» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
117 / 302
»»

Killermode ::

7 Oktober iZombie
8 Oktober Supernatural
9 Oktober The Vampire Diaries
9 Oktober The Originals
24 Oktober Hemlock Grove
27 Oktober Supergirl
31 Oktober Grimm

po našem času.

Outcast ::

oo7 je izjavil:

6 Oktober Flash
7 Oktober Arrow
10 Oktober The last kingdom
11 Oktober Walking dead
12 Oktober Fargo
24 Oktober Da Vinci demons
31 Oktober Ash vs Evil Dead

Oktober je zakon8-)


Homeland danes!
The Knick 16.10.

settler ::

7 Oktober: American Horror Story: Hotel

Killermode ::

There all my free time is gone now. Thank you for that... :)

xardas ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Zadnje čase več nisem na tekočem s serijami, ker nisem imel časa. Ste tako prijazni, da mi svetujete kaj naj gledam, če so mi bile top serije recimo (vrstni red je naključen):

- Breaking bad
- The Wire
- Game of Thrones
- Boarwalk Empire
- Sopranos
- Twin Peaks
- True Detective
- Fargo
- Rome
- Soms of Anarchy

Pogledal sem še recimo, kar se iz glave spomnim: Dexter, Oz, Jericho, Sherlock, Twilight zone, Alfred Hitchcock presents, The Event, Pillars of the Earth, Tudors, Borgias, Louie Louie oz. Louie C.K., Better call Saul, Black Mirror, House of Cards, Spartacus, Hannibal, Vikings, Homeland, Under the dome, Band of Brothers, The walking dead...

Nekako opažam da bi bilo za pogledat Narcos in Mr. Robot, Lost in Prison break me odbijata, brez pravega razloga, stripovske stvari mi smrdijo, kaj bi še torej ostalo res kvalitetnega?


Narcos, mr robot, ray donovan, to pa je to kar se glede kvalitete tiče.


+1

Han ::

@Kurzweil: The Affair je ravno štartal z drugo sezono. Prva je bila odlična.

Tr0n ::

Outcast je izjavil:

Homeland danes!

Je bil ze vceraj. :)

Outcast ::

Tr0n je izjavil:

Outcast je izjavil:

Homeland danes!

Je bil ze vceraj. :)

?
Moj post je bil tud včeraj poslan:)

scipascapa ::

Preveč serij je, kako vam uspe slediti vsem, vsa čast.

Georgios ::

scipascapa je izjavil:

Preveč serij je, kako vam uspe slediti vsem, vsa čast.


Študenti :D

Outcast ::

Študenti LOL:)
Jst trenutno sledim 6 serijam, pa imam dovolj ostalih 'aktivnosti' in hobijev, na noč pogledam vsaj en del, nekaj si jih pustim, da jih u šusu pogledam, ko je recimo slabše vreme in ni drugega za početi.

scipascapa ::

Včasih sem, priznam, več gledal serij...samo zdaj mi čas krade PS4 :)

Jst ::

Jaz sproti spremljam eno serija na dan.

Ritual je pa takšen:

1. Bujenje in 4-5km sprehod s psom (doberman, ki rabi veliko gibanja), ki traja okoli 40min - 50min.
2. Naredim si zajtrk in vmes pogledam serijo.
3. Grem v službo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

scipascapa ::

in to že ob 6-7h zjutraj?

Jst ::

Da. Vstanem okoli 6ih - 6:30, čez 15 min sem že s psom na kakšnem travniku, poti, ki pelje krog poti domu (4-5km).

Ponavadi sem po 7ih doma. Rabim 5 min, da se dl nadaljevanka in vmes naredim zajtrk. Ponavadi kosmiči v mleku - mleko+proteini - in če pustiš ene 10 min, da se prvo proteini zmešajo z mlekom v zmes, podobno McDonalds Shake-u, nato kosmiče, ki rabijo spet ene 5-min, da se napijejo in nastane super zajtrk. "1080p" se ta čas že zdavnaj dl in začnem gledati. Ko pojem, ostane čas za en cigaret in konec nadaljevanke. Okoli 8:20-50 grem služiti kruh. Pes zadovoljen, jaz sit in zadovoljen. Vse se izide...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Egidij88 ::

V ponedeljek se začne druga sezona Farga.

http://www.imdb.com/title/tt3836974/?re...

