» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
14 / 308
»»

figula ::

Bomo pogledali.
Neustrašni Galci so se bali le tega, da jim nebo na glavo pade :), pa da vidimo, kako hudo bi to bilo :))

medenko ::

TRUE BLOOD je huda sezona.....

neboben ::

The killing se je končal, res dobra serija, če bi kdo rad gledal priporočam.

kmetek ::

čisto končal ali 3 sezona?

Jst ::

O čem se pa gre?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Killermode ::

The killing mi bol zgleda za tiste snežene dni gledat k pogledaš že vse ostalo.

neboben ::

Kmetek
Našli so morilca in jest po tem sklepam, da je serije konec, lahko se pa motim.
Jst
Dva detektiva raziskujeta umor mladega dekleta. Dekle prihaja iz urejene družine, katere člani pa imajo svoje skrivnosti zato se za umor sumi nekaj časa tudi očeta, ki je v preteklosti imel opravka z mafijo. Vpleteni so tudi ljudje iz političnega tabora, vsaj tako se zdi. Namreč avto v katerem najdejo umerjeno dekle je last politične stranke. Mlad učitelj se je ravno tako dobival z dekletom in je prav tko eden izmed osumljencev. Skratka serija rešuje umor za katerega počasi skozi potek serije spoznavamo osumljence in dobivamo globji vpogled v celtno zgodbo. Vsa napetost, ki jo serija da, vzbudi zaanimanje. Mene je kr držala na stolu. Ocena 7.9 na imdb je vsaj zame mejčkn premajhna. Ravno tako bi omenil, da je serija remake Danske serije vendar z drugačnim koncem.
Killermode
Men je full sedlo, da je bilo vmes en teden zamika in morm rečt, da sem jo v trenutni suši z veseljem pogledal. Ni slaba, skorej odlična je. Vsaj meni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neboben ()

IL DIAVOLO ::

The killing si pa moram pogledat,ker mora bit ful zanimivo,ker se gre o enem umoru skozi celotno serijo.

Lion29 ::

Jst je izjavil:

Začetek druge sezone Falling Skies je obetaven. Se vidi, da so dobili več denarja oziroma je CGI postal cenejši.


khm, whot? kje natancno se to vidi? v prvi sezoni je ze v prvih nekaj delih bilo veliko CGIja, dobrega... def. v teh prvih dveh epizodah ni nic ttakega, da bi lahko rekel, da so dobili vec budgeta


pogledal zadnji del girls... ma ta serija je res neki cist posebnega... vsakic me preseneti.... carsko


pogledal prva dva dela serije bunheads... zanimica in zelo karizmaticna glavna igralka... sicer me neka serija o baletu ne navdusuje prevec, ampak je kar gledljivo


NURSE JACKIE ROX!



SUITS are back.... meh


The Firm, nadaljevanje filma .... sicer mi je glavni igralec zlo slab igralec... ampak je neki casta notri iz BSGja :D glacna igralka mi je anti, ampak vsaj zna igrat...serija je pa zelo gledljiva


Burno notice is back. Nic ekstra


True Blood is back... upajmo, da bo bolje kot zadnji 2 sezoni...zaenkrat promising... una shifterca ki je z merlotom zdaj je meni fuuuuucking hot..morm prow najt kako slikco




Continuum, nic kaj posebnega
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Okapi ::

Od novih se mi dopade Longmire. Sicer nič strašno pretresljivega, ampak se lepo gleda. Sodobni šerif na ameriškem podeželju. Spominja na serijo filmov Jesse Stone.

O.

JC Denton ::

Ne vem, a je že kdo omenil, vglavnem, bral sem intervju z Matthew-em Perry-em o NHL in je rekel, da lahko pričakujemo Kopitarja kot gosta v njegovi novi nadaljevanki Go-on, ki se začne predvajati jeseni.

Lion29 ::

sem pricakoval, da bo kaj o tenisu tip naredu :D

sicer pa super... bomo vidli kopistarja
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

kmetek ::

jc kje imaš ta info?

