» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
270 / 302
»»

oo7 ::




Glede na poster bo Butcher vzel poživilo :)

webmaher ::

Badwolff je izjavil:

Peacemaker na HBO Max obeta.

ti dela 4k HDR ali Dolby Vision brez problema, ker vsi, ki jih poznam pravijo da šteka nonstop...

Badwolff ::

Šteka ne, 4k je, hdr je tud vklopljen, nisem pa zihr, kje vidiš dejansko kvaliteto slike. Za netflix je en gumbek, ki pokaže bitrate ipd, tle pa nič.

Badwolff ::

Gledam zfej
Dune je 4k, Dolby, bom sprobal
Peacemaker mi ponuja samo HD 5.1

Gledam zdej
Dune je 4k, Dolby, bom sprobal
Peacemaker mi ponuja samo HD 5.1

Tko na uč nič ne šteka

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

klempo ::



Severance Season 1 Apple TV+

Mark leads a team of office workers whose memories have been surgically divided between their work and personal lives. When a mysterious colleague appears outside of work, it begins a journey to discover the truth about their jobs.



The Last Days of Ptolemy Grey Season 1 Apple TV+

Suddenly left without his trusted caretaker, Ptolemy Grey is assigned to the care of orphaned teenager, Robyn. When they learn about a treatment that will restore Ptolemy's memories, it begins a journey towards shocking truths.



Central Park Season 2 Apple TV+

An animated musical series that tells the story of how a family of caretakers, who live and work in Central Park, end up saving the park and basically the world.



Suspicion Season 1 Apple TV+

Five ordinary Brits are accused of kidnapping the son of a prominent U.S. media mogul. They embark on a desperate race against time to prove their innocence, but will anyone believe them - and are they telling the truth?



Servant Season 3 Apple TV+

A Philadelphia couple is in mourning after an unspeakable tragedy creates a rift in their marriage and opens the door for a mysterious force to enter their home.



The Afterparty Season 1 Apple TV+

When a high school reunion's afterparty ends in a death, everyone is a suspect. A detective grills the former classmates one by one, uncovering potential motives as each tells their version of the story - culminating in the shocking truth.



Star Trek Picard Season 2 Amazon Prime

The series is set 20 years after Jean-Luc Picard's last appearance in Star Trek: Nemesis (2002), and follows him in the next chapter of his life.



The Marvelous Mrs Maisel Season 4 Amazon Prime

It's 1958 Manhattan and Miriam "Midge" Maisel has everything she's ever wanted - the perfect husband, kids, and Upper West Side apartment. But when her life suddenly takes a turn and Midge must start over, she discovers a previously unknown talent - one that will take her all the way from the comedy clubs of Greenwich Village to a spot on Johnny Carson's couch.



L'amica geniale aka My Brilliant Friend Season 3 HBO

A woman recounts the lifelong friendship and conflicts with a girl she met at primary school in Naples during the early 1950s.



Euphoria Season 2 HBO

A look at life for a group of high school students as they grapple with issues of drugs, sex, and violence.



Raised by Wolves Season 2 HBO Max

After Earth is torn apart by religious differences and the human race teeters on the edge of extinction, an atheistic android architect sends two of his creations, Mother and Father, to start a peaceful, godless colony on the planet Kepler-22b. Raised by Wolves follows Mother and Father as they attempt to raise human children in this mysterious virgin land, a treacherous and difficult task that's jeopardized by the arrival of the Mithraic, a deeply devout religious order of surviving humans. As the androids make contact with this zealous and dangerous people, they struggle to control the beliefs of their fiercely self-determining children.



Our Flag Means Death Season 1 HBO Max

The year is 1717. Wealthy landowner Stede Bonnet has a midlife crisis and decides to blow up his cushy life to become a pirate. It does not go well. Based on a true story.



Theodosia Season 1 HBO Max

Theo as she gathers an eclectic team that includes her younger brother Henry, along with friends Will and Egyptian Princess, Safiya, to fight a powerful secret society bent on destroying the world with ancient Egyptian dark magic.



