» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
247 / 302
»»

WallSreet ::

webmaher je izjavil:

po skoraj odgledani prvi sezoni The Wire bi prisegel, da mi je vse nekako znano pa se ne spomnim kje sem gledal če sem gledal... prek Kodija in travnikov ziher nisem :D
Ampak kot vidite brez Vdove in Dobrih deklet pri meni trenutno ne gre :))
 The Wire

The Wire



The Wire-a še nisi gledal? Je to sploh prvič da ga gledaš. Vse kar bom zapisal je blagor tebi. Osebno najboljša serija vseh časov.

buttcrack ::

Kurzweil je izjavil:

Kak je tale Outlander?

... po dolgem času iščem nekaj v smislu Game of Thrones (se ve do katere sezone), Vikings in podobno, vem, da zadeva ne more bit na istem nivoju, ampak bolj eno tako tolažilno nagrado... je Outlander za kaj?

Če je to tisti outlander z red coati potem ne, nič v primerjavi z GoT. Sam sem obupal...

Kurzweil ::

@Pavle91, sem gledal Witcher, me nekako ni prepričal.
@Badwolff, prečekiram Cursed, hvala za predlog.
@butch3r, verjetno... oceno ima 8.4, to me nekako navdaja z optimizmom. Še en plus je, da so v seriji številni čudoviti kadri iz Škotske...

webmaher ::

WallSreet je izjavil:

webmaher je izjavil:

po skoraj odgledani prvi sezoni The Wire bi prisegel, da mi je vse nekako znano pa se ne spomnim kje sem gledal če sem gledal... prek Kodija in travnikov ziher nisem :D
Ampak kot vidite brez Vdove in Dobrih deklet pri meni trenutno ne gre :))
 The Wire

The Wire



The Wire-a še nisi gledal? Je to sploh prvič da ga gledaš. Vse kar bom zapisal je blagor tebi. Osebno najboljša serija vseh časov.


veš, toliko zadev sem gledal, da se nekaterih niti slučajno ne morem spomniti... se pa recimo spomnim takih, ko niti v osnovno nisem hodil in je od tega več kot pol stoletja :D
Zdaj me rešuje Trakt, če pa bi slučajno kdo vedel ako so The Wire vrteli na kaki slovenski ali hrvaški tv pa že vnaprej 963X hvala :)

Gone ::

Mislim da so, tam nekje 2006. Skrivna naveza so pri nas imenovali.

Kurzweil ::

The Wire so vrteli na slovenski televiziji... zdej bi ugibal, da je bil to Kanal A... to je iz obdobja Sopranovih, pa tam nekje je tudi bila še ena zanimiva serija Oz...

Gone ::

Ja Oz je bla kul. Zadnje sezone sicer ne več.

webmaher ::

Hvala obema, bom mal na POP povprašal... le kdo bi lahko spregledal Sopranove :)
Tudi Oz je bil hud pa se mi trenutno nič ne sanja da bi gledal...

Gone ::

Sam sicer The Wire na slovenski nisem gledal, sem jo odkril šele kasneje. Je pa edina serija ki sem jo šel dvakrat gledat in sem tudi drugič užival. Meni je tudi GOAT. Drugače pa zdaj gledam 000, začela se je fajn od sredine pa precej zgublja, verjetno dober da je samo 8 epizod.

buttcrack ::

Kurzweil je izjavil:


@butch3r, verjetno... oceno ima 8.4, to me nekako navdaja z optimizmom. Še en plus je, da so v seriji številni čudoviti kadri iz Škotske...

Pokrajina je res za prste obliznit... Sama serija pa ne vem zakaj mi ni sedla, neki vem da mi je šlo na organ in je enostavno nisem več prenašal. Sem šel pogledat v myeps in sem zaključil po 10ih delih.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Gone je izjavil:

The Witcher si verjetno gledal? Ali pa The last Kingdom


Witcher 3 ena najboljših iger tako, da me je TV serija razočarala.

The last kingdom mi je pa zelo dobra TV serija.

klemenSLO ::

Ena mal off-topic:

V Condorju citirajo kak znan rek in potem iz tega naredijo naslov:
"Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth."

