» »

Kateri telefon naj kupim?

Kateri telefon naj kupim?

ericsson714 ::

Razmišlam o nakupu novega telefona, in sem se nekako odločam med tema dvema Sony Ericsson XPERIA X10 in Samsung i9000 Galaxy S. Zanimajo pa me predvsem mnenja o tema telefonoma. Če ma kdo kake izkušnje z njima, bi bil vesele če bi lahko povedal kakšno mnenje o njima, katere so prednosti in slabosti telefona...

Lep pozdrav :D

PacificBlue ::

Imam Samsung Galaxy S in ce bi se enkrat kupoval telefon, bi si kupil enakega. Izkusenj z drugimi android telefoni(razen Samsung Galaxy 5) pa nimam.

Prednosti Samsung galaxy S so defintivno android operacijski sistem, brezplačne aplikacije,super amoled zaslon, snemanje 720p filmckov, kvaliteten zvok.. nasploh je Samsung Galaxy S po strojni opremi v samem vrhu.

Slabosti pa telefon so nima flasa, baterija se razmeroma dokaj hitro prazni ( drzi tam 2, max 3 dni), določene aplikacije se ne odzivajo tako hitro( potrebno je rootat telefon in namestit lagfix). Čeprav nisem opazil da bi mi telefon nesramno počasi delal,pa ga je lagfix in advanced task killer obcutno pohitril.

BladE_ ::

Definitivno izberi telefon z Android OS. Moje mnenje...

The Galaxy S has the bigger/better screen, and the Swype keyboard, but then, the Desire is better in every other way.


Če pa že moraš izbirati med Samsung in X10... mislmim, da bo Samsung prava izbira, čeprav tudi X10 ne zaostaja dosti.

svetetko ::

PacificBlue je izjavil:


Slabosti pa telefon so nima flasa


Kolikor vem, je (ne)delovanje flasha stvar verzije androida. Z nadgradnjo na 2.2 flash deluje.

Sicer pa še en glas za Galaxya, sploh v primerjavi z x10.

GeForce ::

Mislim da misli flasha kot bliskavico za slikanje z telefonom.

BuzzFuzz ::

HTC Desire HD

* Če pa imaš namen kupit aparat pri operaterju pa definitivno Samsung Galaxy S

Ciklamen ::

Jaz ti svojega Herota prodam za 300EUR (je kot nov, brez praske, kot iz škatlice :P)

Anyway, če že se odločaš med tema dvema, raje počakaj na HTC Desire HD ali pa HTC Desire Z (če se ti zdi, da je Desire HD malo rahlo prebikast :P)

Med tema dvema se pa bi odločil za Galaxy S, že zaradi HW specifikacij, ki so dosti boljše od Xperie (pa načeloma SE nimam rad) :D
- End of the Post ->

svetetko ::

U saj res, nima pa bliskavice. Najbrž je res to mislil, čeprav je bilo napisano malce nerodno.

St235 ::

Xperia x10 nekako ni v istem razredu kot Galaxy, predvsem zaradi občutno slabšega procesorja in zaslona. Bolj primerna bi bila primerjava z Desire, oziroma prihajajočim Desire HD. Če se ti ne mudi z nakupom je vsekakor za počakat, ker naj bi bil Desire HD na voljo pri obeh slo operaterjih do novega leta. Če ne drugega zna spustit cene Galaxy.

Drugače pa sony z pametnimi telefoni nima najbolj srečne roke. X1 ima (poznam 3 primere osebno) težave z tipkovnico po kakšne 10-11 mesecih.

kerco46 ::

pozdravljeni

Namen imam kupit nov telefon (je kar nujno, ker sem sedanjega iPhona razbil). Gledam in gledam, vendar nevem kaj kupiti. Kaj priporočate v rangu cene 300-400€(tu nekje)?
Telefon uporabljam predvsem za klice,sms-e in brskanje po spletu. Tu pa tam kakšno igro,film,..
Aja, čim večji zaslon ima, tem bolj mi je všeč :) hehe

Gledal sem te:
-HTC Desire X
-HTC ONE X (se splača dati 200e več in kupiti tega, malo je predrag...
-LG Optimus 4X
-...?????

d4vid ::

Pozdravljeni!

Zanima me, kater telefon naj si kupim/omislim, do nekje 150€, rabljen.
Trenutno gledam:
- Galaxy Ace
- HTC HD2
- Huawei U8800 Pro
- LG L5 ali L7 (nova in tam okoli 250€, ampak precej solidna)
- počakam še nekaj časa in kupim v akciji LG Nexus 4?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

hojnikb ::

počakaj na n4 in/ali huawei pro..
#brezpodpisa

d4vid ::

Kaj pa teli LGji, ki majo NFC, a to "moram" met? Pač, kolega si je kupil L5 in ma to... Pa smo recimo osebne bral pa take, večinoma taka zajebancija...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

GeForce ::

In kje mislite da bo N4 v akciji za 150€?? Če je budget okoli 150€ kupiš, SGS1 za 100€ ali Nexus S za 130€ ali pa SGS2 za kakšnih 180€.

d4vid ::

GeForce je izjavil:

In kje mislite da bo N4 v akciji za 150€?? Če je budget okoli 150€ kupiš, SGS1 za 100€ ali Nexus S za 130€ ali pa SGS2 za kakšnih 180€.


Za N4 in ostala dva LGja bi bil pripravljen iti "malo" čez budget :)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

kerco46 ::

kerco46 je izjavil:

pozdravljeni

Namen imam kupit nov telefon (je kar nujno, ker sem sedanjega iPhona razbil). Gledam in gledam, vendar nevem kaj kupiti. Kaj priporočate v rangu cene 300-400€(tu nekje)?
Telefon uporabljam predvsem za klice,sms-e in brskanje po spletu. Tu pa tam kakšno igro,film,..
Aja, čim večji zaslon ima, tem bolj mi je všeč :) hehe

Gledal sem te:
-HTC Desire X
-HTC ONE X (se splača dati 200e več in kupiti tega, malo je predrag...
-LG Optimus 4X
-...?????

cordoba ::

Ok v rangu do 200 eur, htc desire x nima konkurence. Govorim za vezavo pri simobilu in sicer smart paket.
Sem ga kupil in ga lahko samo pohvalim! Edino malo slabšo video kamero ima.

dottor ::

Pri One X je edini minus ki ga ima je baterija. Če ne "d*kam" preveč po njemu zdrži tudi 3-4 dni. Ob igranju iger je pa obvezno ga priklopit na napajanje.

kerco46 ::

In kako se obnese One X ? (a obstajata dve verziji one x? one x+? ??? )


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022600 (11448) boris82
»

Kateri telefon si trenutno lastite (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
827236 (5681) lvlOne
»

HTC Desire vs. Samsung Galaxy S (vs. Google Nexus S)

Oddelek: Mobilne tehnologije
407190 (4245) freesty
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028232 (22395) leiito
»

Kateri high-end telefon? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5212777 (11054) Juwe

Več podobnih tem