» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
246 / 301
»»

Tody ::

klempo ::



Deadwind aka Karppi Season 2

When Sofia Karppi, a detective in her 30's who is trying to get over her husband's death, discovers the body of a young woman on a construction site, she triggers a chain of events that threatens to destroy her life again. Deadwind is a highly thrilling series from Finland mixing crime investigation and personal drama.



Warrior Nun Season 1 Netflix

Caught in the middle of an ancient war between good and evil, a young girl wakes up in a morgue with inexplicable powers. Her search for answers brings her to The Order of the Cruciform Sword, a secret society of warrior nuns sworn to protect the world from evil. While juggling her responsibilities as the chosen one with the normal obstacles of a teenage girl, this mysterious fantasy drama is full of mystery, action, adventure, and teenage romance, proving our main character might fight in the name of good, but she's no angel.

ahac ::

Fallout
Amazon Studios

KILTER FILMS TEAMS WITH AMAZON STUDIOS TO DEVELOP SERIES BASED ON FALLOUT
https://bethesda.net/en/article/22Up6o4...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Cruz ::

The Loudest Voice

Trenutno na Slo 1.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

lolipop2 ::

Beavis & Butthead are back!

https://www.rtvslo.si/kultura/film-in-t...

Cruz ::

lolipop2 je izjavil:

Beavis & Butthead are back!

https://www.rtvslo.si/kultura/film-in-t...
Kul. Nekaj je bilo govora tudi o oživljanju King of the Hill, ki mi je še ljubša.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

lolipop2 ::

Cruz je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

Beavis & Butthead are back!

https://www.rtvslo.si/kultura/film-in-t...
Kul. Nekaj je bilo govora tudi o oživljanju King of the Hill, ki mi je še ljubša.


Čeprav so ponavadi comebacki bolj kilavi... Bomo vidl, kako bojo v 2020 vijugali med žalitvami, zajebancijo, itd...

c3p0 ::

Beavis bo trans, Butthead pa je že od nekdaj imel analne obsesije, torej je vse jasno.

klempo ::



Hanna Season 2 Amazon Prime

Keep an eye out for Hanna. Now that she's found others just like her, Utrax will do anything to control her. In equal parts high-concept thriller and coming-of-age drama, HANNA follows the journey of an extraordinary young girl raised in the forest, as she evades the relentless pursuit of an off-book CIA agent and tries to unearth the truth behind who she is.



Las chicas del cable (Cable Girls) Season 5 Netflix

Lidia returns to Spain to try and find Sofía with the help of her close friends, as they all grapple with the consequences of the Spanish Civil War. When Lidia's biggest rival uses a prison camp to enact revenge, Lidia and her friends become even more defiant in their fight against Franco's regime.

matobeli ::

ahac je izjavil:

Fallout
Amazon Studios

KILTER FILMS TEAMS WITH AMAZON STUDIOS TO DEVELOP SERIES BASED ON FALLOUT
https://bethesda.net/en/article/22Up6o4...


Huh, westworld preoblečen v Fallout universe.

Če ne bo imel Todd preveč prstov vmes nas mogoče čaka visokoproračunska fanmade serija. Noice!

klempo ::



Ju-On: Origins Season 1 Netflix

The legendary Japanese horror franchise that has become a smash hit worldwide gets its first drama adaptation. In the Netflix Original Series Ju-On: Origins, the story based on a truth more terrifying than fiction returns. Can the people haunted by this house escape from its curse? And what kind of grim incident occurred in this cursed house in the past?

oo7 ::

Napovedana 5 sezona TV serije The last Kingdom za leto 2021 :D8-):) odlična TV serija.

oo7 ::

The Boys Season 2 - Teaser Trailer | Amazon Prime Video

c3p0 ::

Homelander bo torej še vedno his old psycho self. Looks good.

klempo ::



The Umbrella Academy Season 2 Netflix

A family of former child heroes, now grown apart, must reunite to continue to protect the world.

klempo ::



The Protector Season 4 Netflix

Discovering his ties to a secret ancient order, a young man living in modern Istanbul embarks on a quest to save the city from an immortal enemy.



Little Voice Season 1 Apple TV+

Little Voice explores the universal journey of finding your authentic voice in your early 20s. It is described as a fresh, intensely romantic tale of the search to find your true voice... and then the courage to use it.



