» »

Plešavost, Minoxidil, presajanje las itd.

Plešavost, Minoxidil, presajanje las itd.

««
3 / 34
»»

imagodei ::

krnekdo2,

kako pa kaj libido? Potenca? Ga še spraviš pokonci? (no pun intended!)
- Hoc est qui sumus -

fosil ::

Očitno si tudi ti danes v žurnalu videl tale članek :D
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

mirage ::

Minoxidil ima čisto drugačen način delovanja in nima veze z zgornjim člankom.
V članku je govora o finasteridu, ki zavira delovanje testosterona in se drugače večinoma uporablja kot zdravilo za povečano prostato.
Je pa zanimivo, da se je Minoxidil sprva uporabljal kot zdravilo za hipertenzijo in se je kot stranski učinek opazila povečana poraščenost.

imagodei ::

fosil je izjavil:

Očitno si tudi ti danes v žurnalu videl tale članek :D

Ne, prebral sem si prvo stran te teme; že nekaj časa nazaj. Ker pa temo že par dni spet opažam na seznamu "Mojih tem", sem pač zadovoljnega OP vprašal, kako je s stranskimi učinki...
- Hoc est qui sumus -

xyxyxyxy ::

krnekdo2 je izjavil:

Upam, da počasi na tem mestu zrastejo "pravi" lasje.


Ti sploh bereš, kar ti napišemo? Še enkrat, NE, ne bodo ti zrastli pravi lasje, boš pa imel malce puha. Če te to navdaja z veseljem, hvala bogu. Meni je smešno. Pa vedi, da boš za tisto malo neopaznega puha moral jemati Propecio oz. s čimerkoli se že "zastrupljaš", celo življenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyxyxyxy ()

krnekdo2 ::

Berem, berem ampak a ne smem upati? Zgleda pa da ti slabo bereš, da niti ne veš kaj jemlem! In NE jemlem Propecio!!! Kakorkoli, zastrupljam se z Minoxidilom in vsem skeptikom bom sedaj dal kost za glodanje in razlog več, da se lahko po prsih tolčete kot gorile (samo pazite, da se vam kost ne zaleti ali pa da ne izkašljate pljuč!). Po 3 mesecih intenzivne uporabe minoxidila so rezultati porazni. Zraslo ni nič konkretnega, na mestu, kjer ga nanašam so izpadli vsi lasje. Če so izpadli po naravni poti ali zaradi minoxidila, ne vem. Po moje kar zaradi prvega, ker res hitro postajam plešast. Bom pa še vztrajal mesec ali dva potem pa se bom obril na 0 in k*** gleda lase!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krnekdo2 ()

ABX ::

Ko se boš obril na 0 se boš sam sebi zdel čuden, vendar 2 meseca kasneje ti ne bo jasno zakaj tega nisi naredil prej.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Okapi ::

Bom pa še vztrajal mesec ali dva
Svaka čast, vsaj vztrajnosti in odločenosti ti nihče ne more oporekati;)

O.

Spajky ::

Jest sem se obril na nulo samo enkrat (prvič+zadnjič!) pred skoraj četrt stoletja. Pol pa strigel na 2-3mm ker čene imam grozen občutek z golo glavo na povštru ... ene 4x letno, vmes malo narastejo ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

krnekdo2 ::

Po slabih 4 mesecih prekinjam z Rogaine, preostanek bom (tako kot sem to že storil z liquid verzijo) zabrisal v smeti. Nima smisla. Pleša se širi, Rogaine k tem samo pripomore. Rasti je začel en čudn puh, ki je itak viden samo od blizu od daleč se pa lesketa gola glava. Velik minus in eden izmed razlogov zakaj Rogaine ne bom več uporabljal je tudi ta, da se na glavi sveti (kot da bi si polakiral mesto, kjer sem si ga nanesel). Glede na to da sem postrižen zelo na kratko se na daleč vidi, da imam nek hudič na glavi. V navodilih pa piše, da si ga ne smeš sprati 4 ure! Jaz sem si ga ponavadi po 1 ali uri pa pol, ker enostavno ne morem biti zjutraj 4 ure doma, da se minoxidil 100% absorbira :P. Zvečer teh problemov ni. Saj bi potrpel, če bi bili učinki ampak ker jih ni je brezveze vztrajati - pa še v navodilih piše, da moraš po 4 mesecih prenehati, če ni učinka.

