» »

Plešavost, Minoxidil, presajanje las itd.

Plešavost, Minoxidil, presajanje las itd.

««
30 / 34
»»

Klemen16 ::

tt33 je izjavil:

Alien123 je izjavil:


bedne primerjave. Čez 20 let pa na botoks in rezanje, da boste videti mlajši.. A pol ženskam kažeš slike kakšen si bil ko si imel lase? Verjetno tudi nisi imel z lasmi sreče z ženskami, če si moral uporabljat online dating.
Mislim, da ko folk začne pretiravat, bi si moral poiskat psihologa/psihiatra..

Če je preveč za tvoje logične zmožnosti, naj ti posplošim: obsotj hujših problemov od danega problema ne negira problematičnosti omenjenega obstoječega problema. Če ti tu vidiš nek botoks in ne vem kaj še, je to problem tvojih miselnih skokov in kognitivnih pristranskosti. Biti povsem plešast pri 22 ali se postopoma postarati s časom sta za večino dve zelo različni zadevi.

Govorim o slikah, ki jih ženska vidi po nekaj časa, ko si z njo v zvezi. Ne da ji najprej kažeš "lej kakšen sem bil!" preden sta sploh skupaj, ampak ko pač do tega pride organsko, med ogledom kakšnih starih albumov ipd.

Enim tule vam v svojem samozavestnem nabijanju resnično manjka nekoliko skromnosti in uvidevnosti. Ampak kot vemo, ima povprečen SloTechovec itak neto plačo 10kEUR, njegova žena je miss universe in ne rabi online datinga, je ekspert za 17 področij in vsak dan ga ljudje moledujejo za ugodje njegove družbe. Samozavest ignorantov.


Bravo lepo napisano,

Ps
Zato pa prvič in zadnjič sodelujem v bilo kateri debati na bilo katerem forumu ipd.
Če bo koga zanimalo kaj pa naj pošlje privat. Lp

Alien123 ::

tt33 je izjavil:

Alien123 je izjavil:


bedne primerjave. Čez 20 let pa na botoks in rezanje, da boste videti mlajši.. A pol ženskam kažeš slike kakšen si bil ko si imel lase? Verjetno tudi nisi imel z lasmi sreče z ženskami, če si moral uporabljat online dating.
Mislim, da ko folk začne pretiravat, bi si moral poiskat psihologa/psihiatra..

Če je preveč za tvoje logične zmožnosti, naj ti posplošim: obsotj hujših problemov od danega problema ne negira problematičnosti omenjenega obstoječega problema. Če ti tu vidiš nek botoks in ne vem kaj še, je to problem tvojih miselnih skokov in kognitivnih pristranskosti. Biti povsem plešast pri 22 ali se postopoma postarati s časom sta za večino dve zelo različni zadevi.

Govorim o slikah, ki jih ženska vidi po nekaj časa, ko si z njo v zvezi. Ne da ji najprej kažeš "lej kakšen sem bil!" preden sta sploh skupaj, ampak ko pač do tega pride organsko, med ogledom kakšnih starih albumov ipd.

Enim tule vam v svojem samozavestnem nabijanju resnično manjka nekoliko skromnosti in uvidevnosti. Ampak kot vemo, ima povprečen SloTechovec itak neto plačo 10kEUR, njegova žena je miss universe in ne rabi online datinga, je ekspert za 17 področij in vsak dan ga ljudje moledujejo za ugodje njegove družbe. Samozavest ignorantov.


Jaz si že od 21iga leta brijem glavo, zdaj sem 30. Nikoli nisem razmišljal o tem, kaj bodo punce rekle na to. Edino kaj sem naredil je, da sem se ojačal. Še bolj so palile, kot pa prej. Treba bo malo v glavi pošlihtat.

tt33 ::

Alien123 je izjavil:


Jaz si že od 21iga leta brijem glavo, zdaj sem 30. Nikoli nisem razmišljal o tem, kaj bodo punce rekle na to. Edino kaj sem naredil je, da sem se ojačal. Še bolj so palile, kot pa prej. Treba bo malo v glavi pošlihtat.

Odlično zate! Kaj ima to veze s čimerkoli napisanim? Ljudje so različni in tema je za tiste, ki jih pleša (kar ni enako pobriti neplešasti glavi) moti. Pošlihtati bo treba nemara v tvoji glavi, ki se čuti dolžno komentirati in presojati vse in vsakogar z nekimi kavčarskimi diagnozami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tt33 ()

Meiniken ::

200 iq poteza: Ko si v mladih letih se na 0 pobriješ in že samo s tem avtomatsko izločiš plehke ženske. Ko si končno v zvezi pustiš, da ti lasje normalno rastejo in skrbiš za frizuro, ki ti ustreza. Če se razideta se spet pobriješ na 0 8-)

Pa še ko si na 0 pobrit in mal fitnesiraš te vsaka vidi kot bodočega Johnny Sins-a :D
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Nedasemiveč ::

@Alien123

Meni se ne zdi, da klemen joka in se mi zdi dobro, da poizkuša ostale v tej temi opozoriti na kakšen način deluje zadeva v Turčiji. Pa tudi na nategune v Sloveniji. Glede na odzive in feedback ostalih se mi zdi klinika Maletić še najbolj primerna za poseg v regiji.

