» »

rabim geslo za BIOS

rabim geslo za BIOS

danielka84 ::

torej dobil sem rac, ki je iz PCXa, problem pa je ker sem zelo dalec od PCXovih trgovin, zato se mi ne da vozit nazaj samo zato da mi vklopijo zvocno kartico v biosu!
da bi vzel ven baterijo.. odpade, ker je gor nalimana gar. nalepka, ki je nikako ne dobis dol ne da bi se opazilo.. to ne pride v postev.

torej rabim BIOS geslo, za PCXov racunalnik.

Ce kdo ne zeli povedati to na forumu, pol na ... mail

hvala vnaprej!

AngelOfDeath ::

Pokliči jih ker dvomim da majo vi compi isto geslo

danielka84 ::

ja bom poklical u3, samo dvomim da mi bodo dali geslo, ker je to del garancije, torej bom moral peljat k njim da mi v 20 sekundah enablajo zvocno na plati.

lp

romci1 ::

Na zadnjo stran računalnika je prilepljena nalepka na kateri je serijska številka računalnika (4 mestna številka). Geslo za BIOS je vsota prve in zadnje ter srednjih dveh. Npr. številka na nalepki je 5683. Geslo je 814.

undefined ::

Če to ne deluje, v Google vpiši "BIOS password cracker". Upam, da imaš floppy omogočen ob zagonu.

Pa še nekaj, kako lahko uporabiš Boot CD opcijo, če je BIOS zaklenjen? Malo stupidna se mi zdi ta poteza iz strani PCXa.

Tarzan ::

Ampak navijal ga pa ne boš... dokler ne posnameš programa, ki bo to omogočal iz Windowsov. LOL
Sizifovo delo al PCXovsko delo. Hehe

danielka84 ::

hvala vsem za odgovore, samo predenj sem sel gledat na forum, sem ze ubral drugo pot.. >:D

Na drugi stranici ni bilo nalepke, zato sm jo odsraufal, pol pa je blo lih toliko placa da sm lahko z roko prisel zraven baterije... malo sm si pomagal z majhnim ogledalom in svetilko ...snap out, snap in in ze dela!:D

aja, zakaj nemores pr nobenmu od PCXovih racunalnikih navit procesorja v biosu, kao da so vse opcije tam osivljene - disablane, pa nic ne mores... ?? to je ze tretji rac. k sm to videl? plate so razlicne, ena abit druga AMI tretja pa nevem.. prinobeni ne gre? imajo mogoce PCXovi rac. modificiran bios gor? bi blo treba flashit, pa bi pol videl...

hvala vsem!

lp

undefined ::

> Na drugi stranici ni bilo nalepke, zato sm jo odsraufal, pol pa je blo lih toliko placa da sm lahko z roko prisel zraven baterije...

In kaj misliš, da bodo rekli pri PCXu, ko jim boš pripeljal comp brez BIOS gesla? Mislim, toliko si se trudil zaobit nalepko, potem pa tako kresneš. :>

StratOS ::

In kaj misliš, da bodo rekli pri PCXu, ko jim boš pripeljal comp brez BIOS gesla? Mislim, toliko si se trudil zaobit nalepko, potem pa tako kresneš. :>


Zakaj, saj je racunalnik tvoj (UPAM) in je v garanciji :).
Tudi zvocno, mrezno si lahko sam vgradis, le da jih mores prej obvsestiti :).
Pa tudi password bi lahko zamenju.

Mislim, da so te PSSWDi cist brez veze in so za same racunalniske LAMERJE, ki nimajo pojma kaj delajo in kako delajo, po mojem se v PCX-u zelo bojijo kaksnih mam ali comp nevernikov, ki recimo sarijo po biosu in startajo sistem in imajo v biosu boot na recimo A:
... in potem je sel racunalnik (BOG ne dej, crknu je ...)

LOL again :)
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: StratOS ()

danielka84 ::

ja, pogledal bom zadaj na serijsko stevilko
pa bom v biosu ustvaril geslo na to stevilko, pa bo vse ql :\

root987 ::

kk lah pa iz windowsov izvedes navijanje??? mam sicer neko bol slabo plato, samo kake 10mhz pa ne skodi niti malo. pls tell me this. thx.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Geslo za BIOS

Oddelek: Pomoč in nasveti
161826 (1532) Timmah
»

BIOS Geslo!!!

Oddelek: Programska oprema
322320 (1757) Mr.B
»

QDI SynactiX 5EP i815

Oddelek: Strojna oprema
151608 (1459) Buggy
»

Uspel mi je BIOS odklenit! Award plata!

Oddelek: Navijanje
201538 (895) Pepe
»

Pa to si ne morejo dovolit!

Oddelek: Pomoč in nasveti
192060 (1606) ||_^_||

Več podobnih tem