» »

Uspel mi je BIOS odklenit! Award plata!

Uspel mi je BIOS odklenit! Award plata!

stupid_one ::

OK kdo je zej persona rudis!!! Vse kar nucate za odklep BIOSA za plate Award je tale crack!!!:D I did it!!!! Whupi!! Who is the man!!!8-)

McHusch ::

pa prit nazaj ko ti bodo povedal da Award ne dela matičnih plošč

stupid_one ::

Ne sploh ne! Ka pa pol je! Boš reku ram!:P

CaqKa ::

točno tak.. award ne dela plat :)
aja admini.. kaj bote kaj sankcionirali... v temah zadnjih 24 ur mi gre tale tip prav na živce...

stupid_one ::

OK bom zej priden! Sam naj ti ne grem več na živce!:|

Matek ::

Ne sploh ne! Ka pa pol je! Boš reku ram!

Pri awardu delajo BIOS-e, nikakor pa ne matičnih plošč.

Drugače je pa mali milijon programov za odkritje in odstranitev bios kode, lahko pa tudi samo clearaš cmos z jumperjem. Drugače pa ko praviš da so ti prasci pri PCX-u zaklenili bios, da ne moreš pogledati kero osnovno ploščo maš:

1. V biosu nikjer ne piše točno katero osnovno ploščo maš

2. Pri PCX-u BIOS-e zaklepajo z razlogom in ti si en od takih razlogov>:D .
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

nuclear ::

No z zelo malo znanja si prišel med nas stupid_one! Vseeno se pa lahko vsakomur zgodi!:)


God puppy

ali3n ::

se strinjam z Jordanom59... vsi smo bli enkrat na zažetku (al pa smo še:D ); mislim pa da malo več strpnosti in bontona nebi škodilo nikomur (uporabnikom - bonton, adminom - strpnost...).

Drgač pa stupid_one - se mi zdi da hočeš z (pre)veliko žlico znanje zajemat. Ne se preveč zaletet v idejo, ne hitet! Lepo najprej premisli kaj in kako se boš lotil problema, pobrskaj po netu, beri že objavljene poste na forumu - počasi se daleč pride.
Vidim da uporabljaš lastno glavo in sam poiščeš tisto kar potrebuješ - ta pot je prava!! Če pa kej ne veš pa kar vprašaj na forumu, sej so sami fejst ljudje tukaj - pa še več glav več ve...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

matic ::

ali3n: kok si ti to lepo napisal! Dobis slo-tech-oscarja letos!? :D

stupid_one ::

Ja res je Award je firma izdelovalca Biosov! To sm se zmedu k sm cel dan gledu ono pa drugo, ono pa drugo! Vsem bi se rad opraviču za nesporazum!:))


Ali pa tudi dnevna šala!

stupid_one ::

Za Caqka pa lepo sorry k sm mu šou na živce v zadnih 24 urcah! Drgač pa ma vsak svoje probleme!;(


Ali pa dnevna šala!

jRk0 ::

hihi :D
You fuck up once, you loose two teeth.

nuclear ::

No hvala bogu da si se Caqki opraviču!:)



God Puppy!

Pepe ::

Po mojem si zamenjal.
Ti maš Award bios, plata je Abit in sicer model Abarth.
To je predhodnik maxi single plate Abit-a, mislim da ZX 750 16v RR 4WD biturbo nastavitve, tote ko so zaj ful dobre.
Ja, točno to bo.
Kaj tvoja ma ABS pa ASC+T, moja ma samo raid sport auspuf.
LP

matic ::

:D

Boeing ::

Mislim... nekateri tule bi si prav zaslužli vzdevek lokalnega humorista... :D
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Asgard ::

Sej je tud Bin Laden Humorist ne pa Terorist. Men se je osebno zdelo smesno ko je poslal avijoncke nad bushmane.
, Kar se pa tice zaklepanja biosov pri PCx-u pa jim dam cisto prav, ker sploh se ne zavedate kake bedarije dela fulk po biosu. Pol je pa prodajalc kriv de je slabo masino prodal in take bedarije. Edino kar zamerim PCX-u de ne da prodajalcem racunalniske opreme gesla za dostop do biosa. Enostavno so me zadnjic odslovili. Banda.:D ;((

matic ::

Asgard: Cist logicno! Ker oni ze vejo, da ce si "prodajalec racunalniske opreme" ne rabis vedet tega gesla sploh!!
Ce pa imajo oni garancijo se cez pa itaq naj se potem oni z tem ubadajo.

CaqKa ::

samo pol nisem sam lastnik neke opreme... jaz bi jim računlnik nazaj neso v katerem bi mel bios zaklenjen...pa bi jim reko naj mi dajo takega ko ni zaklenjen... mislim.. sej pa bom jaz reskiro garancijo ne pa oni...

MadMax ::

Asgard:
Vsakemu tulipanu, ki prodaja PCX compe, ga res ne morejo dati.
Ce pa vsaj malo bolj resno sodelujes z njimi in opravljas tudi servisne storitve, pa dobis gesla. In garancijske nalepke.


Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Pepe ::

Asgard, MadMax
Se strinjam.
Saj ne zaklepa samo PCX, tak da ne samo njih kurcat.
Glede zaklepanja pa takole. Tisti, ki bolj ali malenkost manj vemo kaj kaj v biosu pomeni in zakaj je dobro zelo vrjetno nebomo nič zjebali, tisti "polpismeni" pa tak boljše da se ne igrajo. Po svoje razumem prodajalce in serviserje, da jim dopizdi, ko jim hepan vsak drugi dan stoji v trgovini z novim-starim problemom.
Za take (nimam bolj pametnega dela, pa se bom z biosom igral) je to primerna represija.
LP
PS Res mam tako plato, samo zdaj sem ji še GPS nabavo, da se lažje najdeva, ker mam sobo razmetano.
Aja to vas menda ne zanima...:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pepe ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Geslo za BIOS

Oddelek: Pomoč in nasveti
161817 (1523) Timmah
»

BIOS Geslo!!!

Oddelek: Programska oprema
322310 (1747) Mr.B
»

rabim geslo za BIOS

Oddelek: Pomoč in nasveti
101340 (1147) root987
»

Kok naj overclockam celeron 300 v EasyTune4?

Oddelek: Navijanje
20808 (571) Pepe
»

r8500 LE pri PCX-u

Oddelek: Kaj kupiti
101025 (729) kuglvinkl

Več podobnih tem