» »

Rabim pomoč pri seminarski - NAVIJANJE

Rabim pomoč pri seminarski - NAVIJANJE

akulp ::

Ok stvar je taka!

Na faksu moram narest seminarsko o navijanju procesorjev. Ni mi problem da tematike nebi poznal vendar pa bi se vseeno rad uprl na kakšnega od člankov na internetu.

Tudi tukaj na Slo-tech-u je bil objavljen članek o Navijanju za začetnike , ki pa je premalo obsežen.

Zanima me će kdo ve kje dobiti kakšen članek, ki je dovolj obsežen, da zajema vse od tega kako zviša
Po možnosti bi rad slovensko stran, čeprav dvomim da se najde kaj pametnega...

Zavedam se da obstajao Google in ne mi govort da sem len:) , vendar če kdo ve za kaj takega mu bom zelo hvaležen za zvišanje ocene pri izpitu:)

TNX, LP Luka

BlazP ::

Pa ka ti si res tak len, al si norce delas? Mas miljardo postov v kirih ti VSE pise kar bi mogu vedet, pa se vec. Pa ce se ti ne lub pobrskat mal(ko mas itak vse na enem mestu - Slo-Tech), pol si pa itak tud ne zasluzis pozitivne. Sploh pa...ka delas na faxu ce ti je tak tezk to nardit.

freejack ::

P ti bi rad slovensko mel? Če hočeš dobro, če hočeš OBŠIRNO, pol SLO scena nima tu kaj delat. Za to maš AnandTech ipd. ko imajo tut po 15+ strani vodiče, itd.Sicer pa sem našel par takih dokumentov, natančneje 534 000 takšnih. Pogledaš jih pa lahk tukaj.lol :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodič-navodila (postopek) navijanja procesorja!

Oddelek: Navijanje
131654 (1304) Svizec69
»

Spet navijanje

Oddelek: Navijanje
81144 (821) dfi
»

fleshanje X800 GTO2

Oddelek: Navijanje
191192 (1019) jest10
»

Nova članka

Oddelek: Novice / Nova vsebina
413816 (2427) BaRtMaN

Več podobnih tem