Zaključek. Tisti, ki ste postriženi na kratko in dobivate visoko čelo vam uporabo Rogaine ne priporočam. Tisti, ki imate dole lase pa poskusite, mogoče bo pri vas kaj bolje (obvezno uporabite peno, liquid je tko agresivna, da boste skoraj zagotovo dobili kakšne stranske reakcije).

Jaz bom še probal malo Fitoval izdelke pa da vidim, če bodo kaj upočasnili to prekletstvo, ki me je doletelo tako zgodaj.

jype ::

Najbolj pomaga, če se sprijazniš.

Spajky ::

krnekdo2 je izjavil:

...pa da vidim, če bodo kaj upočasnili to prekletstvo, ki me je doletelo tako zgodaj
To ni prekletstvo, to je božji dar v teh recesijskih časih; jest mam zaradi striženja na krtačo in napol gole glave extra popust pri moji frizerki, pa tudi časovno je manj zahtevno. Razliko brez slabe vesti zapijem na shanku ... [:-)]
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Okapi ::

Če se strižeš čisto na kratko, se pač ne splača hodit k frizerju. Kupiš si mašinco za 30-40 evrov, vsak mesec parkrat potegneš po glavi in to je to.

O.

gendale ::

pri frizerju daš pa 6e, kar tud ni nek strošek :)

krnekdo2 ::

Okapi je izjavil:

Če se strižeš čisto na kratko, se pač ne splača hodit k frizerju. Kupiš si mašinco za 30-40 evrov, vsak mesec parkrat potegneš po glavi in to je to.

O.


Imam mašinco. Strižem se vsak dan in to krepko pod 1mm.

7tom1ja ::

Živjo !

Sem našel tole temo in bi rad razložil ene par stvari, ker se tudi sam ubadam s to težavo že nekaj let.
Najprej stran od "zdravila" Propecia, ker je strup v preobleki zdravila. Nimam pojma kako je Mercku uspelo spraviti to na tržišče, so pa močno zaslužili z njim. Pripravljajo se skupinske tožbe na skoraj vseh kontinentih. Lahko bi vam na veliko razlagal zakaj je to strup, ampak bolje, da si sami preberete na propeciahelp.com.
Kar me pa najbolj razp... pa je da naši dermatologi mirno predpisujejo to zadevo (tudi meni so jo); edini, ki bi lahko predpisali Propecio so endokrinologi, ker povzroča hude hormonske spremembe. V osnovi je bila namenjena za zdravljenje raka prostate (si lahko mislite kakšna zadeva je pol to).

Rogaine ali minoxindil deluje, meni pomaga; nekdo je napisdal da mu raste puh. Vedno na začetku raste najprej puh, ki se po določenem času spremeni v močne lase. Ne odnehajte ga uporabljati eno leto, šele potem boste lahko videli ali pri vas deluje.Jasno pa je , da ne boste imeli takšnega lasišča kot v puberteti; edina možnost za to je pa presaditev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 7tom1ja ()

mirage ::

To si pa malo pomešal. Propecia (Finasterid) se uporablja za zdravljenje benigne hiperplazije prostate, kar ni rak. Je pa res, da lahko ima precej stranskih učinkov.

7tom1ja ::

mirage je izjavil:

To si pa malo pomešal. Propecia (Finasterid) se uporablja za zdravljenje benigne hiperplazije prostate, kar ni rak. Je pa res, da lahko ima precej stranskih učinkov.


Res je malo sem pomešal; me je zmotilo ko sem videl besedo operacija. Kolikor sem bil sam seznanjen se opravlja operacija na prostati zaradi možnosti raka (je pa res, da sem popolna analfabet na tem področju).


In June 1992, the FDA approved finasteride for treating benign prostatic hyperplasia (BHP), enlargement of the prostate gland. Although studies showed that the new drug (sold as Proscar) produced only modest benefits in small numbers of men, it was immediately accepted as an alternative to conventional treatment with surgery (TURP).

krnekdo2 ::

7tom1ja je izjavil:

Živjo !

