» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
116 / 302
»»

Tr0n ::

Quantico bi znal bit za silo, ceprav se bojim, da so se ze zapisali v kot.

Outcast ::

Blindspotu ne napovedujem druge sezone, nič posebnega in inovativnega, gledam ko ni kaj pametnejšega.

Lion29 ::

blindspot me ZELO spominja na "the blacklist" ... kot omenjeno... nic posebnega...
glavna igralka mi je rahlo anti (prevec whiny... ze iz casov kyle XY)... in motijo me tudi posiljeni close-up-i glavnega igralca...


tudi minority report ni nic posebnega... pac obicne detektivke s posebno premiso...


season finale Ray Donovana though... pismo no... kolk mi gre 12 delov/sezono na zivce :(
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Izi ::

Outcast je izjavil:

Blindspotu ne napovedujem druge sezone...

Uh, kako si zgrešil ;)

Blindspot ne samo, da ima tako rekoč že potrjeno 2. sezono, ampak ima zaradi odličnega "ratinga" po pilotu v roadmapu že zapisano 3. sezono, kar se zgodi izredno redko.
Če bo v 3. sezoni trenutna velikanska gledanost začela padati pa je že tudi predvideno da bodo zgodbo usmerili v zaključek, se pravi bodo spremenili zgodbo, če ne pa bodo nadaljevali s 4. sezono.

To so seveda napovedi in želje, kar pa je uradno pa je televizija NBC po samo eni predvajani epizodi zaradi velike gledanosti in dobrih ocen, že naročila novih 9 skriptov za 2. sezono, kar skoraj pomeni potrjeno 2. sezono.

Kar se pa tiče same vsebine pa trenutno res malo spominja na serijo Blacklist, ampak je izvedeno bistveno bolje. Blacklist je imel dobro 1. sezono, takoj v 2. sezoni pa je postal močno dolgočasen in sem ga nehal gledati celo jaz, ki skoraj vsako serijo, ki jo začnem gledati, gledam do konca.
Blacklist je praktično čista kriminalka, ki je v 1. sezoni imel nekaj malega "mystery" pridiha, ki je v 2. sezoni popolnoma izginil, medtem ko je Blindspot v prvi vrsti Mystery drama, kako bo šlo pa naprej bomo pa videli. Zaenkrat mi je Blindspot kar všeč.

Izi ::

V zadnjem času so nas praktično kar zasuli z novimi serijami in razen zgoraj omenjenega Blinspot je ostala jesenska bira dokaj slaba.

Pogledal sem "Minority Report" in moram reči da je razočaranje, tudi za sci-fi ljubitelje. Verjetno je kriv dober film z istim naslovom in prevelika pričakovanja. Serija je zaenkrat neprimerljivo slabša od filma.

Pogledal sem še "Quantico", ki je malo boljši ampak ne bistveno. Običajna kriminalka z moderno teroristično tematiko. Nič posebnega.

Pogledal sem še dvojnega pilota "Heroes Reborn" in je gledljiv, čeprav skoraj gotovo ne bo dosegel "slave" originala. CGI, ki je bistvo te serije, je zaenkrat precej ubog, zgodba malo preveč klišejska, ampak vsi ljubitelji originalnih Herojev bomo verjetno lahko nadaljevali z gledanjem.
Noah Bennet je spet odličen, tisti del na Japonskem bi pa lahko kompletno izpustili, ker je patetično slab. Kaj je bilo treba video igre vtikati med superheroje mi ni prav nič jasno.

Pogledal sem še poskusnega pilota (serija se začne šele konec oktobra) "Supergirl" oziroma sestrične Supermana in moram reči, da je zadeva katasrofalno slaba. Pod vsako kritiko. A se delajo norce iz nas? Ta serija verjetno ne more uspeti niti na Japonskem :P

Outcast ::

Možno, nisem preverjal ali je potrjena druga sezona ali ne; meni serija ni res nič posebnega, kot je bilo že napisano, spominja na Blacklist pa še kakšno mogoče...čaka me še pilot The Player, kar se novitet tiče, The Bastard Executioner pogledam še 4 del potem se dokončno odločim ali ja ali ne.

Izi ::

The Player (Thriller) IMDb: 7.5 kot kaže ni nič posebnega, bom pa še pogledal v prihodnjih dneh.

Od novih je potem še Limitless (Sci-Fi, Thriller) IMDb: 8.5, ki ga pa kar hvalijo. Tudi tega moram še pogledat.

Okapi ::

Jaz upanje polagam v Grinder (včeraj se je začela), ker je zadnje čase sicer huda suša sodnih/pravniških dram.

O.

Izi ::

Za ljubitelje zgodovinskih zadev se 11. oktobra začne nova serija "The Last Kingdom".
Anglija v času Vikingov. To bi znalo biti zanimivo.

