» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
15 / 308
»»

AmokRun ::

Jst je izjavil:

The Wire je THE SHIT!!!

v pozitivnem smislu, da ne bo pomote

Sheeeeeeeeeeeeet :D

IL DIAVOLO ::

ha ha ha,še nisem prišel do tega dela.

TOP SHIT! :))

Isotropic ::

kaj kaj priporocate, ce so mi bile vsec recimo supernatural in fringe?
walking dead sem gledal, breaking bad tut, stargate tut, kaj lahko se?

IL DIAVOLO ::

Jaz sem do zdaj gledal v glavnem top serije

-prison break
-dexter
-breaking bad
-the wire

Tu pa tam pa še gledam burn notice in mentalista kak pa jih ta jebe v glavo vse po vrsti :)):))

Lion29 ::

Isotropic je izjavil:

kaj kaj priporocate, ce so mi bile vsec recimo supernatural in fringe?
walking dead sem gledal, breaking bad tut, stargate tut, kaj lahko se?



game of thrones
dexter
burn notice
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

oo7 ::

Isotropic je izjavil:

kaj kaj priporocate, ce so mi bile vsec recimo supernatural in fringe?
walking dead sem gledal, breaking bad tut, stargate tut, kaj lahko se?


LOST8-)

Okapi ::

Continuum, True Blood, Falling Skies, Weeds (od teh, ki trenutno tečejo)

O.

Killermode ::

Sm pogledu prkolco od Continuum in mislim da bom začel to gledat trenutno 7 delov zunih.

Lion29 ::

ma dejte no s temi "prkalcami" :|
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Jst ::

Nisi edini, ki ti gre na jetra Joker besednjak...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Nikec3 ::

Druga sezona Falling Skies je za nekaj razredov slabša od prve. Ni nobene skrivnostnosti, zgodba je polna naključji, precej zmedena.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

neboben ::

Meni je druga sezona malce bolj zanimiva kot prva, približno enaki sta mi.

Lion29 ::

nikec, ti mas pa res kr neke X flashe...

kako ni skrivnostnosti? ta rdeceoki je bil zelo skrivnosten... ni se vedlo zaakj so dr. spustili, kaj je v charlestonu, etc, etc...

dej no...deluje kot da pises kak se ti sprdne, odvisno od pocutja tisto minuto

just my 2 cents
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Nikec3 ::

Umiri se Lion, zveniš kot kak 11 letni najstnik.

Druga sezona mi je res slabša. Veliko je naključji (najdejo Karen med random sprehodom), konflikti med karakterji so klišejski. Margaret in Karen, Margaret se cel čas poigrava s Halom, prepir med Tomom in Rebbeco je bil zelo vsiljen, dva brata sta naenkrat tekmeca za naklonjenost Karen... Ta epizoda je bila tipična filler medicinska epizoda, ki sem jih v sci-fi serijah videl že nekaj 10.

V prvi sezoni nismo o skitterjih vedeli praktično nič, spraševali smo se kdo so "fish alieni", odnosi med karakterji so bili bolj zanimivi... Ne vem, skrivnosti v prvi sezoni so se mi zdele veliko boljše, kot v drugi. Danes sem pogledal najprej epizodo Falling Skies, ki sem jo komaj prebavil, nato pa še Breaking Bad, ob kateri sem zelo užival. Tako da slab dan tudi ni razlog za moje mnenje. :)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Lion29 ::

to, da je precej slabsa, je cisto subjektivno mnenje in ga brez problema sprejmem.... da pa ni nobene skrivnostni pa pac ne... to ni subjektivno.... in ce objektivno pogledas, jih je precej.

in kot receno, tvoje komentarje dajes pod trenutnim vplivom... tokrat po ogledu briljantne serije BB, ki je cisto v drugem razredu...

no sej vsi dajemo ponavadi mnenja ko pogledamo epizodo in smo se pod vplivom, torej manj objektivno... ampak tvoja izjava je pa dull too much....

meni sicer za FS dol visi, ker mi ni nekaj ekstra, mi je recimo V bila priblizno v istem rangu...obe pa sta le za malo boljsi od Terra nove (pismo sem se mogu potrudit, da sem se sploh imena spomnu) :D

Continuum pa se mi tut ne zdi kaj boljsi. Vse 4 serije mi imajo dober premis, ampak se mi zdi, da ne izkoriscajo svojega potenciala



BTW, je kjer ze pogledal novo epizodo Weeds? Kako se vam zdi nova sezona?
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

klemenSLO ::

Sm pogleda 6 delov Continuum-a pa morm rečt da me ni bohve kaj pritegnil. ker nimam pametnejše serije recimo da je ok.drgač pa ne morem priporočit.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

neboben ::

Ja tud meni je Continuum ravno toliko, da nekaj gledam.

oo7 ::

Zanima me če obstaja še kaka dobra nadaljevanka(novejša),ki ni vsak del zase ampak se zgodba vleče čez vse sezone.
Npr najbolj všeč mi je LOST,ki lahko rečem,da je najbolša nadaljevanka kar sem jo gledal pa potem Spartacus,The Borgias,Game of Thrones in njim podobne.