Most Dangerous Game Season 1 Quibi

Desperate to take care of his pregnant wife before a terminal illness can take his life, Dodge Maynard (Liam Hemsworth) accepts an offer to participate in a deadly game where he soon discovers that he's not the hunter... but the prey. This dystopian action-thriller explores the limits of how far someone would go to fight for their life and their family. Let the games begin. Starring Liam Hemsworth and Christoph Waltz.

Lion29 ::

oh, christoph waltz :O
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Kurzweil ::

Pogledal češko mini-serijo Wasteland/Pustina/Pušča, ki je bila v produkciji HBO Europe in moram rečt, da je zadeva zelo solidna, recimo da en tak češki True Detective.

klempo ::



Lucifer Season 5 Netflix

Lucifer Morningstar has decided he's had enough of being the dutiful servant in Hell and decides to spend some time on Earth to better understand humanity. He settles in Los Angeles - the City of Angels.

klempo ::



The Rain Season 3 Netflix

One wants to save the world, the other wants to create a new one. The battle between Rasmus and Simone re-commences as they fight to save what is left of humankind as we know it.
The virus can be stopped. At a cost. Prepare for the end, coming August 6th.

Greg91 ::

klempo je izjavil:



Lucifer Season 5 Netflix

Lucifer Morningstar has decided he's had enough of being the dutiful servant in Hell and decides to spend some time on Earth to better understand humanity. He settles in Los Angeles - the City of Angels.


Uf, težko pričakovana sezona :)

klempo ::



Brave New World Season 1 Peacock

Based on the book, the futuristic series stars Alden Ehrenreich (Solo: A Star Wars Story), Jessica Brown Findlay (Winter's Tale) and features Demi Moore (Charlie's Angels: Full Throttle) and imagines a genetically-engineered future where life is pain-free but meaningless -- a society that prohibits monogamy, privacy, money, family, and history itself. The series is executive produced by David Wiener and Grant Morrison.



Big Dogs Season 1 Amazon Prime

Brett Cullen, Manny Perez and Michael Rabe star in the latest crime drama series. Big Dogs exists in an alternate reality of New York City. Businesses are shuttered, crime is rampant, black markets thrive. Drugs are run via taxis and detectives use taxis for undercover teams trying to rein in the chaos.

klemenSLO ::

A kdo spremlja Condor-ja?
2 sezona je prav ql.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Okapi ::

klemenSLO je izjavil:

A kdo spremlja Condor-ja?
2 sezona je prav ql.

Gledam.

Lion29 ::

a je kdo chekiral warrior nun?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

misek ::

Lion29 je izjavil:

a je kdo chekiral warrior nun?

Že pogledal in mi je bilo zanimivo. Čakam nadaljevanje :)

Lion29 ::

aham, je to bolj najstniska zadeva ali je dejansko malo bolj na nivoju?

ker sem pogledal prvih 25min, pa se mi je zdelo bolj alla buffy the vampire slayer
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

misek ::

Ja, glavna igralka res deluje najstniško. Ampak vsebina je vsaj zame "normalna", nisem pa ravno ekspert za ocenjevanje.

Badwolff ::

Men je scer kr OK.
Res spominja mal na Buffy, ampak tok dobro spet ni :D.
Vsebina normalna? Zelo odvisno kaj je zate normalno spet. Precej klišejska zgodba o boju med dobrim in zlim. Mal preveč cerkveno zgleda od začetka, sem pri 4/5 delu.
Mal več I moral dat za special efekte, ker glavna pošast zgleda smešno in fake.

Okapi ::

Kaj pa Motherland Fort Salem? Kdo gleda?

Badwolff ::

Sem obupal po ene treh delih.

stefi91 ::

kje bi lahko si dal dol The Rain Season 1,2 ker na partisu ga ni gor? HVALA

klempo ::

je ... uporabi iskanje, samo dodaj še okrajšavo za katero sezono iščeš

stefi91 ::

PARDON SM NAJDU PREHITRO SEM PRELISTAL.HVALA

klempo ::



Cursed Season 1 Netflix

Armed with mysterious powers and a legendary sword, young rebel Nimue joins forces with charming mercenary Arthur on a mission to save her people.



Kissing Game Season 1 Netflix

At a high school in a rural, isolated ranching community, families panic when teens contract a mysterious "kissing disease" that quickly spreads.

