» »

Amazon.co.uk garancija.

Amazon.co.uk garancija.

OnFire ::

Pred 2 mesecoma sem iz angleškega Amazona naročil Phillips Sonicare zobno ščetko (dvojni pack). Ker se mi je ena pokvarila, sem jo nesel na uradni Phillipsov servis kjer so mi rekli, da je ščetko treba zamenjat ampak, da oni samo popravljajo in ne menjajo (Predvidevam da samo za tuje trgovine?). Na garancijskem papirju piše, da lahko garancijo uveljavljam tudi v Sloveniji. Torej naj še naprej težim na servisu (Čudno se mi zdi, da samo popravljajo in ne menjajo, čeprav na papirju piše, da je garancija tudi v Sloveniji?!) ali pa naj ščetko pošljem Amazonu, ki bo to zamenjal? (Sem že informativno poslal mail Amazonu.)

Hvala za nasvete.

kmetek ::

kakšen je znesek?

OnFire ::

Celoten paket je bil 160E (skupaj s poštnino) ampak sta v paketu 2 ščetki (crknila je samo ena).

kmetek ::

servis če se ne motim ima NTT v Velenju, kjer ti izdajo potrdilo o smortnosti popravila itd....ponavadi izdajo potrdila, da ti mora dobavitelj oziroma v tvojem primeru Amazon dati nove, lahko pa pokličeš tržno in povprašaš če je Philips Slovenija to dolžan zamenjati.

OnFire ::

Torej naj bi mi NTT izdal potrdilo, da mi mora amazon.co.uk dati nove ščetke? Potem naj bi jaz s tem potrdilom zatežil amazonu za novo ščetko ali mi jo zamenenjajo tam (na NTT servisu?

xyxyxyxy ::

Ni mi jasno, zakaj si naročil Sonicare iz UK, če pa jo dobiš v Mullerju za 140EUR, paket z dvema ščetkama. Sam sem kupil enak paket v začetku leta, ker mi je stari Sonicare (še prejšnja verzija) odpovedal in ni bil več v garanciji, za 150EUR.

OnFire ::

Sem se pač zajebal... Ker sem šele ko je paket prišel pogruntal, da se jo da za podobno ceno dobiti pri nas...

algo ::

xyxyxyxy je izjavil:

Ni mi jasno, zakaj si naročil Sonicare iz UK, če pa jo dobiš v Mullerju za 140EUR, paket z dvema ščetkama. Sam sem kupil enak paket v začetku leta, ker mi je stari Sonicare (še prejšnja verzija) odpovedal in ni bil več v garanciji, za 150EUR.


Takoj ko sem prebral temo sem mu mislil tole napisati. V bistvu sem jaz zadevo že pred letom kupil za mislim da okoli 145€ v BibBang. Sem si pa še nabavil eno Professional Oral-B Triumph, ker je bila pač znižana iz 120€ na 60€ (Mercator akcije, ceneje kot na amazon :D ) tko da res ni vse kar je na amazon ceneje kot v Sloveniji. Sem mi pa zdi čudno, da ti na servisu težijo. Je pa sicer uradni serviser za te ščetke podjetje
FLEGIS, d.o.o.
PE Maribor
Perhavčeva ul. 22
2000 Maribor

Lahko jih pa tudi povprašaš na email info@flegis.si ali jih pokličeš na 02/460 53 42.

Jaz sem jim pred časom poslal eno ščetko vendar je bila čisto moja napaka, da ščetka ni delala. Ma v najemniškem stanovanju sem imel mal štrom čudno napeljan in ko sem ugasnil luč so se samodejno izklopili tudi vsi vtikači in tako se jasno ščetka ni nikoli napolnila in sem mislil, da je pokvarjena baterija. Pa so mi kljub temu kar poslali nov polnilec, ker so pač ugotovili, da je s ščetko vse ok tko da po moje, če bodo oni dobili keš od uvoznika oziroma Philipsa ti bodo ščetko z veseljem popravili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: algo ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Električna zobna ščetka (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
511105089 (5397) SmeskoSnezak
»

električna zobna ščetka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14947945 (2234) link_up
»

Zobno nitkanje, resitev?

Oddelek: Loža
499520 (1191) samovprasam
»

Nega zob (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21660919 (33319) Andro457
»

Kupujem elektronsko zobno ščetko - prosim za pomoč? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5417937 (8552) flameir

Več podobnih tem