» »

Visual Studio 2010 Nastavitve

Visual Studio 2010 Nastavitve

KernelPanic ::

Spostovani!

Delam en projekt v Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate in imam svojo barvno shemo za code highlight. Ker nam v sluzbi ta produkt trenutno povzroca glavobole (ima veliko bugov), so se glave odlocile, da trenutne projekte downgradamo na Microsoft Visual Studio 2008 Proffessional. Projekte sem ze downgradal, sedaj bi rad se nastavitve (predvsem barvno shemo). Kako to storim, ima kdo kako idejo?

S spostovanjem in hvala vnaprej,
Marko

Ericssony ::

Tools->Import and Export Settings
Izbereš Export potem pa All Settings-Options-Environment-Font and Colors

In kakšne težave vam povzroča VS2010?

KernelPanic ::

Ja ja, to sem naredil, iz VS 2010 sem naredil export in nato v VS 2008 sem hotel narediti import in mi javi da ne razpozna formata! Ma polno problemov mamo: 5 projektov ne morem skompajlat, gui designer se ne pozene, itd ...

cekr ::

A program dela, če ga poženeš?

Če so uporabljeni kakšni stari gradniki iz starih verzij (net2.0,1.0 ali celo pred tem), se raje na spuščaj v VS2010. Bo šlo preveč živcev in časa. Sprijazniti se je treba. Ne deluje.
Poskusi najti nadgradnjo gradnikov. Verjetno uporabljate kakšne zunanje.
Če ni nobene nadgradnje, raje osrani na prejšnji verziji.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

KernelPanic ::

cekr je izjavil:

A program dela, če ga poženeš?

Če so uporabljeni kakšni stari gradniki iz starih verzij (net2.0,1.0 ali celo pred tem), se raje na spuščaj v VS2010. Bo šlo preveč živcev in časa. Sprijazniti se je treba. Ne deluje.
Poskusi najti nadgradnjo gradnikov. Verjetno uporabljate kakšne zunanje.
Če ni nobene nadgradnje, raje osrani na prejšnji verziji.


Hvala, ampak s tem se enostavno ne mislim zajebavat, ker nisem placan za to in sef tezi cel dan je tecen k drek. Potem ni nobene sanse, da si code sytnax coloring downgradam v vs 2008

cekr ::

Lahek prenos iz VS2010 v VS2008 ni mogoč. VS2008 enostavno ne more zaznat, kaj si delal v novi verziji. Format je verjetno malo spremenjen.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

KernelPanic ::

cekr je izjavil:

Lahek prenos iz VS2010 v VS2008 ni mogoč. VS2008 enostavno ne more zaznat, kaj si delal v novi verziji. Format je verjetno malo spremenjen.

Hvala, nej se gre ta nas project manager smart ass fakin jebeni druzboslovni informatik lepo solit, meni vec ne bo pameti solil!!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visual Studio

Oddelek: Programska oprema
242762 (514) Invictus
»

projekt na faksu (3D igra)

Oddelek: Programiranje
285004 (3321) Iluvatar
»

visual studio preverjanje sintaktične pravilnosti

Oddelek: Programiranje
6663 (588) xsenon
»

silverlight 4 dev toolkit samo za vs 2010?

Oddelek: Programiranje
7598 (530) detroit
»

Vabljeni na Študent je car 2008

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
264390 (3405) FitnessBoy

Več podobnih tem