» »

Kako do šifre?????

Kako do šifre?????

Joško ::

Hello! Imam windowse xp in bi rad ugotovil šifro od enega uporabnika! Ta uporabnik je moj stric in je glavni, jst pa moja sestra sva pa uporabnika! Mene pa zanima če je možno dobiti kje na netu kak programček da se ta šifra izve ali da se kako pride noter! Kdor koli kej ve naj mi pomaga!
  • zaklenil: Predator ()

ali3n ::

Robert Škulj & his friendz....:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Lime ::

Imaš programčke, ki ti beležijo kaj se tipka, vendar boš program težko namestil, če nisi prijavljen kot administrator.

DMouse ::

Potrebuješ nek™ programček, s pomočjo katerega ob bootanju s sistemske diskete prideš do nekega™ fajla na trdem disku, ki ga potem skrekaš z nekim™ tretjim programom. >:D

Fora je, če bi napisal dejanski postopek, bi se število zlorab v Sloveniji povečalo vsaj za 100%... ja preveč ljudi bere Slo-Tech. :D

Vsem sistemskim administratorjem: izklopite možnost bootanja z diskete v biosu in ga zaščitite z geslom ter izklopite LM hashing v Windowsih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DMouse ()

bastadu ::

Vsem sistemskim administratorjem: izklopite možnost bootanja z diskete v biosu in ga zaščitite z geslom ter izklopite LM hashing v Windowsih.
Prepoved bootanja z diskete v biosih (tudi če so ti zaščiteni z geslom) ni noben problem odstranit... Pa ta tema spada v Programsko opremo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

Joško ::

Ej LIME kje pa lahko dobiš ta programček?????? Tisto glede administratorja mi napiše, ko grem pogledat v uporabniške račune, da sem prijavljen kot skrbik z omejenim geslom!:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Joško ()

Predator ::

tole je lahko postopek za vdiranje v stričev računalnik ali pa vdiranje v računalnik nekoga tretjega;
če vama je stric dal omejitev navadnega accounta ima za to najbrž dober razlog ( nezmožnost instaliranja programov ki bi lahko vplivali na stabilnost sitema oziroma spreminjanje sistemskih nastavitev ); če bi rad dostop ga prosi zanj, navodil tukaj, kako vdreti v računalnik ne bo

zaklepam
( razen če mi na mail sendaš zelo dober razlog in utemeljitev potem bom odklenil nazaj)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formatiranje EDINEGA diska (C disk) - Kako

Oddelek: Pomoč in nasveti
306804 (6251) Cervantes
»

NTLDR is missing,press CTLR+alt+del to restart

Oddelek: Pomoč in nasveti
221801 (890) PogachnyK
»

Težave z USB diski...

Oddelek: Pomoč in nasveti
6675 (600) umetnic
»

win xp- težave pri instaliranju gonilnika za wlan zaradi pravic kot administrator- PR

Oddelek: Operacijski sistemi
151629 (1629) Sc0ut
»

USB boot s starejše plošče

Oddelek: Strojna oprema
61097 (938) Azrael

Več podobnih tem