» »

grb občine na registrski tablici

grb občine na registrski tablici

zoolander ::

Pozdravljeni,

mogoče kdo ve kje dobiti / kupiti nalepko grba občine Ljubljana za registrsko tablico, ker mi ga je (grb) v avtopralnici napol uničil pralec?

simoncek ::

mislim da se jih lahko dobi, kjer opravjajo registracijo vozil. Včasih na tehničnem preledu jamrajo če ga malo manjka.

Pokliči jih pa ti bodo povedali če jih imajo, drugače pa ti bodo znali povedat kje jo lahko kupiš.

lp
simoncek

inferno666 ::

Jaz sem grb kupil na občini v kranju (rabil skranjskega). Tam kjer menjaš tablice, izpit.

krneki0001 ::

Ali je nujno, da imaš grb gor, al lahko kako drugačno nalepko nalimaš gor?

KoMar- ::

Kaj misliš, no?

BadB0y ::

jah po eni strani je to svinsko da mores kupit grb. Tablice niso v naši lasti in ce je drzava naredila tako slabe tablice naj jih tudi popravljajo. Lopovi.


KoMar- ::

Če mu ga je v avtopralnici uničilo...

amigo_no1 ::

Sliko Kresalke/Chuck Norrisa daj na mesto grba in bo mir :D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

rontajzel ::

Mene pa zanima kje dobiti te grbe najceneje? Kolikšna je cena na upravnih enotah?
~rontajzel~
AMD A64 3800+ X2; ASUS A8N-E ULTRA; ATI RX1600pro;LC600W; DDR 3GB; SATAII 820GB

c00L3r ::

Grb lahko kupiš na mestih, kjer izvajajo registracijo vozil. Pred nekaj leti je bila cena za grb okrog 1EUR.

olnt ::

A je potrebno grb (če je malo zbledel) kupiti pred tehničnim pregledom ali ga lahko kupiš takrat ko plačaš za pregled in podaljšaš registracijo?

jojw ::

krneki0001 je izjavil:

Ali je nujno, da imaš grb gor, al lahko kako drugačno nalepko nalimaš gor?

Seveda lahko, jaz sem čez grb nalimal logo od Appla...

Apple ::

jojw je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Ali je nujno, da imaš grb gor, al lahko kako drugačno nalepko nalimaš gor?

Seveda lahko, jaz sem čez grb nalimal logo od Appla...


:D LOL
LP, Apple

;-) ::

A pri teh novih novih tablicah je grb enoplasten? Pri starejsih je bil pod osnovnim grbom še en drug.

martincek1 ::

Jaz imam še stare tablice in jih vsako leto z vodoodporcem barvam pred tehničnim. Grb je pa mal večja jeba ja :D

broken/link ::

;-) je izjavil:

A pri teh novih novih tablicah je grb enoplasten? Pri starejsih je bil pod osnovnim grbom še en drug.

na zadnje ko sem avto kupoval - tablice so z nekim grbom (recimo kranjskim), če pa tega nočeš, ti pa drugega čez prilepijo (recimo radovljica).

olnt ::

olnt je izjavil:

A je potrebno grb (če je malo zbledel) kupiti pred tehničnim pregledom ali ga lahko kupiš takrat ko plačaš za pregled in podaljšaš registracijo?


Ve kdo? Da ne bo samo offtopic v tej temi :D

mancini ::

Ne razumem teh grbov, ker imas lahko katerekoli tablice oz oznake(lj, go, mb) ne glede na to kje zivis.
Se najboljse bi bilo da bi dali grb Slovenije

Egidij88 ::

Saj so nice touch. :)

Lahko ga pa tudi zamenjaš. Npr. če imaš tablico KP lahko daš gor koperski sonček namesto tistega piranskega križa. Pač samo da je iz istega območja.

delavec44 ::

Ali pa če jih kar odstranijo, ker nimajo pomena. Zgleda le pripomorejo k dodatnim stroškom zaradi slabe kakovosti.

Ko smo že pri tem, tudi regijske oznake bi lahko odstranili, ker prav tako nimajo pomena. Nov avto lahko kjerkoli registriraš s katerokoli regijsko oznako, pri rabljenem gredo pa itak tablice z avtom. Kolikor vidim tako regijske oznake le pripomorejo k vandalizmu in diskriminaciji.

Ganon ::

mancini je izjavil:

Ne razumem teh grbov, ker imas lahko katerekoli tablice oz oznake(lj, go, mb) ne glede na to kje zivis.
Se najboljse bi bilo da bi dali grb Slovenije


Govoriš tako, kot da ima tričetrt prebivalstva tablice druge regije/občine. To so redke izjeme. Slovenske tablice so prav zaradi teh posebnosti ene najlepših.

ivanuscha ::

Res je, redkokatera EU država ima tako lepe tablice.

r3dkv1c4 ::

jojw je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Ali je nujno, da imaš grb gor, al lahko kako drugačno nalepko nalimaš gor?

Seveda lahko, jaz sem čez grb nalimal logo od Appla...

Ma čudovito, samo še na pravo kontrolo moraš naletet in bo krog idiotizma sklenjen.
Clap-clap
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Miha 333 ::

Od kod vam ideja, da lahko tablice kakorkoli spreminjate? Grb je del tablice.

opeter ::

broken/link je izjavil:

;-) je izjavil:

A pri teh novih novih tablicah je grb enoplasten? Pri starejsih je bil pod osnovnim grbom še en drug.

na zadnje ko sem avto kupoval - tablice so z nekim grbom (recimo kranjskim), če pa tega nočeš, ti pa drugega čez prilepijo (recimo radovljica).


To je neumnost. Morali bi lepiti grb kraja, kjer stanuješ/si prijavljen. Ne pa, da je toliko fake tablic, sploh ljubljanskih, čeprav to niso.

Ali pa opustiti vso to igro z grbi in samo dati grb države ali kaj podobnega.

mancini je izjavil:

Ne razumem teh grbov, ker imas lahko katerekoli tablice oz oznake(lj, go, mb) ne glede na to kje zivis.
Se najboljse bi bilo da bi dali grb Slovenije


Se popolnoma strinjam.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Egidij88 ::

Miha 333 je izjavil:

Od kod vam ideja, da lahko tablice kakorkoli spreminjate? Grb je del tablice.


Lahko daš drug grb iz istega območja.

Če kupiš avto v Ajdovščini pa si iz Nove Gorice, lahko pač prelepiš grb npr.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenska zastava (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Loža
1117252662 (31814) D3m
»

Imat alahko 2 registerjski območji enako zaporedje številk na registerjski tabljici?

Oddelek: Na cesti
101523 (803) Machete
»

Problem glede registerskih tablic

Oddelek: Loža
214529 (3885) Spock83
»

Problem 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
676175 (4859) Thomas

Več podobnih tem