Sem našel tole temo in bi rad razložil ene par stvari, ker se tudi sam ubadam s to težavo že nekaj let.
Najprej stran od "zdravila" Propecia, ker je strup v preobleki zdravila. Nimam pojma kako je Mercku uspelo spraviti to na tržišče, so pa močno zaslužili z njim. Pripravljajo se skupinske tožbe na skoraj vseh kontinentih. Lahko bi vam na veliko razlagal zakaj je to strup, ampak bolje, da si sami preberete na propeciahelp.com.
Kar me pa najbolj razp... pa je da naši dermatologi mirno predpisujejo to zadevo (tudi meni so jo); edini, ki bi lahko predpisali Propecio so endokrinologi, ker povzroča hude hormonske spremembe. V osnovi je bila namenjena za zdravljenje raka prostate (si lahko mislite kakšna zadeva je pol to).

Rogaine ali minoxindil deluje, meni pomaga; nekdo je napisdal da mu raste puh. Vedno na začetku raste najprej puh, ki se po določenem času spremeni v močne lase. Ne odnehajte ga uporabljati eno leto, šele potem boste lahko videli ali pri vas deluje.Jasno pa je , da ne boste imeli takšnega lasišča kot v puberteti; edina možnost za to je pa presaditev.


Daj malo bolj povej na katerem delu postajaš plešast (čelo, vertex, vse?), kako dolgo si na minoxidilu, kdaj so ti začeli lasje rasti itd.

Sam sem nehal pred 10-imi dnevi vendar bom spet začel. Nanašal si ga bom samo zvečer, ker zjutraj enostavno ne morem (se strižem, glava se mi zaradi minoxidila blešči :P itd.). Zvečer bom dal večjo dozo pa bomo videli. Sicer pa po 4 mesecih pri meni ni bilo ne vem kakšnega uspeha ampak bom spet nadaljeval :P pa še Fitoval losjon + kapsule bom kupil. Plešast bom tko al tko slej ko prej, upam, da samo malo zaustavim izpadanje.

Pegaz ::

null

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

7tom1ja ::

Krnekdo2;

Živjo !

Rogaine (sedaj Kirkland generik) uporabljam približno 3 leta; lasje so mi izpadali le v predelu čela (tudi gentetsko glede na sorodstvo se mi je obetala pleša le tam). Sedaj iz spomina mislim , da sem okrog meseca in pol videl da poganja puh kjer prej ni bilo las; vsekakor je bilo očitno že takrat , da nekaj deluje. Po nekje 6-8 mesec se iz puha zrasli močni pravi lasje. Ni bil pa prirast takšen, da bi imel linijo las kot sem jo imel v puberteti. Recimo pol centimetra okrog sprednjega dela so zrasli novi lasje ob tem, da sem še obdržal celotno lasišče od prej. Vejamem pa, da zna biti moteče, če imaš zelo kratke lase.Aja, pa še to; sam uporbljam precej več od 1ml; najmanj 1,5 ml na kuro in nimam nobenih težav

Pozabi na Fitoval in podbne zadeve (Vichy,,....) ; raje si privarčuj denar za presaditev. Nova FUE tehnika presaditev las resnično dela čudeže in če ti jo opravi top svetovni kirurg nihče nikoli ne bo opazil, da si imel presaditev. Je pa Rogain kljub presaditvi še vedno nujen, da se obdrži ostale lase.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 7tom1ja ()

krnekdo2 ::

Fitoval bom jemal za boljše počutje8-) Lahko poveš kaj več o tej FUE tehniki? Malo sem googlal in v SLO tega ne ponuja nihče. Edino na Hrvaškem je ena poliklinika, ki to opravlja vendar nima navedenih nobenih cen. Sam bi lahko takoj za poseg dal do cca. 10.000€ vendar bi se zanj odločil samo, če je res kvaliteten (nenaraven videz me ne zanima :P). Kakšne so cene FUe presaditev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krnekdo2 ()

MAFIA ::

Ah ne dajat 10.000 eur to je drago pa se nezgleda dobr lejga hrvatic kok ima denarja pa presajene lase se mu vidi v glavo ko bi bil posekan gozd. Al pa donald trupm kok ima denarja pa frizuro ko bi ga en s sibrovko ustrelu. Najbols da se sprijaznis pobrijes in to je to ker zdravila delujejo samo zacasno in ko jih nehas jemat je spet isto.
Jst sicer nisem plesast samo sem skos pobrit na 3 milimetre poleti sploh pase ko je vroce .
Prej ko se sprijaznis s stvarjo lazje ti bo ni pa tudi nic narobe ce ustrajas upam da ti uspe in da bos zadovoljen.
lp