Je pa v njegovih vpisih zaznati jezo, kar je logično, glede na njegovo zgodbo. Omenil si ceno. Ko bereš forume (domače in tuje) boš presenečen koliko ljudi priporoča Turčijo in tako se dosti ljudi "zafrkne" in gre na pot. Ko si enkrat tam, potem pač opraviš. Ogromno je tudi na novo ustanovljenih računov, ki seveda na polno promovirajo svoje klinike. Ko imaš v glavi enkrat poplavo informacij, potem se večina ljudi ne odloča več racionalno.

Ne razumem, zakaj je poseg presaditev las tako zelo stigmatiziran. Če tehnologija to omogoča, zakaj ne!? Je pa pomembno poudariti, za vse tiste, ki imate že močno načeto lasišče, da poti nazaj verjetno ni (moj primer). Če bo poseg opravljen korektno in profesionalno, potem boste verjetno zgolj za nekaj 5-10 let podaljšali to sago z lasmi. Mesto, kjer vam bodo pobirali zdrave lase bo izpraznjen in tako morebiten drugi (oziroma tretji) poseg po FUE metodi ne bo več mogoč. Na koncu boste tudi sami vzeli v roke strižnik oziroma britvico in šli v akcijo, s to razliko, da bi se vam znale na zadnji strani glave (donor area) poznati manjše brazgotine - še posebej, če poseg ni bil najbolje opravljen. Pozor, govorim za tiste, ki so že vsaj v srednji fazi nastajanja pleše in ne s polno las v donor area, in ne za tiste, katerim primankuje las zgolj na nekaterih manjših predelih (za takšne je verjetno že kakšen Rogaine ali pa propecia dovolj dobro zdravilo).

Če bi obstajala tableta, ki bi mi povrnila vse lasje, ali bi jo vzel? Ja, bi. Vseeno bi se strigel na kratko (1mm-3mm), ker mi to sedaj res ustreza (sedaj se pač brez nastavka). Je pa res, da je pomemben shape glave. Predlog za tiste, ki kolebate. Just do it! Tam enkrat pred poletjem, da boste v glavo še malce barve dobili, kakšne štange udarite pa boste mačoti 8-). Itak je pa zdaj, clean shaven + beard trend. Če si še malce nabit in se znaš obleči, boste izgledali bolje kot 90% pobčkov z lasmi.

Zgodovina sprememb…

Klemen16 ::

Nedasemiveč je izjavil:

@Alien123

Meni se ne zdi, da klemen joka in se mi zdi dobro, da poizkuša ostale v tej temi opozoriti na kakšen način deluje zadeva v Turčiji. Pa tudi na nategune v Sloveniji. Glede na odzive in feedback ostalih se mi zdi klinika Maletić še najbolj primerna za poseg v regiji.

Je pa v njegovih vpisih zaznati jezo, kar je logično, glede na njegovo zgodbo. Omenil si ceno. Ko bereš forume (domače in tuje) boš presenečen koliko ljudi priporoča Turčijo in tako se dosti ljudi "zafrkne" in gre na pot. Ko si enkrat tam, potem pač opraviš. Ogromno je tudi na novo ustanovljenih računov, ki seveda na polno promovirajo svoje klinike. Ko imaš v glavi enkrat poplavo informacij, potem se večina ljudi ne odloča več racionalno.

Ne razumem, zakaj je poseg presaditev las tako zelo stigmatiziran. Če tehnologija to omogoča, zakaj ne!? Je pa pomembno poudariti, za vse tiste, ki imate že močno načeto lasišče, da poti nazaj verjetno ni (moj primer). Če bo poseg opravljen korektno in profesionalno, potem boste verjetno zgolj za nekaj 5-10 let podaljšali to sago z lasmi. Mesto, kjer vam bodo pobirali zdrave lase bo izpraznjen in tako morebiten drugi (oziroma tretji) poseg po FUE metodi ne bo več mogoč. Na koncu boste tudi sami vzeli v roke strižnik oziroma britvico in šli v akcijo, s to razliko, da bi se vam znale na zadnji strani glave (donor area) poznati manjše brazgotine - še posebej, če poseg ni bil najbolje opravljen. Pozor, govorim za tiste, ki so že vsaj v srednji fazi nastajanja pleše in ne s polno las v donor area, in ne za tiste, katerim primankuje las zgolj na nekaterih manjših predelih (za takšne je verjetno že kakšen Rogaine ali pa propecia dovolj dobro zdravilo).

Če bi obstajala tableta, ki bi mi povrnila vse lasje, ali bi jo vzel? Ja, bi. Vseeno bi se strigel na kratko (1mm-3mm), ker mi to sedaj res ustreza (sedaj se pač brez nastavka). Je pa res, da je pomemben shape glave. Predlog za tiste, ki kolebate. Just do it! Tam enkrat pred poletjem, da boste v glavo še malce barve dobili, kakšne štange udarite pa boste mačoti 8-). Itak je pa zdaj, clean shaven + beard trend. Če si še malce nabit in se znaš obleči, boste izgledali bolje kot 90% pobčkov z lasmi.