IL DIAVOLO ::

Pogledal uvodna 2 dela The killing,res dobra serija.

Nikec3 ::

Verjetno smo že pozabili, ampak znanstveno-fantastični Falling Skies se vrača z drugo sezono. Za enkrat sta veni dve epizodi, ki sta precej dobri, sploh druga. Serijo odlikujejo dobra igra in zelo všečni karakterji. Efekti pa so žal še vedno videti precej slabo.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Killermode ::

Drugače je blo že omenjeno, se mi pa zdi kr obetavno. Za sprot gledat je, da bi pa celo sezono naenkrat gledu bi blo pa pomojem hitr dolgčas. Z Stargate so nas čist razvadl.

Drugače a kdo gleda Common Law? Dva tipa k hodita na skupinsko svetovanje za pare.

Aja pa The listener?

Pa zle se je začea nova sezona The exes

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

Killermode je izjavil:


Drugače a kdo gleda Common Law? Dva tipa k hodita na skupinsko svetovanje za pare


lol, point serije da sta dva policjska detektiva, ki se nonstop kreagata... torej velik situacijske komike... med drugim sta pa primorana obiskovatito terapistko za pare


in ja, gledam, sem jo tudi enkrat zgoraj omenil... mi je zelo vsec
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

figula ::

Aja pa The listener?

Jaz sem ga malo gledala, pa mi ni bil nek presežek, vse malo skup nametano, brez pravega koncepta ... :8)

Lion29 ::

figula je izjavil:

Aja pa The listener?

Jaz sem ga malo gledala, pa mi ni bil nek presežek, vse malo skup nametano, brez pravega koncepta ... :8)


jaz sem tut neki gledal, celo prvo in nekaj druge, pol mi je ratalo dolgocasno

nekako se mi zdi da kanadske serije (s kanadsko produkcijo) nimajotistega ameriskega spark-a
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Killermode ::

Drugače pa vsem, ki je všeč ZF priporočam ogled VGHS zastonj internetna serija :=)

Lion29 ::

KAj pa Wilfreda? a gleda kdo?




It looks like we've finally made it. Robin Williams in a TV Show...finallly the tV networks are taking over


muahhhahahaha muahahahahahaha
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Jst ::

Kolega (iz USA) mi je pravil, da je preko netflixa začel gledati serijo Homeland in je čisto navdušen. Mi sicer nimamo dostopa do internet streaming services, ampak moramo na pašnike...

Gre se o marincu, ki je bil v ujetništvu od začetka vojne v Iraku in pride domov. Hero or traiter/terrorist?

Anyway, je kdo gledal Homeland?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

papasmrk ::

Jaz sem pogledal prvo sezono Homelanda in moram priznat, da je kar gledljiva zadeva...

Okapi ::

Jaz sem tudi gledal in je bila kar zanimiva. A bo tudi druga sezona?
Drugače je pa to remake izraelske serije.

O.

JC Denton ::

kmetek je izjavil:

jc kje imaš ta info?


soory, nisem spremljal teme

http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=6351...

zadnji odstavek

kmetek ::

The Newsroom , zanimiv pilot.

Jst ::

>Jaz sem pogledal prvo sezono Homelanda in moram priznat, da je kar gledljiva zadeva...

Tisti moj kolega je čisto nor na vse, kar se tiče vojske: CIE, Secret Service, Marines,... In ko sva "skajpala" par dni nazaj, mi je tako navdušeno razlagal o seriji, da kar MORAM podvomiti o seriji. :) Bom pogledal prvo epizodo jutri...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lion29 ::

meni pa ravno vojaske serije gredo full full na jetra..... cia in fbi se nekako prebavim
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Jst ::

Meni zato, ker so vedno (tudi filmi) prikazani čisto nerealno.

EDINA 100% vojaška serija, ki mi je pa res enkratna, je pa tista, ki je pred leti izšla samo ena sezona in ima ene 20 delov - tako je bilo tudi namenjeno. Ime?? Hm... Spremljamo pa en bataljon v drugi svetovni vojni. Ta mi je edina dobra te zvrsti, za povrhu je pa še na visokem nivoju in bi ji dal oceno 9/10. Dobila je tudi veliko nagrad.

