» »

Nakup prenosnika

Nakup prenosnika

kitewing ::

Trentno si lastim hp6735b na AMD platformi. Prenosnik je sicer dovolj zmogljiv za moje potrebe, vendar me motinjegova glasnost. Ventilator se ves čas vrti in mi najeda živce.

Zanima me, katere aktualne serije procesorjev Intel so tihe in še dovolj zmogljive za predvsem pisarniška opravila?

popster ::

Atom procesorji so tihi in varčni. večinoma so v netbookih

kitewing ::

Gledal sem http://www.prenosnik.net/izdelek_Prenos... pa nebi rad spet glasno zverino. Kako se obnesejo ti procesirji?

__X__ ::

@kitewing
Si ga že razstavil in očistil praha, ter zamenjal termalno pasto ? Non stop vrtenje ventilatorja je lahko posledica nekolikšnega pregrevanja. Preden obupaš ga očisti in nato poslušaj ventilatorje.

kitewing ::

Ventilator redno čistim skoraj vsak mesec. Termalne paste pa nisem nikoli menjal. Ali je potrebno še kakšen filter ali reže očistiti. Če se ne rešim tega hrupa bo potreba po novem prenosniku.

kitewing ::

Včeraj je prenosnik dosegel 100 stopinj in se je na srečo samodejno ugasnil. Očistil sem ventilator vendar ne pomaga dosti.

Kaj je potrebno še storiti, da se ne bo pregreval? V garanciji ni več...

Leks ::

Kot je dejal _X_ daj zamenjaj še termalno pasto. Stara je zagotovo že čisto zasušena in ne opravlja več svoje funkcije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10, ATI Mobility Radeon HD 3650

Oddelek: Pomoč in nasveti
131710 (1397) misek
»

Pregrevanje procesorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
7966 (708) Seljak
»

Prenosnik se mi pregreva hitro po zagonu - iščem serviserja

Oddelek: Pomoč in nasveti
262565 (2021) daljinec
»

Rezerevni deli - kje dobiti

Oddelek: Strojna oprema
161654 (923) Assass1n
»

Ali je to možno? (procesor okrog 90 C)

Oddelek: Pomoč in nasveti
494987 (4149) bond007

Več podobnih tem