» »

Izgubljeni podatki v Windowa Vista

Izgubljeni podatki v Windowa Vista

miki147 ::

Danes sem po pomoti izbrisal mapo Glasba. Imam windows vista. Podatki iz mape niso šli v koš zato jih ne morem obnoviti. Obnovitvene točke nimam. Računalnika od takrat ko sem mapo izbrisal še nisem ugasnil. Ali lahko te podatke še kako rešim?

Hvala

spenstar ::

instaliraj si program Recuva, pa potem naredi recover.
SPENSTAR--builder

Cold1 ::

Na particiji, kjer si imel Glasbo, ne ustvarjaj novih podatkov in ne zapisuj jih, s tem bi lahko prepisal "izbrisane" podatke, v tem primeru bi postali zares izbrisani.

Namesti Recuvo na neko drugo particijo ali disk, jo poženi in preglej particijo na kateri je bila Glasba.

Recuva - Undelete, Unerase, File and Disk Recovery - Free Download
http://www.piriform.com/recuva

neeno ::

Obnovitev sistema ne vpliva na podatke zatorej tudi če bi obnovitveno točko imel si z njo ne bi mogel pomagati.

miki147 ::

Predvsem me čudi to, da se podatki niso izbrisali v koš, kot je to ponavadi. Ker ko me je vprašal, če res želim to sem jaz čisto nevede pritisnil da in tako izgubil vse faile. Malo neumno se mi zdi da ni možnosti "popravnega izpita", vsi ti recovery programi pa so plačljivi. Recovery my files mi sicer najde izgubljene datoteke samo ga bom očitno moral kupit če bom hotel podatke nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: miki147 ()

GeForce ::

Podatki niso bili zbrisani v koš ker je bila mapa prevelika za v koš in te je vprašalo ali res želiš trajno izbrisati to mapo in ti si to potrdil. Recuva ni plačljiv.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

programi za reševanje podatkov so totalno neučinkoviti

Oddelek: Pomoč in nasveti
314634 (3827) AC_DC
»

Recover Google Bookmarks

Oddelek: Pomoč in nasveti
8854 (692) solatko
»

Zbrisane slike-kako jih dobiti nazaj

Oddelek: Pomoč in nasveti
172110 (1893) solatko
»

Iskanje (izbrisanih) datotek

Oddelek: Pomoč in nasveti
84755 (4664) Duhec
»

Program za pridobitev izbrisanih datotek

Oddelek: Programska oprema
356626 (6083) T_F_7

Več podobnih tem