Hvala,
MA vse, vse kar sem želel narediti je opozoriti na to da naj človek stokrat premisli kam in h komu bo šel.
Saj če bi jaz od nekoga dejansko dobil tak ali podoben opis samega posega, ja dvomim da bi se odločil sploh za operacijo.
In jaz sploh ne bi vedel za vse to, če ne bi po pol leta začel opažati kar sem napisal in če mi ne bi 2 doktorja povedala kaj in kako.
In ja jezen sem, ampak najbolj jezen nase, ker sem 3 leta bral vse možne forume itd, in potem nasedel tistemu D z lepimi besedami itd. In zato s m jezen. In res tok tok je teh nategunov ki se potem vozijo z mercedezi, imajo bajte da dol pades itd. Ja na račun meni podobnih bedakov. In ja moje mnenje je da je maletić naj izbira v naši regiji, in cenovno dostopna, ker se pač ne moremo primerjati z klinikami v usa, Kanadi, Belgiji, Španiji, Avstriji.
A veste pa veliko je da imaš na dosegu roke kliniko, za postoperativni čas, itd itd.
Jebe se unim v Turčiji zate po operaciji.
Sploh ko pride do nevšečnosti. In ja turčija je oglaševana, imaš veliko dobrih primerov, imaš veliko ljudi ki živi od tega da promovira Turčijo itd, in normalno vsak pokaze samo dobre rezultate. V osnovi pa, lejte tudi dr. Fabjana mi je sam rekel pred leti, velja turčija za rizično državo za poseg transplantacije, Oz. Se moraš res res dobro prepričati kam, h komu greš.
In najbolj sem jezen zato ker preden sem šel, par let nazaj so mi rekli da imam donatorski del vsaj za 5 presaditev, 5,sedaj pa upam da bo z drugo moč rešiti kar se pač da. To sem najbolj jezen ker ti sfukajo donatorski del.
Zakaj je stigmatizirano? Zato ker smo v zaostanku, zato ker smo Balkanci, zato ker smo sorazmerno mlada država, zato ker večina se vedno živi v 45 letu in kdo je zmagal beli ali rdeči. Tako kot si sam omenil, če bi obstajala čudežna tabletka, ma ne da bi jo samo ti vzel, 99% ljudi bi jo vzelo.tisri ki pravijo da je ne bi, lažejo, lažejo drugim predvsem pa sebi.
In ja komu pač paše, ampak realno realno, ali si predstavljate ne vem brad Pitt, Georga clooneya, pejmo v Slovenijo, domen Valič, Cavazza, da smo kao na znanih, si jih predstavljate brez las, pa dobro komu lažemo.
Ali pa če zamenjamo vloge.. Dajmo si predstavljati da so ženske plešaste, a si predstavljate, ali res znamo realno pogledat na stvari. Hodiš po ulici in gledaš punce ki so plešaste.. Dajmo realno se pogovarjat no.a veste to je isto kot da če maš dva tipa enako vse vse, samo eden ima lase eden pa plešast, koga bo izbrala večina, ali pa enaka tipa pa eden polno denarja eden pa nič, koga bo izbrala večina.. Ali pa enaka tipa eden ima lase eden ne koga bo izbral delodajalec.. Malo treba biti pošten realen prebrati strokovne raziskave, ne pa na pamet govoriti. Ja človek ima srce, samo srce potem spoznaš in ostalo, žal pa vedno je prvi vtis videz.
Veste če je človek suh velik povrh pa ima še čudno obliko glave, lepo vas prosim no, ko so me videli moji domači so rekli da izgledam kot en rakav bolnik... Tako da, nehajmo no.
Vsak če bi lahko izbiral bi izbral lase, vsak. Sploh pa pri svojih 20 30 40 letih, pustimo ko je človek star 60 plus.
In vsak ima svoje mnenje, vsak svoj pogled in če je to konstruktivno, argumentirano potem je vse za debatirat. Vse ostalo je balast in ni vredno komentarja.
Tako da taki zapisi so dobrodošli in pametni in lepo da kdo napiše svoje mnenje. Tako da hvala in vse dobro.

Ganon ::

Klemen16 je izjavil:

ampak realno realno, ali si predstavljate ne vem brad Pitt, Georga clooneya, pejmo v Slovenijo, domen Valič, Cavazza, da smo kao na znanih, si jih predstavljate brez las, pa dobro komu lažemo.
Ali pa če zamenjamo vloge.. Dajmo si predstavljati da so ženske plešaste, a si predstavljate, ali res znamo realno pogledat na stvari. Hodiš po ulici in gledaš punce ki so plešaste.. Dajmo realno se pogovarjat no.a veste to je isto kot da če maš dva tipa enako vse vse, samo eden ima lase eden pa plešast, koga bo izbrala večina, ali pa enaka tipa pa eden polno denarja eden pa nič, koga bo izbrala večina.. Ali pa enaka tipa eden ima lase eden ne koga bo izbral delodajalec.. Malo treba biti pošten realen


Bolj in bolj se mi dozdeva, da ti potrebuješ iskren pogovor s psihiatrom. Dobronameren nasvet.

