» »

Radeon HD 6870 & 6850

Radeon HD 6870 & 6850

««
8 / 12
»»

igor0203 ::

Jaz dosedaj nisem imel še nikoli nobenih težav z ATI-jevimi gonilniki. Pa sem imel že kar precej tako rdečih kot zelenih kartic.
Samo potegnil nove driverje dol, inštaliral in je delalo BP.

glistovje ::

pač nekateri uporabniki mislijo če majo oni probleme da jih imajo vsi. al se pa sreča z problemom pa se zjoka in obupa in takoj pluva po tej stvari.

takega folka je dosti kle.

PacificBlue ::

pač nekateri uporabniki mislijo če majo oni probleme da jih imajo vsi.


Ati je imel v preteklosti(sedaj ne vem) dosti problemov z driverji za linux. In mislim da od tod izvira ta " problematicnost ati driverjev".

TOP ::

Evo zdej sem znel 5850 ven iz kompa odinštaliral drajverje,dal not 6870 inštaliral najnovejše in dela vse BP,nobenih problemov.Res pa ne razumem enih ki majo neke težave nonstop.Očitno ste nesposobni ali pa ne znate.Ko tole mal stestiram bom dal noter GTX 460 in tud ne pričakujem nobenih težav,sam drajverje ven in druge not.

glistovje ::

ma klobasajo neumnosti. zgleda je je res nalaganje driverjev ratalo višja znanost za nekatere.

pred 8 leti so se srečali z problemom pri radeonu 9600pro, in še zdej lajajo pa ne morjo spat ;)

IvoJan ::

vseeno mi je kaj si mislita. Vem kako je bilo z mojimi karticamo, top ti bo pa lahko vedel da nisem tak idiot da neznam nalozit novih driverjev.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

jkosen ::

Prvič na AMD ATIju, prej zagret Nvidiaš. Vendar sem pogruntal, da je 7900 gto svoje oddelala. Tako, da sem danes nabavil Sapphire 6870. Z driver sweapejem pobrisal stare šoferje in inštaliral AMDjeve. Dela zaenkrat vse kar sem sprobal. Tako, da strah, ki ste mi ga vlili s pisanjem na tem forumu je bil odveč. Zdj pa igrat IGRE (ne igrice kot vas večina piše), kot v starih časih (dan in noč), ko smo bili še mladi.
Rock N Roll

glistovje ::

zgleda da geforcevi plačanci želijo sabotirat še to eno in edino temo o AMD-ju/ati-ju :)

ta forum je ratal bedn sm zarad takih primitivcev, ki pišejo kr neki v tri krasne.

IvoJan ::

res ne vem s čim sem si to zaslužil. Na amdju sem bil od časov 9600pro. Že takrat niso bili driverji ne vem kaj. Gtx460 je moja prva nvidia grafa po letu 2004. Nimam nic proti amdju, kupil bom tisto graficno ki bo za najbolse v svojem segmentu. ko sem kupil to kartico je bila za svojo ceno super. Tko da prosim da me nehas zalit po nepotrebnem.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

glistovje ::

sj te ne žalim in ne pravim da si ti ta primitivec.

samo želim reči da svoje izkušnje deliš z nami, mi bomo svoje s tabo, in če si imel slabo izkušnjo z enim izdelkom, ne pomeni da so vsi ostali izdelki podobni tvojemu.

neka tretja oseba ki bere ta forum,verjamem, da mu ni nič jasno, niti nima nekega koristnega mnjenja iz teh postou :D

men se je tud napihnil kondezator na stari 7900gs in zdej ne pluvam po geforcu zarad tega. ku res nima nobenega smisla.

Dr_M ::

Spet en ki misli, da je Geforce firma...
In se gre neki kregat o graficnih karticah.

Svasta majka rodi...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

glistovje ::

Dr_M je izjavil:

Spet en ki misli, da je Geforce firma...
In se gre neki kregat o graficnih karticah.

Svasta majka rodi...


veš kaj mislim, to kar pa ti tega ne razumeš, je pa tvoj problem. In mislim da ti je ta problem ku ga maš, IQ.