7tom1ja ::

krnekdo2 je izjavil:

Fitoval bom jemal za boljše počutje8-) Lahko poveš kaj več o tej FUE tehniki? Malo sem googlal in v SLO tega ne ponuja nihče. Edino na Hrvaškem je ena poliklinika, ki to opravlja vendar nima navedenih nobenih cen. Sam bi lahko takoj za poseg dal do cca. 10.000€ vendar bi se zanj odločil samo, če je res kvaliteten (nenaraven videz me ne zanima :P). Kakšne so cene FUe presaditev?



Bolje da jemlješ multivitaminske tablete, železo, cink in neoluščeno proso, ki ga zdrobiš v mlinčku.
FUE je focular unit extraction, kjer ti jemljejo posamezne mešičke iz "donor" dela. Ne gre več za tako imenovan "strip" kjer so ti odrezali kar del lasišča. Prednost FUE je pedvsem v tem, da so brazgotine praktično neopazne, kar vsekakor pomaga, če presaditev ne deluje in si moraš potem obriti glavo na 0. Cena v Evropi je nekje od 3-7 eur na "graft" oz lasni mešiček v ZDA od 4 do 10 usd. Vsak človek ima okrog 6-7000 "donor" graftov zato moraš biti zelo pazljiv kdaj se odločiš za presaditev. Pri tvojih letih ti tega še ne morem priporočiti, počakaj vsaj do 30ga, da se bo nekako izoblikovala oblika plešavosti; pomembno je tud kakšno imaš genetiko.Če boš malo več napisal kako izgleda lasišče (lahko tudi na pm) ti bom lahko dal približno oceno koliko bi te stala zadeva. Ko sem govoril o top svetovnih kirurgih nisem mislil na razne Fabjane in Glumičiče, ki jih promovira 24 kur. Ampak res elito; Če kdo želi mu lahko ime enega izmed takšnih posredujem na PM, da ne bom delal reklame.

Hrvatič je delal presaditev, ko so bile še stvari v povojih, sedaj je presaditev las precej bolj uspešna. Ravno včeraj sem videl, da si je dal Wayne Rooney presadit lase, če bi pa radi videli res uspešen primer vam pa prilgam kako je Matthew McConaughey zgledal leta 1999.
http://gawker.com/defamer/topic/a-chron...

Double_J ::

Človek se že končno sprijazni, pol pa pride en nov ki znova navdušuje...:)
Dve šivanki...

7tom1ja ::

Double_J je izjavil:

Človek se že končno sprijazni, pol pa pride en nov ki znova navdušuje...:)


Ga popolnoma razumem, ker sem tudi sam podoben primer, he he; žena mi praktično dnevno predava o moji obsedenosti z lasmi. Za nekatere vem, da je to nerazumljivo, toda ljudje somo si zelo različni in to nas dela posebne. Če koga moti lahko brez probema končam, moj namen pisanja tu je bil le poizkus pomoči.

hephaestus ::

Kokr jst vem, ena poliklinika(krnekdo2 verjetno misliva isto) na Hrvaškem dela FUE za 2,25€ na graft... Vsaj tko so mi u mailu napisal... Njihov kirurg pa tut enkrat mesečno dela preglede u hotelu Mons... Se je pa treba predhodno naročit... Sm sm pa kr mal razočaran, da noben tega u Sloveniji ne dela, tko da bo treba ene 4000€ na Hrvaško nest... jbg :D s... happens

Saiyajin ::

Če majo v monsu preglede je to poliklinika pantovčak.

hephaestus ::

Res je. A si ze bil na pregledu? Mogoče na posegu? Fajn bi blo zvedt iz prve roke, kakšni so rezultati ;)

Saiyajin ::

Žal ne :) Če ma pa kdo kako informacijo bi bila pa dobrodošla. Tudi za kako drugo kliniko po Sloveniji in v tujini.

Sicer plešavost sama po sebi ni nevem kak problem ampak glede na kakovost dandanašnjih posegov se res nima smisla sprijaznjevati z njo če je lahko rešena za par 1000 €.

Samo še tapravi naslov je potreben. Vse informacije dobrodošle :)

krnekdo2 ::

O presanjanju las so vse informacije dobrodošle - sploh iz prve roke!

