» »

ne morem se prijavit kot skrbnik računalnika

ne morem se prijavit kot skrbnik računalnika

anzy69 ::

Včeraj sem dobil nov prenosnik z že naloženim windows 7 home premium. Naletel sem na težavo v windows 7 home premium, če hočem bilo kaj inštalirat, se mi javlja opozorilo za nadzor uporabniškega računa: " če želite nadaljevati vnesite skrbniško geslo in kliknite "Da" " , gesla ne morem vnesti, zakaj? Morda nisem administrator sistema? Kako postanem administrator? V nadzorni plošči so funkcije za spremenitev računa onemogočene, pred njimi je narisan modrorumen ščit, ki mi vse skupaj onemogoča. Kako naj pridem do skrbniškega računa, v windowsih nikjer ne piše kateri račun je skrbniški in kateri ne. Tak windows je v bistvu čisto neuporaben, saj ne morem inštalirat niti enega programa. Prosim vas za pomoč =)

jrtjtejtt ::

prenosnik si dobil v trgovini z naloženimi okni, ali ti je kolega namestil okna na nov prenosnik?

anzy69 ::

v trgovini, v bistvu se mi je ob prvem zagonu računalnika samodejno zagnala inštalacija za windows 7.

jrtjtejtt ::

med inštalacijo te je vprašalo za določitev uporabniškega imena in gesla? kaj si vtipkal, kake račune si ustvaril?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 Home Premium - ponovna instalacija

Oddelek: Operacijski sistemi
71680 (1577) Tamali
»

Nov prenosnik in Linux (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
858654 (7476) Pithlit
»

Ne morem potrditi nadzor uporabniškega računa

Oddelek: Pomoč in nasveti
213404 (3128) gorenjc
»

Windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
111702 (1432) ender
»

Težave pri nalaganju windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
172358 (2258) Machiavelli

Več podobnih tem