» »

vektorski logo - POMOČ

vektorski logo - POMOČ

gandolfini ::

zdravo

iščem pomoč, namreč potrebujem vektorski logo, ki bil identičen temule
(brez črne črtice zgoraj) izdelal sem ga sam in mislim da mi je dobro uspel,
vektorski logo mi pa noben ne zna naredit identičnega, z enakimi barvami, verjetno obstaja funkcija da se omenjeni fajl uvozi Ilustratorja ali Photoshop in se v parih korakih obdela?
zato prosim nekoga ki je majster v teh zadevah za pomoč, prosim če bi mi izdelal vektorski logo, v kolikor bo to to, bi se mu tudi primerno zahvalil

hvala vsem za pomoč

tx-z ::

Adobe Illustrator. File/New. File/Place. Izbereš ta png.

Zgori daš LIVE TRACE (maš tut možnosti z barvami,...) in se mau igraš... Pol daš še Live Paint in izberš uno črto zgori ter jo zbrišš.

(govorim za AI CS5...v prejšnih verzijah ne vem kako je).

Hmm, sam če si ti naredu ta logo, zakaj nisi že v začetku delu pol v Illustratorju?

To je en način. Drug način je da bi poisku isti font pa barve, tisto grafiko bi pa "prerisu"...pač s kšnim pencil toolom al pa pen toolom bi šu čez tisto sliko k si jo prej placeu(pa tut recimo poveču transparency da bi lažje obrisu)...Če je pa še kkšn način pa ne vem.
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

gandolfini ::

zigam
hvala za izčrpen odgovor, jaz sem fajl naredu v Photoshopu in nimam nekih znanj z Ilustartorjem..(ko sem ga delal nisem vedel kaj je to vektorski logo)
bom poskusu naredit po tvojih navodilih

vseeno pa še naprej naprošam volunterje, ki so domači v teh zadevah, če ga lahko nekdo izdela zame,
(mislim da se lahko jaz zajebavam par ur pa to ne bo to, nekdo pa ki obvlada je mogoce to vprasanje 5 min del)

hvala in lp

Limit-sky ::

Pošlji mi font (predvidevam, da ga imaš) in malo večjo resolucijo.

Barve pa v photoshopu izmeriš s pipetko. Če rabiš vektorskega predvidevam, da boš tiskal zadevo. Tam moraš tudi upoštevati konverzijo iz RGB v CMYK.
> PM

tx-z ::

Hmm, pa a maš dokument še shranjen v Photoshopu? Sej če si v photoshopu naredu lahko enostavno to odpreš v illustratorju, oziroma skopiraš not pa bi mogl bit pol vektorsko?
tx-z

gandolfini ::

ne ni tak enostavno z vektorskimi logoti...

dzinks63 ::

Enostavno slikico in tekst na roke obrobi, 1/2 ure je preko zadost, če si malo zverziran gre v 15min, drugače pa uporabi Vector Magic.

gandolfini ::

dzinks63

hvala
Vector Magic dela čudeže


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vektorski text - hitra razlaga, prosim

Oddelek: Pomoč in nasveti
343565 (3048) dzinks63
»

Izdelava spletnih strani v Photoshopu

Oddelek: Izdelava spletišč
453921 (2969) DiTi
»

Oblikovanje

Oddelek: Programska oprema
262559 (2282) opeter
»

Photoshop + Vektor

Oddelek: Programska oprema
122567 (2258) shark_nm
»

Kako odstraniti belo ozadje v JPG

Oddelek: Programska oprema
174503 (4165) darkolord

Več podobnih tem