» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
271 / 302
»»

Horas ::

pogledal prvo epizodo superman and lois, in kaj na koncu zvem :)) lex luthor je črnc tadaaaaa :))

me sploh ni presenetilo
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

Lion29 ::

in v cem je problem? tudi ce bi superman bil? ne vem v cem je fora, da se vsedete na take bedarije?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

matobeli ::

Ker je bil superman v "resnici" bel in niti slučajno se ne moreš kar mal zmišljevat kako bo zgedal nek fiktivni lik.:))

Polda ::

Lion29 je izjavil:

in v cem je problem? tudi ce bi superman bil? ne vem v cem je fora, da se vsedete na take bedarije?


Odkar živiš v UK si postal popolnoma woke.

matobeli je izjavil:

Ker je bil superman v "resnici" bel in niti slučajno se ne moreš kar mal zmišljevat kako bo zgedal nek fiktivni lik.:))


Superman je veliko dlje časa bel kot ti že od leta 1933.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

weasel ::

Eno vprašanje v povezavi s The Sopranos (SPOILERS).

A imam samo jaz v spominu, da se je še ena serija-film končala na identičen način, ko je družina v gostilni in jih nekdo gleda pri šanku z namigovanjem, da jih je prišel ubit, potem pa tega nikoli ne pokažejo, ampak samo spustijo creditse? Prvič sem gledal Sopranose, pa sem imel deja-vu in sem točno vedel, kaj se bo zgodilo, ker sem že enkrat videl to.

Tidule ::

Polda je izjavil:

Lion29 je izjavil:

in v cem je problem? tudi ce bi superman bil? ne vem v cem je fora, da se vsedete na take bedarije?


Odkar živiš v UK si postal popolnoma woke.

matobeli je izjavil:

Ker je bil superman v "resnici" bel in niti slučajno se ne moreš kar mal zmišljevat kako bo zgedal nek fiktivni lik.:))


Superman je veliko dlje časa bel kot ti že od leta 1933.


LOL, moti te kake barve kože je lex luther? ti je pa samoumevno, da je superman, kjub temu, da je iz XY palenta na drugem koncu vesolja, tipičen white male? Ne črn ali bel, če bi bil uprizorjen kot želatinasta kocka vijolične barve, bi bil bolj avtentičen. In taka smežinkica sanja o woke?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Polda ::

Tidule je izjavil:

Polda je izjavil:

Lion29 je izjavil:

in v cem je problem? tudi ce bi superman bil? ne vem v cem je fora, da se vsedete na take bedarije?


Odkar živiš v UK si postal popolnoma woke.

matobeli je izjavil:

Ker je bil superman v "resnici" bel in niti slučajno se ne moreš kar mal zmišljevat kako bo zgedal nek fiktivni lik.:))


Superman je veliko dlje časa bel kot ti že od leta 1933.


LOL, moti te kake barve kože je lex luther? ti je pa samoumevno, da je superman, kjub temu, da je iz XY palenta na drugem koncu vesolja, tipičen white male? Ne črn ali bel, če bi bil uprizorjen kot želatinasta kocka vijolične barve, bi bil bolj avtentičen. In taka smežinkica sanja o woke?


Lahko bi bil karkoli ampak NI.
Poglej si strip Superman št 1 pa boš videl kakšen je.
Ampak woke ovce itak nimate nbenega spoštovanja, do izvirnega dela.
Woke ovce itak ne znajo nič novega ustvarit ampak samo spreminjat obstoječe delo to je ves vaš domet.

Tidule ::

Haha, snezincici se je resno odpeljalo...

donvito ::

https://www.imdb.com/title/tt6905756/
kdor še ni pogledal, priporočam.

lolipop2 ::

donvito je izjavil:

https://www.imdb.com/title/tt6905756/
kdor še ni pogledal, priporočam.



uu, druga sezona je že zunaj! Nisem vedel. Hvala za opomnik. Je pa dobra serija, jap!

Lion29 ::

Haha... A zdaj je ze biti woke zaljivka :D

Polda, lepo, da si si pogledal kje zivim.

Zdaj, da se ne bo nekdo obesal na debato.... je to kar vmesna debata

Superman je izmisljen junak... naj bi bil s planeta Kripton... naredili so ga belega.. vmes so v stripih velikokrat spemenili njegovo postavo, obleko, emblem, etc. torej ni to nekaj kar je fiksnega in se ne sme spreminjat.... enako je z njegovo kozo... lahko bi komot bil en indijec ali korejec.


Kar se tice pa resnicnih oseb, je tudi odvisno kaj zeli kreator izdelka (filma, serije, video spota, dokumentarca, reklame ali cesarkoli) prikazat. Ce zeli dejansko cimbolj resnicno povzeti dogodke in dejstva, potem je seveda pomemben aspekt, da so igralci cimbolj podobni likom iz scenarija, prav tako pa da je zgodba, cimbolj poravnana z resnicnimi dogodki. Velikokrat seveda ne gre, ker ne poznamo dejstev, ampak se poskusa.

