» »

Datoteke ni mogoče odpreti zardi težav z vsebino

Datoteke ni mogoče odpreti zardi težav z vsebino

povso ::

Pozdrav!

Imam težavo, da mi Word 2007 noče odpreti .docx dokumenta. Pisal sem seminarsko nalogo, ki sem jo imel shranjeno na USB ključku, in sedaj ne deluje ne na mojem, ne na tujem računalniku. Zadeva se ne odpre, od kar sem formatiral računalnik.

Morda kakšna ideja?

Napiše mi:
 Tezava

Tezava



Še link do dokumentov, če ima slučajno kdo kak program za popraviti docx dokumente.
http://file.si/pfiles/134541/sociologij...

http://file.si/pfiles/134540/ANKETA.docx

Lepo bi prosil, če se da kako te podatke vrnit, namreč, sem sredi pisanja svoje seminarske naloge pri sociologiji.

Že v naprej hvala za pomoč, Matjaž
Procesor: AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 6400+,
Grafična kartica: nVidia GeForce 8500 GT 512 MB,
RAM: DDR2 2x2GB 800/PC6400 Patriot PDC24G6400ELK, Extreme Perform

Mipe ::

Bojim se, da si ga zasral... odprl sem v Notepad++ in povsod so NUL znaki :|

Raje poglej, če imaš kje še kakšne kopije. Si si poslal po pošti? Pobrskaj.

povso ::

Nisem si poslal po pošti, dost slaba. Kje bi lahko imel kakšne kopije? Računalnik sem sveže formatiral, tko da škoda.

Drugače ni panike, se bom moral pa na novo lotiti pisanja in je to dobra šola za naslednjič, da bom začel delati varnostne kopije. :-)
Procesor: AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 6400+,
Grafična kartica: nVidia GeForce 8500 GT 512 MB,
RAM: DDR2 2x2GB 800/PC6400 Patriot PDC24G6400ELK, Extreme Perform

MIHAc27 ::

Svetujem ti da začnes pisati seminarsko na temo: Vpliv izgube pomembnega dokumenta na človeško psiho.

techfreak :) ::

Če prav razumem, si imel samo eno kopijo dokaj pomembne datoteke in še to na USB ključu?8-O

povso ::

Procesor: AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 6400+,
Grafična kartica: nVidia GeForce 8500 GT 512 MB,
RAM: DDR2 2x2GB 800/PC6400 Patriot PDC24G6400ELK, Extreme Perform

MIHAc27 ::

Probaš lahko kak undelete/recovery. Na ključku bi še hitro bilo končano. Ampak znaš zapravit več časa, kot da napišeš še enkrat.

povso ::

Sej fora je, da ni blo nč zbrisano, samo prestavljeno iz računalnika na USB, ker sem naredu format. Kopiralo je v celoti in zagnalo, predn sm sformatiral računalnik, potem pa kar naenkrat šok, da nikjer ne dela.
Procesor: AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 6400+,
Grafična kartica: nVidia GeForce 8500 GT 512 MB,
RAM: DDR2 2x2GB 800/PC6400 Patriot PDC24G6400ELK, Extreme Perform

Mipe ::

Zato pa vedno narediš tisti "safely remove USB device" v orodni vrstici spodaj desno, preden USB zadevo iztakneš.

MIHAc27 ::

MIHAc27 je izjavil:

Probaš lahko kak undelete/recovery. Na ključku bi še hitro bilo končano. Ampak znaš zapravit več časa, kot da napišeš še enkrat.


Če je bilo kdaj na računalniku, potem undelete programi še vedno lahko najdejo, kljub formatu. Če veš še okvirno kako velika je bila datoteka, bo pa sploh iskanje dosti lažje. Ne bi bilo prvič, da sem na tak način našen nek dokument (Je pa res verjetnost nizka).
To ali piši na novo

povso ::

Samo toliko da povem, da mi je uspelo rešiti tko k je rekel MIHAc27 (z recovery programom), pa da bodo vedeli tudi naslednji, če bodo naleteli na ta problem.

Nazadnje ko sem reševal podatke sem uporabil Activity Undelete, tko da sm se še enkrat zanesel na ta program in mi je uspelo, dobil sem nazaj v celoti in sem presrečen.

Hvala za pomoč fantje, za naslednjič vem, da delam varnostne kopije in varno odstranjujem USB ključke.

Pozdrav, Matjaž
Procesor: AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 6400+,
Grafična kartica: nVidia GeForce 8500 GT 512 MB,
RAM: DDR2 2x2GB 800/PC6400 Patriot PDC24G6400ELK, Extreme Perform


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Server 2008 R2

Oddelek: Operacijski sistemi
181482 (920) slitkx
»

disk problem + nakup novega

Oddelek: Kaj kupiti
7705 (524) Isotropic
»

Računalnik za igre do 450€

Oddelek: Kaj kupiti
265496 (4857) JC Denton
»

Računalnik za 500€ - Bolj ali manj za igre

Oddelek: Kaj kupiti
142470 (2068) st0jko
»

remote desktop

Oddelek: Operacijski sistemi
242056 (1341) gorenjc

Več podobnih tem