» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
118 / 307
»»

Okapi ::

To imaš eno precej alternativno definicijo za "trenutno vrtijo";)

dr.Akula ::

Okapi je izjavil:

To imaš eno precej alternativno definicijo za "trenutno vrtijo";)

Wtf, na čem pa si ti? Vse so trenutno v teku, nobena od naštetih se še ni zaključila.
ni podatka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.Akula ()

Lion29 ::

in edino BCS in suits sta na pavzi trenutno, ostale se predvajajo zdaj, s tem, da se suits se ni zakljucila sezona
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Okapi ::

Saj, naštel si jih 5, od tega je ena bolj komedija kot kaj drugega, dve se pa ne vrtita trenutno. Moj komentar se je pa nanašal na trditev
Gledajo se samo še odvetniške in zdravniške limonade, ki jih je že na desetine
pa me je zanima, kje so te desetine odvetniških nadaljevank.

IL_DIAVOLO ::

Ni treba vsega dobesedno vzeti no...zakaj je treba iskati dlako v jajcu?

Lion29 ::

trenutno 5, v zadnjem letu so jih ukinli pa vsaj se 5
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

oo7 ::

Arrow četrta sezona je štartala bolj slabo:|

Izi ::

oo7 je izjavil:

Arrow četrta sezona je štartala bolj slabo:|

Saj tudi 3. sezona ni bila omembe vredna. Flash je močno presegel Arrow.

Okapi ::

Lion29 je izjavil:

trenutno 5, v zadnjem letu so jih ukinli pa vsaj se 5
Kar še dodatno spodbija mnenje o veliki gledanosti "desetin" odvetniških nadaljevank. V glavnem, jaz močno pogrešam kakšen Boston Legal, L.A. Law, Practice in podobne.

O.

Lion29 ::

ja...boston legal :( my top 5
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

SimstrX ::

A so še kakšne serije bolj zgodovinske narave kot so Vikings, Spartacus, Rome, The Borgias, Deadwood...?

Se mi zdi, da folk gleda samo še zombije, detektivke in ljudi z xy super powerji...

Začel sem gledat The Bastard Executioner pa je šele začetek prve sezone :/

oo7 ::

SimstrX je izjavil:

A so še kakšne serije bolj zgodovinske narave kot so Vikings, Spartacus, Rome, The Borgias, Deadwood...?

Se mi zdi, da folk gleda samo še zombije, detektivke in ljudi z xy super powerji...

Začel sem gledat The Bastard Executioner pa je šele začetek prve sezone :/



Jutri se začne nova TV serija The last Kingdom



Pred kratkim se je začela nova Tv serija The Bastard Executioner

IL_DIAVOLO ::

oo7 je izjavil:

Arrow četrta sezona je štartala bolj slabo:|


Kaj tega še niso ukinli? :))

Outcast ::

The Bastard Executioner je res slaba, jst jo ne priporočam:8)

scipascapa ::

Blindspot me je presenetila, bom gledal.

SimstrX ::

Sem začel gledat The Bastard Executioner, pa mi deluje bolj low-budget... ne vem zakaj, ampak kamera-slika mi je čudna, igralci so pa tut bolj leseni. Pogledal sem samo prva dva dela... mogoče se še kaj razvije. Itak nimam nič drugega za gledat.

The last Kingdom zgleda zanimivo... bom pogledal ko pride na travnik ;)

Outcast ::

Druga sezona Gothama je že prov butasta, ne vem od kje ji tolk visok rating: verjetno mularija to gleda na polno:D.
Sicer ima en 'čar' batmana, tud določeni liki so še kar zanimivi, sam je pa ubogo vse skupi, tud igralci (ki so kar znani in 'dobri') me ne prepričajo najbolj...še kak del, če se ne bo kaj spremenilo, zaključim.

oo7 ::

Januar 2016




'The Shannara Chronicles' is a new TV series based on the best-selling fantasy novels by Terry Brooks. Set thousands of years after the destruction of our civilization, the story follows an Elven Princess, Amberle, a half-human half-elf, Wil, and a human, Eretria, as they embark on a quest to stop a Demon army from destroying the Four Lands.

Lion29 ::

zgleda obetavno... ceprav nisem prevec navdusen nad temi fantazijskimi svetovi... tudi the protector me je rahlo razocaral... ampak to zgleda res visok budget za produkcijo... upam samo, da bodo vsi deli hig budget
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

IL_DIAVOLO ::

Je že kdo pogledal The knick?