Sem se pa odločil malo še komentirati Fitoval izdelke. Vsi ti izdelki so en navadn nateg in neuporabni zato jih MOČNO ODSVETUJEM. Fitoval šampon je kr neki - imam občutek, da mi prej škodi kot koristi, ker je precej agresiven. Fitoval losjon je popolna polomija - če si na glavo naneseš tisto 5ml doszo ali kolikor že je ti iz glave vse teče, a to še ne bi bilo moteče - ko se zadeva posuši maš celo glavo belo, lol (tak nek bel prašek ostane), mislim, morš bit pa res bedak, da nardiš tak izdelek. Kar se pa Fitoval kapsul tiče imajo pa notri polno nekih čudnih dodatkov (barvila, sladila...) ampak tudi to bi se še dalo preživeti, naslednje žal ne. Sem jih enkrat vzel na tešče in mi je postalo takoj tako slabo, da sem se rabil kar nekaj časa, dasem prišel k sebi! Torej. Kar se mojih izkušenj tiše SAMO STRAN OD KRKINIH FITOVAL IZDELKOV!!! Totaln podn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krnekdo2 ()

chucki ::

Od kdaj se je tablete na prazen želodec? Sam sem jedel Fitoval kapsule in lasje res rastejo hitreje, prav tako se zgostijo, vsaj pri meni so se.

RobiHarley ::

Ojla.

Sem nov na forumu in moram nekaj povedat glede izpadanja las.

Tudi sam imam probleme z lasmi, ki se mi zelo redčijo. Sem že pred leti dobil tablete propecija, ampak jih nikoli nisem niti odprl. Nekako mi umetno poseganje v hormonsko strukturo telesa ne deluje prepričljivo. Skratka, raje čelav in zdrav, kot bolan in z lasmi.
Lani sem pa odkril minoxidil. Super zadeva, ki pri meni zelo lepo deluje in ljudje ne morajo verjeti, kako so se mi lasje zgostili. Ampak, ker ti izdelki z minoxidilom vsebujejo alkohol, se mi je lasišče na začetku uporabe začelo grozno sušiti. Stvar sem vzel v svoje roke in predelal tako, da ni niti sledu o alkoholu v raztopini minoxidila, ter dodal zelišča, ki odpirajo kožne pore, kar omogoča večjo absorbcijo raztopine v lasišče.
Mojo zadevo uporabljam zdaj že 4 mesece in o izsušenem lasišču ne duha ne sluha. Mladi laski pa pridno rastejo.
Če koga zanima moj produkt, ga imam nekaj malega na zalogi in ga z veseljem prodam.

Ganon ::

krnekdo2 je izjavil:

O presanjanju las so vse informacije dobrodošle - sploh iz prve roke!

Sem se pa odločil malo še komentirati Fitoval izdelke. Vsi ti izdelki so en navadn nateg in neuporabni zato jih MOČNO ODSVETUJEM. Fitoval šampon je kr neki - imam občutek, da mi prej škodi kot koristi, ker je precej agresiven. Fitoval losjon je popolna polomija - če si na glavo naneseš tisto 5ml doszo ali kolikor že je ti iz glave vse teče, a to še ne bi bilo moteče - ko se zadeva posuši maš celo glavo belo, lol (tak nek bel prašek ostane), mislim, morš bit pa res bedak, da nardiš tak izdelek. Kar se pa Fitoval kapsul tiče imajo pa notri polno nekih čudnih dodatkov (barvila, sladila...) ampak tudi to bi se še dalo preživeti, naslednje žal ne. Sem jih enkrat vzel na tešče in mi je postalo takoj tako slabo, da sem se rabil kar nekaj časa, dasem prišel k sebi! Torej. Kar se mojih izkušenj tiše SAMO STRAN OD KRKINIH FITOVAL IZDELKOV!!! Totaln podn!


