» »

Vdor v Facebook

Vdor v Facebook

zelodko ::

Zadnje čase na veliko poslušam pritožbe ljudi, ki naj bi jim vdrli v Facebook, na internetu pregledujem nasvete v stilu 'hack fb password' ipd.

Mi lahko prosim razložite, če obstaja način, da ti nekdo vdre v Facebook račun brez, da bi ti na računalnik namestil keylogger ali kaj podobnega ali da bi nekje pobrskal po zgodovini - skratka, ali je možno, da osebo X vdre v račun osebe Y brez kakršnih koli podatkov o njej?

Ob brskanju po stricu googlu najdeš cel kup raznih programov za hekanje Facebook računa, pa me zanima kakšno mnenje imate o tem.

Da se razumemo, ne planiram vdora nekomu v Facebook, samo veliko prijateljev me sprašuje o tem in rad bi jim postregel z odgovorom.

Hvala.
  • spremenil: zelodko ()

Vikking ::

Simpl, z ribarjenjem "phishing" pridobijo večino teh gesel.

subby ::

odgovor je zelo preprost

"stop using facebook, save the internet"

Lion29 ::

subby je izjavil:

odgovor je zelo preprost

"stop using facebook, save the internet"


odgovor je se preprostejsi.... stop trolling, save the internet
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

KoMar- ::

Ob brskanju po stricu googlu najdeš cel kup raznih programov za hekanje Facebook računa, pa me zanima kakšno mnenje imate o tem.

Dovoli, da razložim: kdor zažene tak program, mu ukradejo FB račun. Štekaš? Isto je bilo včasih s Hotmailom... na nek način epic justice :)

AmokRun ::

:))

System ::

Večino gesel (95%) pridobijo z t.i "ribarjenjem" ang. Phishing.
Nek procent z keyloggerji, logiranje na Facebook na javnih mestih,..

algo ::

Z "ribarjenjem" po moje itak res dobijo največ tudi glede na dejstvo (in lastne izkušnje) kako neuki znajo biti uporabniki. Včasih prav ne moreš verjeti, da je to možno - vpisujejo vseživo vsepovsod in tako raznoraznim nepridipravom ne dajejo veliko dela... :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Facebook

Oddelek: Pomoč in nasveti
275211 (4193) simnov
»

Facebook, varnostno vprašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
255090 (4899) sirov_burek
»

Virus/hack??

Oddelek: Pomoč in nasveti
92251 (2111) pEACH
»

Kako jim uspe vdreti na Facebook?

Oddelek: Informacijska varnost
3934458 (32437) Grizzly
»

Vdor v mail/facebook prijava na policijo ?

Oddelek: Loža
164237 (3323) techfreak :)

Več podobnih tem