» »

kje do smuči na trajnik

kje do smuči na trajnik

Melanholija ::

Morda se zdi mal smešno uprašanje vendar kolega bi rad kupil nove smuči, vendar nikjer nimajo možnosti preko trajnika. Pika kartice nima in jo tudi ne more uporabljati 2 mes tudi če jo dobi. Ker na obroke gre šele po 2 mes uporabe. Diners tudi ne pride v poštev, denarja pa žal nima toliko. če morda kdo ve za kakšno trgovino v Sloveniji da ima nakup na obroke-trajnik naj prosim pove.

;-) ::

Jaz bi tud mel letalo... kje na trajnik ?

Melanholija ::

se pravi da je to nemogoče, ker pralni stroj pa računalnik pa lahka na trajnik kupuješ...

PacificBlue ::

Vcasih so v Elanovih trgovinah omogocali na trajnik, sam zdaj trgovin zal ni več.

DC- ::

Obstaja še American Express in Out of Limitz, kjer sprejemajo Amex

MadMicka ::

Elan ima še vedno svojo trgovino, pa naj tam preveri: http://www.rabim.info/atac-sport-sportn...

p.s.: če je človek na tesnem z denarjem, se splača pogledat tudi za rabljeno opremo

Melanholija ::

Aha hvala, bo pogledal tudi za rabljeno, če ne bo druge

mr1two ::

Predvsem pri smučarski opremi se splača gledat rabljeno robo. Smuči, ki sem jih kupil lani za 350 so letos vredne švoh 200. Pa jih nisem kaj preveč rabil:( upam, da mi jih letos uspe malo bolj naguslat.
Recimo da za 100 eurov dobi pošteno 2 ali 3 leta staro opremo;)
LP

amigo_no1 ::

Lahko jih tudi najameš, bodisi na smučišču ali šp. trgovini ala Hervis.

Zgodovina sprememb…

LapD ::

Se bom kr tukaj uštulil ... glede najema/izposoje npr. v hervisu, intersportu. Rad bi preizkusil kakšen model pa kolikor sem videl niti ni tako drago. Piše pa, da se zaračunajo poškodbe. To se pravi če jaz naredim par črt po dili mi to zaračunajo? Kje bom kdaj kakšen kamenček povozil, na to res nimam vpliva, ampak da mi potem še 30 eur za zalivanje zaračunajo bi pa raje dvakrat premislil pred izposojo. Torej koliko so tolerantni pri tem, kdor ima izkušnje? :)
web&motion designer

Melanholija ::

Elan nima več, sem pa našel trgovino gajo, sam majo pa cene navite pa še daleč so

Apofis ::

Oj. Pr Intersportu ponavadi ne komplicirajo za manjše poškodbe...za večje pa itak

Keyser Soze ::

Hitri potrošniški kredit?

Večina bank nudi tole svojim (in "tujim" no, samo so pogoji lahko manj ugodni) komintentom. A to pa ni OK?
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

Melanholija ::

Ja za mene bi blo ok sam kolega neki komplicira ker bi preko babice to vzel, pa verjetn ne gre. Drugače Gajo tudi nima na obroke.

Blazz ::

žalostno da prek babice želite jemat smučarsko opremo. Raj našparite dnar pa pol kupujte, kt pa da se pufate za tako drago zabavo. Ne vem, si pač rečeš, letos nimam dnarja, pač ne bom smuču, se bomo pa sankal po bližnjih gričih in je.

Samo moje mnenje ;)

Melanholija ::

Jah jst tak mam denar sam on ga nima, ker je študent in drugače ne gre.

noraguta ::

bo pa mal bl pocen smuče vozu
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Vikking ::

noraguta je izjavil:

bo pa mal bl pocen smuče vozu


Se kar strinjam. Zakaj nove. Naj gre na te sejme rabljene smučarske opreme, se najdejo dobre smuči za malo denarja.

Glede na to da je tako na tesnem z denarjem, a se zaveda cen smučarskih kart? 25€ dnevna za študente, potem je še prevoz, čajček, bognedaj da bi si privošču na smučišču še nekaj za pojest. 50€ gre za dnevno smuko. Potem pa nove smučke za 400€ in se bo 2x peljal v celem letu.

noraguta ::

pa tud starejši modeli so dokaj ugodno recimo
http://www.extremevital.com/skiis/produ...

men rata skup spravt ene 20 dni na leto pa se mi zdi kaj dosti več kot 300-400EUR preveč za dilo.
drugač pa lan, je krvavec z merkator boni al pa petrol računom prišel cca 30EUR karta + kofe+ hotdog +zaključni pir. francija pa ne dost dražje.
nč jutr pa odtvoritev sezone , ave.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup smučarske opreme

Oddelek: Šport
283768 (630) JanezH
»

Kakšne smuči?

Oddelek: Loža
298619 (8113) ahac
»

smučanje in oprema

Oddelek: Loža
327999 (7026) energetik
»

Elan Speedwave 10 Fusion

Oddelek: Loža
105790 (5547) mirkuma
»

Nakup določene smučarske opreme

Oddelek: Loža
143587 (3379) knesz

Več podobnih tem