Upam, da se motim, ampak - tole bi znala biti polomija.

Vanich ::

leiito ::

Začela se je S2 The Leftovers in S2E1, Axis Mundi, je odličen tivi. Precej drugače od vsega drugega, mogoče ni glih za fane Blacklist, 24 ipd., ampak zelo gledljivo, drama v najboljšem pokenu besede. 1. sezone nisem gledal, bojda je bila zelo polarizing, ampak se ne zdi nujno iti čez s1 za uživanje v s2. Hiša je HBO, avtor pa Tom Perrotta, znan po knjigi Election, iz katere je nastal briljantni film z Matthew Broderick in Reese Witherspoon.

IGN je dal oceno Amazing:
http://www.ign.com/articles/2015/10/05/...

Tr0n ::

Jp, Leftoverji so awesome.

WallSreet ::

Egidij88 je izjavil:

V ponedeljek se začne druga sezona Farga.

http://www.imdb.com/title/tt3836974/?re...

Upam, da se motim, ampak - tole bi znala biti polomija.


To se čaka! Prva sezona je bila top...

scipascapa ::

JST: kje delaš? ZS? Iščem službo :)

oo7 ::

Danes pa Flash 2 sezona;)

Lion29 ::

Moram rect, da mi je limitless res vsec.... v primerjavimi z vsemi, ki imajo podobno premiso (civilian starts working with the police - minority report /fbi - blindspot/fbi - limitless).... mi je ta zdalec najbolj vsec.... druge se rahlo zapletajo, ampak nimajo takega prijetnega tempa... kot receno...humor ni na vrhuncu, ampak je ok, pomaga...

the good wife is back... SPOILER... eli se bo razpistoljil... bomo vidli... zgleda obetavno, tudi brez kalinde...

danes morm prechekirat se 2. del quantika, pa da vidimo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

scipascapa ::

extant 2 sezona mi je cool.

Tr0n ::

Jp, cool konec.

IL_DIAVOLO ::

Egidij88 je izjavil:

V ponedeljek se začne druga sezona Farga.

http://www.imdb.com/title/tt3836974/?re...

Upam, da se motim, ampak - tole bi znala biti polomija.


Woo hooo!!!

oo7 ::

Sherlock Special: Official TV Trailer - BBC One

oo7 ::

Dober začetek nove sezone Tv serije Flash :)
Komaj čakam drugo epizodo Jay Garrick8-)

Jst ::

scipascapa: Kaj greva zamenjati službo? Ti ob okoli 6ih pelješ psa na sprehod (se boš pošteno nalaufal), potem boš pa prišel zvečer domov od petih do sedmih zvečer (lahko se zgodi, da tudi naslednji dan - enkrat na par mesecev, kar mani ni panike), kjer boš prvo moral spet s psom narediti 4-5km in zraven laufati in se z njim "igrati." (metati rogovile (velike veje) in podobno)

Zajtrk in en del ene nadaljevanke zjutraj je dejansko počitek, in da se zberem, preden grem delati. Včasih se popoldne sploh ne spomnim, kje sem bil zjutraj s psom, ker sem že navajen, da včasih kar vsaj pol možganov spi med sprehodom. Potem pa zvečer gledam samo Odmeve.

Ni vse zlato, kar se sveti...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

scipascapa ::

potem si informatik ali nekaj podobnega ali pa v zdravstvu nekaj?

IL_DIAVOLO ::

Kaj jaz to prav vidim, da sherlock pride komaj 2017? 8-O

oo7 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kaj jaz to prav vidim, da sherlock pride komaj 2017? 8-O


Specialna epizoda pride 25 Decembra 2015. Na IMDB pa res piše 4 sezona šele 20178-O

Lion29 ::

na epguides pravijo 1. jan

http://epguides.com/menu/current.shtml#S
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL_DIAVOLO ::

Aha torej 2016, glede na to posebno epizodo, ki bo že v tem letu....hvala

oo7 ::

The fourth season of BBC's hit series "Sherlock" is expected to air sometime in 2017, and when the series finally appears, fans may have to ready themselves to bid Mary Watson (Amanda Abbington) farewell.

http://www.latinpost.com/articles/78081...