15. oktobra se začne še ena nova vohunska serija z naslovom "The Romeo Section".
Da ne bodo ljubitelji vohunskih zgodb preveč navdušeni je treba omeniti, da v tem vohunskem Romeo oddelku niso navadno vohuni ampak so strogo specializirani za zapeljevanje svojih žrtev. V oddelku imajo vohune (Romei) in vohunke (Julije).
Verjetno bo to bolj vohunska serija za žensko občinstvo :P

Outcast ::

Hvala za omembo The Last Kingdom; dodal na spisek, definitvno zna biti zanimiva, v kolikor bodo res prikazali določene zgodovinske dogodke in osebe.

Lion29 ::

Okapi je izjavil:

Jaz upanje polagam v Grinder (včeraj se je začela), ker je zadnje čase sicer huda suša sodnih/pravniških dram.

O.


tista z rob lowe-om, ki konca s snemanjem serije in psotane pravi odvetnik? upam, da bo ok... sam njega res ne morem..
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

Bo po oktober vsaj malo boljši,kar se tiče že preverjenih serij: nazaj pridejo Chicago PD, The Blacklist, Homeland!, TWD, Fargo!, The Knick!, Da Vinci's Demons...

Izi ::

Outcast je izjavil:

Hvala za omembo The Last Kingdom; dodal na spisek, definitvno zna biti zanimiva, v kolikor bodo res prikazali določene zgodovinske dogodke in osebe.

Mislim, da zgodba temelji na dejanski zgodovini vsaj toliko kot v seriji Vikings. Serija bo po knjigah oziroma seriji knjig z naslovom "The Saxon Stories". Gre se za bestseller.

Zgodba se dogaja v Angliji konec 9. stoletja. Se pravi slabih 100 let kasneje kot v seriji Vikings. Je pa takrat še vse enako. Anglija je razdeljena na veliko kraljestev po večini pa divjajo Vikingi.

Spremljali pa bomo zgodbo moža z imenom Uhtred, ki je bil sin enega Saškega (Saxona) premožneža, ampak ga je že v otroštvu ugrabil nek Viking in ga vzgojil kot svojega sina. Celo življenje je imel zato krizo identitete, razpet med svoje prednike in svoje vzgojitelje.

jizzer ::

Noben ne spremlja/je spremljal, Continuum?

Precej všečna serija in ogromen mindfuck. :) Itak čisti SciFi ampak ti pa malo odpre domišljijo in prikaže teorije (mogoče, nemogoče) niti nima veze. Všečno :)

Lion29 ::

meni je continuum prava beda.... vedno bolj debilno
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

imagodei ::

Outcast je izjavil:

Bo po oktober vsaj malo boljši,kar se tiče že preverjenih serij: nazaj pridejo Chicago PD, The Blacklist, Homeland!, TWD, Fargo!, The Knick!, Da Vinci's Demons...

Hočeš reči Homeland, TWD... ?
- Hoc est qui sumus -

Outcast ::

Hočem reči Homeland!, TWD...

connel ::

The grinder? Meh, če bodo vse epizode takšne kot prva, čisto nič posebnega.

Mini britanska serija - Midwinter of the spirit, ni slabo. Danes nova serija Code Black.

Okapi ::

Grinder je brezveze, drži, vsaj po prvi epizodi sodeč.

Tr0n ::

Blood and Oil - meh. No ja, vsaj Don Johnsona ma. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

The player je že kdo pogledal?

Tr0n ::

It's bad, really bad.

Outcast ::

Tr0n je izjavil:

It's bad, really bad.


Podpis.

Lion29 ::

jaz sem ze po trailerju videl, da je premisa katastrofalna.. mi je zal za snipesa, ampak.. pismo no
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Uf Wesley Snipes že kar nekaj časa ni posnel dobrega filma. Zadji dober je bil Blade 2 z leta 2002.

Lion29 ::

saj ves, da je bil v zaporu, ne?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

saj ves, da je bil v zaporu, ne?


Ja sem vedel.
upam, da dobi spet kakšno dobro vlogo v kakšnem filmu, da ne bo šel ravno po poti Steven Segala. steven segal je imel v 90 dobre filme kmalu po letu 2000 pa katastrofa vseh katasrof.

oo7 ::

Black Sails: Season 3 Trailer


Black Sails, ko se je začela prva sezona so napovedali tudi že drugo. Zdaj predno se bo začela Januarja 2016 tretja sezona je napovedana tudi že četrta :) kljub temu, da imajo zelo slabo gledanost, do zdaj še vse epizode pod 1 miljonom ogledov na televiziji pa še predno je zunaj tretja sezona napovejo že četrto tako se dela :)

Drugače pa Black Sails je dobra TV serija z dela v del boljša :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Lion29 ::

od vseh tanovih mi je limitless def. najbolj vsecna..."humor" pomaga :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

Ce sem iskren, sem mislil, da bo Grinder vecje smeti...
pa me je presenetljivo presenetil.. sem pricakoval njegov "douchi" karakter... pa ni bil...
je zelo lahkotno, in kar hiter pace... nekako primerjam s Franklin and Bash... plehka, humoristicna, legal serija...
in ceprav resnicno ne morem Rob Lowe-a, mi je serija, zaenkrat, gledljiva... bom dal pogledal se kak del pa si pol ustvaril boljse mnenje
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

od vseh tanovih mi je limitless def. najbolj vsecna..."humor" pomaga :D


Tudi meni je Limitless najboljša od tanovih serij :)

Magic1 ::

Heroes je pa tak klump, pri drugem delu sem imel tak deja vu na stare dele, samo dost slabš. Game over for me.
Magic

Cheetah ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cheetah ()

Lion29 ::

?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

Code Black = ok. Pac klasicna ER serija.