Blazz ::

glistovje je izjavil:

Blazz je izjavil:

krispe, sem ti dal link že nekaj postov nazaj, pa si preberi na XS potem pa govori. Tle ni nobenega fanboyevstva.

no samo zate še 1x:

http://www.xtremesystems.org/forums/sho... sedaj pa pojdi prebrati, preden koga fanboyestva obtožuješ...


pa pejd na stran od nvidie na tem istem forumu pa naletiš isto na probleme. Kako če so od NVIDIA-e driverji popolni? :O:'( si plačan da lajaš prek amd-ja? :)


če še nisi opazil smo v amd temi, zakaj bi javkal tu o čem kar je offtopic? si morda ti plačan da buzeriraš tiste, ki jamrajo o amd driverjih?

glistovje je izjavil:

zgleda da geforcevi plačanci želijo sabotirat še to eno in edino temo o AMD-ju/ati-ju :)

ta forum je ratal bedn sm zarad takih primitivcev, ki pišejo kr neki v tri krasne.

taprav se oglaša...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

glistovje ::

Blazz je izjavil:

glistovje je izjavil:

Blazz je izjavil:

krispe, sem ti dal link že nekaj postov nazaj, pa si preberi na XS potem pa govori. Tle ni nobenega fanboyevstva.

no samo zate še 1x:

http://www.xtremesystems.org/forums/sho... sedaj pa pojdi prebrati, preden koga fanboyestva obtožuješ...


pa pejd na stran od nvidie na tem istem forumu pa naletiš isto na probleme. Kako če so od NVIDIA-e driverji popolni? :O:'( si plačan da lajaš prek amd-ja? :)


če še nisi opazil smo v amd temi, zakaj bi javkal tu o čem kar je offtopic? si morda ti plačan da buzeriraš tiste, ki jamrajo o amd driverjih?

glistovje je izjavil:

zgleda da geforcevi plačanci želijo sabotirat še to eno in edino temo o AMD-ju/ati-ju :)

ta forum je ratal bedn sm zarad takih primitivcev, ki pišejo kr neki v tri krasne.

taprav se oglaša...


eto, še eden primitivec, oporeka se sam s sabo. hvala za izkušnje!

sasoe ::

mah pridem na forum, da bi se lažje odločil, pa še vse skupaj huje :)

berem različne teste, na enih kao HD6870 zaostaja za GTX460, kar je meni skregano z logiko, na drugih testih je HD6870 boljša! recimo
TEST-ING portal Gigabyte
MSI 1.
MSI 2.

Predvidevam da so testi neprimerljivi, ker uporabljajo različne konfiguracije računalnikov, različne verz. driverjev, in predvsem različne proizvajalce kartic,... zgleda, da je Gigabyte HD6870 slabša kot MSI HD6870, predvidevam da tudi od Saphire HD6870, ali tukaj samo ime plačaš?

EVGA gtx 460 vs EVGA gtx 460 Superclocked
Superclocked je 200 eur, navadna 211 eur! v čem je keč:)?
potem so tukaj tiste oznake GS, itd. da je še dodatna zmeda!
saj je bilo to v prejšnjih postih razjasnjeno, samo ali to 100% res drži?

jaz mislim da so vse grafične v rangu 200 eur čist ok za večino današnjih špilov, za naprej se pa ve, po starem, prej ko slej bodo te graf.kart. zastarele! in HD6870 nadomešča serijo HD5770 kao, tako da ne more biti boljša od HD5870, škoda!

TOP :: danes, 12:26:37
upam, da kaj predstaviš ugotovitve? hvala!
da se odločim, ali
Gigabyte gtx460 OC za 185 eur,
MSI gtx460 Hawk za 212 eur,
Saphire HD6870 za 240 eur? za tak dnar pa že skoraj gtx470 dobiš?
gtx460 me mika prdvsem, ker je najcenejša in mogoče zaradi sli variante čez leto dve!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sasoe ()

galu ::

Tako to gre.

sasoe ::

galu je izjavil:

Izbira je seveda jasna... http://www.solo.si/racunalnitvo-10087/r...

VGA ASUS NV 8800ULTRA (EN8800ULTR/HTDP/768M) 659,90 €
uff, tole je pa ...

galu ::

... Pure WIN, valda.
Tako to gre.