Izi ::

Zanimivo, kako so zadnje čase popularne mladenke s "skrivnostnimi močmi". V samo parih mesecih smo imeli "Motherland: Fort Salem", nato "Warrior Nun" in sedaj še "Cursed".
V zadnjem letu pa še "A Discovery of Witches", "Always a Witch", "Black Moon", "Britannia", "His Dark Materials", "The Outpost", pa verjetno sem še kakšno pozabil.
Prav vse so suhljate punce v dvajsetih letih, ki z lahkoto in brez praske, naokoli razmečejo celo skupino do zob oboroženih moških. Še dobro da imamo Geralta "The Witcherja", kot enega zadnjih predstavnikov pravih dedcev, pa še tega so obkrožili s kupom lepih čarovnic, ki ga vrtijo okoli malega prsta.
Dobro nas perejo, ampak najbolj zanimivo pa je, da prav nobena od teh fantazijskih serij ni zanič, pravzaprav so zelo gledljive :D

webmaher ::

Ko ti bodo prek obveznih cepiv čarovnice vbrizgale nanokvantne čipe in spremenile DNK in boš preko 5G vodljiva ovčka se boš zbudil in ugotovil, da gre za čarovnike, ki se igrajo Bogove in da je vse res :))

klempo ::



Absentia Season 3 Amazon Prime

With Emily Byrne's suspension from the FBI nearing its end, a criminal case hits close to home, sending Emily on a dangerous journey that threatens the lives of the family she is desperately trying to hold together.

mAXTER ::

Izi je izjavil:

Zanimivo, kako so zadnje čase popularne mladenke s "skrivnostnimi močmi". V samo parih mesecih smo imeli "Motherland: Fort Salem", nato "Warrior Nun" in sedaj še "Cursed".
V zadnjem letu pa še "A Discovery of Witches", "Always a Witch", "Black Moon", "Britannia", "His Dark Materials", "The Outpost", pa verjetno sem še kakšno pozabil.
Prav vse so suhljate punce v dvajsetih letih, ki z lahkoto in brez praske, naokoli razmečejo celo skupino do zob oboroženih moških. Še dobro da imamo Geralta "The Witcherja", kot enega zadnjih predstavnikov pravih dedcev, pa še tega so obkrožili s kupom lepih čarovnic, ki ga vrtijo okoli malega prsta.
Dobro nas perejo, ampak najbolj zanimivo pa je, da prav nobena od teh fantazijskih serij ni zanič, pravzaprav so zelo gledljive :D


Mah standardni zahodnjaski SJW woke cajti.. sej se bodo izpel slej kot prej pa gremo spet nazaj na normalo. Kino rezultati pred Corono so ze pokazal da je folk navelican zenskih junakinj... Birds of Prey, Ghostbusters, Oceans 8,Charlies angels itd itd itd... same megahit uspesnice:D Tudi sam mal pogresam pravomocne moske vloge ker kakorkoli potegnes pod crto.. akcija je domena moskih8-)

Lion29 ::

da fuck? koncno zenske dobijo tudi svoje serije in se folk tle neki pizdi?
a gremo primerjat kolko je serij z moskimi glavnimi vlogami?

ah dej no.. a res? akcija je domena moskih? ah ne ga srat...xena, nikita, tumb rider,kill bill, the hunger games, AEon Flux, Buffy the Vampire Slayer in se bi lahko nasteval.... so lepi primeri, da so zenske v akcijskih filmiv prav tako lahko bad ass...

matr mi gre na kurac tak folk...

je res, da zgleda, da so zdaj kar na enkrat quir/gay folk, pa crni, pa zenske, pa kaj jaz vem se kaj... pac tko bi moglo bit od zacetka... zdaj ker je pac tolko tega nas pa moti. ce niste ravno misogonisticni gnoji od ljudi, se boste ze privadili
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

c3p0 ::

mAXTER je izjavil:


Mah standardni zahodnjaski SJW woke cajti.. sej se bodo izpel slej kot prej pa gremo spet nazaj na normalo. Kino rezultati pred Corono so ze pokazal da je folk navelican zenskih junakinj... Birds of Prey, Ghostbusters, Oceans 8,Charlies angels itd itd itd... same megahit uspesnice:D Tudi sam mal pogresam pravomocne moske vloge ker kakorkoli potegnes pod crto.. akcija je domena moskih8-)


Nimam nič proti ženskim junakinjam, poglej npr. Mad Max: Fury Road. Problem teh woke filmov je, da je vse mimo, od igre, scenarija, režije, vsiljevanja neke ideologije na vsakem koraku. Negledljivo pač.

IL_DIAVOLO ::

Ženske so pac slabe protagonistke, ne pomeni to da so slabe igralke.

