» »

Bel iPhone šele prihodnjo pomlad

Bel iPhone šele prihodnjo pomlad

Začuda bela tokrat Applu ni usojena

vir: HotHardware
HotHardware - Ob predstavitvi iPhone 4 je Jobs povedal, da bo črna različica na voljo že takoj, medtem ko bo iPhone 4 v beli barvi, tokrat prvič drugače obarvan tudi na sprednji strani (3GS je na voljo le s črnim ohišjem na zadnji strani, medtem ko je sprednja stranica črna), nekoliko zamudil. Prvi datum dobavljivost je bil postavljen na konec julija, a so težave pri masovni izdelavi bele različice izid še enkrat zakasnile. Izid je bil ob prvi objavi zamude obljubljen še za letos, kar pa se po najnovejših napovedih Appla ne bo uresničilo. Bel iPhone 4 bo namreč na voljo šele spomladi prihodnje leto, kar je vse, kar so pri Applu povedali. Uradnega razloga za zamudo tokrat niso izdali, a verjetno bo malokdo presenečen, če bo bel iPhone prispel v nekoliko drugačni različici, s podporo omrežjem CDMA, namenjenim ameriškemu operaterju Verizon, ali pa s spremenjeno obliko, ki bo odpravila težave s sprejemom v levi roki ter razbijanjem zaenkrat zgolj črnih delov ohišja. Predvsem zadnja stranica iPhone 4 se ob padcu na tla rada razbije v značilnem mrežastem vzorcu kaljenega stekla. Obe težavi sta sicer rešljivi že danes, dotikanje antene z uporabo ohišja oz. Applovega Bumperja, medtem ko se razbitje stranice lahko prepreči z uporabo aluminijaste zamenjave, ki stane dobrih 10 evrov. Verjetno ni treba poudarjati, da ta rešitev izniči garancijo.

17 komentarjev

Wad@ ::

Hm, pred dnevi sem zasledil to, a je fake?

Zurbum ::

Na ebay-u jih najdeš, mogoče tip tam kupuje...

Hardstyle ::

"Niso" fake. Samo ohišje je fake.

js osebno ::

Hint: Brez problema lahko črni iPhone predelaš v belega. AFAIK so že na voljo rezervni deli za belega iPhona..

vorantz ::

http://singularityhub.com/2010/10/19/ho...
Ne vem zakaj apple ne izda par takih...folk bi zihr stal v vrstah za ga kupit :D

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Keyser Soze ::

Baje, da je bilo izdelanih par (no, malenkost več kot par) belih primerkov. In tudi prodanih. Tapravih, ne ponaredkov.

Ampak zaradi težav pri proizvodnji potem niso zalaufali zadevo v masovno proizvodnjo.

Se pa da dobit na črno zamenjave v drugi barvi. Sem glih danes nekje videl novico o alu zadnjih stranicah (ki niso nagnjene k temu, da počijo kar tako mal za hec) - warranty void je seveda muss.
OM, F, G!

nekikr ::

Iz engadgeta :)

Let's just be honest, Apple: white stuff is impossible to manufacture. In fact, scientists have yet to prove that white even exists, so we're not sure why you're bothering to try to make a phone out of it! That's right: after a missed availability date in July and another delay after that, Cupertino has once again pushed back the manufacture of the palest iPhone 4 -- this time clear into spring of 2011

PrimozR ::

Keyser Soze je izjavil:

Baje, da je bilo izdelanih par (no, malenkost več kot par) belih primerkov. In tudi prodanih. Tapravih, ne ponaredkov.

Ampak zaradi težav pri proizvodnji potem niso zalaufali zadevo v masovno proizvodnjo.

Se pa da dobit na črno zamenjave v drugi barvi. Sem glih danes nekje videl novico o alu zadnjih stranicah (ki niso nagnjene k temu, da počijo kar tako mal za hec) - warranty void je seveda muss.

Mogoče kar v ejle novici (o alu hrbtu)? :>

Nagi Bator ::

nekikr je izjavil:

Iz engadgeta :)

Let's just be honest, Apple: white stuff is impossible to manufacture. In fact, scientists have yet to prove that white even exists, so we're not sure why you're bothering to try to make a phone out of it! That's right: after a missed availability date in July and another delay after that, Cupertino has once again pushed back the manufacture of the palest iPhone 4 -- this time clear into spring of 2011


Jap. Prav o tem sem razmisljal ob branju novice.
In ovce bodo spet stale v vrsti. Kaj ces, ce so pa vecinoma bele >:D

matejdro ::

A ni bilo rečeno, da bomo nekje do konca leta dočakali iPhone 5?

Potem bo bela štirica že zastarela.

sirotka ::

matejdro je izjavil:

A ni bilo rečeno, da bomo nekje do konca leta dočakali iPhone 5?

Potem bo bela štirica že zastarela.


Huh? Nikakor, se ne splača.

Keyser Soze ::

PrimozR je izjavil:

Mogoče kar v ejle novici (o alu hrbtu)? :>

Heh, no ni blo glih v tej novici. Lahko bi pa bilo, če ne bi prebral samo naslova. Pa še butast ne bi izpadu.:D

O alu hrbtu sem bral na Engadgetu se mi zdi, o zakasnitvi dobave belih iFonov pa mislim da na GSMArena. Bi prihranil cajt, če bi počakal na sloTech.
OM, F, G!

Limit-sky ::

"medtem ko se razbitje stranice lahko prepreči z uporabo aluminijaste zamenjave, ki stane dobrih 10 evrov"

A tole ni iz te novice???

Keyser Soze ::

A ti tole meni?
OM, F, G!

PrimozR ::

Pomojem da.

Keyser Soze ::

Ja pol pa ni glih najbolš zastopu kaj sem napisal. Zmer pozabim, da se moram izražat /v smislu pisat/ bolj poljudno. User friendly.:D
OM, F, G!

Jst ::

Še ena glede belega iPhone-a. Kakovost zajema slik iz kamere je ob uporabi bliskavice popačila sliko in to je še ena napaka, katera bo popravljena v končni različici - prototipi pa definitivno obstajajo, vendar ljudje, ki jih imajo, jim je Apple v pogodbo dodal nekaj klavzul, tako da je mogoče kakšna slika resnična, ostalo 100% fake.

Bel iPhone ne bo samo iPhone 4 v beli barvi, potrjeno - kakor piše v novici.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Applova predstavitev - iOS 5, iCloud, iPodi, iPhone 4S (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12436399 (30791) Lonsarg
»

iPhone 4 v belem končno na voljo

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
143869 (3213) RejZoR
»

Tudi oblika iPhone 4 je zdaj patentirana, bela različica spet pred kamero

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
3011398 (9982) PrimozR
»

Bel iPhone šele prihodnjo pomlad

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
175818 (4875) Jst
»

iPhone 4 nekaj dni po začetku prodaje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9518921 (16759) Gregor P

Več podobnih tem