Lion29 ::

Series 4[edit]
A fourth series has been commissioned, with scripts being planned.[87][88] Moffat told The Telegraph, "we're all keen to continue," but it has been difficult to co-ordinate the lead actors' schedules. Moffat continued, "And obviously Mark [Gatiss] and I have our other commitments too, but it's just a matter of scheduling."[89] Moffat and Gatiss also announced that they have developed plots for a fourth and fifth series.[90] In July 2014 the BBC announced that filming for the series would take place in late 2015,[80] but Moffat announced in May 2015 that filming would not begin until early 2016.[8]


Wiki... tak da zgleda da res ne bo pred 2017
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL_DIAVOLO ::

Ehh...

Tr0n ::

AMC renews Halt and Catch Fire for a third season, even though nobody watched it

http://www.vox.com/2015/10/8/9482019/ha...

Aww yeah!

galimim ::

fak yes!
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

mgermo ::

Scream Queens je od novih zadev zelo v redu.

neboben ::

Opa, začel se je Arrow 4 sezona.

starboi ::

neboben je izjavil:

Opa, začel se je Arrow 4 sezona.


Ojoj, kako jim je uspelo zlesti do 4 sezone ? :S Sem si pogledal polovico prve sezone in je zadeva katastrofalna.

oo7 ::

starboi je izjavil:

neboben je izjavil:

Opa, začel se je Arrow 4 sezona.


Ojoj, kako jim je uspelo zlesti do 4 sezone ? :S Sem si pogledal polovico prve sezone in je zadeva katastrofalna.


Ravno druga polovica prve sezone je najboljša:D
Druga sezona kot celota je najboljša.
Tretja sezona pa kot celota najslabša.

WallSreet ::

Morda kdo gleda serijo Scandal ? Je dobra? Ravnokar pogledal prvi del in me ni ne vem kako prepričal...

Vanich ::

Nova epizoda American Horror Story - totalen fail z Lady Gaga namesto Jessice Lang. Pa nimam nič proti njej, ampak glumi pa za en kurac.

Izi ::

CBS televizija je po ukinjenem Under the Dome sedaj ukinila še serijo Extant.
Škoda, medtem ko je bila 1. sezona dokaj slaba se je v 2. sezoni kar precej popravila.

Ukinja se vse kar diši po sci-fi. Ljudje res nimajo več nobenega okusa. Gledajo se samo še odvetniške in zdravniške limonade, ki jih je že na desetine, pa so vse dobro gledane.

Okapi ::

Kje so kakšne odvetniške?

dr.Akula ::

Izi je izjavil:

CBS televizija je po ukinjenem Under the Dome sedaj ukinila še serijo Extant.
Škoda, medtem ko je bila 1. sezona dokaj slaba se je v 2. sezoni kar precej popravila.

Ukinja se vse kar diši po sci-fi. Ljudje res nimajo več nobenega okusa. Gledajo se samo še odvetniške in zdravniške limonade, ki jih je že na desetine, pa so vse dobro gledane.

Mogoče so ju pa ukinili, ker sta bili povprečni po kvaliteti in sta zaradi tega imeli slabo gledanost.
ni podatka

IL_DIAVOLO ::

Izi je izjavil:

CBS televizija je po ukinjenem Under the Dome sedaj ukinila še serijo Extant.
Škoda, medtem ko je bila 1. sezona dokaj slaba se je v 2. sezoni kar precej popravila.

Ukinja se vse kar diši po sci-fi. Ljudje res nimajo več nobenega okusa. Gledajo se samo še odvetniške in zdravniške limonade, ki jih je že na desetine, pa so vse dobro gledane.


Ali pa ti nimas pravega okusa :P

Cim manj supernatural sranja, boljse je kar se mene tice. Trenutno gledam samo donovana in narcos, ker drugo enostavno ni na nivoju. Komaj cakam, da se vrnejo fargo, saul, sherlock in seveda mr robot >:D

Lion29 ::

Okapi je izjavil:

Kje so kakšne odvetniške?


ki se trenutno vrtijo.... grinder, suits, the good wife, better call saul, How to Get Away with Murder
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai
««
117 / 302
»»