Tako si zafrustriran, da si povsem izgubil stik z realnostjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

Klemen16 ::

Ganon je izjavil:

Klemen16 je izjavil:

ampak realno realno, ali si predstavljate ne vem brad Pitt, Georga clooneya, pejmo v Slovenijo, domen Valič, Cavazza, da smo kao na znanih, si jih predstavljate brez las, pa dobro komu lažemo.
Ali pa če zamenjamo vloge.. Dajmo si predstavljati da so ženske plešaste, a si predstavljate, ali res znamo realno pogledat na stvari. Hodiš po ulici in gledaš punce ki so plešaste.. Dajmo realno se pogovarjat no.a veste to je isto kot da če maš dva tipa enako vse vse, samo eden ima lase eden pa plešast, koga bo izbrala večina, ali pa enaka tipa pa eden polno denarja eden pa nič, koga bo izbrala večina.. Ali pa enaka tipa eden ima lase eden ne koga bo izbral delodajalec.. Malo treba biti pošten realen


Bolj in bolj se mi dozdeva, da ti potrebuješ iskren pogovor s psihiatrom. Dobronameren nasvet.

Tako si zafrustriran, da si povsem izgubil stik z realnostjo.



Sem že bil, pa pravijo da mi ni pomoči.
Edino če imaš ti kak prost termin, kar povej kdaj in kam pridem.
Hvala lp

Klemen16 ::

"Z lepoto do boljše službe in višje plače. Ali res? - mojefinance.finance.si" https://mojefinance.finance.si/8344045/...

Tole sem zdajle na hitro samo zate nasel.
Ker ne vem ali te je bolj zmotilo finance, služba, ženske, ulica, ne vem, kot izkušen psihilog boš pa že vedel. Tako kot je nekdo že napisal vsi veste vse o vsem. Srečno

Alien123 ::

Klemen16 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Klemen16 je izjavil:

ampak realno realno, ali si predstavljate ne vem brad Pitt, Georga clooneya, pejmo v Slovenijo, domen Valič, Cavazza, da smo kao na znanih, si jih predstavljate brez las, pa dobro komu lažemo.
Ali pa če zamenjamo vloge.. Dajmo si predstavljati da so ženske plešaste, a si predstavljate, ali res znamo realno pogledat na stvari. Hodiš po ulici in gledaš punce ki so plešaste.. Dajmo realno se pogovarjat no.a veste to je isto kot da če maš dva tipa enako vse vse, samo eden ima lase eden pa plešast, koga bo izbrala večina, ali pa enaka tipa pa eden polno denarja eden pa nič, koga bo izbrala večina.. Ali pa enaka tipa eden ima lase eden ne koga bo izbral delodajalec.. Malo treba biti pošten realen


Bolj in bolj se mi dozdeva, da ti potrebuješ iskren pogovor s psihiatrom. Dobronameren nasvet.

Tako si zafrustriran, da si povsem izgubil stik z realnostjo.



Sem že bil, pa pravijo da mi ni pomoči.
Edino če imaš ti kak prost termin, kar povej kdaj in kam pridem.
Hvala lp


Lasišče bo glavni dejavnik pri odločitvi delodajalca? 8-O

Kaj pa če operacije ne dajo želenega rezultata? Kaj boš pol celo življenje v depresiji in tesnobi?

Klemen16 ::

Preberi zgornji post, očitno nisi prebral kompleta mojega celega posta. Tako da. Lp

Alien123 ::

Klemen16 je izjavil:

"Z lepoto do boljše službe in višje plače. Ali res? - mojefinance.finance.si" https://mojefinance.finance.si/8344045/...

Tole sem zdajle na hitro samo zate nasel.
Ker ne vem ali te je bolj zmotilo finance, služba, ženske, ulica, ne vem, kot izkušen psihilog boš pa že vedel. Tako kot je nekdo že napisal vsi veste vse o vsem. Srečno


https://timesofindia.indiatimes.com/lif...

tole sem pa jaz zate hitro našel.
Kaj boš pa zdaj?

aerie ::

Kaj češ. Slovenci smo znani po tem, da se damo nategnit. Zakaj pa nisi že v prvo šel v kliniko Maletić vsaj na konzultacijo. Kot praviš si se prej dobro informiral in si zatorej vedel, da gre za kirurški poseg. In ker gre za kirurški poseg, lahko vedno gre kaj narobe, če stvari niso izvedene profesionalno. Še sreča v nesreči, da nisi tam doli staknil kakšno sepso.
Če grem mal off-topic in si zamislimo, da v sloveniji prepovemo splav. Si predsavljate kakšen klusterfuck bi nastal, ko bi dekleta šla na poseg k takšnim undreground šalabajzerjem, kot si ti natetel na njih v Turčiji?

Klemen16 ::

V bistvu mi je iskreno žal da sem sploh kdaj kej napisal o bilocemu.
Ker to je slovenska klasika.
Tako da se bom raje držal privat sporočil, če koga kaj se zanima.
Bi pa vseeno vprašal zakaj v večina prošenj za delo dolodajalci želijo osebno sliko iskalca zaposlitve.
MA sej nima veze več, vse kar sem hotel je dobronamerno opozoriti na določene strani, očitno smo se vedno Balkanci na kubik.
To je vse od mene, če sem koga uzalil itd se opravičujem, to je vse od mene.lep pozdrav vsem.

