» »

Katero večnamesnko napravo do 65€

Katero večnamesnko napravo do 65€

AaBoy ::

Kot naslov teme že govori sem zanimam za nakup nove večnamenske naprave (printer, skener, itd).

Hotel bi vas vprašat kater naprava je najboljša, ki se jo da dobiti za okoli 65€ (cenejše je bolje za mene, študent) in ima poceni kartuše? Ter, da ima spodobno hitrost tiskanja in skeniranja.

Gledal sem canone, hp, lexmark vendar ne vem kateri bi bil vreden nakupa.

Prosim vas za čim več nasvetov.

bobby ::

katerakol, za katero boš prej preveril, koliko stanejo kartuše ker za 65EUR ne boš dobil bohved kaj.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

kmetek ::

"cenejše je bolje za mene, študent" ravno študentje ste najbolj polni denarja - vsak svoj avto, the best gsm, vsak vikend party.

AaBoy ::

Tvoje nick pove kaki tip človeka si :).

Če nihče nima nobenega nasveta pa lahko moderatorji zaklenejo temo ker tako ali tako ni prudoktivna.

kmetek ::

nick nima nobene veze..aaboyček.

Izy ::

Ta ima recimo ločene kartuše, tko da lahko posebej dokupiš, po potrebi. Pa ne se kregat, fantje ;)

ender ::

Večnamenskih naprav pod 150EUR se nikakor ne splača kupovat, ker boš ne glede na uporabo porabil precej več na črnilu (če ne boš tiskal, se bo šla pa stvar čistit, da se kartuše ne zamašijo, pa se isto tinta porablja). Raje plačaj malo več za večnamensko napravo, ki ima ČB laserski tiskalnik, če pa rabiš barve, pa kupi posebej en barvni tiskalnik.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Mitja358 ::

HP-jeve original kartuše sploh niso tako drage. Črna + barvna original (šifra 300) pod 30EUR.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri printer kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6422849 (15123) Spock83
»

Laserski tiskalnik za ~50€

Oddelek: Strojna oprema
363947 (2636) BCSman
»

Tiskalnik do 80 max

Oddelek: Kaj kupiti
101147 (1041) Robi :P
»

Gel tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
135682 (4398) Zheegec
»

Nakup multifunkcijske naprave

Oddelek: Kaj kupiti
123107 (2760) sweeti007

Več podobnih tem