The Gilded Age Season 1 HBO Max

A wide-eyed young scion of a conservative family embarks on a mission to infiltrate the wealthy neighboring clan dominated by ruthless railroad tycoon George Russell, his rakish son, Larry, and his ambitious wife, Bertha.



Peacemaker Season 1 HBO Max

Picking up where The Suicide Squad (2021) left off, Peacemaker returns home after recovering from his encounter with Bloodsport - only to discover that his freedom comes at a price.



Bel-air Season 1 Peacock

The journey of a street smart teen whose life is forever transformed when he moves from the streets of west Philadelphia to live with his relatives in one of LA's wealthiest suburbs.



The Dirty Black Bag Season 1 AMC

A raw, epic and romantic spaghetti western series about the dark side of the Far West.



Killing Eve Season 4 AMC+

After a series of events, the lives of a security operative and an assassin become inextricably linked.



The Dropout Season 1 HULU

TV series that chronicles Theranos founder Elizabeth Holmes' attempt to revolutionize the healthcare industry after dropping out of college and starting a technology company.



How I Met Your Father Season 1 HULU

Sophie and her close-knit group of friends are in the midst of figuring out who they are, what they want out of life, and how to fall in love in the age of dating apps and limitless options.



Dollface Season 2 HULU

After breaking up with her longtime boyfriend, a woman tries to reconnect with the friends she lost during the relationship.



Snowfall Season 5 FX

A look at the early days of the crack cocaine epidemic in Los Angeles during the beginning of the 1980s.



Resident Alien Season 2 SyFy

A crash-landed alien takes on the identity of a small-town Colorado doctor and slowly begins to wrestle with the moral dilemma of his secret mission on Earth.



The Last Kingdom Season 5 Netflix

As Alfred the Great defends his kingdom from Norse invaders, Uhtred--born a Saxon but raised by Vikings--seeks to claim his ancestral birthright.



Young Wallander Season 2 Netflix

Follow recently graduated police officer Kurt Wallander as he investigates his first case.



Pieces of Her Season 1 Netflix

When a Saturday afternoon trip to the mall with her mother suddenly explodes into violence, an adrift young woman's conception of her mother is forever changed.



The Fame Game Season 1 Netflix

A look at the lives of people who work in the entertainment industry.



Inventing Anna Season 1 Netflix

A journalist with a lot to prove investigates the case of Anna Delvey, the Instagram-legendary German heiress who stole the hearts of New York's social scene - and stole their money as well.



Vikings Valhalla Season 1 Netflix

Follow-up series to 'Vikings' set 100 years afterward and centering on the adventures of Leif Erikson, Freydis, Harald Hardrada and the Norman King William the Conqueror.



Snowpiercer Season 3 TNT

Seven years after the world has become a frozen wasteland, the remnants of humanity inhabit a perpetually-moving train that circles the globe, where class warfare, social injustice and the politics of survival play out.



Peaky Blinders Season 6 BBC

A gangster family epic set in 1900s England, centering on a gang who sew razor blades in the peaks of their caps, and their fierce boss Tommy Shelby.



Super Pumped: The Battle for Uber Season 1 SHOWTIME

The roller-coaster ride of the upstart transportation company, embodying the highs and lows of Silicon Valley.



Billions Season 6 SHOWTIME

New money means no mercy as Mike Prince takes the Axe Capital throne. Chuck Rhoades is convinced no one should have that much wealth - or power. As all the players seek out new alliances only one thing's for certain - wealth means war.



Outlander Season 6 STARZ

An English combat nurse from 1945 is mysteriously swept back in time to 1743.



Shining Vale Season 1 STARZ

A family moves to a small town into a house in which terrible atrocities have taken place. But no one seems to notice except for Pat, who's convinced she's either depressed or possessed - turns out, the symptoms are exactly the same.



The Fear Index Season 1 SKY

A scientist-turned-wall street tycoon becomes the target of a plot to destroy the world's financial markets.

yoco ::

Sorry če ste že omenjali serijo, je Station 11 vredna ogleda?

matobeli ::

Worthy.

meho7 ::

TheUnderd0g je izjavil:

česa?