Zdaj, ce je govora o Vikingih (od koder poznamo bore malo dejstev)... potem valda ne moremo pricakovati, da bodo dialogi eksaktna kopija besed, ki so jih izrekle osebe/liki, ki jih upodabljajo.. ali pa da so pokrajine ekzaktna kopija pokrajin iz leta 800 ali 1000. Ali orodja, hrana, obleke perfektna kopija. Pac nek priblizek, da se predstavi zgodbo po viziji reziserja

Zdaj, malo je smesno, kako nobenemu ne gre v nos, da je bil recimo Bjorn (V seriji vikings) tolko krat zaboden in se kar hodil okoli, ozdravel, pa spet... Pa da se neke prikazni kazejo, slepe a z vizijami v prihodnost, etc.... a folku gre v nos, da je bila zena enega Jarla (kasneje tudi sama Jarl) prikazana kot crnka... lol... in valda, to ne gre v nmos normalnim ljudem, ampak rasistkom, ki se posmehujejo nekomu, ki je "Woke" :D in je ves glasen, zaljiv in napadalen na forumu :D

skratka folk, perspektiva... in konec koncev ce vkljucijo par likov drugih ras, zato da se pocutijo gledalci vkljucene... WHO CARES! [aja, mali rasistki do]
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Hatchback678 ::

Dejmo narest pingvine rasistične, pa vilinci naj bodo obriti pa še in še.

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

Haha... A zdaj je ze biti woke zaljivka :D

Polda, lepo, da si si pogledal kje zivim.

Zdaj, da se ne bo nekdo obesal na debato.... je to kar vmesna debata

Superman je izmisljen junak... naj bi bil s planeta Kripton... naredili so ga belega.. vmes so v stripih velikokrat spemenili njegovo postavo, obleko, emblem, etc. torej ni to nekaj kar je fiksnega in se ne sme spreminjat.... enako je z njegovo kozo... lahko bi komot bil en indijec ali korejec.


Kar se tice pa resnicnih oseb, je tudi odvisno kaj zeli kreator izdelka (filma, serije, video spota, dokumentarca, reklame ali cesarkoli) prikazat. Ce zeli dejansko cimbolj resnicno povzeti dogodke in dejstva, potem je seveda pomemben aspekt, da so igralci cimbolj podobni likom iz scenarija, prav tako pa da je zgodba, cimbolj poravnana z resnicnimi dogodki. Velikokrat seveda ne gre, ker ne poznamo dejstev, ampak se poskusa.

Zdaj, ce je govora o Vikingih (od koder poznamo bore malo dejstev)... potem valda ne moremo pricakovati, da bodo dialogi eksaktna kopija besed, ki so jih izrekle osebe/liki, ki jih upodabljajo.. ali pa da so pokrajine ekzaktna kopija pokrajin iz leta 800 ali 1000. Ali orodja, hrana, obleke perfektna kopija. Pac nek priblizek, da se predstavi zgodbo po viziji reziserja

Zdaj, malo je smesno, kako nobenemu ne gre v nos, da je bil recimo Bjorn (V seriji vikings) tolko krat zaboden in se kar hodil okoli, ozdravel, pa spet... Pa da se neke prikazni kazejo, slepe a z vizijami v prihodnost, etc.... a folku gre v nos, da je bila zena enega Jarla (kasneje tudi sama Jarl) prikazana kot crnka... lol... in valda, to ne gre v nmos normalnim ljudem, ampak rasistkom, ki se posmehujejo nekomu, ki je "Woke" :D in je ves glasen, zaljiv in napadalen na forumu :D

skratka folk, perspektiva... in konec koncev ce vkljucijo par likov drugih ras, zato da se pocutijo gledalci vkljucene... WHO CARES! [aja, mali rasistki do]



Jaz kot mali rasistek se ne strinjam. Sem strogo proti spreminjanju barve kože in spola uveljavljenim likom za potrebe politične korektnosti.

Če so spremenili barvo kože likom kot so Julij Cezar, Ivana Orleanska, Marguerite d'Anjou, Ana Boleyn in drugim v TV serijah in filmih bi pričakoval, da enako naredijo npr za Nelson Mandelo, Malcolm X ,Martinu Lutru Kingu, Ali Mohamed... potem bom mogoče začel gledati na to malo drugače prej pa ne :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Kar se pa tiče izmišljenih likov Superman ni več bel to je nekaj novega super ideja. Če bi naredili Črnega Panterja belega to bi bili izgredi... se strinjaš ?

harvey ::

Za bolj sproščeno kuharsko sceno Julia


 Julia HBO

Julia HBO




Julia is an American television series created by Daniel Goldfarb that premiered on HBO Max on March 31, 2022. It is based on the life of television chef Julia Child.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Končal dve seriji ki spadata v višji kakovostni razred: prva je Peaky Blinders kjer pa nisem bil zelo navdušen nad celotno zadnjo sezono, pustili so kar nekaj stvari nedokončanih, baje da za ta namen pride film...Druga pa The Last Kingdom tukaj pa brez komentarja, top Viking serija! Lepo in zasluženo so jo zaključili.