Kot, da ti niso to napisali že mesece nazaj, pa ti še kar veselo kupuješ izdelke in upaš na čudež. Ne vem zakaj je ta tema sploh še živa, ker itak nikogar ne poslušaš. Ti kar nanašaj preparate na svoje oslabljene lase, razen kemikalij, ki se bodo vpijale v kožo, ne boš imel nič od tega. Plešast boš v vsakem primeru. Sicer pa, za tvoje telo in zdravje gre, zaradi mene počni kar hočeš. Mi je pa smešno, kako še kar siliš z glavo skozi zid. Le tako naprej.

nuclear ::

Mater ljudje so lačni po svetu, vi pa se sekirate za plešo. Kdaj se bodo ljudje že nehali sekirati za svojo lepoto vsak dan. Ustvarjen si tko kot ti je dala genetika, takšen si. Kaj čmo ne.

Obrij se na nulo, pa 2 uhana pa bot frajer... To je to.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

krnekdo2 ::

Ganon je izjavil:

krnekdo2 je izjavil:

O presanjanju las so vse informacije dobrodošle - sploh iz prve roke!

Sem se pa odločil malo še komentirati Fitoval izdelke. Vsi ti izdelki so en navadn nateg in neuporabni zato jih MOČNO ODSVETUJEM. Fitoval šampon je kr neki - imam občutek, da mi prej škodi kot koristi, ker je precej agresiven. Fitoval losjon je popolna polomija - če si na glavo naneseš tisto 5ml doszo ali kolikor že je ti iz glave vse teče, a to še ne bi bilo moteče - ko se zadeva posuši maš celo glavo belo, lol (tak nek bel prašek ostane), mislim, morš bit pa res bedak, da nardiš tak izdelek. Kar se pa Fitoval kapsul tiče imajo pa notri polno nekih čudnih dodatkov (barvila, sladila...) ampak tudi to bi se še dalo preživeti, naslednje žal ne. Sem jih enkrat vzel na tešče in mi je postalo takoj tako slabo, da sem se rabil kar nekaj časa, dasem prišel k sebi! Torej. Kar se mojih izkušenj tiše SAMO STRAN OD KRKINIH FITOVAL IZDELKOV!!! Totaln podn!


Kot, da ti niso to napisali že mesece nazaj, pa ti še kar veselo kupuješ izdelke in upaš na čudež. Ne vem zakaj je ta tema sploh še živa, ker itak nikogar ne poslušaš. Ti kar nanašaj preparate na svoje oslabljene lase, razen kemikalij, ki se bodo vpijale v kožo, ne boš imel nič od tega. Plešast boš v vsakem primeru. Sicer pa, za tvoje telo in zdravje gre, zaradi mene počni kar hočeš. Mi je pa smešno, kako še kar siliš z glavo skozi zid. Le tako naprej.


Sem pred parimi dnevni dokončno nehal uporabljati Minoxidil, ker pri meni pač NE DELUJE (čelo) (uporabljal sem ga cc.a 5 mesecev totalno brez uspeha, pleša se je še pospešeno širila...)! Sicer pa tudi v navodilih piše, da se ga za ta del ne sme uporabljati tako da... :P Da bom plešat mi je tako ali tako jasno, ker imam to v genih (oče po mamini in očetovi strani je bil plešast!). Upam, da bodo čimprej odkrili gen, ki povzroča to sranje pa da se bo končno dobilo eno učinkovito zdravilo. Res je bedno, da se moramo moški sekirati zaradi teh bučnih dlak, ko pa jih je po telesu malo morje in da morajo odpadati glih na najbolj vidnem delu - beda, beda, beda.

blackbfm ::

a ne, namest da bi odpadale tam kjer se itak moraš brit :))

krispe ::

MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

RobiHarley ::

Ja, KRISPE, jaz imam izkušnje s tem. Ampak je tako, da stvar vsebuje nekaj alkohola, kar povzroča izsušitev lasišča. Sam uporabljam zadevo, ki je prav tako 5% raztopina minoxidila, nameso alkohola pa vsebuje eterična olja, ki širijo pore, kar povzroči, da se raztopina minoxidila hitreje in boljše absorbira. Katera stvar ti bo bolj odgovarjala, je težko reči. Najbolje da sprobaš klasiko z alkoholom in pol še to, ki ti jo ponujam jaz in boš videl, katera je tebi osebno boljša.