HBO serija od vzpona LA Lakers dinastije

The professional and personal lives of the 1980s Los Angeles Lakers, one of sports' most revered and dominant dynasties - a team that defined an era, both on and off the court.


2. del je ze zunaj

ahac ::

Marvel Studios' Ms. Marvel | Official Trailer | Disney+
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

meho7 ::

South park 26. sezona
katastrofa 8-O

TheUnderd0g ::

The tourist je kar kul.

oo7 ::

Gledam 1883 in mi je kar vredu trenutno sem pri 7 epizodi.

Se splača pogledati tudi Yellowstone, ki se dogaja v današnjih časih ?

buttcrack ::

meni so kakšno stran nazaj povedali, da če mi je 1883 všeč, mi bo YS 100% tudi.

nisem še začel, imam pa pripravljeno.

eeslliw54 ::

oo7 je izjavil:

Gledam 1883 in mi je kar vredu trenutno sem pri 7 epizodi.

Se splača pogledati tudi Yellowstone, ki se dogaja v današnjih časih ?


Se splača, meni je Y mnogo boljši kot 1883. Se več dogaja itd., ta 1883 kar razvlečeno deluje na določene trenutke.

oo7 ::

eeslliw54 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Gledam 1883 in mi je kar vredu trenutno sem pri 7 epizodi.

Se splača pogledati tudi Yellowstone, ki se dogaja v današnjih časih ?


Se splača, meni je Y mnogo boljši kot 1883. Se več dogaja itd., ta 1883 kar razvlečeno deluje na določene trenutke.



Ja saj 1883 počasi se vse skupaj odvija. Lahko bi bilo malo več strelskih obračunov.

Dobro bom ob priliki pogledal še Yellowstone.

Outcast ::

oo7 je izjavil:

eeslliw54 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Gledam 1883 in mi je kar vredu trenutno sem pri 7 epizodi.

Se splača pogledati tudi Yellowstone, ki se dogaja v današnjih časih ?


Se splača, meni je Y mnogo boljši kot 1883. Se več dogaja itd., ta 1883 kar razvlečeno deluje na določene trenutke.



Ja saj 1883 počasi se vse skupaj odvija. Lahko bi bilo malo več strelskih obračunov.

Dobro bom ob priliki pogledal še Yellowstone.


Ni vama jasno....1883 je masterpiece, Y je pa samo mafija v podobi belih sodobnih kavbojcev lol. Pa sta mi obe seriji zelo dobro sam je pa zlo velika razlika med obema. Tudi če se ne dogaja veliko ne pomeni da ni vrhunska serija...BCS je zlo dobra primerjava

matobeli ::

Se moram strinjat, edin krave so skupna točka teh dveh serij.

Če odmislimo vso družinsko dramo se v Y dogaja precej manj kot pa v 1883. Sej ima tudi 1883 nekaj drame, ampak deluje bistveno bolj naravna in vključena v zgodbo kot v Y, kjer pa vse skupaj nima neke vrednosti za zgodbo.

Okapi ::

Komur je všeč Yellowstone, mora nujno pogledati Longmire (kdor še ni).
Longmire (TV series) @ Wikipedia

Outcast ::

Se strinjam z @matobeli pa hvala @Okapi za ta opomnik....pred ;)leti začel pa nikol ne zaključil

Horas ::

na torrenthr so naložili one tree hill, je kdo gledal? pa The O.C. ? :D jaz sem to pregledal oboje z takratno punco.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

klemenSLO ::

Billions s6 e9 Hinderburg Odlična!
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

buttcrack ::

MP bo hitro postal BA :)

kriv zato pa kdo drug kot CRJ

Masayoshi ::

Okapi je izjavil:

Komur je všeč Yellowstone, mora nujno pogledati Longmire (kdor še ni).
Longmire (TV series) @ Wikipedia



Pa tudi Justified, ki menda dobiva tudi nadaljevanje. Meni je bil Justified boljši od Yellowstone in Longmire.

lisaac ::

Pogledal še zadnjo sezono The Last Kingdom. Pravilno, da so zadevo končali. Kar vredu zaključek..(still better ending than Games of Thrones).

