» »

Prosim za oceno strani

Prosim za oceno strani

Urška986 ::

Ker vem, da se tu zbirate sami takšni, ki imate o spletnih straneh kar nekaj znanja (sama si tega šele nabiram), vas lepo prosim za kakršenkoli nasvet za izboljšavo moje spletne strani Svet angleščine.

Vnaprej hvala!!

Housy ::

Meni osebno je sam dizajn všeč, barve in tud sama postavitev. Jaz bi morda popravil še samo opozorila, ki jih javi HTML validator -> poglej tukaj

P.S. -> pozabil sem še omenit, da se mi stran zdi zelo uporabna.

Lp, Housy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Housy ()

HardFu ::

Pac en predelan template. No biggie.
http://codeable.io

DiTi ::

moj prvi vtis je, da gre za neko spam stran, ne da nekega zaupanja. te slike iz stockphoto bolj škodijo kot koristijo.

drugače je pa vsa vsebina dobro napisana, tudi design je kvaliteten ampak res dobim tak mešan občutek ob obisku.

mogoče kak bolj zahteven, malo drugačen logotip.

Urška986 ::

Housy: hvala!
DiTi: Slike se mi zdi, da lepo poživijo stran, ko jih ni bilo, je bila stran zelo prazna. Razlage (so brezplačne) smo pisali več mesecev. Zakaj se ti zdi spam?

DiTi ::

pomembnih je prvih 5 sekund obiska, ali vsebina in oblika privlači ali ne. mene nekako ne pa niti prav ne vem razložit zakaj. verjetno zato ker obstaja veliko stran podobne oblike ter designa, katera dejasnko so spam/scam. mogoče sem edini in niti moje mnenje ni nič vredno :)

bananahobby ::

Men osebno pa se zdi stran čisto vredi pa slike pomoje kar lepo pasejo not... pa se uporabna se mi zdi... :D
The Spartans do not ask how many but where they are...

tony1 ::

Pred leti sem bil webmaster strani s 100K uniqi na mesec in moje mnenje je tole: jasno je, da gre za stran po predlogi, saj se danes pač tako dela web strani in ne več vse iz nule na roke kot pred desetimi leti.

Vsebine niti nisem gledal, ampak če je res kaj izvirne pa vse pohvale...

Skratka: stran je presentljivo kul in po obliki gotovo spada med zgornjih 25% slovenskega neta.

Edit: opa, tudi vsebina je zelo konkretna - bravo! (Emm, bi pa vseeno opomnil na naslov "največji slovenski portal za...", ki je res malo spamerski... Saj bi bilo prav tako OK, če bi bil naslov "slovenski portal za...", ker jih pravzaprav ni tako veliko... :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

Valvoline ::

Kaj je to tvoja fotka :)

Urška986 ::

Bananahobby: Fajn je slišati dobro mnenje!
tony1: Design strani res izhaja iz template-a (ta se mi je zdel lepo pomirjajoč in primeren za učenje), vendar je bilo še vseeno veliko programiranja zaradi nalog. Bom spremenila tisto z "največji slovenski portal", čeprav je :)
Valvoline: moja slika še pride ;)

RockyS ::

Meni se zdi kot neka lekarna al pa da prodaja neko mazilo... brez zamere.

Vsebine je pa super.

lambda ::

Tisti flash z deteljico čisto preveč seka ven. Vsaj animacijo je potrebno upočasnit ...

bananahobby ::

Urška986 je izjavil:


Valvoline: moja slika še pride ;)

to bi tut jaz rad vido =P
The Spartans do not ask how many but where they are...

tony1 ::

Evo, pa smo spet tam :)

Valvoline ::

lambda je izjavil:

Tisti flash z deteljico čisto preveč seka ven. Vsaj animacijo je potrebno upočasnit ...

Tm bi raje fotko bigben-a postavla namest deteljice. Bolj primerno :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alternativa Rtvslo.si

Oddelek: Loža
428791 (6591) m4cer
»

Ocena spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
293484 (2269) r0ks0n
»

Vdor v JSTOR na MIT, odtujenih pet milijonov znanstvenih člankov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
7921978 (18783) Ales
»

Pokomentirajte nov portal Kafe.si

Oddelek: Izdelava spletišč
463006 (1524) Pakc

Več podobnih tem