Alien123 ::

Klemen16 je izjavil:

V bistvu mi je iskreno žal da sem sploh kdaj kej napisal o bilocemu.
Ker to je slovenska klasika.
Tako da se bom raje držal privat sporočil, če koga kaj se zanima.
Bi pa vseeno vprašal zakaj v večina prošenj za delo dolodajalci želijo osebno sliko iskalca zaposlitve.
MA sej nima veze več, vse kar sem hotel je dobronamerno opozoriti na določene strani, očitno smo se vedno Balkanci na kubik.
To je vse od mene, če sem koga uzalil itd se opravičujem, to je vse od mene.lep pozdrav vsem.


Se opravičujem, če sem te kako užalil. Samo poznam primer znanca, ko se mu je čisto odfu*alo zaradi las. Prebral je celi internet tega, jemle neke vitamine, vse kar mu v lekarni dajo vzame itd.. Super pot do depresije..
Povej rajši kakšen tip plešavosti imaš, lahko pa greš tudi v belgijo do dr. Feriduni-ja.. Sam je malo dražji kolko berem.

Nedasemiveč ::

Klemen16 je izjavil:


Bi pa vseeno vprašal zakaj v večina prošenj za delo dolodajalci želijo osebno sliko iskalca zaposlitve.
MA sej nima veze več, vse kar sem hotel je dobronamerno opozoriti na določene strani, očitno smo se vedno Balkanci na kubik.
To je vse od mene, če sem koga uzalil itd se opravičujem, to je vse od mene.lep pozdrav vsem.


Zakaj delodajalci vnaprej želijo osebno sliko iskalca zaposlitve nevem, tako kot ne razumem, zakaj želijo vedeti rojstni kraj (kaj ima veze, kej sem se rodil, če imam vse zahtevane kompetence?). Verjemi, da imamo pobriti ali plešasti enake možnosti kot ljudje z lasmi (za enako delovno mesto). Vsak, ki ima tri čiste bo izbiral na podlagi znanj in izkušenj, ne pa na podlagi a ma nekdo lase ali ne :)). Če zbira na podlagi videza, pa verjemi, da nočeš takšnega šefa.

Če boš prišel na razgovor samozavesten, z nasmehom na obrazu, normalno oblečen, močan (ne premočan) stisk rok bo prvi vtis enak, kot če si pobrit ali ne. Morda brez las deluješ še bolj "moško" in imaš morda celo s tem prednost pri prvem vtisu. Tako, da tega definitivno ne kupim.

JH84 ::

Nekdo končno napiše en pameten in uporaben post, pa se najdete posamezniki ki morate smetiti po temi. To je še 100x večji problem kot plešavost, ko nekateri vidijo samo svoj pogled in ga hočejo na vsak način vsiliti drugim.

Klemen16 ::

Saj ne morem da se ne bi branil, branil v narekovaju. Bom pa res nehal.
Jaz govorim na prvo, in sem napisal na prvo, preberi si se enkrat, dobro preberi, vse, ne samo tisto kar želite prebrati.
Se pravi na prvo, koga bo izbrala večina zgolj na podlagi videza, to pomeni na prvo, to sem napisal, to sem mislil, koga bo izbrala večina, plešastega ali z lasmi, koga bo prej itd, lejte tako je pri vseh stvareh govorim na prvo, ja normlano fak če nekdo pride na razgovor in nima pojma o ničemer ne nic, normalno da ga ne bodo izbrali, govorim pa na prvo, na prvo, najprej vsaj zagleda in pogleda videz, potem šele pride do stika roke, razgovora kompetenc itd. Dajte se enkrat dobro prebrati vse kar sem napisal.
JH 84 bravo.
Alien tebi pa lahko samo rečem da bi moral biti po napisanem ti prvi ki bi me razumel Oz. Kaj sem hotel napisati.
In res ne vem kaj počnes na temu forumu če nimaš problemov z lasmi.ce pa si tukaj zaradi kolega mu pa povej da sta edine dve stvari ki pomagata propecia in minoxidil. Kak kolega pa si če take pišeš in mu ne poveš kaj in kako. Res in če bi res prebral moje poste bi ti bilo jasno kaj sem pisal o financah h komu iti kdo si lahko privošči itd. Ti mi pa napišeš naj grem k refudiniju, očitno nisi ali pa nočeš prebrati ali razumeti kaj vse sem pisal. In namesto da bi pomagal znancu mah sej ni vredno. Nič ne zamerim, to je isto kot vsi pametujemo o vsem, o virusu, o sportu, o politiki, o vsem, vsi smo jebeni svetovni prvaki o vsem. Matr sami genualci, sami veleumi, vsevedni ma ni da ni.
In ja jebeno mi je žal da sm prvič v lajfu prvič na bilokaterem forumu oddal prvi post. Res mi je žal. Res. Pa vedu sm da bodo taki odzivi, pa sem vseeno nasedel in to je isto kot v mojem primeru. Vedu sm da je prelepo da bi bo resnično pa sem nasedel.in isto stanje je tukaj. Pri vsaki jebeni stvari se najde kup ljudi ki komentirajo vse, samo tisto ne kar bi bilo dobrodošlo in koristno bralcem tega foruma. In človeška zlobnost ne pozna meja. Očitno ne. Matr res. In spet se bo našel kdo, ali več, ki bodo spet na pamet udrihali čez ta zapis. Mah res nima smisla sploh nič. Da človek se potrudi, želi pomagati, fak eni pa samo da drkajo in drkajo. Se jebeno se mu ne da prebrati vsega zapisa, in prebere samo tisto kar želi in tisto kar mu pase.
Vem da nas jebena politika uči tako, in da smo težko boljsi kot oni, pa vendar sem upal vedno da smo sposobni pa očitno nismo. Vsak kurac najde nekaj samo da mesa drek. Namesto da bi našel kaj dobrega spodbudnega itd.
Matr no, Evo res upam da Je to vse od mene za vedno, prvič in zadnjic, opravičujem se čeprav ne vem zakaj, in iskreno želim vsakemu vse najlepše in najboljse. Srecno 2100.fak