Je kdo že začel gledat Top Boy na Netflixu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lisaac ()

Tody ::

Expanse sezona 7 bo očitno
https://theshahab.com/blog/2022/03/22/t...

klempo ::



Halo Season 1 Paramount+

Aliens threaten human existence in an epic 26th-century showdown. TV series based on the video game 'Halo'.

buttcrack ::

od danes na travnikih, če je že kdo nestrpen :)

John Doe 71 ::

oo7 je izjavil:

Gledam 1883 in mi je kar vredu trenutno sem pri 7 epizodi.

Se splača pogledati tudi Yellowstone, ki se dogaja v današnjih časih ?

Jaz sem začel s prvimi 6 deli, ampak je bilo sedaj toliko vsega, da pomoje že več kot 14 dni nisem gledal. Sploh te Netflix, ki vse naenkrat izidejo, te hitro zasujejo, zdaj je bila to 5. sezona The Last Kingdom. Potem četrtek je vedno do konca zasut s sprotnimi serijami kot sta oba Star Treka. Pa ta vikend sem moral nadoknadit prve 3 dele Winning Time, potem pa še Halo. Potem Ozark še začel nisem.
Toliko je teh serij, da sploh ne gledam več filmov, ne vem če jih bom 10 v prvih treh mesecih.

Zadnjih nekaj postov se verjetno nanaša na Oskarje, moram danes pogledat.

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

eeslliw54 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Gledam 1883 in mi je kar vredu trenutno sem pri 7 epizodi.

Se splača pogledati tudi Yellowstone, ki se dogaja v današnjih časih ?


Se splača, meni je Y mnogo boljši kot 1883. Se več dogaja itd., ta 1883 kar razvlečeno deluje na določene trenutke.



Ja saj 1883 počasi se vse skupaj odvija. Lahko bi bilo malo več strelskih obračunov.

Dobro bom ob priliki pogledal še Yellowstone.


Zato jih boš v Yellowstone deležen ogromno. Streljanja, pretepanja je veliko. Po moje je tudi igralska zasedba iz Yellowstone veliko boljša. Mene tale 1883 , kao predhodnik Yellowstonea ni prepričal in sem zadevo enostavno prenehal gledat po 2 epizodah.

Mene Yellowstone po vzdušju, dogajanju, dobri igralski zasedbi spominja bežno na Sons of Anarchy.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

donvito ::

Mene Yellowstone po vzdušju, dogajanju, dobri igralski zasedbi spominja bežno na Sons of Anarchy.

Sons of Anarchy je meni veliko boljša,Yellowstone mi je 1 in 2 sezona top, 3-ja še kar, 4-ta bolj meh.
Moj favorit je pa serija Banshee!

STASI ::

STASI je premaknil sporočila v Smith vs Rock.

WallSreet ::

Nisem nič preletel zadnjih nekaj strani pa me zanima če kdo gleda, baje naj bi bila izredno zanimiva prva sezona:

Okapi ::

Ni bila ravno izredno zanimiva. Tudi nadaljevanje je bolj povprečno kot kaj več. Vzdušje na splošno je sicer kar srhljivo, ampak dinamika šepa, igralci niso ravno nek presežek, zgodba je precej stereotipna...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

buttcrack ::

po tretjem delu sem nekak izgubil voljo do te serije. je v naslednjih 5ih kaj zanimivega?

lolipop2 ::

buttcrack je izjavil:

po tretjem delu sem nekak izgubil voljo do te serije. je v naslednjih 5ih kaj zanimivega?


Pomoje delajo sedaj podlago za naslednje sezone. Meni je kljub klasični tematiki, dokaj gledljiva. 7 delov je šlo z lahkoto. Upam samo,d a zavije v pravo smer in ne v klasičen zombi shit

buttcrack ::

ma ja, pri vseh takih in podobnih zadevah se bojim Stephen King scenarija. Par delov pritegne ko šus, potem je pa za žile rezat.

bambam20 ::

buttcrack je izjavil:

po tretjem delu sem nekak izgubil voljo do te serije. je v naslednjih 5ih kaj zanimivega?