The Last kingdom bodo posneli še film Seven Kings Must Die, film naj bi izšel enkrat 2023. Film že snemajo na Madžarskem.

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

Kar se pa tiče izmišljenih likov Superman ni več bel to je nekaj novega super ideja. Če bi naredili Črnega Panterja belega to bi bili izgredi... se strinjaš ?


mah, nekateri so bolj investirani v to kako bi kaj moglo zgledat... meni po pravici dol visi.... razen ce seveda poskusajo prikazati nekaj po resnicnih dogodkih... kot sem omenil, je vse v kontekstu
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tidule ::

oo7 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Končal dve seriji ki spadata v višji kakovostni razred: prva je Peaky Blinders kjer pa nisem bil zelo navdušen nad celotno zadnjo sezono, pustili so kar nekaj stvari nedokončanih, baje da za ta namen pride film...Druga pa The Last Kingdom tukaj pa brez komentarja, top Viking serija! Lepo in zasluženo so jo zaključili.



The Last kingdom bodo posneli še film Seven Kings Must Die, film naj bi izšel enkrat 2023. Film že snemajo na Madžarskem.


Totalno woke sranje, kao se dogaja v 9 stoletju pa govorijo moderno anglescino. Ne vem kako, purist kot si, to prenanas.

lolipop2 ::

lolipop2 je izjavil:




uu, druga sezona je že zunaj! Nisem vedel. Hvala za opomnik. Je pa dobra serija, jap!


LOL, tudi če ne bi :))) Porazen prvi del druge sezone ;((

donvito ::

LOL, tudi če ne bi :))) Porazen prvi del druge sezone

nič bat, napetost se stopnuje vsako naslednjo epizodo, je pa tudi meni bil začetek bolj meh. :)

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Končal dve seriji ki spadata v višji kakovostni razred: prva je Peaky Blinders kjer pa nisem bil zelo navdušen nad celotno zadnjo sezono, pustili so kar nekaj stvari nedokončanih, baje da za ta namen pride film...Druga pa The Last Kingdom tukaj pa brez komentarja, top Viking serija! Lepo in zasluženo so jo zaključili.



The Last kingdom bodo posneli še film Seven Kings Must Die, film naj bi izšel enkrat 2023. Film že snemajo na Madžarskem.


Uf nice nisem vedel za tole...hvala!;)

lolipop2 ::

donvito je izjavil:

LOL, tudi če ne bi :))) Porazen prvi del druge sezone

nič bat, napetost se stopnuje vsako naslednjo epizodo, je pa tudi meni bil začetek bolj meh. :)


OK, probam še en del, samo da zaključim z "From".

Okapi ::

A The Curse of Oak Island kdo gleda?

Meni se fantje kar malo smilijo, že deveto sezono kopljejo luknje na otoku, da bi našli zaklad, pa nič.;) Z detektorjem kovine so tudi pregledali že skoraj cel otok, se razveselijo ob vsakem najdenem železnem odpadku, dlje od ene broške in par bakrenih novcev pa tudi še niso prišli, kar se zaklada tiče.

OK, v glavnem so bogataši, zapravljajo svoj denar, ampak vseeno. Me prav zanima finančna struktura podviga - namreč, koliko dobijo denarja od serije, in koliko morajo še svojega vložiti. In na kateri točki bodo odnehali;)

klempo ::



Russian Doll Season 2 Netflix

A cynical young woman in New York City keeps dying and returning to the party that's being thrown in her honor on that same evening. She tries to find a way out of this strange time loop.

Lion29 ::

OK, pogleda celo mini serijo the dropout z Amando Seyfried.... moram rect, da je entertaining.,.. sem pa zelo presenecen, da je to po dejanskih dogodkih... sem si ogledal kako zgledao resnicni ljudje po katerih je serija... in je Amanda prav dobro zadela Elizabeth Holmes... malo sicer motece, kako govori... ampak jebat ga...

veliko znanih obrazov iz TV serij v castu... priporocam
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Meni je tudi OK. Precej podona in tudi v redu je Dopesick, tudi po resničnih dogodkih. In tretja podobna, Inventing Ana.
Dopesick (miniseries) @ Wikipedia
Inventing Anna @ Wikipedia

Lion29 ::

Inventing Ana me nikakor ne potegne... pogledali 5 delov... in me nikakor ne pritegne, da bi gledal naprej... in zasluge ima za to cudna igra Ruth
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Pogledal pilot Tv serije Ozark. Prvi del epizode je bil malo dolgočasen potem pa je postalo zanimivo. Sem se odločil, da gledam naprej.

cias ::

Midnight mass kdo gleda?