Alien123 ::

10 let si že glavo brijem, ker sem tudi postal brez las. Tako, da vem kako je to. Je pa zanimivo, ker v moji družini nihče ni čelav, niti dedka ne. :))
Težko je nekomu pomagat, ko dobro veš, da bo moral sam ugotovit. Isto je pri tebi.
Saj presaditev las vsi delajo, samo malo pa jih zna naraven izgled izpeljat. Upam, da ti rata pri oni ženski, kdaj pa greš na poseg?

Jerry000 ::

Klemen16 je izjavil:

"Z lepoto do boljše službe in višje plače. Ali res? - mojefinance.finance.si" https://mojefinance.finance.si/8344045/...

Tole sem zdajle na hitro samo zate nasel.
Ker ne vem ali te je bolj zmotilo finance, služba, ženske, ulica, ne vem, kot izkušen psihilog boš pa že vedel. Tako kot je nekdo že napisal vsi veste vse o vsem. Srečno

Joj nehaj s temi članki. Jaz sem obrit in imam stalno službo, sem obrit in sem imel punco 10 let, s tinderom nimam problemov. Nisem nabit, sem atletske postave. Puncam je tudi všeč obrita glava, je pa res da imam malo brade. Nehite že s to primerjavo lasje ali brez k je blupa ko točak. Ja, tud nasmeh na obrazu pritegne več pozornosti, pa vseen ne hodiš do ušesa nasmejan po cest.
Če ti tok ni kul da si pobrit si daš lase, drugače pa britvica in se da čist normalno živet, brez da si kaj prikrajšan, ker nisi ama absolutno NIČ prikrajšan. Te članke pa spreglej

MoveOut ::

Je kdo sprobal Rogaine za brado? Učinkuje?

LeQuack ::

Researchers working on ways to regenerate lost hair from stem cells identified a recipe for normal hair regeneration in the lab. "A method for cyclical regeneration of hair follicles from hair follicle stem cells and will help make hair follicle regeneration therapy a reality in the near future."

https://www.riken.jp/en/news_pubs/resea...
Quack !

Meiniken ::

Za malo vsoto enega milijona dolarjev? :D
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

musicfreak ::

za vse info glede izgube las in zdravljenja tega tipa spremljat:

https://www.youtube.com/channel/UCbfZ2x...

izjemno informiran, kljub temu da je imel sam slabo prvo operacijo

kipo ::

@Klemen16 hvala za tvojo zgodbo in izkušnjo. Sam jemljem to kot pomoč ostalim, ki si želijo presaditve las. Nebuloze in čudni komentarji pa so balast. Držim pesti, da zadevo urediš. Verjamem v dr. Ano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kipo ()

Hangman ::

Menda prihaja novo zdravilo, ki je se bolj ucinkovito in nima stranskih ucinkov. Ucinkovitost naj bi bila 92%, rezultati pa vidni v nekaj dneh. Imenuje se WAY-316606. Ima kdo kaj vec informacij o tem?

LeQuack ::

Najbrž si zamešal s Covid cepivom. Farmacevti nimajo dosti znanja za narasti tako zdravilo.
Quack !

Nedasemiveč ::

Hangman je izjavil:

Menda prihaja novo zdravilo, ki je se bolj ucinkovito in nima stranskih ucinkov. Ucinkovitost naj bi bila 92%, rezultati pa vidni v nekaj dneh. Imenuje se WAY-316606. Ima kdo kaj vec informacij o tem?


To kar kriči po scamu. Obstaja stvar, ki pokaže rezultat v manj kot petih minutah. Imenuje se mašinca brez nastavka ali pa žiletka.

Jebiga, edina zdravila, ki pomagajo proti plešavosti so Minoxdil (pomaga zgolj na začetku, da dobiš neko lažno upanje), fin/dunasteride (nekaj takega?) (ki naj bi bil kar učinkovit, pa so me stranski učinki preveč prestrašili, pa če tudi je možnost res majhna) in pa seveda hair transplant, ki pa je draga, če iščeš res kakovosten poseg + še vedno moraš jemat zgoraj omenjena zdravila.

"Scientists are hailing their discovery of the elusive mechanism by which chronic stress leads to hair loss.

Bringing hopes for a cure for baldness closer to reality, the work by Harvard University researchers adds significant weight to a long-suspected link between stress and hair loss – which it now appears could be a more significant factor than old age.

