» »

Android aplikacija - Ptiči

Android aplikacija - Ptiči

Giraffe ::

Ptiči





Za aplikacijo lahko glasujete z vašim Facebook računom: http://tehnik.mobitel.si/m-android-glas...


Aplikacija Ptiči nam omogoča pregled in iskanje ptičev. Trenutno vsebuje bazo 88 ptičev.


Baza se pri prvem zagonu prenese z interneta. Velikost je približno 20MB, zato je pri prvem zagonu priporočljiva uporaba wi-fi.
Po naložitvi baze ni več potreben dostop do interneta.



Pregled informacij o ptičih je osnovni ekran programa Ptiči. Na tem mestu dobimo informacije o ptičih. Vsi ptiči imajo slovensko in latinsko ime, nekateri pa vsebujejo tudi zvok oglašanja. Z enostavnim 'premikom' se premikamo med najdenimi ptiči:



Lahko pa si z navpičnim 'premikom' pogledamo dodatne podatke o ptiču:



Seznam ptičev nam omogoča enostavno iskanje po slovenskem ali latinskem imenu ptiča, omogoča pa tudi sortiranje po slovenskem ali latinskem imenu. Enostaven tap na seznam nas prestavi v okno pregled informacij.



Iskanje je izvedeno enostavno in omogoča iskanje po barvi,velikosti,obliki kljuna in življenskem prostoru ptiča.




Po izbranih kriterijih pritisnemo na gumb Najdeni in program nas prestavi na seznam ptičev.

Aplikacija je brezplačna, za prenos pošljete SMS z vsebino AND 11 na številko 051630630.

Za aplikacijo lahko glasujete z vašim Facebook Like-om: http://tehnik.mobitel.si/m-android-glas...
  • spremenil: Primoz ()

Good Guy ::

me ne zanima...

smile- ::

samoreklama - že drugi primer reklame android aplikacije za mobitelov razpis...

Giraffe ::

Je reklama. Ampak malo bolj predstavim aplikacijo, ki pa je brezplačna. Lp, Aleš

PaX_MaN ::

Dost lame.
"I'm bored. Oh, že vem! Grem iskat podatke za naključnega ptiča. TO BOM DELAL, JA!"
Ne rečem, če bi lahko slikal ptiča, al' pa posnel njegovo petje, pa bi mi povedalo, kaj je to za en vrag.
("Drevesna cipa" :)))

Giraffe ::

PaX_MaN je izjavil:

Dost lame.
"I'm bored. Oh, že vem! Grem iskat podatke za naključnega ptiča. TO BOM DELAL, JA!"
Ne rečem, če bi lahko slikal ptiča, al' pa posnel njegovo petje, pa bi mi povedalo, kaj je to za en vrag.
("Drevesna cipa" :)))


Ja sej to sem hotel narediti, pa ni bilo casa. (V dveh mesecih) Za sliko bo slo, za zvok pa ne. Vsaj za enkrat se ne. Sedaj bo pa nekdo se rekel zakaj samo 88 ptičev. Bom nadgrajeval bayo, ce bo yanimanje, drugace pa samo zame. (Če naredim samo zame, je manj problemov). Me pač to zanima.

Poglej še druge moje programe, mogoče ti bo kateri bolj všeč.

Lp, Ales

deckolju ::

Aleš,

svaka čast, aplikacija je čist zanimiva, na žalost pa nekateri ne znajo kaj bolj konstruktivnega ustvariti kot napisati: me ne zanima, boring ipd...

dronyx ::

Meni pa zadeva izgleda na pogled simpatično in verjetno za koga tudi poučno. Sam imam doma žepne priročnike o ptičih, drevesih in gobah. Upam pa, da bo kdo razvil še program za razpoznavo gob. Ideja je pa ta. Grem z telefonom v gozd, slikam meni neznano gobo in program mi naredi "face recognition", če me razumete. S priročnikom si nisem vedel kaj pomagat in še vedno poznam samo jurčke in pogojno marele (mešam jih z zeleno mušnico).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CES: prvi letalnik za potnike

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4812694 (10286) TESKAn
»

najden ptič (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5111051 (7140) PrihajaNodi
»

Kam so izginile vse domače ptice stalnice - taščice, siničke, liščki, vrabci, škorci,

Oddelek: Loža
3016421 (15167) mihaf
»

ASP slovarji za telefon?

Oddelek: Programiranje
258176 (4814) dunda
»

Android aplikacija - Prometoid

Oddelek: Mobilne tehnologije
223758 (3226) debil

Več podobnih tem