Does anyone's ring a bell?



Aha!!!

Band of Brothers.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

bluefish ::

Med tovrstnimi miniserijami je dobra tudi Generation Kill.

black ice ::

Gleda kdo Continuum? Nova serija, zaenkrat sem si ogledal samo en del. Nekaj podobnega kot Alcatraz. Zlikovci so ušli, sedaj jih je potrebno poloviti. Scenarij sicer ni nek biser, za zabijanje cajta je še kar v redu.

Lion29 ::

cisto malenkost poglejte nazaj folk, smo ze predebatirali




drgaci pa sem se zdaj nasmejal:

"To be continued" na koncu epizode Teen Wolf... ta foook :D... mr. obvious
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

oo7 ::

Važno,da so za 2013 napovedali 3 sezono The borgias.8-)Prve 2 sezone so bile res nore,komaj čakam na 3 sezono te mafijske družine;).

http://blog.zap2it.com/frominsidethebox...

Okapi ::

Ena zanimiva nova miniserija je Hit&Miss - poklicni morilec tik pred dokončno spremembo spola, ki začne skrbeti za otroke svoje nekdanje punce.

O.

meXem ::

The shield serija je za pogledat?

connel ::

Dobra je, te krepko povleče notri. Edino zadnja sezona mi ni bila kaj preveč všeč.

Lion29 ::

Pogledal pilota serije

PERCEPTION





Dr. Daniel Pierce is an eccentric neuroscientist who uses his unique outlook to help the federal government solve complex criminal cases.







SPOILER ALERT
behind the scenes of the pilot










gledam in gledam in opazim enga igralca, ob kjerem sem si razbijal glavo od kod ga poznam :D

watch the pilost and report back to me if you get of whom am I talking about
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

echo ::

Un debeli policaj z zmedenim pogledom... Igral je v neki detektivki, zmer je mel sendvič v rokah... Vsaj v mojem spominu.

By the grede - še štiri dni do nove sezone Breaking Bad 8-)

Lion29 ::

nope, nisem mislil njega.... mislil sem tega "doktorja", ki se mu prikazuje ;)


jap, KOOOOOMAJ cakam BB... prav z muko :)
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Okapi ::

mislil sem tega "doktorja",
Will (& Grace).

O.

Lion29 ::

Okapi je izjavil:

mislil sem tega "doktorja", ki se mu prikazje
Will (& Grace).

O.



lol, NE....
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

echo ::

http://www.imdb.com/name/nm0192271/
Ta pa menda bo :D
Igral tudi v Falling skies, verjetno se ga od tam spomniš?

Lion29 ::

echo je izjavil:

http://www.imdb.com/name/nm0192271/
Ta pa menda bo :D
Igral tudi v Falling skies, verjetno se ga od tam spomniš?



jap, jap.... razbijal sem si v glavo, od kod mi je znan... ni mi dalo mira... cist me je zmedlo, da je totalno pobrit :D... pol sem pa sel iskat stran, kjer je dejansko opis tega "extra" za pilota :D dokler nisem nasu...POPE :D
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

IL DIAVOLO ::

Še 2 dni :)

kmetek ::

za?

IL DIAVOLO ::

Breaking bad!

oo7 ::

Dve leti je minilo odkar sem pogledal zadnji del zdaj sem se pa spravil gledat spet od začetka najboljšo nadaljevanko vseh časov LOST8-)8-)8-).

IL DIAVOLO ::

Jaz pa sem se spravil gledat The Wire.Prva sezona je bolj tak tak,zdaj pa je vedno boljše 8-)

Jst ::

The Wire je THE SHIT!!!

v pozitivnem smislu, da ne bo pomote
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

mihagr ::

Tole je pa zanimiv naslov za vse nadaljevanke v zadnjih nekaj desetletjih:
"http://tvseriesfinale.com/" - TV show pages.
««
14 / 308
»»