IvoJan ::

:))
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

sasoe ::

Gainward grafična kartica GTX 460 Golden Sample 173eur
Frekvenca procesorja (GPU): 700 MHz
Frekvenca pomnilnika: 1800 MHz

EVGA grafična kartica GTX 460 211eur
Frekvenca grafičnega procesorja: 720 MHz
Frekvenca pomnilnika: 3600 MHz

EVGA grafična kartica GTX 460 superclocked 200eur
Frekvenca grafičnega procesorja: 763 MHz
Frekvenca pomnilnika: 3800 MHz

zato razlika v ceni???
jeb.. ti golden sample :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sasoe ()

galu ::

Vzemi SuperClocked.. Zakaj? Ker lepše zgleda, in jo boš potem lažje prodal, pa še StepUp lahko koristiš! :)
Tako to gre.

sasoe ::

DaChampR :: danes, 15:15:59
pa še cenej je, sicer za 10 eur, glih ne bom ...

in najtabuljš
MSI gtx460Hawk
Core Clock Speed(MHz) 780
Memory Clock Speed(MHz) 3600

IvoJan ::

jst mam svojo hawk navito na 910 core in 2350 memory :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

sasoe ::

gtx580
počelo je, počelo :)
nič posebnega, drago in verjetno še bolj požrešno!

IvoJan je izjavil:

jst mam svojo hawk navito na 910 core in 2350 memory :)


jaz sicer ne bom navijal, ampak sliši se pa hudo!
to gate trga??? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sasoe ()

IvoJan ::

manj požrešna od gtx480. Preberi si kak review da ne boš govoril neumnosti.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Blazz ::

glistovje je izjavil:

Blazz je izjavil:

glistovje je izjavil:

Blazz je izjavil:

krispe, sem ti dal link že nekaj postov nazaj, pa si preberi na XS potem pa govori. Tle ni nobenega fanboyevstva.

no samo zate še 1x:

http://www.xtremesystems.org/forums/sho... sedaj pa pojdi prebrati, preden koga fanboyestva obtožuješ...


pa pejd na stran od nvidie na tem istem forumu pa naletiš isto na probleme. Kako če so od NVIDIA-e driverji popolni? :O:'( si plačan da lajaš prek amd-ja? :)


če še nisi opazil smo v amd temi, zakaj bi javkal tu o čem kar je offtopic? si morda ti plačan da buzeriraš tiste, ki jamrajo o amd driverjih?

glistovje je izjavil:

zgleda da geforcevi plačanci želijo sabotirat še to eno in edino temo o AMD-ju/ati-ju :)

ta forum je ratal bedn sm zarad takih primitivcev, ki pišejo kr neki v tri krasne.

taprav se oglaša...


eto, še eden primitivec, oporeka se sam s sabo. hvala za izkušnje!



a to govoriš o sebi v tretji osebi?

frudi ::

galu je izjavil:

Vzemi SuperClocked.. Zakaj? Ker lepše zgleda, in jo boš potem lažje prodal, pa še StepUp lahko koristiš! :)

A si sploh kdaj prebral vse pogoje za StepUp?
Recimo:
- velja le za kartice z doživljenjsko garancijo (številka modela se mora končati z -AR)
- kartico moraš poslati na EVGA (stroški)
- za zamenjavo lahko dobiš le osnovne verzije kartic (ne navitih)
- izkoristiti ga moraš v 90 dneh od nakupa
- kartico moraš registrirati (kdo to pri nas sploh počne?), da jo lahko zamenjaš. Ko jo enkrat zamenjaš, moraš registrirati tudi novo kartico, da zanjo sploh lahko uveljavljaš garancijo (kar boš, mimogrede, moral početi direktno pri EVGA, ker ti naš trgovec zanjo ne bo priznal garancije)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

galu ::

frudi je izjavil:

galu je izjavil:

Vzemi SuperClocked.. Zakaj? Ker lepše zgleda, in jo boš potem lažje prodal, pa še StepUp lahko koristiš! :)

A si sploh kdaj prebral vse pogoje za StepUp?
Recimo:
- velja le za kartice z doživljenjsko garancijo (številka modela se mora končati z -AR)
- kartico moraš poslati na EVGA (stroški)
- za zamenjavo lahko dobiš le osnovne verzije kartic (ne navitih)
- izkoristiti ga moraš v 90 dneh od nakupa
- kartico moraš registrirati (kdo to pri nas sploh počne?), da jo lahko zamenjaš. Ko jo enkrat zamenjaš, moraš registrirati tudi novo kartico, da zanjo sploh lahko uveljavljaš garancijo (kar boš, mimogrede, moral početi direktno pri EVGA, ker ti naš trgovec zanjo ne bo priznal garancije)