Jst ::

A mogoče kdo ve, kaj se dogaja z myepisodes.com? Mnogo serij ni na "listi", kdaj se predvaja, čeprav so v bazi. "Search All Shows" najde, a jih ni na "Episodes List".
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Tr0n ::

http://www.myepisodes.com/forum/viewtop...

Bo zgleda treba kako alternativo najt. :)

Recimo http://www.pogdesign.co.uk/cat/ ali pa Google Calendar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::

Tr0n ::

Sem prevekslal na http://next-episode.net/. Ima v bistvu vse, kar je imel myepisodes, edino ne loci med acquired in watched, kar niti ni tak pomembno. Zgleda tudi redno dodajajo nove featurje in stran je dejansko aktivna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Outcast ::

Uporabljaš za pregled serij ali za DL?

Vanich ::

Tole, če bo dobro narejeno, bo pa znala biti poslastica. Watchmen serija!

Tr0n ::

Outcast je izjavil:

Uporabljaš za pregled serij ali za DL?

Za pregled.

Jst ::

Jaz isto za pregled. MyEpisodes mi je bil všeč, ker je bil minimalističen in imel vse, kar sem potreboval. Sedaj se bom pa očitno moral odločiti za neko alternativo. Škoda...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

CBS Rebooting 'MacGyver' for TV With James Wan 8-O
http://www.hollywoodreporter.com/live-f...


Men osebno ena najboljših serij še iz mladosti ampak tole se mi ne zdi pametna ideja;((

Outcast ::

Za pregled jaz uporabljam sedaj že kar nekaj časa TVShow Time, mi je ful všeč; obstaja tudi app za iPhone in Androide, zlo koristen, pregleden, men je res najboljši, pa sem jih kar nekaj sprobal.

Kurzweil ::

Zadnje čase več nisem na tekočem s serijami, ker nisem imel časa. Ste tako prijazni, da mi svetujete kaj naj gledam, če so mi bile top serije recimo (vrstni red je naključen):

- Breaking bad
- The Wire
- Game of Thrones
- Boarwalk Empire
- Sopranos
- Twin Peaks
- True Detective
- Fargo
- Rome
- Soms of Anarchy

Pogledal sem še recimo, kar se iz glave spomnim: Dexter, Oz, Jericho, Sherlock, Twilight zone, Alfred Hitchcock presents, The Event, Pillars of the Earth, Tudors, Borgias, Louie Louie oz. Louie C.K., Better call Saul, Black Mirror, House of Cards, Spartacus, Hannibal, Vikings, Homeland, Under the dome, Band of Brothers, The walking dead...

Nekako opažam da bi bilo za pogledat Narcos in Mr. Robot, Lost in Prison break me odbijata, brez pravega razloga, stripovske stvari mi smrdijo, kaj bi še torej ostalo res kvalitetnega?

Xequerin ::

Izmed sledečih ti bo sigurno kakšna všeč:
Ray Donovan
The Newsroom
House of Cards
Hell on Wheels
Shameless US

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xequerin ()

Tr0n ::

Dober zacetek nove Homeland sezone. Se bomo ocitno ukvarjali z aktualnimi temami. :)

IL_DIAVOLO ::

Kurzweil je izjavil:

Zadnje čase več nisem na tekočem s serijami, ker nisem imel časa. Ste tako prijazni, da mi svetujete kaj naj gledam, če so mi bile top serije recimo (vrstni red je naključen):

- Breaking bad
- The Wire
- Game of Thrones
- Boarwalk Empire
- Sopranos
- Twin Peaks
- True Detective
- Fargo
- Rome
- Soms of Anarchy

Pogledal sem še recimo, kar se iz glave spomnim: Dexter, Oz, Jericho, Sherlock, Twilight zone, Alfred Hitchcock presents, The Event, Pillars of the Earth, Tudors, Borgias, Louie Louie oz. Louie C.K., Better call Saul, Black Mirror, House of Cards, Spartacus, Hannibal, Vikings, Homeland, Under the dome, Band of Brothers, The walking dead...

Nekako opažam da bi bilo za pogledat Narcos in Mr. Robot, Lost in Prison break me odbijata, brez pravega razloga, stripovske stvari mi smrdijo, kaj bi še torej ostalo res kvalitetnega?


Narcos, mr robot, ray donovan, to pa je to kar se glede kvalitete tiče.

oo7 ::

6 Oktober Flash
7 Oktober Arrow
10 Oktober The last kingdom
11 Oktober Walking dead
12 Oktober Fargo
24 Oktober Da Vinci demons
31 Oktober Ash vs Evil Dead

Oktober je zakon8-)
««
116 / 302
»»