» »

V miših obrnili proces staranja

1 2
3
»

AtaStrudl ::

Hm, saj zdaj pravzaprav zivimo v nekaksnem "green goo", kjer so zevolvirani replikatorji ze zapolnili vecino planeta?

Green goo je omejen s soncno enerijo, kak drug morda te omejitve ne bo imel, in bo bolj temeljito ponucal planet?

Temu, cesar se eni tu bojijo pa bi se verjetno reklo "human goo" :-)

poweroff ::

Od mišk do človeka bo ene 30 let. Pol pa 10 let kliničnih testriranj. Če bo šlo vse gladko. Pa po moje tule ne bo šlo.
sudo poweroff

Thomas ::

Hočeš nočes, mora človek izbirati, kaj od Green gooja bo napadal samo kadar je lačen in kaj od Green gooja bo pulil ven kot plevel.

Naši predniki so baje populili vse bukve iz nižinskih gozdov, vendar ne kot plevele, ampak kot "hrano" v širšem pomenu besede. Za oglje za pridobivanje železa, za motike, katere so boljše železne kot lesene. Motika je pa spet neko orodje, ki pomaga ruvati lujko in osat iz žita. z motiko učinkovito forsiraš en del Green gooja na račun drugega dela.

Skratka, z modificiranjem Green gooja se zelo veliko ukvarjamo, da sploh preživimo.

Recimo, da živali so pa Red goo! Tudi tja moramo posegati, za preživetje. Isto dela tudi lisica, ki krade kuro iz kurnika ali zaloti zajčka na poljani, ko ta ravno odstranjuje tri in štiriperesne deteljice iz Green gooja.

Ta biznis traja že milijardo let in nekateri ga imenujejo The Narava. No, saj OK ... ampak tule se ni ustavilo in zamrznilo za vse večne čase. Če bo The Narava v nekaj destletjih najkasneje, zahtevala moje atome nazaj, pač predlagam mau drugačen management vseh in ne samo mojih atomov. Jaz bi svoje kar obdržal ali nekoliko menjal, ona pa ... pravzaprav nima besede, samo silo, dokler jo še ima.

Prevrat že delamo.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Lion29 ::

poweroff je izjavil:

Od mišk do človeka bo ene 30 let. Pol pa 10 let kliničnih testriranj. Če bo šlo vse gladko. Pa po moje tule ne bo šlo.


30let iz miske na cloveka... wtf..zakaj ze?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

popster ::

staranje je kompleksen proces, lahko se ti stara koža že zaradi gubanja

http://p2p.110mb.com/longevity/

Thomas ::

Kako pa veš, da mlajenje ni kompleksen pojav, ki briše gube?

Dejte "osveščenci" podpisat, da če jim slučajno rata tole, da tega ne boste vzeli, v imenu vsega kar vam je sveto. Prvič zato, ker ne more funkcionirat, drugič pa zato, ker je neetično.

Sam tle gor prilepi post, da "se odrekaš vsakega pomlajevanja skozi medicino, ke ni etično in/ali ni možno".
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

madmitch ::

Thomas je izjavil:

Kako pa veš, da mlajenje ni kompleksen pojav, ki briše gube?

Dejte "osveščenci" podpisat, da če jim slučajno rata tole, da tega ne boste vzeli, v imenu vsega kar vam je sveto. Prvič zato, ker ne more funkcionirat, drugič pa zato, ker je neetično.

Sam tle gor prilepi post, da "se odrekaš vsakega pomlajevanja skozi medicino, ke ni etično in/ali ni možno".


Potem tudi Aspirina ne smejo vzet, da o antibiotikih niti ne govorimo.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Okapi ::

Prvič zato, ker ne more funkcionirat, drugič pa zato, ker je neetično.
Kdo od tu sodelujočih pravi, da ne more funkcionirati, in kdo pravi, da ni etično? Po možnost podkrepljeno s kakšnim citatom iz debate.

O.

Thomas ::

Potem tudi Aspirina ne smejo vzet, da o antibiotikih niti ne govorimo.


Če bi bili dosledni, bi ga ne smeli. Samo nimajo ne dovolj dobre logike, ne dovolj doslednosti, da bi to upoštevali.

Zato jih tukaj pozivam, da se izjasnijo nedvoumno. Jaz recimo, se odrečem španske krone, če mi jo kadarkoli ponudijo. Prav tako angleške in švedske. Že zato, ker sem prepričan, da mi je ne bodo, nikoli. Kdor misli, da je imortalizem enako nemogoč, kakor da sem jaz kdaj angleški kralj, nej se enako izjasni vsaj glede tegale. Če se že šverca na antibiotikih, naj jasno pove, da antiageing tablet ne bo NIKOLI jemal.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Lion29 ::

jazjih itak bom...se pa zavoljo teh tablet odrekam španski in agnleški kroni... za sanmarino morm še razmislit
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Narava je dobra, samo če je pod nadzorom, usmerjena in ukročena
Takole je ameriški konzulat v Muenchnu v (wikileakani) depeši opisal odnos Nemcev do narave.;)

O.

poweroff ::

Lion29 je izjavil:

poweroff je izjavil:

Od mišk do človeka bo ene 30 let. Pol pa 10 let kliničnih testriranj. Če bo šlo vse gladko. Pa po moje tule ne bo šlo.


