» »

(H)Eureka!!!!!

(H)Eureka!!!!!

NiggerBob ::

Končno mi je uspelo najti pošteno trgovino, kjer imajo predtestirane CPU-je in pa tudi Arctic-Silver pasto, GlobalWin CPU hladilnike, Big Tower ohišja in ostale poslastice za prave OC-arje, vse to pa se nahaja v Avstriji, torej odpade naročevanje po pošti, poštnina, kreditne kartice,.....

CHECK IT OUT!

Arctic-Silver termalna pasta pa je TUKAJ!>:D
Moje prihodnje ohišje (slin, slin, slin):D pa TUKAJ!
Za vse ljubitelje RAM-a pa TUKAJ!
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"
  • spremenilo: NiggerBob ()

alien-w ::

ohisje mi je kar vsec, samo 4je 80X80 veliki venti so zeloooo glasni! Lahko jih pa das na 5V (al je 7V?). samo pol pa bl mal lufta premaknejo. Raje das enga mal vecjega notr 120mm. pa je tisje pa bolje. Vseeno se splaca precekerat. Ima zanimivo izvedbo napajalnika (do 330W) in dva venta notr, ce sm prov razumu (moja nemscina mocno šepa!)
Kar se pa tiče paste je pa super!

luni ::

NiggerBob ja jaz sem tud to trgovino gledal, ker imajo edini koliko-toliko blizu Sloveniji nove Arctic Circle hladilnike, pa me je docakal en hladen tus. Kr poglej njihove cene! Aglientov Arctic Circle stane preko 13K brez postnine, pa ze Chrome Orbi so 2x drazji kot pri nas ( ok ne glih, samo kr precej drazji ). Skoda ker si nabijajo take marze, drugace so res dobro zalozni.
Artificial Intelligentia

OrlyTM ::

Sam res ... RAM je kr orenk dražji .... no, saj vemo, da nimamo lih najdražje cene tle u SLO :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

NiggerBob ::

Ja, cene so res prave:(, ampak ta Arcticooler je tudi v Ameriki drag, krepko dražji kot Alphe in Orbi.
Pa še nekaj žalostnega za vse ljubitelje termalnih past: samo Arctic-Silver paste se ne da kupit posamezno:|
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

alien-w ::

kolk arctic circle bols hladi od gorba?? A je full razlike, da se splaca tolk dat zanjga??

NiggerBob ::

hmm, hladi bolje ker ima močnejši vent, ki pa je GLAAASSSSEEEEN, vsaj glede na test. Glede specifikacij poglej tisto novico o testiranju hladilnikov na Anandtechu.:D
Alien, ti je uspelo s tisto polirno pasto in kolescem? Si kaj testiral, je kaj razlike?
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

alien-w ::

sm zbrusu ja, samo prevert, ce je kej razlike pa nisem mogu, ker imam comp na dele razstavljen po sobi. Lih barvam ohisje in delam luknje za BIG vente notr, tko da ne morm nc delat z njim. Zdej pa klele na sestrinem compu neki brklam po netu. Bo pa kmal upam. Zadevo moram samo se poslikati in porisati z logotom od slo-techa in enim animejem ter z nekaj puscicami in napisom "air flow" >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za s939/754? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10623023 (18920) svetetko
»

Nasveti za moj OC

Oddelek: Navijanje
5663 (533) BroTheR
»

XP1700+ na 58° verjetn ni normaln ha?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492336 (1359) Markoff
»

hlajenje proca pa grafikulje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131154 (895) element
»

Kaj vse ste nardil z Abakom?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
263204 (2772) iCe

Več podobnih tem