A veš da je paket do Nemčije 15e? Če so ti ta pravila problem, si pa res lenuh...
Tako to gre.

glistovje ::

Blazz je izjavil:

glistovje je izjavil:

Blazz je izjavil:

glistovje je izjavil:

Blazz je izjavil:

krispe, sem ti dal link že nekaj postov nazaj, pa si preberi na XS potem pa govori. Tle ni nobenega fanboyevstva.

no samo zate še 1x:

http://www.xtremesystems.org/forums/sho... sedaj pa pojdi prebrati, preden koga fanboyestva obtožuješ...


pa pejd na stran od nvidie na tem istem forumu pa naletiš isto na probleme. Kako če so od NVIDIA-e driverji popolni? :O:'( si plačan da lajaš prek amd-ja? :)


če še nisi opazil smo v amd temi, zakaj bi javkal tu o čem kar je offtopic? si morda ti plačan da buzeriraš tiste, ki jamrajo o amd driverjih?

glistovje je izjavil:

zgleda da geforcevi plačanci želijo sabotirat še to eno in edino temo o AMD-ju/ati-ju :)

ta forum je ratal bedn sm zarad takih primitivcev, ki pišejo kr neki v tri krasne.

taprav se oglaša...


eto, še eden primitivec, oporeka se sam s sabo. hvala za izkušnje!



a to govoriš o sebi v tretji osebi?


deček, o tebi, če ne zastopiš, zarad primitivizma.

frudi ::

15EUR za paket, 10-20EUR več za samo kartico (ker je pač EVGA in da sploh dobiš -AR), doplačilo za StepUp, po možnosti čez čas še enkrat 15EUR za uveljavljanje garancije...

Vsak normalen osebek bo raje te EUR dal za to, da že na začetku kupi hitrejšo kartico. Ali pa jo sam proda preko malih oglasov in kupi novo, bo verjetno manj izgubil.
Pogojno je zadeva smiselna, če čakaš na izzid nove kartice (recimo v tem trenutku GTX 580), rabiš pa nujno eno grafično za vmesni čas.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

galu ::

15e za paket daš, pa razliko v ceni. Pač zahtevaš v trgovini model -AR... Če imajo kupiš, če ne, pa ne.
Stvar je smiselna predvsem zato, ker grafa ki jo kupiš ne izgubi vrednosti.
Tako to gre.

frudi ::

Ne izgubi vrednosti (prvih 90 dni od nakupa), ampak zato vsaj toliko zapraviš za poštnino in višjo ceno kartice. Poleg tega pri nas težko najdeš -AR modele, če pa že, ni nujno da so ravno pri najcenejši trgovini.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

galu ::

AR modele, če pa že, ni nujno da so ravno pri najcenejši trgovini.

Cena ni problem, če ne izgubi vrednosti..
Če ti kupiš recimo GTX480 pred enim mescem... Si dal za njo 400e. zdaj bi jo lahko prodal za 100e, pa dokupil gtx580 za 200e zraven. Če bi pa preko step-upa, pa bi vsej 50e prišparal.
Tako to gre.

frudi ::

Seveda je cena problem, tudi če ne izgubi vrednosti. V tvojem primeru bi namesto EVGA -AR modela mogoče dobil Asusovo kartico za 35EUR manj; plus poštnina, pa si na istih stroških za menjavo, kot preko StepUp.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Dr_M ::

glistovje je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Spet en ki misli, da je Geforce firma...
In se gre neki kregat o graficnih karticah.

Svasta majka rodi...


veš kaj mislim, to kar pa ti tega ne razumeš, je pa tvoj problem. In mislim da ti je ta problem ku ga maš, IQ.



Ti se nekaj casa ne bos dosegel polovico mojega IQja,kaj sele kaj vec.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

galu ::

frudi je izjavil:

Seveda je cena problem, tudi če ne izgubi vrednosti. V tvojem primeru bi namesto EVGA -AR modela mogoče dobil Asusovo kartico za 35EUR manj; plus poštnina, pa si na istih stroških za menjavo, kot preko StepUp.