- Marcus Aurelius
Naslov s2e7 pa je: A Perspective, Not the Truth

Tale je dokaj aktualna ... spoloh gleda aktualnih covid / političnih razmer :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Cunami80 ::

A ve kdo, kaj se dogaja s serijo Miljarde (Billions)?
Peto sezono so predvajali do sedmega dela, naprej pa ne. Zakvaj?

techfreak :) ::

Zaradi Korone. Sicer se meni zdi, da kvaliteta serije pada, tako da je pretirano niti ne pogresam. :/

Zgodovina sprememb…

klempo ::



El Candidato Season 1 Amazon Prime

Wayne Addison, a veteran CIA officer returns to Mexico City to take down the country's most powerful drug dealer: Rafael Bautista.



Oscuro deseo Season 1 Netflix

Married Alma spends a fateful weekend away from home that ignites passion, ends in tragedy and leads her to question the truth about those close to her.



The Head Season 1 HBO Asia

Winter has fallen on the South Pole. A small team, known as the Winterers, will remain at the Polaris VI Antarctic Research Station to continue their innovative research, a crucial part in the fight against climate change.

IL_DIAVOLO ::



Gustavo wut! :O Cant wait!

Lojzze ::



cajt je biu :D

WallSreet ::

Pogledal do konca Outer Banks


Nič posebnega, sem pričakoval bistveno več, sem mislil da bo bolj napeto in skrivnostno. Vse skupaj je povprečno in močno dvomim da bom sezono pogledal še enkrat.

Badwolff ::

Men je blo kr všeč.
Kok serij pa pogledaš še enkrat?

mAXTER ::

Lojzze je izjavil:



cajt je biu :D


Sem ravno prej na Netflixu videl trailer in ugotovil da je od ogleda ze toliko minilo da sploh vec ne vem kdo je kdo:))

WallSreet ::

Badwolff je izjavil:

Men je blo kr všeč.
Kok serij pa pogledaš še enkrat?


Kar precej, če je res dobra, oziroma če drugega ne, pogledam še enkrat zadnjo sezono če najavijo novo in če je vmes kakšen daljši odmor.

Drugače pa trenutno ne najdem nič pametnega. Sicer malo spremljal tule kaj kdo objavlja vendar me v večini napovedniki ne prepričajo. Upam da bo v prihodnosti Netflix dvignil kvaliteto. Recimo nazadnje sem si pogledal "Homecoming" na Amazon Prime in je bila serija kar zanimiva. Sem vse skupaj pogledal 2x, in drugo sezono celo 3x. Dobra in zanimiva zgodba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Fif55 ::

Lojzze je izjavil:



cajt je biu :D


Super za krajšanje časa :D

klempo ::



His Dark Materials Season 2 HBO

His Dark Materials stars Dafne Keen, James McAvoy, Ruth Wilson and Lin-Manuel Miranda. Adapting Philip Pullman's award-winning trilogy of the same name, which is considered a modern masterpiece of imaginative fiction, the first season follows Lyra, a seemingly ordinary but brave young woman from another world. Her search for a kidnapped friend uncovers a sinister plot involving stolen children, and becomes a quest to understand a mysterious phenomenon called Dust. As she journeys through the worlds, including our own, Lyra meets Will, a determined and courageous boy. Together, they encounter extraordinary beings and dangerous secrets, with the fate of both the living -- and the dead -- in their hands.

Fall 2020

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klempo ()

oo7 ::

The Boys napovedana že tretja sezona.

globoko grlo ::

ej folk, a kdo ve kje bi dobil Top Gear speciale oz. road tripe?

tnx

ps. če je pa to prepovedan spraševat, pa zbrište

tnx2
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

UganiKdo ::

Zadnjega dobiš na Amazonu, je vključen tudi v Prime.

klempo ::



For All Mankind Season 2 Apple TV+

For All Mankind is created by Emmy(R) Award winner Ronald D. Moore (Outlander, Battlestar Galactica), Matt Wolpert and Ben Nedivi. Told through the lives of NASA astronauts, engineers and their families, For All Mankind presents an aspirational world where NASA and the space program remained a priority and a focal point of our hopes and dreams.

