» »

Notar v lj?

Notar v lj?

apekkk ::

Ker mislimo narediti prepis zemlje (darilna pogodba), me zanima katerega notarja v lj priporočate in pa če kdo ve koliko okvirno stane prepis.

bajsibajsi ::

Ne vem kako je z overitvijo prepisa zemljisca, ampak obicajno je dalec najceneje na upravni enoti. Vsaj za avto npr. notar lahko stane par deset evrov, medtem ko ti na UE to naredijo za cca. 1 euro.

apekkk ::

hmm se bom pozanimal kako je s tem na upravni enoti, sliši se zanimiva opcija.

Ziga Dolhar ::

Kadar zakon predpisuje notarsko overitev ali notarski zapis, potem upravna overitev ne zadošča. Podpis na zemljiškoknjižnem dovolilu mora biti pa itak overjen pri notarju.
https://dolhar.si/

matejmesar ::

Kolikor vem, morajo biti podpisi (prodajalcev/daraovalcev, ne pa tudi kupcov/obdarjencev) za ZK notarsko overjeni. So pa neki popusti, če je več prodajalcev in vsi pridejo hkrati. Ko sem jaz poleti nekaj urejal, sem se pozanimal za ceno pri par notarjih in je najugodnejša tista, ki je na Tržaški 2, zraven upravne enote.

apekkk ::

Aha, hvala zaenkrat, se bom pozanimal na Tržaški.

kr3ten ::

Nekdo mi mora podpisati izjavo, da se strinja z navedenimi pogoji. Da bi bil njegov podpis na izjavi verodostojen, se morava oba zglasiti pri notarju? Ali samo on in mi prinese potrdilo od notarja ali kako pač ...?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odjava RTV prispevka

Oddelek: Loža
216878 (5490) Mare2
»

darilna pogodba za zemljišče (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6718866 (15501) kloko
»

Izvoz vozila na hrvasko - prenos lastnistva

Oddelek: Na cesti
134729 (4520) St235
»

Cena izbrisa služnosti ob smrti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13837325 (33899) dronyx
»

Pogodba; kdaj stopi v veljavo?

Oddelek: Loža
233819 (3505) Caligula

Več podobnih tem