Torej tudi v najslabšem primeru nimaš kaj za izgubiti... V čem je pol problem? :) Da si vzameš 5min za registracijo in sprehod do pošte? :/
Tako to gre.

glistovje ::

Dr_M je izjavil:

glistovje je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Spet en ki misli, da je Geforce firma...
In se gre neki kregat o graficnih karticah.

Svasta majka rodi...


veš kaj mislim, to kar pa ti tega ne razumeš, je pa tvoj problem. In mislim da ti je ta problem ku ga maš, IQ.



Ti se nekaj casa ne bos dosegel polovico mojega IQja,kaj sele kaj vec.


hvala, na toliko nizek IQ (ravn šimpanza) se ne spuščam.

LP

frudi ::

galu je izjavil:

Torej tudi v najslabšem primeru nimaš kaj za izgubiti... V čem je pol problem? :) Da si vzameš 5min za registracijo in sprehod do pošte? :/

V najslabšem primeru je lahko Asus več kot 35€ cenejši :P. Poleg tega nimaš domače garancije za zamenjano kartico. In če slučajno sploh ne izkoristiš StepUp si vrgel stran 35€, kolikor si brezveze zapravil za EVGA -AR, namesto za cenejši model.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

IvoJan ::

ubistvu nisi ker imas dozivljensko garancijo. In to pomeni ce ti kartica crkne cez 5 let ti jo bojo zamenjali za novejsi model.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Dr_M ::

glistovje je izjavil:

Dr_M je izjavil:

glistovje je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Spet en ki misli, da je Geforce firma...
In se gre neki kregat o graficnih karticah.

Svasta majka rodi...


veš kaj mislim, to kar pa ti tega ne razumeš, je pa tvoj problem. In mislim da ti je ta problem ku ga maš, IQ.


Ti se nekaj casa ne bos dosegel polovico mojega IQja,kaj sele kaj vec.


hvala, na toliko nizek IQ (ravn šimpanza) se ne spuščam.


Ce gres gor,se ne spuscas.

LP
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

frudi ::

IvoJan je izjavil:

ubistvu nisi ker imas dozivljensko garancijo. In to pomeni ce ti kartica crkne cez 5 let ti jo bojo zamenjali za novejsi model.

Po 5-ih letih kartica ne bo vredna tistih 15€, da jo pošlješ na EVGA. Pa še takrat se verjetno spomniš, da si jo po nakupu pozabil registrirati :P
Čeprav, po drugi strani... geforci radi crkujejo po par letih, ko standardna garancija že poteče. Mogoče pa doživljenjska garancija niti ni tako slaba ideja :)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Blazz ::

glistovje je izjavil:

Blazz je izjavil:

glistovje je izjavil:

Blazz je izjavil:

glistovje je izjavil:

Blazz je izjavil:

krispe, sem ti dal link že nekaj postov nazaj, pa si preberi na XS potem pa govori. Tle ni nobenega fanboyevstva.

no samo zate še 1x:

http://www.xtremesystems.org/forums/sho... sedaj pa pojdi prebrati, preden koga fanboyestva obtožuješ...


pa pejd na stran od nvidie na tem istem forumu pa naletiš isto na probleme. Kako če so od NVIDIA-e driverji popolni? :O:'( si plačan da lajaš prek amd-ja? :)


če še nisi opazil smo v amd temi, zakaj bi javkal tu o čem kar je offtopic? si morda ti plačan da buzeriraš tiste, ki jamrajo o amd driverjih?

glistovje je izjavil:

zgleda da geforcevi plačanci želijo sabotirat še to eno in edino temo o AMD-ju/ati-ju :)

ta forum je ratal bedn sm zarad takih primitivcev, ki pišejo kr neki v tri krasne.

taprav se oglaša...


eto, še eden primitivec, oporeka se sam s sabo. hvala za izkušnje!



a to govoriš o sebi v tretji osebi?


deček, o tebi, če ne zastopiš, zarad primitivizma.


predlagam da svoj whine argumentiraš...