Lp, Robi.

krispe ::

Pa kaj pomaga?
oz. zgosti lase?
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

RobiHarley ::

Pomaga zelo. Vsaj meni je. Nekako po kakih dveh mesecih sem opazil neke male laske, ki so začeli poganjati, tam kjer sem se mazal in zdaj, ko stvar uporabljam že kakega pol leta je razlika enostavno rečeno ZELO opazna.
Lahko ti pošljem po mailu fotke, katere sem naredil pred uporabo in po treh mesecih uporabe. Ljudje mislijo, da nekaj blebetam v tri krasne, a enih par kupcev, ki so zadevo kupili pred poletjem, je enostavno rečeno navdušenih.

krispe ::

No to pa zelo rad slišim! :D
Bom kar naročil tale Minoxidil 5%.
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

RobiHarley ::

krispe...

Vesel sem, da sem pomagal,če pa rabiš moj izdelek, me pa kontaktiraj na mail...

Hvala.

Lp

krnekdo2 ::

Meni je pa en k**** pomagal!!! Rogaine NI za "receding hairline" oz. visoko čelo. Poglejte si review-e pa vam bo hitro jasno, da v večini primerov povzroči še večje sranje kot pa brez! Sicer sem se pa jaz sprijaznil s plešo. Kmalu se bom pa začel tudi briti na 0mm, našel sem si pa tudi punco, ki je pleša očitno ne moti tko da jebeš plešo, 0mm pa je problem "rešen". Sori ampak tok sranja kot sem jaz poskusil ga je redko kdo pa mi nič ne pomaga. Dejstvo pa je, da sta oba moja dedka plešasta, plešast je oče, bratranci... ma saj smo vsi plešati tko da jaz sem kar se tega tiče itak brezupen primer. Je pa res zanimivo, da ti preparati delujejo predvsem iz ust tistih, ki jih prodajajo!!! Tko da iz mojega vidika je to vržen denar stran! Pač tko kot ste mi ostali predlagali na začetku sem pač zdaj sam prišel do istih ugotovitev. ZRAVILA ZA PLEŠAVOST ŠE NI. POTREBNO SE JE SPRIJAZNITI. DRUGA TI NE PREOSTANE. Sicer pa se ozrite malo okoli sebe in boste videli, da ogromno pleškov hodi z zelo sexy dekleti tko da s plešo definitivno ni vse izgubljen!

lambda ::

That's the spirit :D

chucki ::

Si le dosegel zadnji stadij :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

technolog ::

O, jebemtiš, kaj me še čaka.... :(

blackbfm ::

Hehe, to ni še nič. Čakaj da fašeš kakšno trajno fizično okvaro/bolezen:D

RobiHarley ::

Krnekdo2...

Meni zadeva pomaga, je pa res, da nisem brez las, le redkejši so veliko bolj, kot so bili par let nazaj. Stvar deluje predvsem na delih lasišča, kjer so še lasje, ker je le še tam neko živo lasišče, ki je sposobno poganjati lase. Na visokem čelu recimo, kjer sem že leta brez las, tudi meni stvar ne pomaga kaj dosti. Bolje bi bilo, da napišem, da mi tam stvar absolutno ni pomagala nič. Saj jaz ne rabim neke ljudi, da jim bom cuzal denar, ampak nekoga, ki mu bo stvar delovala in mi se bo dober glas sam širil. Tako, da če pride do mene nek tip z zelo vidno pristajalno stezo za muhe na vrhu glave, mu pač povem, da stvar lahko kupi, ampak če je lasišče že dolgo brez las, skoraj da ni več možnosti, da bi tam še kaj zraslo. Vsaj z uporabo minoxidila ne.
Štirje taki tipi so mi gnjavili že za moj izdelek in po tem kar sem jim povedal, ga ni kupil nobeden. In tako je tudi prav. Tisti, ki so ga pa, so pa nad rezultati navdušeni in zadevo uporabljajo redno.

Malo sem se razpisal, ampak me zmoti, da mi nekdo reče, da mlatim prazno slamo samo zaradi zaslužka.
Pa brez zamere. Vsak ima pač svoje mnenje.

Lp.

koyotee ::

malo pazi kaj in komu prodajaš.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!
««
3 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Presaditev las

Oddelek: Loža
97250 (6666) FireSnake
»

Gostejši lasje?

Oddelek: Loža
173774 (3171) Timurlenk
»

Čebulni sok pri plešavosti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9214572 (12589) TheBlueOne
»

seboroicni dermatitis in izpadanje las s cebulico

Oddelek: Loža
3312576 (11455) Pithlit

Več podobnih tem