» »

iPhone kopije

iPhone kopije

krnekiheh ::

Zdravo, zanima me kako je kaj s temi iPhone kopijami, kloni al wathever...Danes sm 1. opazil to in me zanima kakšna je razlika med kloni in originalom in kakšne so kaj cene kopij. LP

Hardstyle ::

iPhone klon za 60EUR je primeren zgolj za telefoniranje in ne za SMS/MMS ali fotografiranje.
za 90EUR že dobiš klon ki ima WIFI in je JAVA kar pomeni, da lahko namestiš na njega kar želiš (java programje), pišeš lahko SMS/MMS ter se povezuješ v splet preko WIFI
za 140EUR pa dobiš iPhone klon ki ima nameščen Windows Mobile 6.5,WIFI,GPS in kapacitivni zaslon ter 2MP fotoaparat. Govorim o CiPhone 3GS C9.

krnekiheh ::

kak je pa z nalaganjem aplikacij iz iTunes ?

martincek1 ::

Glede na to, da ima Windows Mobile 6.5 ...... :)

Hardstyle ::

je nemogoče =)

draciel ::

Zanima me zakaj Apple ne naredi nič v tej smeri, da bi preprečil vsaj malo te ponaredke. Ti kitajci so res obupni. Kako lahko sploh pride do tega?

Edit: Pa še nekaj. Kako lahko Google izda licenco za Android OS , ponaredkom ? Jaz sem mislil da ima Google večje zahteve kar se tiče ponaredkov pa tega..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: draciel ()

draciel ::

To se jasno vidi da je Applov ponaredek. A to nemorejo tožit teh kitajcev da bodo že enkrat končali ponarejat stvari ?

Gandalfar ::

Saj ti na carini naceloma stvari nocejo dat.

RejZoR ::

Ponaredek lahko kupiš za lastno uporabo torej 1 kos ali dva. Če bo izgledalo, da jih kupuješ za preprodajo, ti jih bojo uničili cariniki.

Ne vem pa zakaj bi kupil ta krš jajca z gnilim feature OS-om, rezistivnim ekranom (tega skor ne uporabljajo več niti budget telefoni) in baterijo, ki izdihne po parih urah. Če nimaš denarja raje vzameš nekaj od HTC-ja, Nokie, Sony-ja, you name it za manjši denar pa je. Lahko je lame imet budget telefon, še bolj lame pa je imet fejk neke priznane znamke.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

keitai ::

draciel je izjavil:


Edit: Pa še nekaj. Kako lahko Google izda licenco za Android OS , ponaredkom ? Jaz sem mislil da ima Google večje zahteve kar se tiče ponaredkov pa tega..


Google ne izdaja licenc. Android je open source. Js ga lahk dam na pralni stroj v izgledu iDreka in ga prodajam.

RejZoR je izjavil:

Ponaredek lahko kupiš za lastno uporabo torej 1 kos ali dva. Če bo izgledalo, da jih kupuješ za preprodajo, ti jih bojo uničili cariniki.

Ne vem pa zakaj bi kupil ta krš jajca z gnilim feature OS-om, rezistivnim ekranom (tega skor ne uporabljajo več niti budget telefoni) in baterijo, ki izdihne po parih urah. Če nimaš denarja raje vzameš nekaj od HTC-ja, Nokie, Sony-ja, you name it za manjši denar pa je. Lahko je lame imet budget telefon, še bolj lame pa je imet fejk neke priznane znamke.


Tole ni ravno krš jajca, ima dvo jedrn 1.2ghz arm procesor, 1gb rama, ics ali gingerbread in upajmo tudi capacitivni zaslon. Edin kje so te peki našl pamet, da so odtegnal usb za 30pinski konektor, je vprašanje dneva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: keitai ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Aliexpress (kako vedeti kdaj gre za ponaredek??)

Oddelek: Kaj kupiti
4217542 (7277) jnovak
»

Nokia ostaja, prehaja na Android (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
10940254 (32364) boolsheat
»

FTDI priznal onesposobitev čipov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
20947009 (42056) TESKAn
»

Ponaredki

Oddelek: Pomoč in nasveti
4210772 (7681) Mehmed
»

http://www.eur888.com/

Oddelek: Loža
221724 (1135) T0RN4D0

Več podobnih tem