» »

Asrock 890gx extreme 3

Asrock 890gx extreme 3

dmzkl ::

Lep pozdrav!

Dejte mi povedat če veste kje bi se dalo kupiti kakšen hladilnik za osnovno ploščo? Se pravi da bi zamenjal stock za boljšega. Problem je samo v tem ker je ta ki ga imam gor razdeljen na dva dela in moram tudi takšnega kupit, sam sem mal gledal pa nič našel.

Hvala,

Nwanko ::

BALAST ::

Ah daj no daj, ni ti potrebno kupit novega, tisti heatpipe hladi le za vzorec bolje ampak največ izgube je pri termalni trak.
Jaz bi ti priporočal samo nakup termalne paste (neprevodne), potem odstrani ta hladilnik (se mi zdi da potrebiješ klešče da zapreš plastične čepe), ga previdno očisti in odlepi termalni trak in točno na tiste elemente prek katerih je potekal termalni trak namažeš termalno pasto (malo kapljico na vsakega) ter sestaviš. Pri moji M2N32 Sli (ki ima tak tro-delni hladilnik) sem tako znižal temperaturo za 6°C).

dmzkl ::

Sem že to naredil in namazal z mx2 termalno pasto vendar se je temperatura znižala samo za 3stopinje. Drugače hvala za odgovor balast...

BALAST ::

Pa ne sekiraj se preveč za matični čip, ker imajo AMD AM3 procesorji krmilnik pomnilnika že vgrajen v procesor in se zaradi tega tudi matični čip manj greje, moja m2n32sli je imela AM2 kateri procesor še ni imel tega in je northbridge imel 52°C po modifikaciji s termalno pasto.

dmzkl ::

No pol pa tako vredu. Pri meni se zdaj segreje max 43stopinj, ko sem namazal z pasto.

Hvala,

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dmzkl ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nepravilen nanos termalne paste? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
736550 (4666) care20
»

prenosnik ima kvadrate po ekranu?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141552 (1135) Bojan xxxx
»

hd 4850 + AC accelero s1 rev 2 ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
717497 (5336) M-XXXX
»

9800XT mu je prevec vroce!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
6974 (741) The B
»

Gf Ti4200@Gf Ti4600

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91103 (903) Jaka83

Več podobnih tem