» »

Wordpress in url, ter prugini

Wordpress in url, ter prugini

i33a ::

Živjo, registriral sem se na wordpress.com in ustvaril spletno stran pa me zanima če lahko zastonj spremenim naslov iz abc.wordpress.com v abc.co.cc (* to je samo primer)
Zanima me tudi ali so na spletni strani možni plugini, ker bi potreboval kakšnega, ali moram za to wordpress naložiti na server? Če da, potem bi prosil da mi predlagate kakšnega zastonj(in dobrega) dokler se učim nebi nič kupoval...
Že vnaprej hvala za nasvete

bluefish ::

Za lastno domeno moraš imeti Premium račun. Glede pluginov se mi zdi, da imaš na voljo le neko omejeno količino (ali pa še to ne) in ne podpore za ostale.

Brezplačnih gostovanj je na voljo polno, vendar vsak s svojimi omejitvami. Je pa strošek domene in gostovanja v rangu 30EUR / leto.

Glede na to, da omenjaš učenje, potem najbrž niti nimaš v mislih konkretnega objavljanja vsebine. V tem primeru si lahko postaviš lokalen server. Če nisi vešč nastavljanja, imaš na voljo WAMP, ki združuje vse potrebno (Apache, PHP, MySQL,...).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Gandalfar ::

wordpress.com ne podpira custom pluginov. To kar vidis v dashboardu je to kar imas.

Za lastne bos rabil wordpress.org instalacijo na svojem serverju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Domena + Wordpress Blog

Oddelek: Izdelava spletišč
234385 (1490) scipascapa
»

WORDPRESS.ORG - vzdrževanje strani ?

Oddelek: Izdelava spletišč
111646 (1151) Gandalfar

Izdelava osebne predstavitve v nekaj klikih?

Oddelek: Izdelava spletišč
212794 (2292) root987
»

Informacije o wordpress.com

Oddelek: Izdelava spletišč
6919 (861) m0LN4r
»

Mesto za blog

Oddelek: Loža
213050 (2491) dronyx

Več podobnih tem