» »

Težava z priklučitvijo drugega monitorja

Težava z priklučitvijo drugega monitorja

Rokomah ::

Nikakor mi ne uspe priključiti drugega monitoja na računalnik.
Prvi monitor na PORT1 dela normalno. Če želim pa priključiti dodatni (drugi) monitor na PORT2 pa ostane na monitorju črna slika. Računalnik ga v nastavitvah sice zazna (ugotovi vrsto monitorja), vendar ostane monitor črn, ni slike.

Pred več meseci, ko sem kupil novi računalnik, sem na tak način želel priključiti nek star LCD (ni bila enaka resolucija kot glavni monitor), takrat je sliko sicer pokazalo za nekaj minut, potem pa nič več. Ali je možno, da se je na grafični kaj "skurlo". Z monitorji in kabli je vse OK, ker vsi monitorji delajo na POrT1, na PORT2 pa ne dela, tudi če priključim samo en monitor na PORT2.
Je možno, da se na nek način disejblal PORT2?

Kaj narediti?
Se da zamenjati (popraviti) PORT2 na grafični?

Imam win7, monitorji Samsung SyncMaster 226.

paljer ::

In kaj naj bi bil port1 in port2?

Rokomah ::

paljer je izjavil:

In kaj naj bi bil port1 in port2?


Prikluček na grafični kartici, pri računalniku. Imam dva, na enem imam priključen glavni monitor - PORT1, na drugega - PORT2 pa sem želel priključiti drugi monitor, pa ne gre (opisano zgoraj).

paljer ::

Ne bi škodilo, če bi povedala, kakšne vrste sta ta dva porta (VGA, DVI...) in kakšne monitorje priključuješ. Pa monitor moraš priključiti, ko je računalnik ugasnjen.

Rokomah ::

paljer je izjavil:

Ne bi škodilo, če bi povedala, kakšne vrste sta ta dva porta (VGA, DVI...) in kakšne monitorje priključuješ. Pa monitor moraš priključiti, ko je računalnik ugasnjen.



Imam dva DVI-I connectorja in en TV-Out.
Imam pa dva monitorja samsung SyncMaste 226 BW.

Rokomah ::

Nikakor mi ne uspe priključiti drugega monitoja na računalnik.
Prvi monitor na prvem DVI-I connectorju dela normalno. Če želim pa priključiti dodatni (drugi) monitor na drugi DVI-I connector pa ostane na monitorju črna slika. Računalnik ga v nastavitvah sice zazna (ugotovi vrsto monitorja), vendar ostane monitor črn, ni slike.

Pred več meseci, ko sem kupil novi računalnik, sem na tak način želel priključiti nek star LCD (ni bila enaka resolucija kot glavni monitor), takrat je sliko sicer pokazalo za nekaj minut, potem pa nič več. Ali je možno, da se je na grafični kaj "skurlo". Z monitorji in kabli je vse OK, ker vsi monitorji delajo prvem DVI-I connectorju , na drugem DVI-I connectorju pa ne deljo, tudi če priključim samo en monitor na drugi DVI-I connector .
Je možno, da se na nek način disejblal drugi DVI-I connector ?

Kaj narediti?
Se da zamenjati (popraviti) drugi DVI-I connector na grafični?

Imam win7, monitorji su Samsung SyncMaster 226.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VGA na moderen GPU ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
343231 (2838) Netrunner
»

nvidia gtx 750 (ti) 2 monitorja,na drugem ni slike

Oddelek: Pomoč in nasveti
152052 (1870) Senitel
»

Nova grafična kaj ? Po nakupu novega monitorja nepredvidene težave z resolucijo

Oddelek: Kaj kupiti
182249 (1701) mat xxl
»

Win7 . Drugi monitor problem z ločljivostjo.

Oddelek: Zvok in slika
5594 (513) cekr
»

Zamenjava DVI konektorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
7881 (800) Rokomah

Več podobnih tem