» »

Tehnološko jamstvo za Microsoft Office 2010

Tehnološko jamstvo za Microsoft Office 2010

Mercier ::

Je kdo že dobil navodila od Microsofta Slovenija in nadgradil Office 2007 v 2010? Pravijo, da bodo to poslali od 1. 10. 2010 do 30. 11. 2010.

Mercier ::

Em, mogoče še kdo ni dobil? Da ni problem v tem, da čakajo, da dobijo tri prošnje in so malo pozabili.

dunda ::

Samo namig - za tiste, ki kupijo slovenski MS office, je zraven neka ugodnost pri nakupu Besane. Videno na Facebooku
https://www.kacnje.eu

Mercier ::

Pri 2010 sem to opazil v škatli. Pri možnosti brezplačne nadgradnje pa mislim, da te možnosti ne bo.

Sploh se mi ta brezplačna nadgradnja zdi strel v koleno. Doma so mi zagrozili z izseltvijo, če ne zamenjam oo.org za taprav ofis. OK, sem obljubil, da nabavim 2010. Jebiga, ni ga nad streho nad glavo. Počakam da stvar izide, grem do štrcune, kjer mi povejo, da angleške verzije ne morejo dobaviti, slovenske pa še ni, ampak da pa lahko kasneje brezplačno nadgradim. Ujedu, bom se pač žal sprijaznil s slovensko in nabavim različico 2007. Izide slovenska, mislim, da zdaj tudi angleško komot kupiš, jaz pa še vedno s spakiranimi kufri. Vse to, ker sem jim denar tiščal v roke že vnaprej.

Nič, pokličem Microsoft v ponedeljek, mogoče mi bodo pomagali.

dunda ::

Sam ne vem, kako je s temi nadgradnjami. Se bo kdo drug oglasil. Pred nakaj dnevi sem pač dobil nov računalnik in gor namestil Office 2010.
https://www.kacnje.eu

opeter ::

Zagorili so ti z izselitvijo? Zamenjaj družinske člane ... Ali pa ti naj dajo denar da jim kupiš MS Office.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BALAST ::

jaz pa še vedno s spakiranimi kufri. Vse to, ker sem jim denar tiščal v roke že vnaprej.

Meni ni jasno kako je izselitev lahko vezana na programsko opremo, ok če si že obtožen in greš v zapor razumem. :D
Komu si denar tišal v naprej? Kliči Microsoft pa jim povej da če ne dobavijo slovenske office, da letiš na cesto, to bo še veselo. :D

Mercier ::

Jah, pri nas doma se pač hec konča pri softveru. Ko sem htel IE nadomestit z Opero sem bil prisiljen zvezan tri dni poslušat Nibelunški prstan. Da sploh ne omenjam vročih scen, ko sem nameraval uninstallat Nerota ...

ender ::

Jaz sem za to tehnološko jamstvo pošiljal zasebno in službeno, pri čemer sem v obeh primerih dobil odgovor, da je vloga popolna, zdaj pa na nadaljevanje zgodbe čakam že več kot en mesec. Sem jim ravno poslal vprašanje, kaj se dogaja.

@Saša: nastavi uporabniške račune.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Mercier ::

Po klicu na Microsoft Tehnična podpora sem bogatejši za nasvet, da naj pošljem mail na naslov s katerega sem dobil OK-jano vlogo. Si ti dobil odgovor na mail?

ender ::

Zaenkrat še ne. Naslov je drugače kar nadgradnja2010@live.com .
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

tlozej ::

4.10. dobil odgovor, da je vloga popolna, sedaj čakam da pošljejo link za download...

LP

Mercier ::

ender je izjavil:

Zaenkrat še ne. Naslov je drugače kar nadgradnja2010@live.com .


No, potem pa moram poslati še sam. Da bodo lažje doumeli razsežnosti problema. :)
Neke probleme morajo imet. Angleško verzijo nadgradiš BP.

tlozej naj bi izjavil:

4.10. dobil odgovor, da je vloga popolna, sedaj čakam da pošljejo link za download...


Dobil sem na isti datum. Najbrž ni naključje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

Mercier ::

Danes dobil ključ za namestitev. Predvidevam, da tudi vsi ostali.

tlozej ::

Dobil in inštaliral.

LP

noraguta ::

sem bil prisiljen zvezan tri dni poslušat Nibelunški prstan
hmmm sliš se mamljivo. a se da kej zment? dična bromhilda , pa te zadeve lušno ni kej , maš vredu družino.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KONEC za windows live mail?

Oddelek: Loža
437722 (3749) jype
»

Lumina 710 in MS outlook

Oddelek: Mobilne tehnologije
6608 (563) s51as
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9421169 (18524) Tilen
»

MSN - sprememba maila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
1018985 (6170) klemenSLO
»

Office 2010 prihaja maja

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
388994 (6728) mtosev

Več podobnih tem