Gledam sem tudi nekaj časa Breaking Bad pa mi ni preveč všeč.Zdaj razmišljam,da bi gledal The Walking Dead.
Pa če še kdo ve za kako dobro Tv serijo???

Hvala:P

Okapi ::

True Blood, Weeds, Damages ... (od teh, ki jih trenutno predvajajo).

O.

IL DIAVOLO ::

oo7 je izjavil:

Zanima me če obstaja še kaka dobra nadaljevanka(novejša),ki ni vsak del zase ampak se zgodba vleče čez vse sezone.
Npr najbolj všeč mi je LOST,ki lahko rečem,da je najbolša nadaljevanka kar sem jo gledal pa potem Spartacus,The Borgias,Game of Thrones in njim podobne.

Gledam sem tudi nekaj časa Breaking Bad pa mi ni preveč všeč.Zdaj razmišljam,da bi gledal The Walking Dead.
Pa če še kdo ve za kako dobro Tv serijo???

Hvala:P


Če ti breaking bad ni všeč,potem pa boš moral pogledat malo drugačno kategorijo,ker breaking bad je v svoji kategoriji top of the top.

Morda ti ugajajo malo bolj na easy serije,kjer ni treba razmišljat med gledanjem serije.Za relaxe so odlične psych,it is always sunny in philadelphia,how i met your mother itd

oo7 ::

IL DIAVOLO je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zanima me če obstaja še kaka dobra nadaljevanka(novejša),ki ni vsak del zase ampak se zgodba vleče čez vse sezone.
Npr najbolj všeč mi je LOST,ki lahko rečem,da je najbolša nadaljevanka kar sem jo gledal pa potem Spartacus,The Borgias,Game of Thrones in njim podobne.

Gledam sem tudi nekaj časa Breaking Bad pa mi ni preveč všeč.Zdaj razmišljam,da bi gledal The Walking Dead.
Pa če še kdo ve za kako dobro Tv serijo???

Hvala:P


Če ti breaking bad ni všeč,potem pa boš moral pogledat malo drugačno kategorijo,ker breaking bad je v svoji kategoriji top of the top.

Morda ti ugajajo malo bolj na easy serije,kjer ni treba razmišljat med gledanjem serije.Za relaxe so odlične psych,it is always sunny in philadelphia,how i met your mother itd


Sploh nisi prebral kaj sem napisal.A zate so LOST in Game of Thrones easy serije?Pač mi Breaking bad ni všeč in to je to.
Pa napisal sem,da iščem serije,ki se zgodba nadaljuje z dela v del dokler ni čist konec tako kot naprimer LOST.
Nevem kje si ti zdaj našel how i met your mother:)).

figula ::

V teh 15 straneh se je že veliko predlogov in mnenj nabralo, pa je kar muka vse prebrskat.

A bi se našel kak zavzet mladenič, ki ima počitnice in veliko časa in bi naredil fletno razpredelnico :)?
(nekaj v smislu: ime serije/število sezon/približna vsebina/leto pričetka predvajanja/ ...)

Bi se našlo precej hvaležnih duš :).

Okapi ::

http://www.tv.com/

Tu imaš vse zbrane, zakaj bi se kdo še dodatno trudil.

O.

Jst ::

myepisodes.com je dober tool za spremljanje serij.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

figula ::

Dobro, ne bomo nikogar mučili 8-).
Bom pogledala oba linka, hvala.

klemenSLO ::

drgač obstaja tud stran showrss.karmorra.info , kjer si izmed mnogo serij označiš 'svoje' in ko je na sporedu so že kar torrent linki zravn :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

kmetek ::

in kljub temu, da je falling skies jajc, so jo obnovili za 3 sezono......razumi glupe američane in njihove ratinge, če ti rata.

$%&/() ::

Doctor Who nihče ne gleda?

Okapi ::

Ne, ker je za otroke.:) Gledali smo pa Torchwood.

O.

Jst ::

Falling Skies je pač povprečna serija, za katero se jim očitno izide $$$/gledanost. Sicer sem pa jaz mnenja, da je druga sezona malenkost boljša od prve. (S tem da sta obe en "zeeh.")
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

A kdo ve če bo sedma sezona Doctor Who in peta sezona Torchwood?

Lion29 ::

Jst je izjavil:

Falling Skies je pač povprečna serija, za katero se jim očitno izide $$$/gledanost. Sicer sem pa jaz mnenja, da je druga sezona malenkost boljša od prve. (S tem da sta obe en "zeeh.")


nekako se strinjam.... se drop dead diva sem raje pogledal.... nekako mi ni... bom prej se leverage, breakng bad in true blood pa itaq velik prej...

enostavno ne vem, kaj je na tej seriji, da se mi zdi ... meh
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Jst ::

V prvi sezoni se mi je zdelo, kot da ima cel bataljon misijo rešiti nekaj otrok. V drugi sezoni so pa malo "step up the game," ampak ni pravega vzdušja. The Walking Dead ima tisto pravo vzdušje, da si brez izhoda, brez upanja,... V Falling Skies pa imajo dosti zanimivih nastavkov za zgodbe, a jih ne izkoristijo na način, v katerem so se znašli - da je sovražnik lahko za vsakim vogalom, pomanjkanje orožja, medical supplies (katere vedno najdejo ravno pravi moment:/) da se komu zmeša v glavi,...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

JC Denton ::

Kolk vas gleda Damages in kak se vam zdi? Jaz bom vrjetn začel gledat v kratkem, ker nimam kaj pametnega za gledat.

