» »

Toshiba Satellite

Toshiba Satellite

Rockye ::

Zdravo,

Mene pa zanima kako je z formatiranjem zgoraj omenjenega prenosnika.. Ko v prenosnik vstavim CD za instalacijo windows 7, mi sploh ne da možnosti za izbiro formata oziroma brisanje particij.. Vse gre takoj v Windows install, kjer se mi zaradi nekega nadležnega virusa računalnik crasha..

Bojda, za formatiranje Toshbini prenosniki, sploh ne potrebujejo CDja.. Ima kdo kaj več informacij ?

Ali obstajajo kaki programčki, ki disk lepo počistijo..

Hvala

tx-z ::

Restarti računalnik s cdjem-pod pogojem da maš v BIOSu nastavljen da ti s cdja štarta...Če v samih windowsih zaženš inštalacijo ne morš sploh formatirat..(kr je particija v uporabi).
tx-z

Rockye ::

Sem tudi to probal, pa ne gre.. Bootam s CDja, kjer se nato začena neka DOS aplikacija, katera me vodi direknto v windows install, ker vse skupaj spet zmrzne ..

Rockye ::

Aja vse sem delal izven windowsov... v njih sploh ne pridem, ker prej računalnik zmrzne.. Torej sem bootal CD, kateri me iz DOS-a vodi v windows instalacijo, kjer se vse skup sesuje..

Rockye ::

ehehehe..... formatiral oziroma odstranil particije z win XP.. zdaj pa gre cez win 7-ka...

A nism brihtn ? :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 98; temeljit pregled ali format?

Oddelek: Operacijski sistemi
322060 (1536) Pyr0Beast
»

widows xp formatiranje

Oddelek: Operacijski sistemi
151548 (1317) solatko
»

Problem z bootanjem v WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
101141 (1026) Cr00k
»

Linux po instaliranju ne morem formatirat

Oddelek: Operacijski sistemi
342540 (2141) CCfly
»

Kako formatirat disk in inštalirat win 95?

Oddelek: Pomoč in nasveti
12978 (887) Slide

Več podobnih tem