Vsak ki ni omejen, bo to razumel, kot argumentirano kritiko. Se noben film z žensko v glavni vlogi mi ni bil wow.

Seveda pa ni nic narobe, ce se to spremeni in dejansko dobijo vloge v visokoproracunskem filmu/seriji. Do zdaj je bilo bolj bogo in ne verjamem da bo kaj boljše.

Nastete serije so samo to, kar smo ze videvali zdaj v domeni moskih. Ocitno so sli na višji nivo in nekdo mora zapolnit luknjo za nizkoproracunski shit 8-)

Pac probajo z nečim drugacnim, vsebine itak ni nobene :)

Ampak za slotech je vse vreji hehe

Zgodovina sprememb…

mAXTER ::

Lion29 je izjavil:

da fuck? koncno zenske dobijo tudi svoje serije in se folk tle neki pizdi?
a gremo primerjat kolko je serij z moskimi glavnimi vlogami?

ah dej no.. a res? akcija je domena moskih? ah ne ga srat...xena, nikita, tumb rider,kill bill, the hunger games, AEon Flux, Buffy the Vampire Slayer in se bi lahko nasteval.... so lepi primeri, da so zenske v akcijskih filmiv prav tako lahko bad ass...

matr mi gre na kurac tak folk...

je res, da zgleda, da so zdaj kar na enkrat quir/gay folk, pa crni, pa zenske, pa kaj jaz vem se kaj... pac tko bi moglo bit od zacetka... zdaj ker je pac tolko tega nas pa moti. ce niste ravno misogonisticni gnoji od ljudi, se boste ze privadili


Ma glej ni se ti treba uzigat in iskreno vse te serije oz primere badass zenskih junakinj so meni osebno bolj tak tak... sej si sam povedal... kulk je kultnih moskih akcionerjev ki jih zenskam ne bo nikoli ratal dosezt.. govorim se enkrat o akcijskem zanru da ne bo pomote. In tako kot je kolega zgoraj povedal.. noben nima nic proti glavnim zenskim vlogam ce so te predstavljene organsko, primer... Terminator 1&2, Alien filmi itd.. a ne mi forsirat faking Ghostbusters "remake" z zenskimi junakinjami... prosim te lepo

mAXTER ::

Aha pa se to dodam pa zakljucim offtopic... akcijskemu zanru bi se dodal komedije kot zanr v katerem bodo moski igralci vedno boljsi v filmih kot zenske izven dolocenih izjem. Tako... Misogonisticni gnoj out :))

Lion29 ::

ma ghostbuster je podn od filma... ampak res podn
ni pa da je bil originalen kak presezek, da ne bo pomote

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ženske so pac slabe protagonistke, ne pomeni to da so slabe igralke.

Vsak ki ni omejen, bo to razumel, kot argumentirano kritiko. Se noben film z žensko v glavni vlogi mi ni bil wow.


jaz def. nisem omejen... indef. tega ne razumem, kot argumentirano kritiko... kje je kakrsen koli argument?

edino kar sem zastopil, je tvoje osebno mnenje... nikjer nobenega argumenta...

film kot je recimo
Bird Box,
Nikita,
Kill Bill,
The Hunger Games,
Mad Max Fury,
Monster

in podobni, so se ti zdeli slabi, ker je bila glavna protagonistka zenska? Recimo Monster? Sklepas da bi z mosklim v glavni vlogi bil film boljsi?
ce ja, argumentiraj, zakaj?

sicer pa ni lih to tema za to... ampak ne vem no.... tvoje misljenje je tipicno ,macisticno
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

buttcrack ::

Glede na omembo aeon flux in monster, poglejte še the old guard. Charlize mmmmmmm

webmaher ::

po skoraj odgledani prvi sezoni The Wire bi prisegel, da mi je vse nekako znano pa se ne spomnim kje sem gledal če sem gledal... prek Kodija in travnikov ziher nisem :D
Ampak kot vidite brez Vdove in Dobrih deklet pri meni trenutno ne gre :))
 The Wire

The Wire

Kurzweil ::

Kak je tale Outlander?

... po dolgem času iščem nekaj v smislu Game of Thrones (se ve do katere sezone), Vikings in podobno, vem, da zadeva ne more bit na istem nivoju, ampak bolj eno tako tolažilno nagrado... je Outlander za kaj?

Gone ::

The Witcher si verjetno gledal? Ali pa The last Kingdom

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gone ()

Badwolff ::

Cursed je najbolš z medievaliah tematiko
««
246 / 301
»»