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

zgleda obetavno... ceprav nisem prevec navdusen nad temi fantazijskimi svetovi... tudi the protector me je rahlo razocaral... ampak to zgleda res visok budget za produkcijo... upam samo, da bodo vsi deli hig budget



Mene pa bolj skrbi, ker je MTV

flbroker ::

Gleda kdo novo serijo Narcos? Pravkar gledam 1.sezono, oceno ima 9.1 na IMDB. Serija je ZAKON!

Cheetah ::

flbroker je izjavil:

Gleda kdo novo serijo Narcos? Pravkar gledam 1.sezono, oceno ima 9.1 na IMDB. Serija je ZAKON!

Ja jaz sem že pogledal prvo sezono in serija je super, predvsem mi je všeč da je kar natančno zgodovinsko

Outcast ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Je že kdo pogledal The knick?


Men je bila prva sezona top, začetki kirurgije, da ne spoilam preveč; s tem da ne maram gledat raznih zdravniških serij.

IL_DIAVOLO ::

Outcast je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Je že kdo pogledal The knick?


Men je bila prva sezona top, začetki kirurgije, da ne spoilam preveč; s tem da ne maram gledat raznih zdravniških serij.


Tudi jaz ne, z izjemo housa ;)

Tnx

Outcast ::

Končno ena serija, ki ima potencial (po pilotu): The Last Kingdom!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

IL_DIAVOLO ::

Lepa ocena...bom pogledal

plaz21 ::

Blindspot dobila "polno" sezono. Glede na vse skupaj bo 2. zagotovo potrjena proti koncu 1. če ne še prej.
Limitless se pa kar pozitivno drži. Ni nekih velikih nihanj zaenkrat. Če bo šlo tako naprej bi če že dodatnih epizod, pa znala dobiti 2. sezono. Quantico pa z 2. epizodo ni izgubil praktično nič oz. je zadržal gledalce s 1. Zaenkrat ok.
Edino The Player slabo kaže. Pa tolko sem upal da bo dobil 2. sezono. Minority Report je pa itak na polomu. Iz 13 epizod je serija skrajšana na 10 epizod. Pa najbrž jih tudi teh 10 ne bo dočakala.

oo7 ::

Limitless mi je dosti boljša Tv serija kot Blindspot in Minority report od novih TV serij.

The Last Kingdom pilot je odličen 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Po nekaterih opisih naj bi bil prvi del druge sezone Tv serije Fargo odličen:D

starboi ::

oo7 je izjavil:

Po nekaterih opisih naj bi bil prvi del druge sezone Tv serije Fargo odličen:D


Kaj drugega ni bilo za pričakovati . :D Izjemna serija, ki zna biti iz sezone v sezono vse boljša in boljša.

oo7 ::

starboi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Po nekaterih opisih naj bi bil prvi del druge sezone Tv serije Fargo odličen:D


Kaj drugega ni bilo za pričakovati . :D Izjemna serija, ki zna biti iz sezone v sezono vse boljša in boljša.



Točno tako :)
Men je bila Fargo daleč najboljša serija, ki se je začela lansko leto tudi boljša od True Detectives 1 sezone:)

starboi ::

V to se pa ne bi rad spuščal, v razmišljanje katera mi je bila boljša (sezona), ker sta mi obe seriji top, (skoraj) nekako v rangu Breaking Bad-a, ki mi je najboljša serija kadarkoli posneta. :) Iz sezono v sezono je bila boljša, TD je nekako izpadel iz te igre, ker je bila druga sezona zelo slaba. Tako da ostane samo še Fargo, ki upam , da bo dvigoval kvaliteto kot je to uspelo BB-u. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: starboi ()

Tr0n ::

Homeland je pa konstantno kvaliteten TV. Sele druga epizoda nove sezone, napetost pa ze narasca. :)

IL_DIAVOLO ::

Kdo je govoril, da bo fargo polom? lol

Super del...morda kar preveč vsega...nagrabli pa tudi kopico znanih igralcev. Donovan iz burning notice, garret iz everybody love raymond, pol clemons iz breaking bada. Škoda, da niso obdržali thorntona, ki pa je itak bil kralj v prvi sezoni.

Tole bo top.

Outcast ::

Tr0n je izjavil:

Homeland je pa konstantno kvaliteten TV. Sele druga epizoda nove sezone, napetost pa ze narasca. :)



možen SPOILER HOMELAND (oz. ni, ker če te serije ne poznate, pol pa tud....:D)

Ena redkih serij, kjer glavno vlogo skenslajo, pa serija še vedno obdrži kvaliteto, če ni še boljša...4. sezona je bila za prste obliznit:D
Aktualna sezona mi je z drugim delom postala še bolj všeč, Fargo mi je tudi zlo simpatičen, prav tako TWD so dobro štartali v novo sezono.