Mene je minilo že ob drugem delu. Škoda, ker iddeja je sicer dobra, ampak scenaristi nimajo pojma, kako bi šla zgodba.

malce spominja ob ogledu napovednika na prvo sezono wayward pines, ki mi je bila odlična.

lolipop2 ::

bambam20 je izjavil:

buttcrack je izjavil:

po tretjem delu sem nekak izgubil voljo do te serije. je v naslednjih 5ih kaj zanimivega?


Mene je minilo že ob drugem delu. Škoda, ker iddeja je sicer dobra, ampak scenaristi nimajo pojma, kako bi šla zgodba.

malce spominja ob ogledu napovednika na prvo sezono wayward pines, ki mi je bila odlična.


Točno to, Wayward pines, top prva sezona. Pa kak potencial je imela, uf...

Jaz bom From pogledal, ker drugega pametnega od serij tako ali tako ni. Upam na kaj več, če pa ne.. . gre pa v pozabo

klempo ::



Moon Knight Season 1 Disney+

A former U.S. Marine, struggling with dissociative identity disorder, is granted the powers of an Egyptian moon god. But he soon finds out that these newfound powers can be both a blessing and a curse to his troubled life.

oo7 ::

Moon knight prva epizoda malo čudna bo treba pogledat še kakšno :)

Outcast ::

Slow Horses baje kar obeta! Gary Oldman v glavni vlogi...

Follows a team of British intelligence agents who serve in a dumping ground department of MI5 due to their career-ending mistakes. Led by their brilliant but irascible leader, the notorious Jackson Lamb.

MetalLord ::

bambam20 je izjavil:

Prehitro sem napisal. Tole je dejansko bolj meh.

(gre se za serijo From, to opažam na zadnjih dveh straneh, da bi večkrat lahko kdo napisal, ker drugače se težko razbere za katero se gre, sploh če se naredi samo tak quote, ki sem ga jaz, v katerem nič ne piše o kateri seriji je govora)
Vmes je šlo res malo dol. Počakaj do 7. dela oz. pač poglej celo sezono.

Še en smešen video, ker se gre ravno za serijo s podobno kratkim imenom:

Zgodovina sprememb…

Horas ::

pogledal pam and tommy, dobra, te notr potegne.

peacemaker? meh, kako da niso dali seksi črnke in debele belke lezbe? :D more bit blond belka pa debela črnka? :))
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Badwolff ::

Men je Peacemaker ends najboljših serij leta, presenečenje totalno, smešna za dol past...

c3p0 ::

Atlanta S03 zunaj, good stuff.

Horas ::

Badwolff mja saj je nekaj smešna ne pa preveč. je kar vsiljivo tisto kar pokajo ven, šale namreč.

mi je doom patrol velik bolši in smešen.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Probal gledat TV serijo Station Eleven in kmalu umrl od dolgčasa. Pogledal dve epizodi prva je bila še nekako druga pa ZzzZzzZzZ.

Okapi ::

Meni se je pa zdela čisto v redu. Prava osvežitev v poplavi klišejskih post-apokaliptik. In kritiki po svetu se strinjajo z mano. Ni pa za ljubitelje streljačin.

Rotten Tomatoes reports a 98% approval rating with an average rating of 8.1/10, based on 53 critic reviews. The website's critics consensus reads, "Station Eleven rewards patient viewers with an insightful and thematically rich assertion that--even in the post-apocalypse--the show must go on." On the review aggregator Metacritic, the series has a weighted average score of 81 out of 100 based on 27 critics, indicating "universal acclaim

matobeli ::

Station 11 je čist dobra serija, verjetno nima največ dogajanja/min ampak to pa res ni tekma.

Gledam pa trenutno Peacemaker. Prvi vtis je dost tko totalena gey shit ameriška limonada. Bom pogledal ker je eagly not.

Outcast ::

Končal dve seriji ki spadata v višji kakovostni razred: prva je Peaky Blinders kjer pa nisem bil zelo navdušen nad celotno zadnjo sezono, pustili so kar nekaj stvari nedokončanih, baje da za ta namen pride film...Druga pa The Last Kingdom tukaj pa brez komentarja, top Viking serija! Lepo in zasluženo so jo zaključili.
««
270 / 302
»»