Groot ::

oo7 je izjavil:

Pogledal pilot Tv serije Ozark. Prvi del epizode je bil malo dolgočasen potem pa je postalo zanimivo. Sem se odločil, da gledam naprej.


Ne bo ti žal ;)

Tody ::

Jaz sem pogledal prvo sezono, samo gre iz ene katastrofe v drugo tip pa se skuša rešit tako ali drugače... AL grozijo njemu al njegovi družini, če pa nč od tega pa se skrega z ženo... In tega je še 3 sezone?

c3p0 ::

cias je izjavil:

Midnight mass kdo gleda?


Že pogledali. Kar watchable.

Badwolff ::

Tody je izjavil:

Jaz sem pogledal prvo sezono, samo gre iz ene katastrofe v drugo tip pa se skuša rešit tako ali drugače... AL grozijo njemu al njegovi družini, če pa nč od tega pa se skrega z ženo... In tega je še 3 sezone?


Si opisal vsako serijo ever v bistvu....

Tody ::

Jaz sam nevem kaj ljudje vidijo, v tej seriji toliko dobrega. A to da te vsako 3 epizodo šokirajo malce? Sem mislil da bo ta tip bolj geniji kar se tiče teh stvari ne pa da meče špagete v strop in upa da se bodo prilepl...

lolipop2 ::

Groot je izjavil:

oo7 je izjavil:

Pogledal pilot Tv serije Ozark. Prvi del epizode je bil malo dolgočasen potem pa je postalo zanimivo. Sem se odločil, da gledam naprej.


Ne bo ti žal ;)


Sploh v zadnji minuti tretje sezone ne boš občutil dolgčasa 8-O

meho7 ::

Mr. Inbetween, ce se kdo ni pogledal.

Outcast ::

meho7 je izjavil:

Mr. Inbetween, ce se kdo ni pogledal.

Jap sam škoda da so zaključili serijo...

Okapi ::

From, konec prve sezone ena srednja žalost. Vidim pa samo dve možnosti - ali bodo serijo nedokončano ukinili, ali pa bodo nategovali v slogu Lost in se sproti nekaj izmišljevali, brez prave ideje, kako razplesti vse skupaj.

TheUnderd0g ::

Danes prečekiram tole: Tokyo Vice (2022)

Map ::

Pogledal Severance.

Meni vrhunska serija. Pravzaprav se dogaja precej malo, ampak ohranja neko napetost, da ne moreš nehat gledat.

a_borlak ::

Konec prve sezone? Sem pričakoval še en del, pa bodo očitno potegnili v drugo sezono.

Map ::

Zadnji je bil ja.

lolipop2 ::

Okapi je izjavil:

From, konec prve sezone ena srednja žalost. Vidim pa samo dve možnosti - ali bodo serijo nedokončano ukinili, ali pa bodo nategovali v slogu Lost in se sproti nekaj izmišljevali, brez prave ideje, kako razplesti vse skupaj.


Meni je pa ravno zaradi tega všeč, ker je v stilu Lost. Res pa je vprašanje, kako mislijo nadaljevati. Zaenkrat mi je bila všeč, proti koncu vedno bolje. Čakamo sezono 2. :)

donvito ::

Crimson Wedding (2018)
odlična serija, priporočam.

lolipop2 ::

Outer Range je zunaj :D prva dva dela
https://www.imdb.com/title/tt11685912

oo7 ::

Pogledal prvo sezono Ozark. Čedalje bolj zanimivo postaja bom definitivno gledal naprej :)

Malner ::

Ali se da Crimson Wedding gledati še kje drugje, kot na Apple TV?

bambam20 ::

lolipop2 je izjavil:

Outer Range je zunaj :D prva dva dela
https://www.imdb.com/title/tt11685912


Prvi del pretirano nezanimiv.

joze67 ::

Malner je izjavil:

Ali se da Crimson Wedding gledati še kje drugje, kot na Apple TV?
Zunaj, v naravi, na travnikih.

MetalLord ::

Severance zadnji del ima oceno 9.8. To me pa res zanima, če je res tako dobra, npr.:
Episode 9 S1 is one of the greatest TV eps I've seen from a serialised show, still telling the story but it shines so much brighter. Ben Stiller directed it personally. And deserves awards and recognition for it.


Outer Range sem pa najprej mislil da je bolj kot Yellowstone, je pa bolj kot Lost, oz. zdaj še From in Severance. Z Yellowstone ima skupno samo lokacijo, Wyoming in Montana, za nas eno in isto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MetalLord ()
««
271 / 302
»»