Trenutno 3 top serije out there!

plaz21 ::

Quantico je dobil 6 dodatnih epizod z možnostjo še 3. Torej zaenkrat kaže spodbudno za 2. sezono. Limitless pa prav tako dobro kaže. Blindspot je pa že done deal. :)

oo7 ::

Enkrat 2016

Outsiders Trailer



To hoče zgledat kot Mad Max v gorah? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

Zjasnili so se glede serije Person Of Interest.
5. sezona bo, ampak samo 13 delov (4. je imela 22 delov), bo pa to zagotovo zadnja sezona saj so 6. sezono že uradno skenslali.

oo7 ::

Odlična prva epizoda serije Fargo. Mi je zelo všeč, da se spet dogaja v zimskem času :D




SPOILER!!!!!!!

Tista ženska z avtom ni čisto normalna???

Jst ::

Izi je izjavil:

Zjasnili so se glede serije Person Of Interest.
5. sezona bo, ampak samo 13 delov (4. je imela 22 delov), bo pa to zagotovo zadnja sezona saj so 6. sezono že uradno skenslali.


Meni ena top serij, za katero sem upal, da dobi pravi konec, ne pa nekaj ad-hoc skupaj spacanega. Tako je to zame izvrstna novica, upam samo, da bo teh 13 delov over the top, brez fillerjev.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

c3p0 ::

oo7 je izjavil:

Odlična prva epizoda serije Fargo. Mi je zelo všeč, da se spet dogaja v zimskem času :D




SPOILER!!!!!!!

Tista ženska z avtom ni čisto normalna???


Res? Od kod ti ta ideja? :) Sprva nisem niti prepoznal malo bolj obilne Kirsten Dunst. Dober začetek...

oo7 ::

c3p0 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Odlična prva epizoda serije Fargo. Mi je zelo všeč, da se spet dogaja v zimskem času :D




SPOILER!!!!!!!

Tista ženska z avtom ni čisto normalna???


Res? Od kod ti ta ideja? :) Sprva nisem niti prepoznal malo bolj obilne Kirsten Dunst. Dober začetek...




SPOILER!!!!!!



Domov v garažo se pripelje z avtom na katerem ima napol mrtvega človeka in ona gre v hišo kot, da se ni zgodilo nič in si gre urejati lase. To se mi ne zdi ravno najbolj normalna oseba :)

karafeka ::

oo7 je izjavil:



SPOILER!!!!!!

Domov v garažo se pripelje z avtom na katerem ima napol mrtvega človeka in ona gre v hišo kot, da se ni zgodilo nič in si gre urejati lase. To se mi ne zdi ravno najbolj normalna oseba :)



Sicer ne vem zakaj je potrebno skrit spoiler, če pa je že bilo predvajano, ampak ok.

A tisti NLP ti pa ni čuden? Pa kao po resnični zgodbi je... :)

IL_DIAVOLO ::

To je poanta farga. To smo lahko videli ze v prvi sezoni, da lahko tudi umor izpade smesno. In ne samo to, dialogi so napisani in zaigrani v nulo, pa ceprav gre za nepomemben chat. In ravno ta kemija med njimi me tako pritegne, vse deluje spontano.

starboi ::

Režiser tudi opravlja svoje delo fenomenalno . Sploh pa tisti prizor v restavraciji ob vsem streljanju, posnetki od blizu in od daleč ( ko ustreli prvič natakarico, ko se kamera postavi zunaj restavracije in pokaže strel. Bolano.:D ). Potek zgodbe, dialogi, kemija med igralci, vse za čisto 10ko. Fenomenalno. Mojstrovina. :)

klemenSLO ::

Tr0n je izjavil:

Homeland je pa konstantno kvaliteten TV. Sele druga epizoda nove sezone, napetost pa ze narasca. :)

+1
TOP :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Tr0n ::

Sem se enkrat probal Arrow in The Flash, pa ne prenesem teh soap oper z heroti. Vse deluje tak flat, cisto, teeny. Bljah.

Dami ::

Damn Tr0n ti pa kritiziraš na vlko zadnje čase. And thats coming from me :)
Anyway, al so tole nardil zanelašč al ne, izpadlo je zelo lame v vsakem primeru.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()

DarwiN ::

Haha, dobra, pa ravno sem hotel dat priložnost tej seriji Limitless. :DD

Sem gledal Blindspot, zdržal skoraj polne 3 epizode.. Zanič serija, polna klišejev, better cancel now.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!
««
118 / 307
»»