Okapi ::

Prve štiri sezone so bile odlične, ne dvomim, da bo tudi peta dobra.

O.

misek ::

Sam sem začel gledati serijo Perception. Zaenkrat mi je kar zanimiva.
Dr. Daniel Pierce is an eccentric neuroscientist who uses his unique outlook to help the federal government solve complex criminal cases.

Po dolgem času pa se nadaljuje tudi "White Collar" in Alphas.

Jst ::

Alphas je slaba kopija prve sezone Heroes (prva sezona super, potem pa čedalje bolj žalostno). Mislim, če daš možgane na off je gledljivo, ni pa tako zanimivo, kot bi lahko bilo.

Perception sem pa pogledal prva dva dela in kar dela serijo zanimivo, so predavanja Dr. Pierce-a, ostalo je tipični procedural cop show.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lion29 ::

Perception pogledal 3 dele, beda.... dolgocasno, weak premise...nekako se mi zdi slaba kopija mentalista ali lie to me ali celo psych, torej nek poseben premise, okoli katerega se vrti razresevanje kriminalnih primerov...

sicer glavni igralec igra dokaj dobro in tudi lead igralka je sprejemljiva... je na splosno BORING!


Ena taka lahkotna mladostniska serija je Jane By Design, prav z uzitkom jo pogledam vsakic... prav nic boring... pravzaprav ne morem "put a finger on it" kaj je tisto, kar mi je zanimivo... nasplosno je serija gledljiva...




Suits se je zacela 2. sezona... mi je kar kul serija... lik Harveya Spectra je sicer izgubil svoj šarm, ga pa je zato Luis pridobil, pa Jessica tudi. Mike je tudi mogoče malo pridobil
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Lion29 ::

a še kir gleda novo Sheenovo seriji Anger Management?

serija se mi zdi tipična ameriška sitkom... pač gledljiva...

čarli mi je pa TOTALNO negledljiv... tako katastrofalne igre pa že dolgo ne.... OMG
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

bluefish ::

Eh, gledal prvo epizodo in se mi zdi, da je serija sama sebi namen ter neke vrste Sheenov nadomestek za Two and a half men - vsaj kar se njegove vloge tiče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

IL DIAVOLO ::

Gleda kdo homeland...odlična serija, za zdaj samo 1 sezona, septembra pride 2. sezona. Toplo priporočam.

Lion29 ::

Pogledal se 7. del Bunheads, res ne vem, kaj je na tej seriji, vsekakor ogromno vlogo igra prikupnost glavne igralke... res zelo gledljivo
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Lion29 ::

Continuum dobiva na neki sirini in globini.... pocasi prihajajo te time related intrige, vedno bolj vsecno
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

_IKE_ ::

Lion29 je izjavil:

Continuum dobiva na neki sirini in globini.... pocasi prihajajo te time related intrige, vedno bolj vsecno


Mhm, konec pa ravno prav zanimiv za 2 sezono ...če seveda le ta bo ....

techfreak :) ::

Zadnji del Continuuma se mi je zdel eden izmed boljših, če ne celo najboljši. Mislim, da nimajo izbire in morajo narediti 2. sezono.

Matija82 ::

Isotropic je izjavil:

kaj kaj priporocate, ce so mi bile vsec recimo supernatural in fringe?
walking dead sem gledal, breaking bad tut, stargate tut, kaj lahko se?


Hm, mogoče Lost Girl ali pa Misfits.

Homeland je zmaga čeprav če bi se nehala s "pravim koncem" ne bi bilo nič narobe.

IL DIAVOLO ::

Še je kaj pametnega trenutno na sceni, pogledal sem the killing,homeland,the wire,dexter,breaking bad,walking dead, prison break...v glavnem gledal same "top sheet" serije.

:)

Okapi ::

Teće 5. sezona Damages, od novih pa recimo Newsroom in Political Animals. Longmire je tudi čisto gledljiv.

O.

IL DIAVOLO ::

Okapi je izjavil:

Teće 5. sezona Damages, od novih pa recimo Newsroom in Political Animals. Longmire je tudi čisto gledljiv.

O.


Thanks, bom pogledal, kak je na stvari :D

Lion29 ::

zanimivo, da sem cisto vse te serije, kar jih je priporocil Okapi sam skenslal....(zaradi obilice)... namrec take tezke drame raje prestavim za kdaj drugic... ze tako sem full zaseden :d
Founder and CTO @ Article-Factory.ai
««
15 / 308
»»