» »

Word

Word

PeGo ::

Imam sledec problem!

V Wordu sem prekopiral kazalo iz enega dokumenta v drugi dokument. Ko sem hotel to kazalo sprintati, mi je javil napako:

naslov1 Napaka! Zaznamek ni definiran.
naslov 2 Napaka! Zaznamek ni definiran.
naslov 3 Napaka! Zaznamek ni definiran.


Kako naj nastavim polja, da bo našel ustrezne strani, ce se datoteka nahaja na c:\mapa\test.doc

Hvala!!

Borci ::

Ne vem če se da narediti kazalo, ki kaže v drug dokument.
Mogoče ti bo pa to pomagalo.
Označi kazalo, klikni Copy, nato pa v želen dokument in klikni Paste Special - Unformated text. Sedaj ne bo več avtomatskega kazala, bo pa viden ves tisti tekst iz prejšnjega kazala.

City ::

pojdi na
Vstavljanje - kazala - kazalo vsebine
ali desna tipka posodobi polje samo verjetno ne bo delala ker pač navadno kopirjanje navzkrižnih povezav v drug dokoment ne gre, še posebej če ni enaka vsebina.

PeGo ::

Po mojem bi bilo potrebno z ročnim posodabljanjem oz. dopolnjevanjem kod, tega pa na žalost ne znam:(((

City ::

Naredi navzkrižno sklicevanje in naredi povezavo do željenega

c2-td ::

Ja če ti javi Napaka! Zaznamek ni definiran. lahko napako odpraviš na sledeč način:
če je to diplomska naloga oz kaj drugega, jo najprej shrani na drugo lokacijo, nato pa odpri to nalogo in izberi komplet nalogo ter pritisni tipko f9 namreč po izdelavi kazala ste še najverjetneje urejali ostali del in tako se vse skupaj malce podere. zato je treba osvežit kazalo in pazi! v kazalo se bo najverjetneje dopisalo kakšen stavek več (preveri in izbriši)


Lep deževen dan

Igor


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Safari zaznamki

Oddelek: Programska oprema
7643 (556) nsa_ag3nt
»

Zatikanje videov na YouTube

Oddelek: Pomoč in nasveti
92974 (2710) Ale3š
»

Bitka brskalnikov za Android

Oddelek: Novice / Android
228771 (7490) PrimozR
»

Firefox

Oddelek: Omrežja in internet
5993 (961) rexmortali
»

Pomoč - Word

Oddelek: Programska oprema
61294 (1239) kopernik

Več podobnih tem