ... vse nekam na hitro in neposrečeno spacano, kot bi se celotni ekipi mudilo na zaslužene počitnice na Maldive preden ne potonejo :))

leiito ::

Exorcist ni slab. Original film je a tough act to follow, ampak so nadgradili zgodbo, uvedli dodatne karakterje, že iz spoštovanja do mogoče naj horror filma vseh časov je vredno pogledat e01.

Goody ::

Goliath - pogledal prvo epizodo, zaenkrat odličen, igralci, zaplet...zunaj je že cela prva sezona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goody ()

connel ::

Goliath je res odlična serija, pogledal čez vikend in thumbs up :)

oo7 ::

Lucifer je še vedno zakon vsi liki so mi dobri edino od Luciferja mama mi ne paše preveč v tej seriji.

Tomson ::

Sam sem se zelo veselil Black Sails, ker mi je tematika res kewl, samo ne vem a sem sam preveč kritičen al kje je problem. Pogledal sem tri, štiri dele pa se moram kar silit da gledam še naprej. Najbolj me moti slaba igralska zasedba, kjer ne vidim dosti talenta, pa slabi dialogi... Tudi zgodba me zaenkrat ni pritegnila. Mi je nekak na nivoju npr. Arrow in 11.22.63, ki sta me nekje na sredini sezone čisto minili. A vam, ki ste jo gledali je vsem všeč oz. jo štejete pod kvalitetne serije? Obstaja mogoče kaj bolj kvalitetnega na to temo?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

meho7 ::

Kmalu se zacne 2. sezona Red Oaks

http://www.imdb.com/title/tt3973820/ref...

nurse013 ::

Tomson, Black Sails, meni ena boljših nadaljevank,mogoče zato ker sem v mladosti bral knjigo
:)
you gotta be kidding me...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nurse013 ()

Han ::

Tudi meni Black Sails ni potegnil, Arrow je od 3. sezone negledljiv, The Flash 3. sezona zaenkrat krneki, bistveno slabše kot prvi dve.

Od novih serij me je pritegnil Lethal Weapon, ki je zaenkrat odličen.

leiito ::

Tudi The Exorcist, zdej k je začel egzorcirat, gre krivulja strmo navzdol. Džizs kašna štala od epizode, na polovici sem nehal gledat. Še dobro, da je Black Mirror S3 včeraj prišla ven, tam so vsaj izvirni, una epizoda, ko mora premier na live tiviju prašiča kresnt, da bo rešu talce, epsko.

Tomson ::

Od malo novejših so meni npr. dobre: Gomorrah, Stranger Things, The night manager, The night of. Pa tudi Banshee in Preacher sta mi bili ok.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

matter ::

@Tomson:
Meni pa je bila 11.22.63 ok in me je s časom še bolj pritegnila. Sem pa mal sucker na 60 leta in mi je dobr gledat filme ali serije iz tega obdobja.
Grem basket pa bom neloke metal

D3m0r4l1z3d ::

leiito je izjavil:

Tudi The Exorcist, zdej k je začel egzorcirat, gre krivulja strmo navzdol. Džizs kašna štala od epizode, na polovici sem nehal gledat. Še dobro, da je Black Mirror S3 včeraj prišla ven, tam so vsaj izvirni, una epizoda, ko mora premier na live tiviju prašiča kresnt, da bo rešu talce, epsko.

Somewhere in South Calorina, 1885, Black mirror act: Mirror, mirror on the wall, who is the blackest of them all?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Tomson ::

Ma sej meni so 60ta tudi super, tudi piratske zadeve, samo večkrat se mi zgodi, da me slaba igralska zasedba in pa nedodelani dialogi čisto vržejo ven. Primer dobre igralske zasedbe in dialogov je npr. Deadwood, še danes mi je to ena najbolj kvalitetnih serij.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Mr.B ::

Sedj je zunaj Class z DR.Who... Class (2016 TV series) @ Wikipedia
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Nesta ::

Walking Dead is back :)

Qcube ::

Pogledal Black mirror S3 čez vikend. Super sezona. Najboljša mi je bila E4.

foofighter ::

Blindspot še gledam sproti, ampak je vse skupaj postalo že preveč predvidljivo. Začetek je bil obetaven, nadaljevanje pa kot ponavadi v podobnih serijah. Zvodeni...

Pa še en detajl iz zadnjega dela, ko se dogajanje seli v Bulgarijo. Prvi kader:

D3m0r4l1z3d ::

Imajo tromostovje
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Goody ::

Berlin Station kar v redu začetek. Chance je kdo gledal?

broken/link ::

če bi kdo rad gledal res dober politični triler:
http://www.imdb.com/title/tt4192998/
pri zgodbi in režiji je sodeloval: jo nesbo.
Storyline
In the near future, Norway is occupied by Russia on behalf of the European Union, due to the fact that the newly elected environmental friendly Norwegian government has stopped the all important oil- and gas-production in the North Sea.

leiito ::

Sem gledal Okupiert, zanimiva in aktualna premisa, se mi pa ni zdel izkoriščen potencial, mogoče je ena tistih, kjer je treba mal potrpet prvih par epizod.

globoko grlo ::

+1 za gliath
+1 za startup

a bomo ugledal tudi S2?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

no comment ::

Fleabag - sladko/kislo, težko/lahkotno, seksi/keksi, za vsakega nekaj... (ok, ker ni superjunakov in eksplozij, priporočam samo v drobnem tisku)

IL_DIAVOLO ::

Bates motel je kul? Vem da sem začel gledat in je bla kar dobra psihopatska serija, se razvija v pravo smer?