As one of the few tissues found in mammals that can undergo rounds of regeneration throughout their life, hair follicles naturally cycle between growth and rest, in a process fuelled by hair follicle stem cells."


Je pa kakšen mesec nazaj bila aktualna tale novica. Ampak preden bodo razvili karkoli, bomo verjetno že leta 2030, pa še takrat vprašanje :D

Zgodovina sprememb…

sci3nc3 ::

Tole sem nahitro zgooglal: https://www.hairguard.com/way-316606/
(preden karkoli komentiraš predlagam branje)

Zdi se, da smo trenutno še na začetku. Možno je, da bo novo zdravilo oz. šampon res učinkovit. Možno pa je, da sploh nikoli ne bo odobren, ker ne bo prestal katere od faz testiranja. Znanstveniki so pač nekaj pogruntali in takoj delili odkritje. Poleg tega, če ga obravnavamo kot "zdravilo", bi to moralo ne samo zaustaviti izpadanje las, ampak povzročiti rast novih las, tam kjer so že pred leti izpadli.

Bolj sporno se meni tukaj zdi, da so to odkrili nekje okoli leta 2017, klinična testiranja in raziskave pa naj bi trajale še več let. Pa cepivo za COVID-19? V dveh letih imamo 5 različnih cepiv.

Še najbolj verjetno pa se mi zdi, da takšnega revolucionarnega zdravila (četudi bi zares obstajalo) nikoli ne bomo imeli. Potem ljudje ne bi hodili na draga presajanja las, ampak bi izpadanje las ustavili za samo 50€. Ljudje za lase zapravijo ogromno denarja in stroka tu lepo služi, zakaj bi potem sami sebi ukinili delovna mesta.

Jerry000 ::

sci3nc3 je izjavil:

Tole sem nahitro zgooglal: https://www.hairguard.com/way-316606/
(preden karkoli komentiraš predlagam branje)

Zdi se, da smo trenutno še na začetku. Možno je, da bo novo zdravilo oz. šampon res učinkovit. Možno pa je, da sploh nikoli ne bo odobren, ker ne bo prestal katere od faz testiranja. Znanstveniki so pač nekaj pogruntali in takoj delili odkritje. Poleg tega, če ga obravnavamo kot "zdravilo", bi to moralo ne samo zaustaviti izpadanje las, ampak povzročiti rast novih las, tam kjer so že pred leti izpadli.

Bolj sporno se meni tukaj zdi, da so to odkrili nekje okoli leta 2017, klinična testiranja in raziskave pa naj bi trajale še več let. Pa cepivo za COVID-19? V dveh letih imamo 5 različnih cepiv.

Še najbolj verjetno pa se mi zdi, da takšnega revolucionarnega zdravila (četudi bi zares obstajalo) nikoli ne bomo imeli. Potem ljudje ne bi hodili na draga presajanja las, ampak bi izpadanje las ustavili za samo 50€. Ljudje za lase zapravijo ogromno denarja in stroka tu lepo služi, zakaj bi potem sami sebi ukinili delovna mesta.

Ker so tudi sami plešasti

bambam20 ::

Tisti, ki opazijo, da jim začnejo pospešeno izpadat lasje , morajo na začetku ukrepat. Je pa izpadanje, če je to prekomerno zagotovo povezano s osiromašeno prehrano in hudim stresom.

Alien123 ::

bambam20 je izjavil:

Tisti, ki opazijo, da jim začnejo pospešeno izpadat lasje , morajo na začetku ukrepat. Je pa izpadanje, če je to prekomerno zagotovo povezano s osiromašeno prehrano in hudim stresom.


:))

debrastele ::

Cenforce 120 mg Sildenafil is a medication that is used to address male sexual capability concerns. In conjunction with sexual stimulation, sildenafil works by increasing blood flow to the penis to help a man obtain and maintain an erection. Sildenafil 100mg is the most notable safe dose available. Purchase any medication at a significant discount from the greatest online pharmacy in the United States.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Nedasemiveč ::

Kdo uporablja brivnike Braun serija 3 ali 5 za britje po glavi? Priporočate? Je razlika bistvena? Serija 3 vidim, da je tam okoli 40€, medtem ko je prodajna cena serije 5 čez 100€.

bambam20 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Kdo uporablja brivnike Braun serija 3 ali 5 za britje po glavi? Priporočate? Je razlika bistvena? Serija 3 vidim, da je tam okoli 40€, medtem ko je prodajna cena serije 5 čez 100€.


Je.
Razlika je v brivni glavi. Serija 5 ima več rezil. Mislim, da ima serija 7 najboljsa rezila.

Jerry000 ::

Pa je sploh kak brivnik za po glavi da tko striže na 0 kot žiletka?

IL_DIAVOLO ::

bambam20 je izjavil:

Tisti, ki opazijo, da jim začnejo pospešeno izpadat lasje , morajo na začetku ukrepat. Je pa izpadanje, če je to prekomerno zagotovo povezano s osiromašeno prehrano in hudim stresom.


+ alkohol in kajenje.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

bambam20 ::

Jerry000 je izjavil:

Pa je sploh kak brivnik za po glavi da tko striže na 0 kot žiletka?


Seveda striže. Obstajajo posebni brivniki za glavo.

