» »

8800gts 640mb napajalnik 6pin kabel

8800gts 640mb napajalnik 6pin kabel

Ruby ::

Lep pozdrav potrebujem eno pomoč imam omenjeno grafično pa nimam kabla za dodatno napajanje grafične
pa me zanima a se ta kabel 6pin da kupit posebej ker trenutno si lastim to graficno pa nimam dnarja za napa.
  • spremenilo: Ruby ()

bluefish ::

Da, lahko kupiš pretvornik iz molexa na 6-pin.

Izi ::

Tale kabel je priložen vsaki grafični kartici. Tudi tvoji je bil priložen, kar malo pobrskaj po škatli. Ali pa pokliči prejšnjega lastnika grafične, ki ti je "pozabil" dati pripadajočo opremo.


In vedno je iz dveh molexov na en 6-pin konektor za grafično. Zna biti, da en molex nima dovolj moči za poganjanje grafične.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

69charger ::

Bog ne daj samo na en molex priklopit,sem mel konverter iz enega molexa v dva potem pa ta razdelilec v 6 pinov,samo black screen sem dobil na komaj kaj požrešni grafični(Radeon 4770).

KTr1sk ::

No meni še vedno zanima zakaj ima tale zgoraj od "Izija" dva molex-a na en 6pin, kajti jaz imam pa takšen 6pinski


me pa zanima je to vseeno?

pa še nekaj doma sestavljam iz dveh en pc in imam na voljo dve grafični
Geforce 250gts 512mb Gainward

in
Geforce 250gts oc 1gb Gigabyte


zakaj obe ki so pravzaprav enake in po paprijih bi moralo biti enako požrešne, ima ena samo en 6pin konektor in druga potrebuje dva 6pin-a?
Ali so v praksi enako požrešne ali je lahko za tisto ki ima samo en 6pin uporabim manj watni napajalnik?

gledam da dejansko na tej grafični niti ni razlike med 512mb in 1gb verzijo, še ne zna nekako izkoristi pomnilnika kot novejše grafične
http://www.bit-tech.net/hardware/graphi...

hvala za informacije ;)
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

Sami ::

KTr1sk je izjavil:

No meni še vedno zanima zakaj ima tale zgoraj od "Izija" dva molex-a na en 6pin, kajti jaz imam pa takšen 6pinski


me pa zanima je to vseeno?

pa še nekaj doma sestavljam iz dveh en pc in imam na voljo dve grafični
Geforce 250gts 512mb Gainward

in
Geforce 250gts oc 1gb Gigabyte


zakaj obe ki so pravzaprav enake in po paprijih bi moralo biti enako požrešne, ima ena samo en 6pin konektor in druga potrebuje dva 6pin-a?
Ali so v praksi enako požrešne ali je lahko za tisto ki ima samo en 6pin uporabim manj watni napajalnik?

gledam da dejansko na tej grafični niti ni razlike med 512mb in 1gb verzijo, še ne zna nekako izkoristi pomnilnika kot novejše grafične
http://www.bit-tech.net/hardware/graphi...

hvala za informacije ;)


Moja bivša 9800GTX+ 512MB je imela 2X6 pinski konektor, 250gts je le preoblečena verzija grafe (celo za kak % počasnejša), tako da bi morala biti enako požrešna. Gigabyte vidim, da je OC verzija, bi morala biti celo malo bolj požrešna pa ima le en 6pin konektor....čudno.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično?

Oddelek: Kaj kupiti
447096 (5557) mokasin
»

Računalnik se ne vžge pravilno

Oddelek: Strojna oprema
462306 (1961) Robi :P
»

Zamenjava grafične

Oddelek: Strojna oprema
91101 (909) Nwanko
»

ATI5850 in Asus P5K

Oddelek: Zvok in slika
291940 (1636) Jst
»

Napajalnik za HD4870

Oddelek: Strojna oprema
111373 (1266) axee

Več podobnih tem