30let iz miske na cloveka... wtf..zakaj ze?

Preprosto. Ker tole je zelo zelo zgoden research. Če deluje na miših, je morda še kakšna manjša finta glede prenosa na človeka. In kose prenese na človeka, bo še ene 10 let za klinične teste. Če se kaj zalomi, pa jovo na novo.

Saj ne rečem - morda bo prej, ampak bolje biti pesimist in dočakati prej, kot optimist in ne dočakati nikoli.
sudo poweroff

driver_x ::

Jaz sem že eden tistih, ki ne bi vzel tablet proti staranju. Vsak dokler niso vsi stranski učinki razjasnjeni, jih ne bi. Krono zgoraj omenjenih držav bi pa sprejel že danes.

poweroff ::

Ja, kaj pa če pride do stranskega učinka nesmrtnosti? :D
sudo poweroff

Mipe ::

Psihološko nismo pripravljeni na nesmrtnost. Človek je vajen umiranja :D

Thomas ::

Umrite, vsi trije!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

imagodei ::

Offtopic: BTW, Thomas, vsa čast za The Zmaja. :)
- Hoc est qui sumus -

nurmaln ::

Mipe je izjavil:

Psihološko nismo pripravljeni na nesmrtnost. Človek je vajen umiranja :D

Pa če bi bila že nuja bi se že navadu :D
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

gruntfürmich ::

a thomas pa upa na večno življenje v protokolu???8-O
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

madmitch ::

nurmaln je izjavil:

Mipe je izjavil:

Psihološko nismo pripravljeni na nesmrtnost. Človek je vajen umiranja :D

Pa če bi bila že nuja bi se že navadu :D

Aneda, človek se vsega hudega navadi.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

smash ::

Mipe je izjavil:

Psihološko nismo pripravljeni na nesmrtnost. Človek je vajen umiranja :D


kdaj se je pa navadil tega? od kar je bil opica?

ker če se je od samo od malega navajen, potem tamali naslednjih generacij te stare navade ne bodo vec imeli, je tako?

imagodei ::

Mnja, jaz bi se kar kmalu navadil, da ne bi umiral...
- Hoc est qui sumus -

gruntfürmich ::

umreš vedno, pa če s tem ker se vsi subatomski delci spremenijo v stabilne, ali vsi atomi v najbolj stabilne, ali pa s koncem vesolja.
tko da ja, vsi ki nočete umreti na čelu s thomasom se boste morali sprijazniti, da nič ni večno.
mislim pa tudi, da bi morda po 200 letih imel vsega že poln kurac:)) razen če bi živel kot prvi mož playboya, in seveda vseh 200 let kot človek na višku moči, ne 100 let v plenici in nezavedanja samega sebe... kar pa bo verjetno kar težak zalogaj.
tko da ja, imho SMO navajeni umirati...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

imagodei ::

Meh, rajš naredim samomor, ker mam vsega poln kurac, kot da bi še rad živel, pa me pobere starost.
- Hoc est qui sumus -

gruntfürmich ::

imagodei je izjavil:

Meh, rajš naredim samomor, ker mam vsega poln kurac, kot da bi še rad živel, pa me pobere starost.

mislim da boš doživel drugo varianto...:D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

imagodei ::

Jah, glej... Jaz nič ne šlogam, kako bo in kako ne bo. Pravim, da sem gotovo med tistimi, ki bi, če bi bilo zdravilo proti nesmrtnosti na voljo, le-tega vzel.
- Hoc est qui sumus -

gruntfürmich ::

če imaš v mislih zdravilo proti smrtnosti, bi ga jst tudi.
in verjetno bi ga kar vsi:)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

imagodei ::

Itak, typo.:)
- Hoc est qui sumus -

donfilipo ::

Tajkuni. Jest bi bil zadovoljen že z miško8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ljudje imamo očitno skrivnostne imunske celice, ki napadajo mnoge vrste raka

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
276109 (3858) WizzardOfOZ
»

Japonci uspešno klonirali miš skozi 25 generacij

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
2810810 (8541) enadvatri
»

Zakaj se celice starajo

Oddelek: Znanost in tehnologija
4311318 (8844) Yosh
»

Znani Nobelovi nagrajenci za medicino in fiziko

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
64426 (3894) SanAndreas

Več podobnih tem