Jerry000 ::

bambam20 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Pa je sploh kak brivnik za po glavi da tko striže na 0 kot žiletka?


Seveda striže. Obstajajo posebni brivniki za glavo.

Malo več info ali kakšen link? Pa ti brivniki dejansko na 0 pobrijejo kot žiletka? Nekako dvomim v to

Nedasemiveč ::

bambam20 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Kdo uporablja brivnike Braun serija 3 ali 5 za britje po glavi? Priporočate? Je razlika bistvena? Serija 3 vidim, da je tam okoli 40€, medtem ko je prodajna cena serije 5 čez 100€.


Je.
Razlika je v brivni glavi. Serija 5 ima več rezil. Mislim, da ima serija 7 najboljsa rezila.


Sem na koncu kar trojko vzel in lepo opravi svoj posel :) Bolj na nulo bi že težko šlo (razen z žiletkami seveda).

IL_DIAVOLO je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Tisti, ki opazijo, da jim začnejo pospešeno izpadat lasje , morajo na začetku ukrepat. Je pa izpadanje, če je to prekomerno zagotovo povezano s osiromašeno prehrano in hudim stresom.


+ alkohol in kajenje.


Torej slaba prehrana, stres, alkohol, kajenje,... skoraj ste že vse novodobne probleme mladih našteli :)) Saj ne rečem, verjetno ima res vpliv tudi vse omenjeno, ampak v kolikor imaš genske predispozicije za plešavost se lahko še tako upiraš, pa boš zmagal šele takrat, ko se boš pač pobril. Razni preparati ala Minoxidil in propecia so zgolj podaljševanje te agonije, hair transplataion pa tudi še ni tako razvit.

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

Baje majoneza pomaga..



Sicer jo tale na posnetku že prek švica dobi v lase, tako da ne vem zakaj se maže.

Zgodovina sprememb…

tt33 ::

Jerry000 je izjavil:

Pa je sploh kak brivnik za po glavi da tko striže na 0 kot žiletka?

Panasonic Arc 5, recimo, pa še par v tem cenovnem rangu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tt33 ()

deadbeef ::

Vprašajte vašega boga Elona:

Nedasemiveč ::

deadbeef je izjavil:

Vprašajte vašega boga Elona:



Ni čudežne formule, niti Elon je nima (nevem zakaj bi to skrivali). Pač presaditev las (ali več teh).

sci3nc3 ::

S presajanjem las je tako: Bitko dobiš, vojne pa ne ustaviš. Zakaj? Tudi če presajeni lasje ostanejo, bodo za črto še naprej odpadali in bo potrebnih več presajanj. Ampak s pobiranjem las z zadnje strani bodo tam enkrat tako redki, da nadaljnja presajanja ne bodo več možna.

Znanost bo morala pljuniti v roke in najti sredstvo, ki bo vzpodbudilo poraščenost na mestu, kjer so lasje že izpadli.

stevemcq_ ::

Znanost je šla naprej , berite o zdravilu finasterid. Lp

sci3nc3 ::

stevemcq_ je izjavil:

Znanost je šla naprej , berite o zdravilu finasterid. Lp


Prebrano in ugotovljeno: zgolj zavira testosteron, izboljšanje je 30%, učinek le v času zdravljenja.
Pogrešam dolgotrajne in učinkovitejše rezultate.

Webmojster ::

sci3nc3 je izjavil:

stevemcq_ je izjavil:

Znanost je šla naprej , berite o zdravilu finasterid. Lp


Prebrano in ugotovljeno: zgolj zavira testosteron, izboljšanje je 30%, učinek le v času zdravljenja.
Pogrešam dolgotrajne in učinkovitejše rezultate.


Daj si še enkrat preberi.

Boomerang ::

Pri literaturi na spletu je vedno tako, da ne veš, komu bi zaupal.

Nedolgo nazaj sem bral o propeciji (ki tudi bazira na finasateridu). Ne eni spletni strani sem zasledil kup pohval, ki so me že skoraj prepričale, da bi se odločil za nakup. Potem pa na neki drugi spletni strani zasledim samo kritiko s podrobno opisanimi nevarnimi stranskimi učinki.

Mislim pa, da zanesljive rešitve (ki bi učinkovala vsaj 80%) ni. Če bi bila, nihče ne bi hodil plešast naokoli.

zmist ::

Zanimivo, kaksne tezave si delate zaradi nesamozavestnosti. Nimas las? Pobrijes v nulo. Problem resen. Vse ostalo so psiholoski problemi, ki so izven okvirov las in kazejo na precej vecje tezave kot so lasje, za zacetek scanclajte facebook in naj vas ne zamika vec riti po tej gnojnici - po tem imate optimalno moznost, da se razvijete v normalno odraslo osebo, ki se ne vznemirja zaradi brezveznih in skrajno abotnih stvari.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()
««
30 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Presaditev las

Oddelek: Loža
97256 (6672) FireSnake
»

Gostejši lasje?

Oddelek: Loža
173774 (3171) Timurlenk
»

Čebulni sok pri plešavosti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9214573 (12590) TheBlueOne
»

seboroicni dermatitis in izpadanje las s cebulico

Oddelek: Loža
3312578 (11457) Pithlit

Več podobnih tem