TOP ::

Stem kar se vi prepirate je brez veze,ker nobeden nima toliko časa grafične jo prej zamenja,še posebej tisti ki večinoma špilajo.Tako da je tole brezveze.Če kupuješ GTX460 vzem najcenejšo,ker ni vredno doplačevat 40e ker je tovarniško navita,ker tolikšne razlike ni.

krispe ::

Tisti, ki kupujete grafično kartico najprej pomislite katere igre boste igrali.
Če bodo to igre z Nvidia Physx, kupite Nvidio (npr Crysis, Crysis 2 in vse prihajajoče Physx igre), drugače ATI (Call of Duty in podobne brez podpore za Physx)
Pa ne poslušajte teh bedarij o driverjih. Jaz sem tudi kupil HD 4770 ko je komaj izšla pa ni bilo težav z driverji nikoli!

No imel sem težave z HD 3850, a se je na koncu izkazalo, da je bila kriva matična in ne grafična!

Brez veze se prepirate...
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

mihco ::

krispe je izjavil:

Tisti, ki kupujete grafično kartico najprej pomislite katere igre boste igrali.
Če bodo to igre z Nvidia Physx, kupite Nvidio (npr Crysis, Crysis 2 in vse prihajajoče Physx igre), drugače ATI (Call of Duty in podobne brez podpore za Physx)...


Crysis NE podpira Nvidia Physx...poleg tega mi je ta trditev totalno mimo ;((

krispe ::

mihco je izjavil:


Crysis NE podpira Nvidia Physx...poleg tega mi je ta trditev totalno mimo ;((


Of course it does...
Pri Nvidii računa fiziko grafično jedro, pri ATI karticah pa procesor (CPE oz. CPU).

Morda sam po sebi res ne podpira Physx, a če malce stweakaš pa podpira, you know what I mean >:D

EDIT:
Mislim, da sem celo našel komando
"gpu_particle_physics = 1"
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krispe ()

kmetek ::

Zanimivo, kako moderatorji ne opravljajo svojega dela....polovico strani samo WHINE in WHINE........

49106 ::

mihco je izjavil:

krispe je izjavil:

Tisti, ki kupujete grafično kartico najprej pomislite katere igre boste igrali.
Če bodo to igre z Nvidia Physx, kupite Nvidio (npr Crysis, Crysis 2 in vse prihajajoče Physx igre), drugače ATI (Call of Duty in podobne brez podpore za Physx)...


Crysis NE podpira Nvidia Physx...poleg tega mi je ta trditev totalno mimo ;((



Crysis ne, nekatere druge pa, bo pa tega čedalje več. Zakaj? Ker se da vse novejše(starejše) nvidie uporabit za dedicated physx. Je pa vsaj zame to vedno večja prednost.

sasoe ::

tKBurek :: danes, 15:26:49
manj požrešna od gtx480. Preberi si kak review da ne boš govoril neumnosti.


si malo pikolovski :)
saj je napisano verjetno!
drgač imaš pa prav! sem pač imel bolj v mislih, da bo spila več kot bo to enakovredna AMDjeva, ko pač izide??? samo ugibam!?
sicer je pa čisto vseeno, koliko je požrešna, kdor jo bo kupil, že ni glih revež in mu tisti strošek kot ena žarnica več doma ne bo prinesel bankrota!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sasoe ()

IvoJan ::

sasoe je izjavil:

tKBurek :: danes, 15:26:49
manj požrešna od gtx480. Preberi si kak review da ne boš govoril neumnosti.


si malo pikolovski :)
saj je napisano verjetno!
drgač imaš pa prav! sem pač imel bolj v mislih, da bo spila več kot bo to enakovredna AMDjeva, ko pač izide??? samo ugibam!?
sicer je pa čisto vseeno, koliko je požrešna, kdor jo bo kupil, že ni glih revež in mu tisti strošek kot ena žarnica več doma ne bo prinesel bankrota!

Samo opozoril sem te da ne bos izpadel idiot kot polovica ljudi na tem forumu ;)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()
««
8 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup nove grafične (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16031562 (28130) JC Denton
»

Nakup nove grafične kartice (napajalnika)

Oddelek: Kaj kupiti
255272 (4975) fr4nc
»

Prispeli novi Radeoni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
10630714 (28158) PrimozR
»

Katero grafično kartico naj kupim??? (Okol 250 evrov) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17528955 (26751) Steinkauz
»

Nvidia znižala cene grafičnih kartic (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
5617238 (15880) filip007

Več podobnih tem