Aphanisis ::

Bates motel: meni je bila prva sezona super, potem zaide v plehko dramatiziranje.

IL_DIAVOLO ::

Aphanisis je izjavil:

Bates motel: meni je bila prva sezona super, potem zaide v plehko dramatiziranje.


Aha tnx

mihagr ::

foofighter je napisal 24 oktobra:
Pa še en detajl iz zadnjega dela, ko se dogajanje seli v Bulgarijo.

Nihče ne komentira slike Ljubljane, tromostovja in nebotičnika, zanimivo!

D3m0r4l1z3d ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Imajo tromostovje


Since 24.10. ...
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

pogledal pilota "The young pope"

Wow, LAW je res fenomenalen.... odlicno zastavljen pilot... grem chekirat se 2. del
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Okapi ::

The Great Indoors bi znala biti čisto gledljiva komedija, po prvi epizodi sodeč.
The Great Indoors (TV series) @ Wikipedia

leiito ::

Rahlo dvomim. CBS je že tko dinozaver, ki mu redko uspe kaj solidnega, pa še to predvsem na račun števila serij, za razliko od HBO ali Netflix, ocene gledalcev in kritikov za The Great Indoors so pa sploh porazne. The Guardian pravi "unfunny fail"
https://www.theguardian.com/tv-and-radi...

Okusi so seveda različni, ampak v času hiperprodukcije, ko niti najbolj vrhunskih vsebin iz različnih držav povprečen gledalec nima več časa dohajati, se zdi razumno nabor omejiti na serije, ki dobivajo solidne ocene s strani kritikov, ki so uspeli pridobiti zaupanje gledalca x.

SuperVeloce ::

Ko občasno pogledam kakšen Fox (kadar punca gleda) ali kaj podobnega, se mi zdi da kvaliteta serij in kritike še vedno niso prvo merilo...
hiperprodukcija še vedno daje serije glede na visoko gledanost specifične targetirane skupine ljudi. Če se ne motim, je edina dokaj poštena serija s te medijske hiše (CBS) Person of interest, kaj boljšega (ali podobnega) pa niti nisem zasledil... Pa big bang theory, katero bi lahko že zaključili par sezon nazaj (ampak kravo je treba molzt).

HBO ima precej lepo kvalitetno zbirko serij za pokazati, pa vseeno je še vedno ena najbolj uspešnih "seks v mestu"... wtf.
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Okapi ::

leiito je izjavil:

Rahlo dvomim. CBS je že tko dinozaver, ki mu redko uspe kaj solidnega, pa še to predvsem na račun števila serij, za razliko od HBO ali Netflix, ocene gledalcev in kritikov za The Great Indoors so pa sploh porazne. The Guardian pravi "unfunny fail"
https://www.theguardian.com/tv-and-radi...

Okusi so seveda različni, ampak v času hiperprodukcije, ko niti najbolj vrhunskih vsebin iz različnih držav povprečen gledalec nima več časa dohajati, se zdi razumno nabor omejiti na serije, ki dobivajo solidne ocene s strani kritikov, ki so uspeli pridobiti zaupanje gledalca x.

Seriji v glavnem zamerijo, da se dela norca iz geekovske mularije, enim nam je pa ravno to všeč;)

run2 ::

leiito je izjavil:

Rahlo dvomim. CBS je že tko dinozaver, ki mu redko uspe kaj solidnega, pa še to predvsem na račun števila serij, za razliko od HBO ali Netflix


Gre za 2 povsem različna poslovna modela. Netflix si lahko privošči, da nardi serijo iz 8 delov, ki jo v prvem mesecu noben ne pogleda. Oni vejo, da bodo mel serijo v svoji zbirki in bodo ljudje gledali v naslednjih letih.

CBS, FOX, NBC in ABC morajo napolnit svojo sezono, kar pomeni, da morajo imet serije 22+ delov, izjemoma 13 za polovico sezone. Kvaliteta jim ni preveč pomembna, glavna je gledanost, ker iz te sledijo ratingi in s tem oglaševalci. In ratingi morajo bit od začetka, zato gre za večinoma preproste serije.

D3m0r4l1z3d ::

Limitless od CBS ni tako slaba, bi pa lahko dosti boljše naredili, ima dobro osnovo.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

Dami ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Limitless od CBS ni tako slaba, bi pa lahko dosti boljše naredili, ima dobro osnovo.

Meni je bla čist gledljiva, je dosti slabših serij zunaj. Na žalost so jo kar hitro skenslali.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.
««
152 / 302
»»