Argica ::

baje je nekaj dobrih nemških serij trenutno na netflixu poleg dark, samo ne vem naslovov :(

oo7 ::

The Boys Season 2 - Official Trailer | Amazon Prime Video

Wolfie ::

The Fugitive - Offical Trailer



Professionals

https://www.imdb.com/title/tt8769360/?r...

Cruz ::

Jaz pa čakam na tole: Lovecraft Country (TV series) @ Wikipedia



16. avgust

P.S. Je že kdo gledal Brave New World, se splača?
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Okapi ::

Brave New World je razočaranje.

2dark ::

Katera je tale nova NEtflixova serija o mafijskih družinah?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zelnick ::

2dark je izjavil:

Katera je tale nova NEtflixova serija o mafijskih družinah?

Najbrž tale: Fear City: New York vs the Mafia
https://www.imdb.com/title/tt12588372/?...
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zelnick ()

2dark ::

Zelnick je izjavil:

2dark je izjavil:

Katera je tale nova NEtflixova serija o mafijskih družinah?

Najbrž tale: Fear City: New York vs the Mafia
https://www.imdb.com/title/tt12588372/?...


hvala.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Okapi ::

A je v kakšni seriji že bila kakšna aktualna epizoda iz časov korone?

Jaz sem doslej zasledil samo eno epizodo serije All Rise (odvetniška zadeva), kjer so vsi delali v izolaciji od doma in je bila cela epizoda prikazana v obliki telekonferenčnih pogovorov med nastopajočimi.

Tody ::

Jaz sem gledal blindspot, kjer so si pomagal s CGI in so del serije naredil kot animacijo

buttcrack ::

isto tako blacklist

Okapi ::

Samo to je drugo. S tem so si pomagali, ker zaradi korone niso mogli snemati. Niso pa v seriji kazali življenja med epidemijo. V All Rise je bila pa prav tema epizode epidemija.

Cruz ::

Okapi je izjavil:

Brave New World je razočaranje.
Sem šel vseeno gledat, ker sem tako lačen sci-fi serij, da pograbim vse.

Pogledal celotno serijo. Ni najboljša, vseeno pa je kar nekaj odličnih scen in se po mojem mnenju splača pogledati. Če primerjamo s knjigo ni adaptacija, ampak bolj zgodba v vesolju iz knjige.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

slotech5 ::

Kakšna serija z dobrimi dialogi in liki kot npr Game of thrones?

Argica ::

Lion29 je izjavil:

a je kdo chekiral warrior nun?


ravno gledam, kar kewl.

dexterboy ::

Cruz je izjavil:

Jaz pa čakam na tole: Lovecraft Country (TV series) @ Wikipedia

16. avgust

A to je zdej že tisto "black lives matters"?
Se železo kuje dokler je vroče...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Cruz ::

dexterboy je izjavil:

Cruz je izjavil:

Jaz pa čakam na tole: Lovecraft Country (TV series) @ Wikipedia

16. avgust

A to je zdej že tisto "black lives matters"?
Se železo kuje dokler je vroče...
Serijo so naznanili leta 2017, se pa ukvarja z rasno problematiko.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

IL_DIAVOLO ::

White lives matters soon?

vilonja ::

oo7 je izjavil:

Gone je izjavil:

The Witcher si verjetno gledal? Ali pa The last Kingdom


Witcher 3 ena najboljših iger tako, da me je TV serija razočarala.

The last kingdom mi je pa zelo dobra TV serija.

Zakaj te je razočarala?

IL_DIAVOLO ::

hunter01 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://variety.com/2020/tv/news/fargo-...

No, vsaj letos bo.


Super novica.

Ravno gledam S02 Fargo (prvič gledam). Prva sezona mi je bila odlična, tudi druga po nekaj prvih delov , mi je vsaj tako všeč kot prva.

NejcSSD ::

Prvi dve sta top (Fargo)
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Outcast ::

Kurc pa tale suša: najdu sem si The Newsroom upam da bo ok dokler kej novega ne pride vn...
««
247 / 302
»»